Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 7 marca 2017 r. godz. 10:00

Bilety na mecz z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 kwietnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 27. kolejki Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:




przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (20)

scout, 07.03.2017 13:02:35 - *.58

Charles N'Zogbia. Lassana Diarra. Bez Klubu ruszcie tyłki po posiłki???

eth, 07.03.2017 13:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@scout, Ty jesteś pewien że byłoby nas na nich stać? Odjidja bierze mnóstwo kasy, Langilowi płacimy, Hasiemu płacimy, a 80 milionów z uefy już nie ma, wszystko poszło na spłaty długów, i inne inwestycje, tak mówił Mioduski. Na razie niech treneiro wypróbuje Nagyego i Chukwu - prawie w ogóle nie zagrali, nie ma sensu myśleć na razie o transferach. Jeszcze Kulenović do tego jest w rezerwach choć mógłby już grać w 1. drużynie.

Arek, 07.03.2017 16:20:07 - *.free.aero2.net.pl

Z tego co mi się wydaje, to akurat Hasiemu nie płacimy, ale na stówę pewny nie jestem.

scout, 07.03.2017 17:02:36 - *.centertel.pl

Do eth.Jestem pewien że tak,kasa wpływa cały czas do klubu kilka ostatnich lat to tanio kupić drogo sprzedać to się gromadzi i powinien być ruch typu coś na wzór DL i lepiej.

eth, 07.03.2017 17:07:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ok, sprawdziłem, zgadza się, tylko jednokrotnie mu Legia zapłaciła za rozwiązanie kontraktu. Thx

www, 07.03.2017 17:57:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej Legioooo jazda

www, 07.03.2017 17:58:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej Legioooo jazzda

buki, 07.03.2017 18:06:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej Legioooo, jazdaaaaaaaa...

eth, 07.03.2017 18:43:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@scout, Oby. Przyznam, że coraz bardziej się zastanawiam czy ostatnie okienko nie zostało najzwyczajniej przes*ane, ale może jeszcze zaskoczą. Odjidja też długo nie mógł zaskoczyć, do tego ciągle wierzę w nowe nabytki, zwłaszcza w Nagyego. Przy tym trenerze jestem optymistą i uważał że w końcu zaczniemy bić lamusów po 4;5-0. Jeśli chodzi o Twoją propozycję to nie martwię sięczy byłoby nas na nich stać (żeby ich kupić) tylko czy starczyłoby na ich pensje. Przyzwyczajeni do funtów z Premier League, nie wiem czy nie chcieli by więcej niż Odjidja. Choć przy NZogbi i czy Lassanie, Liga Mistrzów stanowczo by się przybliżyła... Jak by nie było, liczę na rozumne operowanie finansami przez zarzad. Pozdrawiam, scout

scout, 07.03.2017 21:20:07 - *.centertel.pl

eth Mądrze piszesz złotówki to nie funty Premiership to nie Ekstraklasa.Nie będę ujmował niektórym piłkarzom czy gorsi czy lepsi ale My jako najlepszy klub w Polsce powinniśmy iść tym tropem, odstajemy finansowo od reszty i to grubo ponad ich fundusze,nie od razu będzie to finał LM bo i piłkarze warci gróbe miliony szybko do nas nie zawitają ale tacy około 28-34 lat wnieśli by dużo chodzi mi oczywiście o wolnych z kartą na ręku i ogranych w Europie z nazwiskiem,mówisz zarobki już pewni się dorobili a u nas też trochę by dostali bo raczej nie zarabiają z kontraktów reklamowych warto iść tą drogą ale to tylko moje zdanie.Pzdr eth.

eth, 07.03.2017 22:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@scout, generalnie się z Tobą zgadzam, powinniśmy zatrudniać coraz lepszych piłkarzy, a ci wymienieni wyżej na pewno dodaliby jakości. Chodzi mi tylko o to żebyśmy się tymi pieniędzmi nie zachłysnęli, żebyśmy nie żyli ponad stan, jak niegdyś niektóre śląskie kluby, i żebyśmy ostatecznie nie podzielili ich losu. Dlatego jestem zwolennikiem ewolucji, nawet wolnej ewolucji niż rewolucji i niezbędny jest nam rezolutny zarząd który każdą złotówkę i każdego euraska będzie oglądał z dwóch stron zanim go wyda (jest w ogóle w polskim takie powiedzenie??) A Mioduski ostatnio straszył że wydatków mamy dużo i trzeba się pilnować. Dlatego N'Zogbii (i podobnym piłkarzom) mówię TAK, ale sukcesywnie i baardzo uważnie.

(L)&\P/, 08.03.2017 09:10:06 - *.dynamic.mm.pl

Bo Pogoń i Legia to jedna rodzina!

do scout, 08.03.2017 13:51:25 - *.opera-mini.net

pisz na twittera do leśnego

scout , 08.03.2017 14:59:43 - *.centertel.pl

Nie nie to raczej pan prezes niech przejrzy wszystkie nasze wpisy ja tylko doradzam i jestem przekonany ze mam racje chodz nigdy nie bylem zwiazany z zadnym scoutingiem i amatorsko gralem w A klasie.Kocham nasz klub od 21 lat od mojej pierwszej wizyty na Ł3 na meczu z rts zydzew!!!

koto, 08.03.2017 22:46:11 - *.centertel.pl

B.S.N.T! Pozdrowienia dla fanatycznego Stargardu.

Wwy, 09.03.2017 20:03:24 - *.79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bedzi

FOREVER LEGIA, 19.03.2017 12:03:00 - *.play-internet.pl

A melanz trwa-Terespol,Galczynski,Mewa.

info, 27.03.2017 14:11:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Bileciki ładnie powolutku idą na razie, do soboty jeszcze z kilka tysi powinno zejść, szykuje się słoneczko w sobotę..także janki bierzcie dzieci, żony i kochanki i sobota 20:30 Łazienkowska 3 :) Walczymy o mistrzostwo, WSZYSCY NA STADION!
Ps. Pogoń organizuje wyjazd :)

felek, 28.03.2017 10:01:50 - *.pse.pl

Bilety się już kończą, będzie dobra frekwencja, a być może nawet komplet :)

robson, 28.03.2017 11:02:53 - *.netfala.pl

witam, mam do odstąpienia wejściówkę na sektor 210 , na Pogoń Szczecin , zainteresowani piszcie na robert070@go2.pl
pozdro.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.