Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 2 marca 2017 r. godz. 11:33

Magiera: Wyjdziemy z tego, damy radę

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Widzę u zawodników złość i zarazem spokój, bo wiemy co mamy robić, by było lepiej, jeśli chodzi o skuteczność. Cały czas nad tym pracujemy. Wiadomo, że mecze zawsze odbiera się przez pryzmat zwycięstw i liczbę goli. My przyzwyczailiśmy kibiców, że strzelaliśmy po 4-5, a teraz po jednej - mówi Jacek Magiera przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin.

- Jesteśmy doświadczoną drużyną, która bierze na siebie ciężar zdobywania punktów i będziemy to robić. Jutro będzie dobry mecz, by zdobyć trzy punkty na wyjeździe - dodał szkoleniowiec.

- Na pewno możemy spodziewać się zmian personalnych. Z kilku powodów. Po kontuzjach wraca kilku zawodników. Wykluczona jest gra Kuby Rzeźniczaka, a pod znakiem zapytania stoi występ Michała Kucharczyka - po zajęciach zobaczymy w jakiej dyspozycji jest jego noga. Daniela Chukwu należy spodziewać się w składzie wtedy, kiedy wywalczy sobie w nim miejsce. Jest brany pod uwagę, a czy pojedzie do Lubina, zadecydujemy po dzisiejszym treningu - wyjaśnił Magiera.

- Czy teraz przeżywamy najtrudniejszy moment? Na pewno inny niż wcześniej. Nie żyjmy historią. Nie zamierzam wracać do tego, co było jesienią. Może jak będę na emeryturze, to będę sobie przypominał jak graliśmy jesienią. Teraz liczyliśmy na inny start. Nie lubię gdybać, ale strzelony w ostatniej minucie gol w Amsterdamie czy wygrana z Termaliką spowodowałyby zupełnie inny odbiór tych spotkań. Zdajemy sobie sprawę z sytuacji - wyjdziemy z tego i damy radę. Mamy 7 punktów straty i będziemy gonić. Obejmowałem drużynę, która miała 10 punktów straty. Mogliśmy mieć już 2, ale nie wykorzystaliśmy tego. Dajcie popracować i miejcie dużo cierpliwości. Dajcie wykazać się na boisku zawodnikom. My z optymizmem patrzymy w przyszłość. Chcemy wrócić do stanu, który był w tamtym roku. Mamy trochę inny zespół, mamy graczy, których chcemy wkomponować - powiedział trener Legii.

Radović do ataku?

- Jest taka możliwość, że jutro "Miro" zagra na pozycji napastnika, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Siła ofensywna jest taka sama, jak była w tamtej rundzie. Oczywiście szukamy egzekutora, który strzeli 10 goli.
Liczę na Rado, Hamę, Vadisa, Necida, Guilherme i wszystkich ofensywnych graczy, że będą zawodnikami, którzy wezmą na siebie ten ciężar. Czasami jedna sytuacja decyduje o tym czy się mecz wygrywa, czy nie. Radović może zagrać na pozycji nr 9, ale dzisiaj nie zdradzę, bo byłoby to za łatwe dla Piotrka Stokowca z Zagłębia Lubin - zakończył Jacek Magiera.



Komentarze: (70)

@rek, 02.03.2017 11:48:49 - *.dynamic.chello.pl

Magicu, ja nadal Ciebie szanuję... Masz nadal moje pełne poparcie... Ale zaczynasz już z lekka bełkotać...

1 - "...Daniela Chukwu należy spodziewać się w składzie kiedy wywalczy sobie w nim miejsce..." A jak kuźwa ma sobie chłopaczyna wywalczyć te miejsce..? Samymi monotonnymi treningami..? Daj mu pograć wreszcie przez 90 minut a dopiero wtedy go odstrzelisz... Proste...

2 - "...Jest taka możliwość, że jutro "Miro" zagra na pozycji napastnika..." Nawet my kibice widzimy, iż Rado zbyt często cofa się po piłkę, bo on po prostu woli rozgrywać... Żaden więc z niego rasowy napastnik już nie będzie... Przyzwyczaił się do roli cofniętego rozgrywającego i taki już pozostanie... Zostaw go na swym miejscu...

3 -Daj też wreszcie szansę pogrania przez 90 minut Hamie... On stwarza sytuacje... On ma smykałkę do gry i boiskowy spryt... Ja w niego nadal wierzę....

4 - I na koniec kuriozum... Twe słowa: "...Dajcie wykazać się na boisku zawodnikom..." To czemu nie dajesz się wykazać na boisku takim piłkarzom, jak Kulenovic, Nagy, Czukwu czy Hama..? Czemu wpuszczasz ich dopiero na "ogony gry"...???

Magic, Magic, Magic... Walnij pięścią w stół... Odsuń od składu Kopę, Kuchego, a jak będzie trzeba to Gui i Rado... Daj pograć innym... Bo 3 pkt z Lubina to już OBOWIĄZEK...!!! Pozdro (L)

Asam, 02.03.2017 11:54:34 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A wiec nadeszła chwila prawdy Panie trenerze...bo strata jutro to już raczej koniec walki o MP no chyba ze jakiś kataklizm dopadłby Amice czy Lechie choć skoro nas mógł to czemu nie ich choć to marne pocieszenie...a więc do boju Legio !

Dziurka, 02.03.2017 12:09:53 - *.play-internet.pl

Bylo nie bylo , porazka w tym meczu i w sumie po zabawie , zostaje walka o udzial w LE taka prawda, zobaczymy jaki wtedy bedzie wygladac budzet, wisle tez kiedys przytrafila sie podobna sytuacja

HISZPAN, 02.03.2017 12:13:23 - *.128

Panie Jacku mniej gadania więcej pracy. Jutro niestety 0:1 w plecy.

urban, 02.03.2017 12:13:29 - *.cluster-j.forcepoint.net

W piatek w piz... znowu i nie skonczy sie na 1 bramce

Do @rek, 02.03.2017 12:13:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Twój tekst to jeden z najgłupszych komentarzy jaki przeczytałem na tej stronie. A głupich było tu wiele. Każdy punkt to przejaw braku logicznego myślenia. Nie kompromituj się chłopie tylko dalej upychaj 20 zawodników do 11 osobowego składu... w domowym zaciszu. Tylko koniecznie na 90 minut, żeby się mogli wykazać.

@rek do @Do , 02.03.2017 12:18:56 - *.dynamic.chello.pl

Nie zarzucaj mi braku logicznego myślenia, skoro te słowne tezy wypowiedziane przez samego trenera kłócą się z jego boiskowymi i trenerskimi działaniami... Pozdro (L)

Tager11, 02.03.2017 12:23:07 - *.dynamic.chello.pl

Do @rek popieram całkowicie,konkretne spostrzeżenia.
Nic dodać nic ująć.

Fred, 02.03.2017 12:26:20 - *.centertel.pl

Nic się nie zmieni , ta lipa będzie trwać , na koniec sezonu płacz będzie i czekanie jak zawsze na czyjeś potknięcie , samo się nic nie zrobi a problem w tym ze nie widać chęci zmiany .

Daw1D, 02.03.2017 12:29:00 - *.191

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Odidja, Kazalishvili - Radović

krys008, 02.03.2017 12:38:25 - *.82

Nie panikujmy, ja wierzę w p.Jacka. Idealny człowiek na te niespokojne czasy. Dajmy mu czas, obdarzmy zaufaniem. Czy popełnia błędy, z pewnością, któż ich nie robi. Panie Jacku jesteśmy z Panem!

Matrix 31, 02.03.2017 12:41:32 - *.play-internet.pl

Panowie będzie dobrze, Lech może teraz i gra fajna piłkę ale na nich nie ciąży presją, w Lechu nikt nie gada o mistrzostwie więc sobie pykaja ale jak dajcie presją że mają mieć mistrza to zacznie się drżenie nóg itd i to samo Lechia i jaga tylko legia ma takie doświadczenie które pozwoli na wygraniu naszej ligi kopacz a więc wyluzowac poslady i słuchać naszego trenera :)

@rek, 02.03.2017 12:49:17 - *.dynamic.chello.pl

Czy to by był aż tak szalony skład...???

- Malarz
- Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek
- Moulin, Odidja
- Guilherme, Radović
- Necid, Hamaleinen

Nie sądzę... Może kiedyś warto by było spróbować tak odważnie i agresywnie zagrać... Pozdro (L)

oLaf, 02.03.2017 12:50:10 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Fatalny start ligi!!!

Z takim super składem (jak na ekstraklapę) to nawet bez napastników powinniśmy wygrywać z Ruchem czy Termalicą spokojnie 2:0 !!!!!

Aczkolwiek trzeba to przeczekać a zawodnicy muszą zasuwać w meczu a nie wałęsać się bez celu!!!

amatro i amatorzy, 02.03.2017 12:56:20 - *.static.ip.netia.com.pl

strzaly z 25 m trenujcie a nie grajcie w dziada Panie trenerze, jak widzialem wasza rozgrzewka to padlem smiechem wymiana pileczki ty do mnie ja do ciebie....a [Panowie pilkarze nie umieja strzelac na bramke
strzaly trenowac, noga musi byc ulozona. strzal nad murem do okienka, kiedy wy to trenujecie...jak trening trwal1,5 gzodziny i do domu

Kazimierz Deyna zostawal po treningu 2 godz i trenowal do znudzenie swoje rogale- no ale to byl pilkarz a Wy kim jestescie-odpowiedzcie sobie sami Panowie pilkarzyki
A pan Panie trenerze Magiero nich sie przedstawi z treningu zakow 9 letnich do trenoweania pilkarzy zawodowych >>>>>

Hiszpan, 02.03.2017 13:04:31 - *.128

Klątwa Langila działa. Trzeba mu jakiś rum podesłać żeby odpuścił.

1337, 02.03.2017 13:09:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dwa mecze w plecy i od razu placz. Dajcie im pracowac w spokoju. Niech sie zgraja. Z roku na rok jest lepiej. Wiem ze apetyt rosnie w miare jedzenia ale nie oczekujmy zbyt wiele od razu.

Krzeszczu, 02.03.2017 13:10:24 - *.60

@ @rek: popieram w zupelnosci.
A bezmyslnymi trollami sie nie przejmuj. Jest tutaj taki patrol ktory nic konkretnego nigdy nie napisze/powie, ale za to bezblednie i po mistrzowsku zucaja bluzgami i obelgami.
Nie trac na nich czasu.
Ja nie trace :-)
pozdro.

@ krys008: tez tak uwazam. dwie (aczkolwiek bardzo bolesne) wpadki to jeszcze nie powod zeby totalnie panikowac.
Magic popelnia bledy ale najblizsza przyszlosc wykaze czy sie na tych bledach uczy. Jesli tak, to bedzie spoko. Jesli nie, to wtedy przyjdzie czas na panike.

Krzeszczu, 02.03.2017 13:13:47 - *.60

@ @rek: ps: to pewnie ten sam troll ktory wczoraj jaral sie mna.
Dzisiaj Toba.
Pozniej, zobaczymy :-)

Bartoszyce, 02.03.2017 13:19:54 - *.bartnet.pl

polać dla @rek mądrze mówi /pisze/. Też uważam że JM powinien obstawić taki skład i dać pograć więcej dla Hama

kibic, 02.03.2017 13:24:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko ładnie ,tylko zdecydowana większość zawodników bez formy z końca roku i tu jest wielki problem a tego nie da się naprawić z dnia na dzień .Jak ktoś grał w piłkę to wie jak to jest ,głowa by chciała tylko nogi nie pozwalają .Jutro będzie ostateczny sprawdzian i nie będzie już tłumaczeń .Przeciwnik nie będzie się tylko bronił ,nie jest to mecz po pucharach itp.Jeśli się stworzy 5 setek w meczu to na pewno będą bramki . Legia ma problem aby je stworzyć i to jest główne zło zespołu .

@rek, 02.03.2017 13:31:21 - *.dynamic.chello.pl

A wiesz, że tak od razu pomyślałem o Tobie, iż jak zobaczyłem te "Do", to przypomniałem sobie te jego wczorajsze wypociny do Ciebie... Może masz rację, iż to Żewłak, Ungabunga czy jakiś inny "twardogłowy"... Pozdro (L)

robochłop, 02.03.2017 13:34:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do fachury krytykującego @rek - jeśli nie zgadzasz się z jego opinią to przedstaw swoją...na 100% jesteś wybitnym znawcą futbolu...zarzucasz mu głupotę,ale sam nie przedstawiasz żadnego kontrargumentu...no bo musiałbyś pomyśleć...a to trudne jest dla niektórych...nic nie wniosłeś do dyskusji,puściłeś tylko brzydkiego bąka pod adresem gościa któremu widocznie dobro naszego klubu leży na sercu...napisz swoją analizę naszej obecnej sytuacji, i komentarz do wypowiedzi Magiery...pośmiejemy się pewnie w większym gronie...a na koniec info które może tobą wstrząsnąć - mecz niezwykle rzadko trwa 90 minut....zwykle sędzia coś dolicza....a trener może dokonać w meczu 3 zmian...co powoduje że w meczu może wystąpić więcej niż 11 piłkarzy...niebywałe co? wróć do klocków Lego kolego...i szanuj zdanie innych...na tym polega dyskusja...pozdrawiam myślących...

Do @rek, 02.03.2017 13:42:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzie w Twoim składzie Kulenovic, Nagy, Czukwu? A Jodłowiec, Kazaiszwili, Kucharczyk i Kopczyński na miejsce nie zasługują? Na 90 minut oczywiście.

do robochłoop, 02.03.2017 13:44:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Już miałem się wysilić i coś napisać, ale przeczytałem zdanie o tym, że mecz trwa więcej niż 90 minut i mi się odechciało. Przeczytaj w pierwszej kolejności to co pisał @rek, a później to co ja. Zastanów się kilka minut... i do skutku powtarzaj.

@rek do robochłop, 02.03.2017 13:45:40 - *.dynamic.chello.pl

Thx... Szacun... Tamten koleś nie wie, iż jestem starym kibicem (L)egii i znam dobrze realia naszego Kochanego K(L)ubu... Pozdro (L)

Rychu, 02.03.2017 13:53:50 - *.pse.pl

Panie Jacku, podobne tłumaczenie słyszałem po meczu z Ruchem, a co było z Termaliką każdy widział. Dzisiaj słyszę to samo - bierzemy ciężar na siebie, będziemy zdobywać punkty, będziemy coś robić. Czas przyszły - "będziemy...". Ale kiedy??? Za rok, za miesiąc czy od jutra? Bo jak za miesiąc to możemy się nie załapać na europuchary, a i o pierwszą ósemkę będziemy się bić do ostatniej kolejki. Wpadki oczywiście się zdarzają i są nieuniknione, ale styl gry w jakim gra Legia po przerwie zimowej jest katastrofalny.

Tomi, 02.03.2017 14:00:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Michaaaaaaaaałłłłłłłłłłł Kuuchaaaaaaaaaaarczyyyyykk !!!

eth, 02.03.2017 14:06:54 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak trener tak mówi to w pełni mu ufam. Co do składu, więcej szans do gry dla Kuchego i Chima w miejsce Necida.

@rek ponownie do @Do, 02.03.2017 14:10:42 - *.dynamic.chello.pl

Ja osobiście nie widzę braku logiki w moich tezach... Ja bym jak na razie wywalił ze składu Kopczyńskiego i Kuchego... W środku stawiałbym wtedy na Odidję i Moulina... Jakby z kolei Gui i Rado grali na skrzydłach piach, to postawiłbym na Vako i Nagy'a, bo świętych krów w (L)egii nie może być... W ataku postawiłbym na Hamę i ponownie na Necida (w odwodzie, czytaj: na ławce zmian mamy wtedy do wejścia Kulenovica i Czukwu)... Gdzie jest zatem brak logiki...??? Pozdro (L)

robochłop , 02.03.2017 14:12:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do krytykanta - sam napisałeś że musiałbyś się wysilić....mnie to wystarcza i całkowicie się z tobą zgadzam...ps sztuka dyskusji jest trudna - ale podstawą jest nie obrażanie innych...a jak masz inne zdanie to po prostu przedstaw swoje argumenty...kolega @rek napisał jak widzi obecną trudną sytuacje naszego klubu i odniósł się do słów Magiery..a co wniosłeś ty swoim komentarzem???

anty Besnik Magiera, 02.03.2017 14:39:37 - *.sieradz.vectranet.pl

a w jaki sposób miejsce w składzie wywalczył Necid?

Grajcie na Rzeźniczaka, 02.03.2017 14:40:12 - *.dynamic.chello.pl

To samo było mówione już po zimowych zgrupowaniach i fatalnych sparingach: "jestem bardzo zadowolony, wszystkie założenia zrealizowane" itp. Zima w wykonaniu Legii to była jedna wielka porażka. Szanse na mistrzostwo są już raczej tylko matematyczne. Musielibyśmy wygrać wszystkie mecze do końca rundy zasadniczej, a następnie po podziale punktów zrobić to samo i liczyć na potknięcia rywali. Przy obecnej formie, a właściwie jej braku, seria choćby wymęczonych zwycięstw jest ciężka do wyobrażenia.

Robocop, 02.03.2017 14:44:08 - *.dynamic.chello.pl

Czas pokaże kto będzie miał rację, a kto nie. Trzeba się zresetować i od nowa pokazać moc, tym bardziej, że teraz gramy z czołówką. Te wyjazdy do Poznania czy Gdańska mają być zwycięskie. Tylko wtedy możemy przeżyć wspaniałe chwile i bić się do końca o Mistrzostwo Polski, nie lekceważąc przy tym po drodze innych zespołów. Jak dla Mnie Prezesi, Pan Żewłakow skompromitowali się w ostatnim czasie. Gramy i kibicujemy do końca na dobre i złe. Tylko Legia

stary kibic, 02.03.2017 15:02:09 - *.dynamic.chello.pl

Sami eksperci - trenerzy,selekcjonerzy,specjaliści od transferów i zarządzania Legią !!!!!
Można się boleści brzucha ze śmiechu nabawić,jak się przeczyta wasze "światłe" propozycje.Kiedyś wszyscy byli lekarzami,teraz każdy umie zarządzać,choć tak naprawdę nie ma o tym bladego pojęcia !
Może byście zostawili fachowe decyzje ludziom kompetentnym? Bo krytykować łatwo,gorzej podejmować odpowiedzialne decyzje!
PS - logika to nauka o jasnym i precyzyjnym formułowaniu myśli a nie pisanie subiektywnych przemyśleń bez większego sensu ! Bo trzeba mieć troszkę większe pojęcie o footballu niż wy,szanowni krytykanci trenera !!!

Rado, 02.03.2017 15:30:16 - *.222

Gadać każdy może... tyle, że z tego gadania nic się nie urodzi. Współczuję trenerowi, bo jak na jesieni dostał mocną piłkarsko i fizycznie drużynę, to musiał ją tylko zmotywować i poskładać mentalnie. Natomiast teraz, po odejściu 3 czołowych zawodników trener niestety musi kilku piłkarzy nauczyć grać w piłkę, a to jest o wiele trudniejsze...

m4, 02.03.2017 15:36:06 - *.98

Magic ty widziale co mowili goscie z Termalici w przerwie... ze na Legie to juz nikt sie nie bo przyjechac...ogarnij sie bo skonczysz jak DR Alban

Cuprys, 02.03.2017 15:38:31 - *.centertel.pl

@rek ,dobre podsumowanie. Hama potrafi stworzyć jakąś sytuację i wygląda dużo lepiej niż Necid. Też dałbym mu szansę. Najgorsze było jednak zmęczenie większości zawodników pod koniec meczu z termaliką oraz późna reakcja trenera. Obrona Pazdan i Dąbrowski w środku bez eksperymentów z Jędzą. Mimo wszystko mam nadzieję, że się przełamiemy i piątkę im wsadzimy. Potrzebujemy meczu na przełamanie.

do m4, 02.03.2017 15:56:01 - *.dynamic.chello.pl

To nie wiedziałeś tego. Turcy zapłacili BL i MW, za odzyskanie formy, tak aby u nich wymiatał, dlatego ma grać u Nas w podstawowym składzie czy jest w formie czy też nie. Później bonus dla Bogusia i spółki.

(L)evy, 02.03.2017 16:08:10 - *.181.internetia.net.pl

Zaczyna się cukrowanie lodu...Skoro Chukwu jest za słaby nawet na ławkę rezerwowych to po co został do Legii ściągnięty?!To jest mega kpina z kibiców po raz kolejny!

nikt, 02.03.2017 16:24:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Stary Kibic.Kiedyś popierałem twoje wpisy bo były trafne i sensowne ale teraz nie masz racje broniąc trenera . Legia jest źle przygotowana do sezonu a większość zawodników bez formy i do tego stwierdzenia nie trzeba być znawcą piłki ale wystarczy oglądać mecze Legii .Nie zdobycie mistrzostwa lub brak kwalifikacji do Ligi Europy w obliczu konfliktu właścicieli może dla klubu skończyć się tragicznie a za to będzie odpowiadał trener.

ostet, 02.03.2017 17:00:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Usprawiedliwieniem jest to że Legia ma w drużynie bardzo fatalnego zawodnika który zdecydowanie odstaje od reszty umiejętnościami i jest niestety brak ofert za niego..

Krzeszczu, 02.03.2017 17:01:34 - *.cust.bredband2.com

@ tsray kibic: ponieco zapomnialas o przynajmniej dwoch istotnych sorawach.
1- to jest forum. Forum. Kibica. Wlasnie odpowiednie miejsce dla nas wszystkich znafcow, ekspertof czy fotelowych menagerow. Tutaj wlasnie jest miejsce abysmy my wszyscy eksperci wypisywali swoje widzimisie i nie zadko prowadzili jakas sykusje. Od tego wlasnie jest Forum.
No i,
2- zalisz sie ze jest nas tutaj az tak duzo, znafcow. Ja Tobie powiem ze IMHO to wlasnie bardzo dobrze ze jest nas tak wielu.
Bo swiadczy to o tym ze sa ludzie ktorzy ten Klub kochaja i interesuja sie tym co sie w tym Klubie dzieje. Sa ta ludzie ktorzy ofiaruja czastke swojego (nie zadko cennego!) czasu aby cos tu skrobnac, napisac, powiedziec, i tym samym dac do zrozumienia ze im/nam zalezy.
Nie musisz tego czytac. Nie musisz sie z tym zgadzac (sam nie zawsze sie zgadzam, i nie wszyscy ze mna sie zgadzaja.)
Ale powinienes uszanowac ze wlasnie tutaj przychodza wszyscye ci, ktorym na naszej Legii zalezy.

Peace.

AAA, 02.03.2017 18:28:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dalej wstawiaj Necida jak Berg Sagana aż będzie za późno i wtedy przeprosił się z Orlando...ale too late

stary kibic, 02.03.2017 18:35:46 - *.dynamic.chello.pl

Do Krzeszczu i ew. innych oponentów:
ad!. to jest forum. Właśnie pozwoliłem sobie napisać MOJĄ opinię o fachowości krytykantów. Po to jest to forum!
ad2. niektóre wpisy nie świadczą o tym,że komuś zależy na klubie ale to zwykły HEJT - np.ostet,AAA i kilku im podobnych.
A na koniec - Jacek Magiera odbudował jesienią Legię po Hasim. Teraz -być może - wychodzi jego zbyt małe doświadczenie/lub zbyt mały autorytet - bo zawodnicy sa dobrze przygotowani fizycznie i nie zapomnieli techniki a nic im nie wychodzi. Tylko - brak napastników ,za co Magiera nie odpowiada - powoduje,że nie potrafią wykończyć akcji.Ale to minie - nowi napastnicy odpalą niedługo ! Jestem pewien,że MISTRZEM BEDZIE LEGIA !!!!!!!!!!!!!

grzesiek, 02.03.2017 18:38:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niestety ale ze smutkiem napisze iz Magik to jednak nie jest nikt genialny i coraz bardziej sklaniam sie iz potrzeba nam drugiego czerczesowa ktory potrafilby ostro cisnac pilkarzykow na treningach. W ostatnim meczu wygladalo to tak jakby pilkarze nie byli zgrani. Podawali tylko pilke od jednego do drugiego ale nic z tego nie wynikalo. Mysle ze w zespole moze byc jakis konflikt niestety. No i doprawdy dziwi ze hamalainen nigdy nie wychodzi w pierwszym skladzie. Z poczatku jak pamietam go w Legii to gral mocno srednio ale pozniej co i raz wchodzil to bylo o wiele ciekawiej na boisku...

ciemnocichy, 02.03.2017 18:41:44 - *.play-internet.pl

Gdzie jak gdzie ,ale właśnie na Zagłębiu się Legia powinna przełamać i będzie już tylko z góreczki.

123, 02.03.2017 19:16:43 - *.dynamic.chello.pl

Jutro na 9 może by postawić na hamę ?

Krzeszczu, 02.03.2017 19:32:41 - *.cust.bredband2.com

@ stary kibic: odnosnie durnych hejterow jak ocet czy aaa, to specjalnie ich ominalem aby po prostu ich nie wymieniac. bo jak sam powiedziales sa to zwykli hejterzy. zawsze sie kilku takich znajdzie. Jak wczorajszy i dzisiejszy "DO".
Ale, jak to mowia, wyjatki potwierdzaja regule.

Napisales swoja opinie, czesto to robisz, i bardzo dobrze. Ty, ja, grzesiek, @rek, krys008, Wolfik, 123 i mnostwo innych fanow Legii tutaj (sorry ze wymienilem tylko kilku, wybaczcie, nikogo nie chce przez to urazic), wylewamy tutaj swoje zale i radosci, targamy sie miedzy nadzieja i rozpacza.
Mamy rozne opinie ale jedno nas laczy: milosc i szacunek dla Legii.
Wiec dalej piszmy, wymieniajmy opinie, nie zgadzajmy sie bo nie musimy. Ale dyskutujmy. Albo bawmy sie w fotelowych menagerow, bo co innego nam zostalo? :-)

A hejterow? Jak to mowia w Australii: fcuk them, fcuk the all :-))

@rek do Krzeszczu, 02.03.2017 19:41:50 - *.dynamic.chello.pl

TAK!
Skrytym parówkożercom i hejterom mówimy NIE...
A Nasza (L)egia 4ever... Pozdro (L)

Krzeszczu, 02.03.2017 19:52:01 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: skryci parowkozercy, usmialem sie :-))

Brawo Ty!

Pozdro (i pozdro dla wszystkich kibicow LEGII!!!!)

eth, 02.03.2017 20:09:06 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Krzeszczu, Twoje komentarze jak zwykle prosciutko w punkt, pzdr

Krzeszczu, 02.03.2017 20:41:13 - *.cust.bredband2.com

@ eth: wielkie dzieki!
I wielkie sorry ze pominalem Ciebie i sporo innych fanow tutaj tak sie angazujacych. Kiedy palce stukaja w klawiature to i pamieci ubywa, a i wiek tez swoje dolozyl :-)

Pozdro!

eth, 02.03.2017 21:19:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Krzeszczu, nie no, miałbym się za to obrazić? Co Ty, chłopie :)

AAA, 02.03.2017 21:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do nikt:popieram Twój wpis a Krzeszczu chyba zagubił obiektywizm jak uważa że hejtem jest porównywanie sytuacji Berg-Sagan Magiera- Necid ale niektórzy są nieomylni i zawsze mają rację.

Hiszpan, 02.03.2017 21:36:22 - *.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie chce wchodzić w kompetencje Magiera ale dałbym szanse na szpicy Hamie.

Hugon, 02.03.2017 21:49:41 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Magic nie rezygnuj z Necida ,tylko powiedz pomocnikom żeby Mu zagrywali piłki.Bo biedak robi co może cofa się do środka a piłek nie dostaje.Cały czas czeka aż mu ktoś dogra.Bez podań żaden napadzior nie jest w stanie coś strzelić.

krys008, 02.03.2017 21:59:38 - *.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Krzeszczu dobrze prawi nalać mu miodu mości gospodarzu!

Arek, 02.03.2017 22:50:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja jakoś tak nie mogę się przekonać do tego Hamalainena. I wcale nie dlatego, że przyszedł skąd przyszedł, ale dla mnie to on jest jakiś taki trochę mało wyraźny na tym boisku. Wiem, strzelił już kilka ważnych bramek dla Legii, najbardziej cenię jego bramkę wiadomo z kim hehe. Taki np. Rado, czy Vadis jak już są na tym boisku to wiadomo, że są. Mnie to cały czas się wydaje, że Hamalainen jak był w łachu to lepiej grał. Nie wiem, może bez kitu powinien zagrać cały mecz, od początku do końca, to wtedy się jakoś przełamie i będzie grał u nas tak samo jak tam. Mam nadzieję, że jutro się przełamiemy i chociaż na chwilę śmieciarze przestaną zaśmiecać to forum i będzie kilka komentarzy na krzyż, bo zwykle tak jest jak Legia wygrywa. Nie mam zamiaru tu ich wymieniać jak to robili Krzeszczu, czy @rek, no bo przecież wiadomo o kogo chodzi. Pozdrowienia dla normalnych!

Jerz z Potoku, 02.03.2017 22:57:35 - *.dynamic.chello.pl

Zwrot "damy radę", jak dla mnie, ma fatalne konotacje. Jeżeli jednak ma on pomóc, chyba w charakterze wspornika medialnego, to czemu nie.
Dyskusja na forum - w kluczowym temacie - jak zwykle: zażarta, ambitna, niejednokrotnie merytoryczna i taka tradycyjnie swojska; jak to między nami legijnymi kibicami.
Od siebie dodam jedynie drobny, ale optymistyczny szczególik przed konfrontacją w Lubinie. Otóż, po raz pierwszy w br. nasza drużyna zagra mecz ligowy po 4/5 dniach przerwy od poprzedniego. W związku z powyższym spodziewam się po naszych piłkarzach: radości z gry, szybkości, dostatecznej kondycji fizycznej oraz "zatrybienia" formacji pomocy z napastnikami. Spełnienie tych oczekiwań może skutkować tym, że pomeczowy wieczór w legijnej rodzinie będzie wreszcie radosny i napawający optymizmem.

Bolek88wola, 02.03.2017 23:16:11 - *.dynamic.chello.pl

Panowie! Nasza Legia jest w wielkim kryzysie. Nie pomoże chukwu, necid, nagy

Cult⚽️Legia, 02.03.2017 23:18:31 - *.224

Gadanie nic nie daje ,najlepiej na wyjeździe dopingować 90 minut,I zrobić show na wyjeździe

dario, 03.03.2017 00:25:26 - *.dynamic.chello.pl

Rzezniczak juz mial byc brany pod uwage w pierwszym meczu z ajaxem i nie gra do tej pory.Niby to tylko reka,caly czas trenowal a teraz sie okazuje ze po miesiacu czasu caly czas nie jest gotowy do gry.
Panie trenerze zeby wygrac mecz to nie mozna miec 650 podan w poprzek boiska i do tylu i 3 strzalow na bramke.

dario, 03.03.2017 00:34:41 - *.dynamic.chello.pl

Jak jutro nie wygramy to mozna gasic swiatlo.Szkoda pradu.Klub nas dyma a my po raz kolejny sie dajemy dymac.

Jaaaa, 03.03.2017 00:43:18 - *.play-internet.pl

A tak ogólnie to czego oczekujemy od takiego trio właścicieli lechita zawiszak i przyjaciel polonistek??????

krys008, 03.03.2017 06:24:38 - *.serv-net.pl

Nie wygląda to dobrze, nie wiem co się popsuło, ale mam nadzieję, że z Zagłębiem odbijemy się od dna i zacznie to wyglądać coraz lepiej.

jarekk, 03.03.2017 06:49:40 - *.242.metrointernet.pl

Strzelajcie w światło bramki, może coś doleci?
A gdyby Pazdana do ataku ? Jest najszybszy obecnie.
A Necida na stopera. ma 2 metry to się nada.

J23, 03.03.2017 09:09:26 - *.play-internet.pl

Jeżeli nie wygramy to można powiedzieć, że na 99% mistrza nie zdobędziemy, jeżeli przegramy to może być nawet ciężko o puchary. Legia wyglada na nie przygotowaną do rundy, a to nie zapowiada nic dobrego.

Ursus 81, 03.03.2017 10:36:41 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Jak wygramy to pochlamy , jak zremisujemy to się naj...biemy , a jak przegramy to się nachlamy. Jak by nie było wyjdzie na dobre. Tylko LEGIAAAAAAAA !!!!!!!!!

Luk, 03.03.2017 15:04:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panowie po co te spory...trzeba coś zmienić i to jest pewne!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.