Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Czwartek, 9 marca 2017 r. godz. 10:10

Ranking FIFA: Polska na 12. miejscu

źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski zajmuje 12. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o dwie pozycje.

Ranking FIFA z 9 marca:

1. Argentyna 1644 pkt.
2. Brazylia 1534
3. Niemcy 1443
4. Chile 1389
5. Belgia 1379
6. Francja 1318
7. Kolumbia 1312
8. Portugalia 1240
9. Urugwaj 1200
10. Hiszpania 1162
(...)
12. Polska 1121
39. Rumunia 703
49. Dania 662
64. Czarnogóra 546
85. Armenia 414
94. Kazachstan 357



Komentarze: (15)

Mascherano, 09.03.2017 10:56 - *.knc.pl

Brawo chłopacy <3

Jarząbek, 09.03.2017 11:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zamiast tych (...) można było napisać 11 drużynę żeby bylo wiadomo ile tracimy

(L), 09.03.2017 11:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

11. Szwajcaria 1138

poker face, 09.03.2017 12:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A gdzie Włochy, Anglia?

ANTYLEWY, 09.03.2017 12:16 - *.acn.waw.pl

To chyba Lewundow$$$$$ka zajmuje to miejsce a nie cała reprezentacja, wszyscy nieważni tylko lewu

Mario, 09.03.2017 12:37 - *.play-internet.pl

Noi co z tego ?

WWL, 09.03.2017 13:08 - *.play-internet.pl

Dla mnie bez sensu taki ranking. Polska nie grała pół roku a co miesiąc to awans.
Do tego jeszcze jesteśmy przed Włochami, Anglią i Chorwacją

ANTYLEWY DO MARIO, 09.03.2017 13:27 - *.acn.waw.pl

chłopie to z tego że już rzygam tym pajacem

do Mascherano, 09.03.2017 17:03 - *.pzu.pl

Chłopacy to się mówi na wsi.
Jak już to chłopcy

Prazanin do do mascherano, 09.03.2017 18:21 - *.play-internet.pl

na Pradze zawsze mowilo sie chłopacy....chłopcy to byli do podawania piłek ;).....moze Ty jestes z jakiegos nowego osiedla w Warszawie :)

Kibic, 09.03.2017 20:13 - *.play-internet.pl

Widzę, ze dotknęło to patologiczna biedote z Pragi. Do szkoły kur..a!!!! Nauczcie sie mówić jak ludzie to będziecie traktowani jak ludzie. PS brawa dla naszych chłopaków.

Gravesen, 09.03.2017 21:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

ANTYLEWY niezły z Ciebie trollololo :D

Zidan, 09.03.2017 23:30 - *.bb.sky.com

Brawo panowie polska

do Antylewy, 09.03.2017 23:55 - *.ittmedia.pl

A może to zwykła zawiść? Że komuś się udało a ty możesz tylko w necie hejtowac? Bo w oczy to nie sądzę abyś miał okazję a co ważniejsze odwagę mu to powiedziec.... zmień nik na antymamaitata... bez odbioru

matus007, 10.03.2017 09:24 - *.play-internet.pl

O TO WALCZYŁEM

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.