Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Chima Chukwu - fot. Woytek / Legionisci.com
Daniel Chima Chukwu - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 16:30

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Chukwu: Miałem wiele innych ofert

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Czuję się bardzo dobrze. Grałem w Norwegii, gdzie również temperatury nie były zbyt wysokie. Jeżeli tam dałem sobie radę, to w Polsce także nie będę miał kłopotów. Muszę jednak przyznać, że tutaj jest nawet zimniej - mówi nowy nabytek Legii, Daniel Chima Chukwu. - Miałem wiele ofert, ale Legia była dla mnie najlepszą opcją. Przyszedłem tutaj, ponieważ jest to zespół grający w Europie, w którym będą mógł być dostrzeżony.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!