Michał Trąbka - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czerwony Trąbka i bramka Madeńskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na boiska powróciły polskie drużyny w niższych ligach, a wraz z nimi wypożyczeni z Legii zawodnicy. Dwaj z nich szczególnie dali o sobie znać. Michał Trąbka na "dzień dobry" ujrzał dwie żółte kartki i wyleciał z boiska. Pozytywnie pokazał się Arkadiusz Madeński, który otworzył wynik spotkania z Olimpią Zambrów. Kolejne dobre wieści płyną z Belgii, gdzie Steeven Langil zaliczył asystę przy bramce. W ekstraklasie wypożyczeni legioniści mierzyli się z drużynami z Krakowa, ale żaden z nich nie cieszył się z wygranej.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią
Mateusz Szwoch - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią. Ukarany żółtą kartką.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 55. minuty w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Kraków
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 90. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Termaliką Nieciecza

I liga
Wigry Suwałki
Miłosz Kozak - od 71. minuty w wygranym 2-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Adam Ryczkowski - od 84. minuty w wygranym 2-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - od 72. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Konrad Michalak - do 78. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Arkadiusz Najemski - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Jakub Szumski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Zniczem Pruszków. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - od 75. minuty w wygranym 5-1 meczu z Olimpią Zambrów
Arkadiusz Madeński - 90 minut w wygranym 5-1 meczu z Olimpią Zambrów. Strzelec bramki na 1-0 w 16. minucie spotkania.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ukarany czerwoną kartką na skutek dwóch żółtych.

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z KAA Gent. Zaliczył asystę przy pierwszej bramce dla swojej drużyny.