Młodzież: mecze niedzielne

Juniorzy starsi po przełożeniu meczu ligowego zmierzyli się w spotkaniu sparingowym z grającym w warszawskiej grupie LO Sokołem Serock. Choć uzyskali prowadzenie po golu Rymka, jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali na 1-1, a mimo kilku dogodnych sytuacji, legionistom nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Korzystnie zaprezentowali się gracze roczników 2004 i 2005, którzy pokonali 9-2 i 8-2 rówieśników z czeskiego FC Slovacko.

Sokół Serock 1-1 (1-1) Legia 98/9 CLJ
0-1 32 min. Bartosz Rymek (as. Mikołaj Napora)
1-1 44 min. Patryk Olszewski (as. Bartosz Szydłowski)

Strzały: Sokół 8(7) - Legia 13 (6)

Legia: Wróblewski (46' Bąbel) - Wojtysiak, Bondarenko, Pietrzyk, Olszewski (46' Ostrowski) - P. Cichocki, Zychowicz, Orlik (62' Napora), Rymek (46' Aftyka), Olejarka (69' Olszewski) - Napora (46' Góral)
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Mateusz Kamuda

Legioniści wobec odwołania meczu ligowego rozegrali sparing z zaprzyjaźnioną drużyną Sokoła Serock. Początek spotkania (okazje Rymka i Napory) sugerował końcowy triumf legionistów, choć i serocczanie ostrzeliwali bramkę Tomasza Wróblewskiego strzałami z dystansu. W 32. minucie Mikołaj Napora dostrzegł nieobstawionego Bartosza Rymka, który mocnym strzałem nie dał szans Michałowi Durzyńskiemu. Legioniści przeważali, jednak w końcówce I odsłony gracze Sokoła wysłali jednak ostrzeżenie, ze nie zamierzają odpuścić meczu - najpierw wykazać musiał się w bramce Tomasz Wróblewski, a następnie, po wrzutce Bartosza Szydłowskiego w polu karnym najlepiej odnalazł się Patryk Olszewski.

Po przerwie, mimo licznych wysiłków (Okazje Cichockiego, Olszewskiego i dwukrotnie Aftyki wynik nie ulegał zmianie. Z kolei Macieja Bąbla próbował bezskutecznie zaskoczyć Patryk Kalinowski, niegdyś wychowanek Młodych Wilków 93. W 72. minucie w sytuacji sam na sam uderzenie Napory i dobitkę Oskara Wojtysiaka obronił Paweł Malanowski. Także w końcówce bliscy zdobycia goli byli: Piotr Cichocki i Mateusz Bondarenko, ale pod uderzeni tego ostatniego z bliska, golkipera wspomógł jeden z obrońców Sokoła.

FC Slovacko U-13 2-9 (2-3) Legia 04
Gole dla Legii:
22 min. gracz testowany I (as. Filip Składowski)
25 min. gol samobójczy
37 min. gracz testowany II (as. Wiktor Puciłowski)
42 min. Hubert Wierucki (as. Wiktor Puciłowski)
44 min. gracz testowany IV (rzut wolny)
52 min. Dominik Arkuszewski
58 min. Hubert Wierucki (as. gracz testowany II)
70 min. gracz testowany III (as. Benedykt Piotrowski)
78 min. gracz testowany II (as. Wiktor Puciłowski)

Legia: Mielcarz - Paradowski, Włoch, Wierucki, Puciłowski [05], Arkuszewski, gracz testowany I, gracz testowany II, gracz testowany III oraz: Kikolski, gracz testowany III, Rycaj, Piotrowski [05], Składowski [05], Michał Boczoń
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski

FC Slovacko U-12 2-8 (1-4) Legia 05
0-1 5 min. gr. testowany I (as. Oskar Lachowicz)
0-2 7 min. gr. testowany I (as. Filip Zwoliński)