Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 17 lutego 2017 r. godz. 00:58

Legioniści o meczu z Ajaxem

Qbas, Wiśnia, Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com

Łukasz Broź: Wielka szkoda, że nie udało się zdobyć bramki na 1-0, bo przecież graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Po dzisiejszym remisie nadal mamy szanse na awans i oceniam je w stosunku 50-50. Spodziewaliśmy się, że Ajax będzie grał zachowawczo i wiedzieliśmy, że obrońcy będą wyprowadzali piłkę, a przede wszystkim będą szukać Dolberga długimi podaniami.

Jeżeli chodzi o sytuację, w której Arek znalazł się z piłką w bramce, to wydaje mi się, że nie przeszła ona całym obwodem za linię bramkową. Co prawda sędzia liniowy miał słabą widoczność w tej sytuacji, ale najważniejsze, że bramka nie została uznana i zachowaliśmy czyste konto. Mecz rewanżowy będzie zupełnie inny, ale pewne jest to, że Ajax będzie chciał się utrzymywać przy piłce i poszuka kilku akcji bramkowych. Wielka szkoda, że w Amsterdamie zabraknie "Rado".

Michał Kopczyński: Chcieliśmy to spotkanie wygrać, ale szanujemy remis, bo jest bardzo cenny. Najważniejsze, że nie straciliśmy bramki, a zdajemy sobie sprawę, że bramkowy remis w Amsterdamie zapewni nam awans. Znaliśmy styl gry Ajaxu i w dzisiejszym spotkaniu go zaprezentowali - nasi przeciwnicy chcieli dominować i utrzymywać się przy piłce przez większość czasu, ale my byliśmy cierpliwi i czekaliśmy na swoje sytuacje. Taktyka na dzisiejsze spotkanie była podobna do tej na spotkanie Sportingiem. Każdy miał pracować w obronie i unikać prostych błędów. Najważniejsze, że zachowaliśmy czyste konto, bo zagrać na zero z tyłu w europejskich pucharach jest bardzo ciężko.

Zawodnicy Ajaxu podeszli do nas wysoko, co uniemożliwiało nam swobodne rozgrywanie. Momentami nasza gra wyglądała średnio i brakowało dokładności z naszej strony, ale nie chcieliśmy podejmować dużego ryzyka i graliśmy zachowawczo. W drugiej połowie chcieliśmy podejść wyżej i zaskoczyć rywali. Nasza gra wygląda lepiej, a dużo jakości wniosło wejście "Kuchego" na murawę. Naszym atutem w rewanżu będą nasze umiejętności oraz ten bezbramkowy remis. Ajax będzie chciał zaatakować, ale będziemy chcieli zdobyć gola, który da nam awans.



Komentarze: (11)

wwy, 17.02.2017 01:49:41 - *.it4polska.com

oni są obsrani... 0:0 na wyjeździe! najgorszy wynik osiągnęli jaki mogli

(L)evy, 17.02.2017 02:22:15 - *.181.internetia.net.pl

Broź Ciebie (z duzej litery przez szacunek do Legi) nigdy nie powinno być w Naszym ukochanym klubie .Byłeś miernota w Widzewie (ogladalem twoje mecze w wiekszosci i rozmawialem z Toba nie raz) nie masz Łukasz papierów na taki klub jak Legia . Ja Tobie nie życze źle nic do Ciebie nie mam ale sportowo jesteś za słaby na Legie.

Brrroo, 17.02.2017 06:20:47 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Broz i kopa najsłabsi jak zawsze

łysy, 17.02.2017 06:51:58 - *.adsl.inetia.pl

No osety i inne pały, szczekać, szczekać, szczekać !!! Kuchy ja zawsze w Ciebie wierzę, do przodu Michał !!!

klef, 17.02.2017 08:20:41 - *.80

I Jodła bardzo słabo.
Z dobrej strony jak zawsze Odidja, Rado,
Kazashivili to walczak jakich mało, pogra trochę i dorówna Rado i Odidji. Kuchy dobra zmiana za Necika, który de facto nic nie pokazał
w amsterdamie licze na bramkowy remis!

klef, 17.02.2017 08:42:43 - *.80

I Jodła bardzo słabo.
Z dobrej strony jak zawsze Odidja, Rado,
Kazashivili to walczak jakich mało, pogra trochę i dorówna Rado i Odidji. Kuchy dobra zmiana za Necika, który de facto nic nie pokazał
w amsterdamie licze na bramkowy remis!

Biodro, 17.02.2017 09:13:22 - *.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

(L)udziska. Dzięki za super atmosferę i git widowisko. Szkoda,że nie udało się tego przypieczętować zwycięską bramką,ale bezbramkowy remis każdy brał w ciemno przed pierwszym gwizdkiem...
W rewanżu liczę,że uda się ustrzelić zwycięski remis ;-)
Co do gry zawodników. Każdy spinał poślady jak potrafił. Liczy się efekt końcowy.
Pozdro.

K, 17.02.2017 09:17:51 - *.adsl.inetia.pl

Największym wzmocnieniem jak na razie Maciej Dąbrowski :) Świetny w obronie i genialne otwierające krosy, szczególnie do Adasia, ale to pewnie ze względu na prawą nogę :)

ZNP , 17.02.2017 10:02:50 - *.play-internet.pl

Do (L)evy
To Ty jesteś tym słynnym trenerem Wkry Pomiechówek?

Roma, 17.02.2017 10:47:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Momentami nasza gra wyglądała średnio i brakowało dokładności z naszej strony, ale nie chcieliśmy podejmować dużego ryzyka i graliśmy zachowawczo" - akurat to Kopczyński powinien powiedzieć w liczbie pojedynczej. A tak w ogóle - to całkiem przyzwoicie.

123, 17.02.2017 21:05:56 - *.dynamic.chello.pl

Rzeźnik za Brozia w rewanżu i GUI za rado i będzie dobrze. Jodła to się super ,,obciął" w środku i poszła kontra. Cud że bez straty bramki. A piłka z Malarzem w bramce to zasługa Brozia. Teraz sparing z ruchem. Trzeba dać zagrać Kubie i francuzowi żeby się ograli przed rewanżem

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.