Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michaił Aleksandrow - fot. Mishka / Legionisci.com
Michaił Aleksandrow - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 10 lutego 2017 r. godz. 16:13

Aleksandrow: Dziękuję za wszystko!

Woytek, źródło: Instagram

- To była przyjemność grać w tym klubie i być jego częścią. Kochałem to od pierwszego dnia. Szczególnie dziękuję wszystkim kibicom, którzy uświadomili mi dlaczego Legia jest tak wielkim klubem. Czekam na mój złoty medal na koniec sezonu ;) Dziękuję za wszystko! - takimi słowami pożegnał się z Łazienkowską Michaił Aleksandrow.

- Zawarłem tu mnóstwo znajomości i Warszawa będzie dla mnie miejscem wyjątkowym, ale pora by ruszyć dalej i spróbować kolejnego wyzwania Mocno (L)egia !!! - napisał na Instagramie Bułgar.


Well,it's time to say goodbye to Legia!After 2 won cups for an year I can say It was a pleasure being in this club and being part of this club.I loved it from the first day and thanks specially to all the fans,which showed me why Legia is so big club.I am waiting for my Gold medal in the end of the year ;) Thank you for everything!! I made a lot of friendships here and Warsaw will be a special place for me ,but It's my time to move on and try my next personal challenge... Mocno (L)egia !!! P.S : I wanted to add more than 20 people in that picture but i cant do it,so sorry for everyone who is not tagged there but deserves to be tagged #beMA #Legia #GoodBye #thankful #neverforget #Warszawa #fans #strongerthanever @mateuszkostrzewacom

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mihail Aleksandrov Official (@maleksandrov77)




przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (57)

Miras, 10.02.2017 16:16 - *.jelonki.robbo.pl

Ma chłopak klasę ! Życzę Ci zdrowia i sukcesów w dalszej karierze.

mietek, 10.02.2017 16:18 - *.8.105.71

Chyba w trakcie wygrzewania trybun za mocno mu głowę przewiało, bo kompletnie nie rozumiem, o jakim wyzwaniu on mówi, skoro w (L)egii nie grał nic.

MA(L)Y, 10.02.2017 16:18 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia .

Franco, 10.02.2017 16:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Dzieki... Powodzenia...

Bie (L)any, 10.02.2017 16:20 - *.centertel.pl

Mimo wszystko szkoda. Może gdyby zagrał tyle minut co Kucharczyk to by coś zdążyłpokazać?
Dzięki Miszka i powodzenia. (L )

Piotr, 10.02.2017 16:24 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Przeciętny był z niego piłkarz, ale przynajniej w porównaniu do prijovicia czy langila, ma klasę.
Wszystkiego dobrego !

Sadi 71, 10.02.2017 16:27 - *.centertel.pl

Ma gościu klasę

m4pierwszy, 10.02.2017 16:30 - *.eaw.com.pl

Kompletnie bez polotu przez cały pobyt. Facet po prostu nie ma umiejętności.

1337, 10.02.2017 16:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powodzenia ;)

grzesiek, 10.02.2017 16:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szacun bulgar

bob, 10.02.2017 16:44 - *.240

Legia to za wysokie progi dla niego. Kultury i wychowania jednak nie można mu odmówić. Wiedział, że nie podźwignie gry tutaj, podziękował i wyjechał. Szacunek

Arek, 10.02.2017 16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można? można. Pożegnanie z klasą. Wybitnym piłkarzem to on nie był, ale przynajmniej nie pajacował jak Langil, czy Prijović. Powodzenia!

Peter, 10.02.2017 16:54 - *.core.ynet.pl

Można z klasą ? ! Można !!!!!! Powodzenia w dalszej karierze ziomuś !!!

ja1916, 10.02.2017 16:54 - *.tvn.pl

Powodzenia. Przynajmniej pożegnał się godnie

Stefciu, 10.02.2017 16:55 - *.centertel.pl

Nadeszła kara nie bedzie ogórka w pucharach. !!!

McA, 10.02.2017 17:04 - *.126

Uspekh v noviya kluba

Powodzenia Misha

(L)egiunia Fanatic(L), 10.02.2017 17:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za pożegnanie wielki szacunek, powodzenia w dalszej karierze chłopie!

do m4pierwszy, 10.02.2017 17:13 - *.centertel.pl

To zupelnie tak jak Ty..bez polotu i finezji.Skad to wiesz skoro nie gral prawie wogole?

acmp, 10.02.2017 17:14 - *.dynamic.chello.pl

Co by o nim nie mówić był słaby i sam jako wielu czekałem kiedy odpali z formą....
Niestety tak się nie stało, ale jedno trzeba przyznać....
Ma klasę jeżeli chodzi o swoje pożegnanie z nami.
Wolę taką formę pożegnania gdzie nie skarży się, że mało grał albo na niego nie stawiano niż pożegnanie ĆWOKA Prijo.

Pozdrowionko
Bydgoski (L)egionista

Elosz, 10.02.2017 17:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Za 2 lata w Premiership i będzie Wam głupio głupi hejterzy z Łazienkowskiej!

Macio69, 10.02.2017 17:58 - *.play-internet.pl

Bardzo ładnie się pożegnał! Był po prostu za słaby na Legię.

OTWOCK, 10.02.2017 18:05 - *.play-internet.pl

Alex DZIEUJEMY

prawda jest bolesna, 10.02.2017 18:15 - *.dynamic.chello.pl

Podziekuj lepiej zr Ci za darmo placili w Legii

m4pierwszy, 10.02.2017 18:26 - *.eaw.com.pl

Maił 30 meczy na koncie, jak oglądasz tylko Legia-Lech to sie nie dziw że nie widziałeś jaki gra PIACH. Nie przypominam sobie choćby jednego genialnego zagrania. Jak bramka to byle jaka, jak udział przy bramce to albo zwykła wrzutka albo bezpieczne podanie. Ten facet był cieniem i to nawet nie Kuchego bo by go przecież nie dogonił ! Nie miał w sobie nic, ani szybkości, ani podania, ani techniki, ani przeglądu, nic. Nie uronię ani łzy. Niech tam sobie gra w innych ligach na swoim poziomie, powodzenia.

NAS , 10.02.2017 18:29 - *.jmdi.pl

Szkoda, nie wiem czemu ale strasznie w niego wierzyłem, nie wyszło. Powodzenia chłopak

Rychu, 10.02.2017 18:48 - *.warszawa.vectranet.pl

Dzięki i powodzenia!

do m4pierwszy, 10.02.2017 18:49 - *.centertel.pl

To Ty nawet Legia Lech chyba nie ogladasz skoro Kucharczyka wywolujesz.Ten to wirtuoz jest dopiero.Zwrociles uwage ze szybko biega a nie zastanowiles po co? Przeciez z tego biegania nic nie wynika..nie ta dyscyplina

Ponti, 10.02.2017 19:11 - *.adsl.inetia.pl

Najlepszego Michaił !!!!!!

matus007, 10.02.2017 19:17 - *.play-internet.pl

Powodzenia !!!!

Legion 9, 10.02.2017 19:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Aleksandrow ma klasę to jedno , może nie jest piłkarzem na Legię to drugie ale właśnie tej klasy tego szacunku dla klubu tego zabrakło wielu innym , bardzo proszę więc nie zniżać się swoimi komentarzami do poziomu tych innych bo pyrami zajeżdza

Kaktus , 10.02.2017 19:40 - *.play-internet.pl

No i proszę. Pożegnał się o klasę lepiej niż grał ☺

Zostań, 10.02.2017 19:57 - *.play-internet.pl

Wzamian oddamy rzeźniczaka i fatalczyka !!

darek1970, 10.02.2017 20:00 - *.dynamic.mm.pl

Pożegnanie z klasą dzięki Michaił za grę w Legii Warszawa Powodzenia

cc, 10.02.2017 20:12 - *.zary.vectranet.pl

Szacunek !

pp, 10.02.2017 20:14 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

No super zachowanie
piękne słowa
i to w dodatku ze kariery w Legii nie zrobił
miejmy nadzieję że dużo wyniósł
i zaowocuje to w jego karierze
powodzenia

adi, 10.02.2017 20:16 - *.dynamic.chello.pl

JESTEM W SZOKU. POZEGNAL SIE Z KLASA. ZA TO GRAJKIEM BYL, NO, SLABYM. I TAK WIELKIE DZIEKI

pio, 10.02.2017 20:17 - *.piaseczno.robbo.pl

Good luck Michail

(L)evy, 10.02.2017 20:35 - *.181.internetia.net.pl

Umięjętności piłkarskie ma słabe ale człowiekiem jest bardzo sympatycznym i z klasą.Tak czasem jest ,że w jednym miejscu nie wyjdzie to trzeba się spakować i szukać szczęścia gdzie indziej.Aleksandrov pokazał ,że rozumiał swoją sytuację i nie strzela fochów tylko w sposób kulturalny dziękuje całej Legii i to jest powód aby go pamiętać mimo ,że nie piłkarsko. Ja mu życzę powodzenia szczególnie za to jak się zachował na koniec.

walo, 10.02.2017 20:44 - *.dynamic.chello.pl

słaby jest ale piękne słowa na pożegnanie i za to szacun, powodzenia

f, 10.02.2017 21:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie poszło, nie dał rady piłkarsko, ale klasę zachował. Powodzenia w nowym klubie.

Browar, 10.02.2017 22:27 - *.dynamic.mm.pl

szkoda ze nie gral z taka klasa z jaka sie zachowal na koniec :/

miron, 10.02.2017 22:50 - *.play-internet.pl

szacun Michaił za pożegnanie powodzenia w nowym klubie

Matt, 10.02.2017 23:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czasem tak w życiu bywa, że wszystko niby jest ok, ale efekt jest mizerny. Może dla Michała to nie był ten czas, może po prostu nie ten klub.

Dzięki Michał, mam nadzieję, że w następnym zespole będziesz brylował.

T72 , 11.02.2017 01:00 - *.16-1.cable.virginm.net

Tyle dawal zespolowi ile bylo mozliwe, zakonczyl gre w L , elegancko sie odnosi do klubu I kibicow. Powodzenia.

Rafał, 11.02.2017 04:05 - *.dynamic.chello.pl

Ładnie na koniec się zachował. To miłe :)

Kajtus Czarodziej, 11.02.2017 04:57 - *.range109-156.btcentralplus.com

Nie bylem jego zwolennikiem i ciesze sie ze odchodzi.. Musze przyznac ze ma Chlopak klase! Uszanujcie to i przestancie go hejtowac! Za slaby byl i nie wyszlo, OK bywa ale jeszcze raz podkreslam ze szacun ze sie umie zachowac! Powodzenia Misha! Wpier.. spartakowi hattricka!!!!!

asd, 11.02.2017 06:57 - *.bbtec.net

To sie nazywa dobre pozegnanie, powodzenia!

Walo, 11.02.2017 07:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jestem pod wielkim wrazeniem umiejetnosci zachowania sie tego goscia. Nie spodziewalem sie tego po - co by nie bylo bulgarze! Ogromny szacunek za forme w jakiej odchodzi. Nie byl tu nikim waznym nic nie osiagnal klub sie go pozbyl i nic nie szkodzilo mu wylac gorzkie zale ze " nie dostal szansy" ze "trener sie uwzial" ze " w polsce mieszkaja rasisci" naprawde klasa chlopaku. Zyskales wiecej w oczach kibicow niz mogles zakladac. Zycze ci wszystkiego najlepszego i obys zawsze byl takim profesjonalista jak sie pod koniec okazales.

Kondrat, 11.02.2017 08:20 - *.dynamic.chello.pl

Grał jak grał.Być może nie zaaklimatyzował się dobrze ale na koniec pokazał klasę.Trochę tego zabrakło Prijo

Mario, 11.02.2017 09:08 - *.130

W przeciwieństwie do większości kibiców Legii, chłopak pokazał klasę.

Do elosz, 11.02.2017 09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wracaj na swoją kamienna polonisto

dobry ziomek, 11.02.2017 10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowiek z klasą Czereczesow go tu ściągnął to Misza jak człowiek z klasą się pożegnał :)

Gravesen, 11.02.2017 12:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Na fb na fanpejdżu Legii dostał taką falę hejtu że to się w głowie nie mieści... Mam nadzieję że tam nie zaglądał... Powodzenia.

mariusz, 11.02.2017 12:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

POWODZENIA

Obi, 11.02.2017 13:00 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkiego dobrego!

ehr, 11.02.2017 14:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pobyt w Legii do udanych dla niego nie był. Ale chociaz z klasa się pożegnał. Nie to co jakiś Langil.

Mario, 11.02.2017 17:22 - *.play-internet.pl

Nie był gorszy od Kucharczyk czy Hamalainena

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.