Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Ivica Vrdoljak zakończył karierę piłkarską - fot. Mishka / Legionisci.com
Ivica Vrdoljak zakończył karierę piłkarską - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 13 marca 2017 r. godz. 12:50

Klub i kibice podziękowali Ivicy Vrdoljakowi

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania z Wisłą na murawie odbyło się oficjalne pożegnanie Ivicy Vrdoljaka. Piłkarze ustawili się w szpalerze i brawami podziękowali byłemu wieloletniemu kapitanowi stołecznej drużyny. Vrdoljak otrzymał od dyrektora sportowego Michała Żewłakowa pamiątkowy proporczyk, a kibice wielokrotnie skandowali "Vrdoljak Ivica, dziękuje cała stolica".

Chorwat zagrał w Legii w 191 spotkaniach i zdobył 26 goli. Dwa razy sięgał po tytuł mistrza Polski a cztery razy wywalczył Puchar Polski.




fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com



Komentarze: (37)

szczery, 13.03.2017 12:58:15 - *.acn.waw.pl

pamiętamy zmarnowane karne z celtickiem i straty w środku pola w meczu z lechem...

ko(L)iber, 13.03.2017 13:10:51 - *.play-internet.pl

do szczery:
to sobie pamiętaj do usranej śmierci i żyj przeszłością jak długo chcesz.

Dla mnie był to zawodnik, który pojawił się wraz z nowym stadionem i z nowymi nadziejami. Czy spełnił pokładane w nim oczekiwania? Raczej tak, był solidnym graczem, na Ł3 wróciły trofea i dobre występy w Europie. Zdarzały się wpadki, ale bilans jak najbardziej na plus!

bardziej szczery, 13.03.2017 13:11:57 - *.11

to przypomnij sobie gamoniu karnego z Lechem jak jako jedyny mial odwage podejsc

robochłop, 13.03.2017 13:17:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @szczery - ale trzeba też pamietać karnego z Lechem ,do którego nikt się nie garnął strzelać...miał momenty świetne,miał momenty słabe...grał na zastrzykach,bo był ambitny i była taka konieczność...klub zrobił ładnie żegnając go w ten sposób...natomiast to co wygadywał w wywiadach na temat opieki medycznej to skandal...wysłaliśmy go do jednej z najlepszych klinik we Włoszech do profesora Marianiego...on stwierdził że w Łodzi to są fachury i go uzdrowią...efekty widać...mimo to był kapitanem i nogi nie odstawiał...sporo serducha na boisku jednak zostawił...ode mnie dzięki Ivica!!!

do szczery, 13.03.2017 13:28:36 - *.tktelekom.pl

Zawsze łatwiej zapamiętać te negatywne rzeczy jak te pozytywne nawet jak ich będzie więcej :)

(L)egia, 13.03.2017 13:34:55 - *.play-internet.pl

Ja nie pamietam.

do szczery, 13.03.2017 13:41:00 - *.dynamic.chello.pl

To tylko 1% z gry Ivicy w Legii.Cała reszta to ogromny plus,poświęcenie dla Klubu i drużyny.Brawa i podziękowania

szczery do bardziej szczery, 13.03.2017 13:51:42 - *.acn.waw.pl

a Ty gamoniu przypomnij sobie swoją frustrację jak nam wtedy Liga Mistrzów uciekła przez marnowane karne.

Nie pozdrawiam

szczery do robochłop, 13.03.2017 13:54:32 - *.acn.waw.pl

~To tylko 1% z gry Ivicy w Legii.Cała reszta to ogromny plus,poświęcenie dla Klubu i drużyny.Brawa i podziękowania

oczywiście, zgadzam się że dużo dla Legii zrobił i brawa za dobre rzeczy

Baczny obserwator, 13.03.2017 14:20:46 - *.warszawa.vectranet.pl

Niema się co oszukiwać, słaby był jak mało kto. Nie wiem jakie siły sprawiły, że przez tyle lat był w Legii trzymany ale na pewno pozasportowe. Ilością strat i niecelnych podań można by obdzielić Ivicę, Vrdoljaka i paru jeszcze piłkarzy.

Do bardziej szczerego, 13.03.2017 14:22:48 - *.play-internet.pl

Nawet jak byśmy wygrali z cweltikiem 8 : 0 to w drugim meczu był walkowerem za grę nieuprawnionego zawodnika i tak byśmy odpadli.

Jurii, 13.03.2017 14:29:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zostawił chłopczyna zdrowie na boisku.
Szacunek się należy!

robochłop , 13.03.2017 14:37:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @szczery - możemy sie nie do końca zgadzać, nawet różnić - ale najważniejsze żeby dyskutować na poziomie...pozdro dla myślących...

patrzący, 13.03.2017 14:38:00 - *.acn.waw.pl

Do bardziej szczerego, 13.03.2017 14:22

Nawet jak byśmy wygrali z cweltikiem 8 : 0 to w drugim meczu był walkowerem za grę nieuprawnionego zawodnika i tak byśmy odpadli.

No racja, czyli idąc tym tokiem myślenia, po co było wygrywać ze Sportingiem skoro i tak Ajax później nas pokonał.

do robochłop, 13.03.2017 14:59:06 - *.acn.waw.pl

brawo! polać mu! :-)

Do patrzacy, 13.03.2017 14:59:22 - *.20-3.cable.virginm.net

Czytanie ze zrozumieniem, widzę, kuleje :)

ooon, 13.03.2017 15:01:16 - *.20-3.cable.virginm.net

Ciekaw jestem czy jak Radovic zakończy karierę to czy tez będziecie na niego pluli za to ze odszedł do Chin ;)

obiektywny do ooon, 13.03.2017 15:28:38 - *.acn.waw.pl

Nikt na niego nie pluje, przedstawione zostały pewne fakty z jego kariery (chociaż jak widać nie wszystkim się to podoba). A jeżeli chodzi o Radovica to też ma swoje za uszami, tutaj niby Legia Legia a wystarczyło dać troszkę więcej pieniążków i nie ma Rado, ale fakt faktem stara się gra, podaje

hahaha, 13.03.2017 16:48:19 - *.pzu.pl

Do bardziej szczerego, 13.03.2017 14:22 - *.play-internet.pl
"Nawet jak byśmy wygrali z cweltikiem 8 : 0 to w drugim meczu był walkowerem za grę nieuprawnionego zawodnika i tak byśmy odpadli."
Gratuluje geniuszu wiedzy odnośnie piłki nożnej. Walkower dotyczył konkretnego meczu i w związku z pojawieniem się Bereszyńskiego, a nie dwumeczu.
Także jeśli Ivica wykorzystałby karne gralibyśmy dalej. Co do samego Vrdoliaka mieszane uczucia.

jnq, 13.03.2017 16:49:07 - *.static.ip.hexaoperator.pl

szczery do bardziej szczery, 13.03.2017 13:51 - *.acn.waw.pl

Nie przez karne tylko przez niedopatrzenie blondyny...
Zostawcie te karne w spokoju, nie strzelil i __uj, nie on pierwszy i ostatni !

A co do samego Ivicy, to można się z niego śmiać (sam nie raz to robiłem), nie lubić (nie lubię go), narzekać że drewnika( ile to razy...)...ale tyle serducha i zdrowia co zostawił... tylko debil i ignorant tego by nie docenił... Ivica jest LEGIONISTĄ czy tego gimabaza sobie chce czy nie i szacun mu się należy !

123, 13.03.2017 17:00:17 - *.dynamic.chello.pl

@ patrzący.
Co ty bredzisz chłopcze

Do do bardziej szczerego, 13.03.2017 17:21:31 - *.centertel.pl

Gdybyśmy wygrali 8:0 To pomimo walkowera byśmy awansowali geniuszu. Walkower to nie dyskwalifikacja tylko zmiana wyniku na 3:0, więc w dwumeczu byłoby 8:3. A tak było 4:1 i walkower 3:0. Razem 4:4. Celtik awansował dzięki bramce na wyjeździe

eth, 13.03.2017 17:58:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepsi od niego nie wykorzystywali dwóch karnych pod rząd i nikt im tego przez pół życia nie wypominał...

Do do bardziej szczerego , 13.03.2017 18:27:19 - *.play-internet.pl

Jak byśmy wygrali 8-0 to przeszli byśmy dalej bo rewanż był walkowerem a z tego co mi wiadomo to było by 8-3 więc jak nie masz pojęcia to siedź cicho.
Pozdrawiam

e(L)vis10, 13.03.2017 18:31:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wręczyli mu proporczyk ...., obraz nędzy i rozpaczy :-( widać ostro zaszedł im za skórę lecząc się tak długo i pobierając kapustę za kontrakt.

kameleon, 13.03.2017 18:31:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

cała Żyleta - "Vrdoljak Ivica, dziękuje cała stolica" a tu jeden "szczery" z założonymi rękami - pamiętam - hehe

daro, 13.03.2017 19:50:15 - *.dynamic.chello.pl

Szacunek Ivica. Po prostu, za serducho zostawiane na murawie, za karnego z Lechem i za to, że od razu po transferze zaczął się uczyć polskiego. Piłkarz przez duże P.

wrt, 13.03.2017 19:56:16 - *.play-internet.pl

szacuneczek Ivica za postawę na boisku i poza ,a szczególnie za nauczenie się polskiego

Do hahaha, 13.03.2017 16:48 - *.pzu.pl, 13.03.2017 20:49:45 - *.centertel.pl

Co Ty bredzisz chłopie???
Szkoda że nie mają etetu dla głąba w PSG...
Doradziłbyś im walkower z Srarceloną...
4:0 u siebie i 0:3 za walkower na wyjeździe i srarcelona pozamiatana....

@Do do bardziej szczerego, 13.03.2017 20:52:37 - *.centertel.pl

Pozwól gimbusku że włączę się do rozmowy...
Słyszałeś o meczu PSG z Barceloną?
Czemu zatem w PSG nikt nie był taki mądry jak Ty i nie wpadł ze może by nie jechać i będzie walkower 3:0....
Myśl - wbrew temu co uważasz to nie boli

..., 13.03.2017 22:40:14 - *.dynamic.chello.pl

Robochłop
dodałbym jeszcze zachowanie w czasie wiadomego konfliktu i podpisuję się obiema

komentarze anty TYLKO W NECIE :)

W Y P I .... Ć N A w A S Z E S T R O N K I ! ! !

e(L)o, 13.03.2017 22:43:45 - *.sieradz.vectranet.pl

Słaby grajek, gwiazdorzył i mnóstwo kontuzji symulował, a ostatnią to już perfidnie olał system. Do tego jego słowa o Czerczesowie... Ivica WYPAD i tyle w temacie!

cezary_1958, 13.03.2017 23:33:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przed dwumeczem z Celtikiem, właśnie Ivica poruszył temat zawodnika nieuprawnionego do gry, ale został olany!!!!!!!!!!!!
Przez Panią Kierownik i innych kompetentnych. Pycha to bardzo niedobra cecha. Mieli na to by sprawdzić kilka nocy i dni. Do dyspozycji stronę internetową władz piłkarskich, możliwość wysłania zapytania i wiele innych sposobów by uniknąć błędu. A Ivica zrobił kilka piłkarskich błędów w ważnych meczach. To jest jedna szala. A na drugiej szali jest wkład Ivicy w mecze, które doprowadziły do tych bardzo ważnych meczów. Z mojej perspektywy to wygląda tak, jakby ktoś z wykształceniem podstawowym i omawiał błąd studenta matematyki w kolokwium z całek. Bardzo proszę zachować proporcje w krytyce Ivicy. To był prawdziwy Walczak i to on naprawiał błędy innych. Pisząc prosto ratował drużynę przed porażką.

odium, 13.03.2017 23:59:09 - *.play-internet.pl

Do wszystkich "ekspertów" co uważają że się na przepisach znają.
Proponuję przeczytać REGULAMIN ROZGRYWEK UEFA.
Stoi tam jak wół , że w przypadku ukarania walkowerem w dowolnym ze spotkań dwumeczu ,przechodzi "z urzędu" druga drużyna .Nie ma sensu dalej tego tłumaczyć.Vrdoljak mógłby i 5 karnych trafić , ch...a by to dało.Regulamin wyraźnie to definiuje.Pozdro777

marian, 14.03.2017 11:14:13 - *.142

Dzięki Ivica za wszystkie dobre i złe chwile. Jak w życiu każdego piłkarza. No i powodzenia na dalszej drodze.

kibic CWKS Legia Warszawa, 14.03.2017 21:15:20 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

dziękuję Ivica Vrdolijak za najlepszego grasza w Legii. Najdroższy transfer Legii (trafiony!).

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.