Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 6 marca 2017 r. godz. 14:00

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą

Redakcja, źródło: Legionisci.com

12 marca o godzinie 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 25. kolejki Ekstraklasy z Wisłą Kraków. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Na chwilę obecną na stadionie zajętych jest ok. 28 500 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:




przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (49)

Bartoszyce, 06.03.2017 14:30:46 - *.bartnet.pl

meldujemy się całą ekipą ;) tylko 50 osób

Cult⚽️Legia, 06.03.2017 14:42:20 - *.popl.cable.ntl.com

Pełny!Stadion!!!

m4, 06.03.2017 14:46:26 - *.98

Będą filmy !!!

O(L)ek, 06.03.2017 14:56:30 - *.13-2.cable.virginm.net

Z Wisłą Kraków zawsze były dobre mecze. Tym razem też będzie ciekawie.To dalej marka dla której warto przyjść. Pełen stadion i jedziemy z nimi.

jo, 06.03.2017 15:07:15 - *.centertel.pl

Olek to kup sobie bilet na ich sektor skoro na nasz stadion przychodzisz dla Wisły a nie na mecz Legii...

AAA, 06.03.2017 15:22:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do OLek:Jak Ci tak brakuje tej "marki"to kup sobie karnet...na Reymonta.

tym , 06.03.2017 15:38:09 - *.17-4.cable.virginm.net

Jak zawsze sciemniaj z biletami ze duzo juz sprzedanych na dolnych sektorach malo miejsc a jak sie mecz zacznie to od grona wolnych miejsc

Prze, 06.03.2017 16:46:08 - *.play-internet.pl

Tak jest bo pewnie sa wliczone w to karnety co ludzie pokupowali na mecze lm, dlatego pozniej sie okazuje ze jest 15tys a nie 22..

Prośba, 06.03.2017 17:09:47 - *.warszawa.vectranet.pl

Serdeczna prośba.. mam trudną sytuację finansową i nie stać mnie teraz aby kupować bilety na Legię :(
Jeżeli jest ktoś kto nie wybiera się na mecz i ma karnet na Żyletę prośba o informację i udostępnienie.
Jeżeli ktoś kto ma karnet nie wybierze się na mecz a ja pójdę za tą osobę liczba meczów liczy się tej osobie, która udostępnia, w związku z czym warto czasami udostępnić :)
Serdecznie dziękuje! Tylko Legia!

do O(L)ek, 06.03.2017 17:57:00 - *.centertel.pl

Nie wiem jak Ty,ale ja to przychodzę na stadion dla......Legii

Jurii, 06.03.2017 18:08:07 - *.ssp.dialog.net.pl

Wojnaaa

do prośbą , 06.03.2017 18:34:53 - *.dynamic.chello.pl

Jesli będzie to twój pierwszy mecz na nowym stadionie mogę Cie zaprosić free

@Olek, 06.03.2017 18:43:47 - *.play-internet.pl

Nie przejmuj się zbędnymi komentarzami, po prostu gimbaza cię nie zrozumiała, wiadomo że na słoniki przyjdzie mniej ludzi niż na mecze z lechem, lechią czy wisłą, masz rację że drużyny gdzie przyjada kibice gości przyciągaja na stadion, ja mam karnet i śmigam na każdy mecz, ale np. gdyby w pucharze trafił się mecz z takim dołującym widzewem , nawet nie wiem gdzie on teraz gra to też byłby komplet.

EMCIU, 06.03.2017 19:12:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Będzie oprawa ?? :) TYLKO LEGIAA!!!!

syrenka, 06.03.2017 19:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

....i z Konina też "ktoś" będzie!! Pozdrawiam i do zobaczenia!!!!! Legio walcz!!!!!!

bolek74, 06.03.2017 19:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Orzysz pozdrawia BARTOSZYCE

bzura7, 06.03.2017 19:30:10 - *.114.operetka.pirx.pl

Witam , do -tym- też jestem ciekaw na Ruch sprzedanych było 27-tys a na stadionie było 18-tys, na Termalikę 21-tys a na stadionie było 13-tys to mam pytanie jak to jest liczonę , bo to trochę przesada że są takie rozbieżności

Bartoszyce, 06.03.2017 20:46:56 - *.bartnet.pl

pozdrowienia dla braci z ORZYSZA

Witek, 06.03.2017 21:04:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Będą filmy ale jakie

tym, 06.03.2017 21:31:17 - *.17-4.cable.virginm.net

do bzura7 no ja tez jestem ciekawy nie raz chcialem kupic bilet na dolnym sekto nie ma juz miejsc a potem widac od groma miejsc zwykla sciema

@bzura7, 06.03.2017 21:36:43 - *.play-internet.pl

Bo doliczyli też karneciarzy, którzy nie przyszli, karnet liczą jako sprzedany bilet.

mmm, 07.03.2017 07:22:35 - *.112

Powinna być taka opcja, że ktoś się morze zrzec swojego miejsca na jeden mecz. Wyobraźmy sobie, że gramy ważny mecz i będzie komplet. Na pewno jest duża grupa ludzi, którzy mają karnety, ale wiedzą, że ich nie będzie, bo im coś wypadło. Powinni mieć możliwość elektronicznie zwolnić swoje miejsce. Korzyść finansowa dla klubu i dla tych co już biletów nie starczyło.

jo, 07.03.2017 07:28:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Olek - mam 3x więcej lat niż przedstawiciel gimbazy i chodzę na Legie od 30 lat. Nie toleruje takich gamoni, którzy wybierają mecze bo przyjedzie skisła czy łach. Komu ty człowieku kibicujesz ???

Marcin, 07.03.2017 08:03:16 - *.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja mam karnet i kolo mnie niby w systemie nie ma biletow bo sa sprzedane ....ala na kazdym meczu nikogo nie ma na tych miejscach .... Kupili karnety tylko na real żenada!!

do mmm, 07.03.2017 09:53:40 - *.centertel.pl

Toż jest opcja "udostepnij karnet".nie siej fermentu

etoo, 07.03.2017 12:14:31 - *.adsl.inetia.pl

Odstapie bilet na Wisle, cena 25 zl, Zyleta, info mail etoo83@poczta.fm

mundek, 07.03.2017 13:11:58 - *.dynamic.chello.pl

@Olek masz racje, ja bede w niedziele bo gramy z wisla a nie dajmy na to z termalica.

Cała Legia Zawsze Razem, 07.03.2017 13:31:53 - *.warszawa.vectranet.pl

Serdeczna prośba.. mam trudną sytuację finansową i nie stać mnie teraz aby kupować bilety na Legię :(
Jeżeli jest ktoś kto nie wybiera się na mecz i ma karnet na Żyletę prośba o informację i udostępnienie.
Jeżeli ktoś kto ma karnet nie wybierze się na mecz a ja pójdę za tą osobę liczba meczów liczy się tej osobie, która udostępnia, w związku z czym warto czasami udostępnić :)
Serdecznie dziękuje! Tylko Legia!

Bartoszyce, 07.03.2017 14:13:34 - *.bartnet.pl

do Cała Legia Zawsze Razem..skontaktuj się z etoo, a jak się dogadacie , ja jemu prześle pieniądze na konto za ten bilet.Inaczej nie mogę Tobie pomóc.

do Baroszyce, 07.03.2017 14:21:00 - *.warszawa.vectranet.pl

Napisałem do etoo :)

p, 07.03.2017 14:40:28 - *.centertel.pl

WSZYSCY NA wISŁE !!!!!!

do Bartoszyce, 07.03.2017 14:44:13 - *.warszawa.vectranet.pl

Dobry kolego podasz e-maila do siebie? :)

Bartoszyce, 07.03.2017 15:45:28 - *.bartnet.pl

slawomir.kirkuc@bartoszyce.pl

emiLegia, 07.03.2017 17:01:02 - *.ittmedia.pl

Czy z Siedlec jedzie ktoś autem i chciałby jedna osobę wziąć więcej? Place oczywiście...

Pablopablito, 07.03.2017 19:17:47 - *.1

Pozdrowienia dla Braci z Krakowa, Wisełka Kraków

Piotrek, 09.03.2017 10:24:58 - *.dynamic.chello.pl

Ostatnie 300 sztuk na Żyletę. Reszta stadionu wyprzedana.

do emiLegia, 09.03.2017 10:28:35 - *.11

Dawaj pociągiem ze wszystkimi :)

mlody, 09.03.2017 16:12:43 - *.ciechocinek24.eu

Czekam na jakies zwroty jak cos prosze o kontakt.

Monty Python (L), 09.03.2017 18:15:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmiesznie i straszno tu. Przybywajcie Przybywajcie "markowy" klub przyjeżdża

pomóżcie, 09.03.2017 22:03:05 - *.40

Chętnie odkupię jeden bilet na Żyletę.!!!!!!!!!!!

koniec, 10.03.2017 13:31:27 - *.static.chello.pl

koniec biletów :)

Byku, 10.03.2017 14:18:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Witam,
jak ktoś chce odsprzedać bilet na żylet to proszę o kontakt marbak.mail@wp.pl

Bilety Wyprzedane, 11.03.2017 09:09:42 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkie bilety na mecz się wyprzedały. komunikat z oficjalnej. Licznik zatrzymał się na 28943.
Ciekawe ilu frajerów nie przyjdzie.

go(L)op, 11.03.2017 15:12:40 - *.tktelekom.pl

Witam mam pytanko jest sens jechac z przemysla (360 km) jak nie zdazyłem kupić biletu? Przed meczem jest szansa na jakies zwroty? Ktos pomoże doradą?

Pod(L)ascy Legionisci, 11.03.2017 15:22:01 - *.tel.tkb.net.pl

no i super;] juz dawno tak fajnie sie zaden meczyk nie zapowiadal:) az milo bedzie jechac te 200km do Wawy :) Zazdroszczę mieszkańcom Warszawy, że maja taki klub na wyciagniecie reki. Doceniajcie to co macie!!

Artuditu, 11.03.2017 18:38:06 - *.78

Ja mam 2 bilety ale nie mogę iść... - W mojej mieścinie Świt - Widzew...
Trybuna zachodnia, bilety sponsorskie, wejdzie każdy.
Jak ktoś zainteresowany: forbeng@gmail.com
w razie potrzeby wystawiam aukcje na allegro.

Marcin, 12.03.2017 13:01:10 - *.centertel.pl

Potrzebuję 3 biletów najlepiej zaletą proszę o e-mail

Marcin, 12.03.2017 13:45:35 - *.centertel.pl

Potrzebuję 3 biletów najlepiej zaletą proszę o e-mail marcin_950@wp.pl

Kamil, 12.03.2017 15:06:45 - *.centertel.pl

Odkupie bilety na dzisiejszy mecz jak coś to pisać na e-mail kamil_89_9@wp.pl

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.