III liga: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Legia II Warszawa

W meczu 18. kolejki III ligi Legii II Warszawa przegrała na wyjeździe z wiceliderem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 0-2. "Wojskowi" zajmują 3. miejsce w tabeli w tabeli. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 3. minucie. Potem drużyna ze stolicy dużo atakowała, ale nie potrafiła zamienić swoich sytuacji na gola. W 76. minucie na 2-0 podwyższył Grzegorz Domżalski, który dobił piłkę po tym jak Majecki wybronił sytuację sam na sam.

Gospodarze byli dobrze zorganizowani w defensywie i zmuszali legionistów do gry długimi piłkami, które nie zawsze trafiały do celu. O ile większość pierwszej połowy, po początkowym ciosie, zdominowali gracze Legii, oto po przerwie stopniowo tracili koncept, a poza strzałami Żyro i Makowskiego ich poczynania przypominały raczej bicie głową w mur.

III liga: III liga: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 3' Patryk Koziara
2-0 - 76' Grzegorz Domżalski

Legia II: 1. Radosław Majecki - 7. Tomasz Nawotka, 5. Mateusz Żyro, 8. Rafał Makowski, 6. Mateusz Leleno (75' 24. Alban Sulejmani) - 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 3. Mateusz Hołownia, 9. Eryk Więdłocha 70' 15. Konrad Handzlik), 19. Patryk Czarnowski (63' 17. Sandro Kulenović) - 23. Tin Matić (55' 20. Miłosz Szczepański)

Rezerwa: 33. Dominik Kąkolewski, 4. Mateusz Zawal, 26. Eryk Rakowski

żółte kartki: Żyro, Kulenović, Małachowski, Nawotka (Legia)