Górski: Przez cały sezon mamy problemy z koncentracją

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marcin Górski: Początek spotkania był bardzo dobry – spokojnie wygraliśmy dwa pierwsze sety. Doszło do trzeciego seta, podczas którego przyszło rozluźnienie, co niestety jest u nas już „normalnym” stanem rzeczy. Mogliśmy go spokojnie wygrać, a tak trzeba było czekać na rozstrzygnięcie konfrontacji aż do czwartej części meczu.
Niestety, przez cały sezon mamy problemy z zachowaniem należytej koncentracji. W tym trzecim secie mieliśmy bodajże już z pięć punktów przewagi nad Zakładem Karnym, po czym w jednej czy dwóch seriach wszystko, co wypracowaliśmy, roztrwoniliśmy.
Zrobiliśmy kilka głupich błędów, przez które prawie przegraliśmy ostatni set. Na usprawiedliwienie można jednak dodać, że graliśmy w nieco eksperymentalnym składzie – tylko z jednym środkowym. Paweł Kaczorowski musiał grać na środku. Kuba Koc uczy się dopiero pozycji atakującego. Paweł Sęk z kolei nie mógł grać.
Mogliśmy zwyciężyć ten pojedynek 3-0, ale najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punkty. Z tego trzeba się cieszyć.