Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan i Nemanja Nikolić trafili do jedenastki roku - fot. Mishka/ Legionisci.com
Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan i Nemanja Nikolić trafili do jedenastki roku - fot. Mishka/ Legionisci.com
Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 15:10

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legioniści wyróżnieni przez PZP

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Trzech piłkarzy Legii zostało wyróżnionych w dziesiątym plebiscycie Polskiego Związku Piłkarzy "Piłkarze Wybierają". Za miniony rok legioniści zgarnęli cztery statuetki. W jedenastce ekstraklasy znaleźli się Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan i Nemanja Nikolić. Za pracę w Zagłębiu Sosnowiec został wyróżniony Jacek Magiera. Piłkarze z I ligi uznali go za najlepszego szkoleniowca w tej klasie rozgrywkowej.

Byli gracze "Wojskowych", Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce) oraz Konrad Zaradny (Raków Częstochowa), także zostali uhonorowani. Pierwszy z nich dostał nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza I ligi, a drugi za odkrycie II ligi.

Na wyniki plebiscytu złożyły się głosy zawodników z danych klas rozgrywkowych, którzy typowali najlepszą jedenastkę roku, a także najlepszego trenera oraz sędziego.


Jedenastka 2016 rokuKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!