Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 14 lutego 2017 r. godz. 15:44

700 Holendrów przyjedzie do Warszawy

Woytek, źródło: ajaxlife.nl

Około 700 kibiców Ajaxu wybiera się do Warszawy na mecz z Legią. Holendrzy na portalach internetowych przestrzegają wyjazdowiczów, by byli ostrożni. Aby łatwiej dostać się na stadion Ajax organizuje w dniu meczu autobusy, które wyruszą na Łazienkowską ok. 18:30 spod Pałacu Kultury i Nauki. Po meczu fani gości zostaną odwiezieni w to samo miejsce.

"Kibice Legii nie są aniołkami, a ponadto przyjaźnią się z takimi klubami jak FC Den Haag, Club Brugge i Juventus. Z tą trójką Ajax nie ma dobrych stosunków, możemy więc rekomendować jedno: bądźcie ostrożni w Warszawie i nie róbcie szalonych rzeczy! Bądźcie świadomi, że szaliki i flagi są pożądanymi obiektami przez legionistów" - czytamy w serwisie ajaxlife.nl.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (41)

majusL@legionista.com, 14.02.2017 15:50:49 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

...ok 700 kibiców z Amsterdamu.. zobaczy jak ... ajax rozje..emy - awans wywalczymy!! Nie damy sie!!

Olo, 14.02.2017 15:53:14 - *.advancedtele.co.uk

Jazda z k.....i hej Legio Jazda z k.....i!!!!

xxxcx, 14.02.2017 15:56:17 - *.202

a ponadto przyjaźnią się z takimi klubami jak Club Brugge i Juventus. A to ciekawe!!!!

stoLica, 14.02.2017 16:00:25 - *.play-internet.pl

Widze portal poinformowany o naszych zgodach jak cholera ^^

Deszcze niespokojne!, 14.02.2017 16:06:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cały stadion śpiewa z nami: Kanker ajax ale ale, kanker ajax kanker ajax kanker ajax ale ale!

do xxxcx, 14.02.2017 16:15:12 - *.students.eur.nl

Poszli na latwizne i uznali, ze zgody Hagi sa naszymi zgodami.

W(L)KP, 14.02.2017 16:18:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a co to jest KANKER ajax??? prosze przetłumaczyc prosze! ADO DEN HAAG!!!!!!! AVE (L) AVE ADO.

majusL@legionista.com, 14.02.2017 16:19:08 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

...ok 700 kibiców z Amsterdamu.. zobaczy jak ... ajax rozj...emy - awans wywalczymy!! Nie damy sie!!

boją sie nas takze holenderscy, 14.02.2017 16:20:50 - *.3.pldt.net

700? hahahahaha

Jurii, 14.02.2017 16:30:37 - *.adsl.inetia.pl

Cracovii ile będzie?

(L), 14.02.2017 16:31:12 - *.dynamic.chello.pl

Witamy w Piekle!!!

endi, 14.02.2017 16:44:54 - *.knc.pl

Podobny mecz jak z BvB ale w sensie stadionowym :) :) :) <3

Piotr, 14.02.2017 16:48:02 - *.ipv4.supernova.orange.pl

700 ? Coś czuje ze dostaną tutaj nauczkę jak angole na euro.

Tomeczek, 14.02.2017 16:50:04 - *.dynamic.chello.pl

,I ONI SIĘ NIE BOOOJĄ!????? przecież
to strach przyjeżdżać do Polski a zwłaszcza na teren fanatycznych kibiców Legii Warszawa.
Na ich miejscu został bym w domu i przed telewizorem z pachką jakiegoś żarcia aklejającego gębę obejrzał to spotkanie w spokoju i bez uszczerbku na zdrowiu.
szkoda gadać zachód uważa że w Polsce to przed meczami i po to tu chyba tylko mordują i gwałcą. swego nie widzą, u nich tak spokojnie???
Jestem Dumny że jestem Polakiem, kibicem Legii.
mam tylko nadzieję że na boisku to wpier...l dostaną aaa jakieś 3:0

Do Tomeczek, 14.02.2017 17:12:08 - *.centertel.pl

Niestety ale tak to wyglada , opinia sama się z niczego nie zrobiła, ale ochłoń już i zjedz chipsy

Kibic z Żylety Legionista , 14.02.2017 17:22:12 - *.centertel.pl

Bracia i Siostry będzie jednym słowem WOJNA i jedziemy z nimi i niech zobaczą jak najlepsi Kibice na świecie dobrze się bawią na stadionie na Żylecie i śpiewają przez 90 minut i z piłkarzami na dobre i na złe jesteśmy i pozdrowienia Bracia i Siostry Wojtuś z Zagórza koło Halinowa elo. (L) ;)

Arbuz, 14.02.2017 17:29:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do kumatych- jak to jest z tym Juventusem? Bo zgody ificjalnie nie ma ale jest jakis uklad czy kosa?

Arek, 14.02.2017 17:41:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś mało ich będzie. Szczerze mówiąc, to myślałem, że sektor będą potrafili wypełnić. @wlkp, to nie przejdzie.

Czarny, 14.02.2017 18:11:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Club Brugge i Juventus to są zgody FC Den Haag i możemy je traktować podobnie co Den Haag Zagłębie Sosnowiec.

Dickson Chotowski, 14.02.2017 18:12:22 - *.range109-145.btcentralplus.com

700 z amsterdamu a z Hagi ? Cos czuje ze na samolotach tez bedzie goraco......

ja , 14.02.2017 18:21:47 - *.centertel.pl

Po barwach to jakby ŁKS przyjechał. Można ich powitać pod Pekinem

do Deszcze niespokojne, 14.02.2017 18:24:43 - *.piaseczno.robbo.pl

żeby sie po meczu nie okazało, że delikatnie zmiekczajac ostatnią litere wychodzi jakies mega rasistowskie hasło

gek, 14.02.2017 18:37:11 - *.mtm-info.pl

Może warto pomyśleć nad powrotem do zgody z Juve? czy nie ma szans?

dezet, 14.02.2017 19:02:02 - *.dynamic.chello.pl

a kanker to nie jest po holendersku "rak"?

do dezet, 14.02.2017 19:27:28 - *.range109-145.btcentralplus.com

Masz racje ze to rak. Tylko zeby nie wyslo ze ma jakies inne znaczenie o czym nie wiemy....Beda przyjaciele z Hagi wiec mam nadzieje ze wyjasnia o co chodzi.

Król Żylety do gek, 14.02.2017 19:32:18 - *.ip49.fastwebnet.it

Masz rację, od jutra oficjalnie zgoda z Juve przybita na nowo, Ty to masz łeb...

Tulipan, 14.02.2017 19:41:23 - *.centertel.pl

Szacunek na boisku i na salonach to wcale nie sa takie leszcze Stefan

Sfvn , 14.02.2017 19:49:49 - *.dynamic.mm.pl

Kanker to rak, ale powiedzenie tak na kogos to u nich jedna z gorszych obelg

Cult⚽️Legia, 14.02.2017 20:18:27 - *.176

Leeeegiiiaaa!!!!!oooor!!!deeeaaad!!!!!!!✨

(L)egia, 14.02.2017 20:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy w piekle.

praga p[L]n, 14.02.2017 21:45:54 - *.static.ip.netia.com.pl

...nie będzie żadnych wypadkow dziwnych wszystkich wyślemy do parku ...... .
do boju LEGIO

123, 15.02.2017 00:00:08 - *.dynamic.chello.pl

Oby siedzieli w klatce a nie po całym stadionie

lukasz2634 , 15.02.2017 02:15:55 - *.play-internet.pl

Pozdrowienia z Dębicy, jedziemy w kilka osób. Brawo za sobotę wisłoka kilka godzin po krzakach wracała do domu.

rr, 15.02.2017 09:15:14 - *.centertel.pl

a z DEN HAAG ilu będzie?

Amir(L), 15.02.2017 09:36:59 - *.play-internet.pl

Będzie ich 700 łbów i 1sędzia (niestety ten sam co ostatnio)

Do boju Legiuniaaaaaaa

piorek, 15.02.2017 14:53:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby tylko wszystko odbyło się z rozwagą i znowu stadionu Nam nie zamknęli.

Zlb , 15.02.2017 22:03:30 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bójcie się chamy... i Bracia po szalu pamiętajcie, mniej pisać więcej robić!!!! Szczególnie po meczu jakby coś tam to sza bo psy goncze wesza!!! Do jutra!

Pietruch88, 15.02.2017 22:37:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wypadł mi wyjazd służbowy i mam do odprzedania bilet na Żyletę. Zainteresowana osoba niech pisze na emaila: sznilos@wp.pl

xx, 16.02.2017 01:48:57 - *.90

czemu u nich kanker to taka zła obelga? ma to jakies inne znaczenie w wyzywaniu niż rak?

He(L)mond, 16.02.2017 09:46:15 - *.ip.prioritytelecom.net

Mowiac np.Kanker jood, to mowisz w sensie -Ye...ny zyd. Ye...ne to ye...ne tamto,kanker dit kanker dat....Doslownie wiadomo ze nie da sie przetlumaczyc...Tak jak ciezko wytlumaczyc holendrowi dlaczego co trzecie slowo to kur u nas bo przeciez to kobieta lekkich obyczajow.

Szafir, 16.02.2017 10:44:43 - *.3

Boją się nas kibice angielscy, boja także holenderscy :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.