Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pierwsza bramka Szwocha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zanotowali wypożyczeni legioniści. Mateusz Szwoch miał spory udział w okazałej wygranej z Koroną Kielce. Pomocnik Arki wpisał się na listę strzelców zamieniając rzut karny. Tym razem Jarosław Niezgoda i Steeven Langil nie trafili do siatki, ale ich zespoły odniosły zwycięstwa. Jednym, który nie zagrał w tej kolejce był Michał Masłowski.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Koroną Kielce
Mateusz Szwoch - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Koroną Kielce. Strzelec bramki na 2-1 w 60. minucie spotkania.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 81. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z KV Kortrijk. Ukarany żółtą kartką.