Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 17 lutego 2017 r. godz. 10:00

Debiut zgodowej flagi Legia - Den Haag i odnowionej flagi Warriors

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas meczu z Ajaxem na Żylecie zadebiutowała nowa zgodowa flaga Legii z holenderskim Den Haag. Na szytym płótnie o wymiarach 14x2m, oprócz herbów obu klubów, znalazła się czaszka oraz hasło "Legia Warszawa - FC Den Haag" na tle barw klubowych. Na trybunach oczywiście nie mogło zabraknąć licznej delegacji naszych przyjaciół z Hagi.

Identyczne wymiary (14x2m) ma replika flagi "Warriors", która przed kilku laty była już odnawiana. Pieniądze na produkcję flag pochodziły ze sprzedaży pamiątek w sklepie Żyleta.



przeczytaj więcej o:, , , ,


Komentarze: (30)

tnalegia, 17.02.2017 10:10:57 - *.itsa.net.pl

Siema, odkupię jeden bilet na mecz w Amsterdamie. Dobrze płacę!

tnalegia@gmail.com

Wow, 17.02.2017 10:21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i to jest replika flagi, myślałem że stara flaga została uprana! brawo!

mmm, 17.02.2017 10:31:45 - *.play-internet.pl

Fajna

wujo, 17.02.2017 10:56:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Słaba ta zgodowa, kiepska czcionka, nie wiem kto to projektuje

steal this flag, 17.02.2017 10:57:46 - *.centertel.pl

Warto wspomnieć o debiucie flagi Ajaxu, wykonanej w technologii STEALTH, dzięki czemu jest niewykrywalna dla ludzkich oczu i obiektywów aparatów. Kibice Ajaxu mieli również szaliki wykonane w tej samej technologii.

, 17.02.2017 11:12:35 - *.99.static.pldt.net

czenu FC DEN HAAG a nie ADO DEN HAAG?

raz dwa trzy, 17.02.2017 11:21:51 - *.13-2.cable.virginm.net

Zgodowa naprawde fajna co do repliki chyba nigdy nie zrozumiem czemu herb wyglada tak a nie inaczej ? Przydala by sie taka zgodowa z ZS

aaa, 17.02.2017 11:28:40 - *.dynamic.chello.pl

Czaszka sugeruje kosę a nie zgodę.Marny projekt !

losiek, 17.02.2017 11:33:28 - *.v4.arkomnet.eu

@steal this flag hehe dobre dobre :)

flaga zgodowa naprawdę bardzo fajna! super projekt jak dla mnie

ja, 17.02.2017 11:58:37 - *.zask.pl

@redakcja - ktoś może wspomni przy okazji co się stało z flagą "Wielkie Księstwo Warszawskie"? Swoją drogą wieszanie porwanej fany jest trochę słabe.

łysy, 17.02.2017 12:00:46 - *.adsl.inetia.pl

No jak zwykle, skrajne opinie, i jak tu Polakowi dogodzić.

1, 17.02.2017 12:01:08 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Herb na fladze Warriors powinien być normalny a nie taki jak za Daewoo.

pr pd, 17.02.2017 12:15:53 - *.dab.02.net

zrobcie oprawe ze Starzynskim pr Warszawy z okresu miedzywojennego z niesmiertelnym hadlem chce by Warszawa byla Wielka a moze juz byla jesli tak to naprawcie mnie

do 1, 17.02.2017 12:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

właśnie, że nie - to jest replika flagi a nie nowa flaga... bardzo dobrze że jest taki jak na poprzedniej fladze.

@pr pd, 17.02.2017 12:36:32 - *.dynamic.chello.pl

Była, jak mnie pamięć nie myli to na derbach.

Biały1916, 17.02.2017 12:42:42 - *.alior.pl

Świetna flaga, flagi z czachami najlepsze! :)

Akmeone, 17.02.2017 13:16:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Flaga zgodowa koooozak! Juz sie nie moge doczeka szala na jej wzor,mam nadzieje ze powstanie taka produkcja (?)
Mocno Legia!

(L)egiunia Fanatic(L), 17.02.2017 15:21:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super flaga, oby więcej takich! :)

OK, 17.02.2017 17:12:40 - *.dynamic.chello.pl

pytanie do kumaterii: czy jeśli posiadam Voucher na bilet, ale nie mogę być na zbiórce w Hadze, wymienię go na bilet, przed samym meczem w okolicach sektora gości ?? prosze o konkret odpowiedź.pzdr.

do pr pd, 17.02.2017 17:27:34 - *.94

CF zrobili taka jeszcze na starej Zylecie.

Zgadzam sie z raz dwa trzy. Herb na Warriorsach to katastrofa.

do do pr pd, 17.02.2017 20:45:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a wiesz co znaczy słowo replika?

123, 17.02.2017 21:27:38 - *.dynamic.chello.pl

Choć zgody mam głęboko w .... to flaga super

LM , 17.02.2017 21:49:36 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

FC Dem Haag????? ADO NIE FC!!!!! PARALIŻ!!!

do do 1, 18.02.2017 10:59:34 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Jestem świadomy, że to replika ale to w tym przypadku nie ma znaczenia dla mnie. To jest herb najważniejszy symbol i powinien mieć właściwe wymiary to najważniejsza flaga a jest zepsuta herbem Daewoo.

do 1, 18.02.2017 18:22:54 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie jest herb z czasów daewoo, tamten wyglądał inaczej zupełnie
A flaga powstała gdy daewoo jeszcze nie było w planach

do do 1, 18.02.2017 19:36:32 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

K...a co to za argument, że powstała dawno skoro jest na niej niewłaściwy herb. Oczywiście, że nie taki sam ale najbardziej przypomina ten za Daewoo najgorsze, że nie przypomina tego własciwego.

do do do, 18.02.2017 20:17:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to źle Ci przypomina, to nie jest herb Daewoo, ani w żaden sposób go nie przypomina . Stara flaga to stara flaga, nie mamy prawa ingerować w nią w żaden sposób. Taka była i taka ma zostac ;)

Do 123, 19.02.2017 09:00:37 - *.net024-g2.isko.net.pl

A byłeś może w Sosnowcu albo w Elblągu że tak piszesz?
Wspierałeś Braci tak jak Oni Nas?
Jechałeś dzień wcześniej itd?

123, 19.02.2017 16:22:29 - *.dynamic.chello.pl

Do do 123 Oczywiście ze bylem. Ale pamiętam też hasło ,,wojna z całą polską " i to mi pasowało najbardziej

DZ, 19.02.2017 20:33:59 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Dlaczego na tej zgodowej fladze jest logotyp ADO, przecież Legia nigdy z ADO nie miała zgody?!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.