Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe w akcji - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe w akcji - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Wtorek, 14 marca 2017 r. godz. 08:10

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Kraków

Woytek, źródło: Legionisci.com

Solidne oceny otrzymali piłkarze Legii za niedzielny mecz z Wisłą. Najwyższą notę przyznaliście Vadisowi Odjidji-Ofoe, a minimalnie niżej oceniliście występ Miroslava Radovicia. W sumie oceniało 720 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,7.

Odjidja-Ofoe 4,5
Radović 4,4
Malarz 4,1
Moulin 4,0
Pazdan 4,0
Dąbrowski 3,9
Hlousek 3,7
Guilherme 3,6
Hamalainen 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Kopczyński 3,1
-
Nagy 3,1
Szymański 3,1
Jodłowiec 3,0



Komentarze: (14)

adi, 14.03.2017 08:33:24 - *.centertel.pl

Kopczyński nie nadaje się do gry w Legii.

do adi, 14.03.2017 09:00:49 - *.acn.waw.pl

zgadzam się w 100% a powierzenie mu opaski kapitańskiej na mecz z Ajaxem było totalnym faux pas. To był cios w dużo bardziej doświadczonych piłkarzy takich jak Jodłowiec Pazdan czy Malarz.

pppp, 14.03.2017 09:06:18 - *.p2p.business.static.vectranet.pl

Kopa out Urbański in

@rek, 14.03.2017 09:14:58 - *.dynamic.chello.pl

Największy "hamulcowy" (L)egii to ostatnio Gui... Przydałaby mu się na kilka meczy ławka... W jego miejsce od pierwszych minut Nagy... Jodła odpoczął, a zatem środek Jodła i Moulin, a Kopa na razie "odpoczynek"... Reszta ocen spoko, na miarę obecnych możliwości (L)egii... Pozdro (L)

Dickson Chotowski, 14.03.2017 09:22:25 - *.range109-145.btcentralplus.com

Kopczynski jest za slaby na Legie ale Magiera wystawia go a nie reprezentanta kraju Jodlowca wiec cos ma co sie trenerowi podoba ale nie wiem co. Tez probuje kopiowac Odjidje ale nie ma na to talent. Szkoda.

@rek do Dickson Chotowski, 14.03.2017 09:48:12 - *.dynamic.chello.pl

Wg mnie Magic dostał od prezesów "polecenie" promowania Kopczyńskiego, aby go w miarę szybko i w miarę za godziwe pieniądze (1-2 mln euro) opchnąć gdzieś na zachód... Pogra w pierwszym składzie, otrzaska się, okrzepnie, zdobędzie z (L)egią MP i wtedy CV ma "wypasione"... Pozostanie jedynie napisać maila do zachodnich managerów o treści: "Dear Friends..." Skąd my to znamy...??? Pozdro (L)

soly, 14.03.2017 09:53:25 - *.adsl.cybercity.dk

Magiera to w ogole mota sie personalnie,o tyle dobrze ze teraz jego ulubiency typu Rzeznik i Kuchy sa kontuzjowani,bo oczywiscie by grali...co do Kopy...to oczywiscie za slaby,i powinien dostac zamiast niego szanse Nagy,bo tez moze grac jako defensywny..a jodla to juz poplynal calkiem..

T, 14.03.2017 10:54:06 - *.centertel.pl

Hamalainen gorszy od Guilherme???
To pokazauje jacy eksperci oceniali zawodników. ...
Brazylijczyk byl (razem z Jedrzejczykiem) najgorszy na boisku

Krzeszczu, 14.03.2017 11:34:42 - *.138

@ @rek: to samo nie raz juz powtarzalem ;-)

EBR , 14.03.2017 12:14:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Vadis King!!!

do,, T", 14.03.2017 17:17:07 - *.centertel.pl

Wiesz może i gui słabo się prezentuje ale gra cały mecz piach a jedną akcją (asysta u rado) daje nam trzy pkt i to odróżnia dobrego zawodnika od średniaka i co że Hama prezentował się lepiej jak zero z tego korzyści

krys008, 14.03.2017 19:36:51 - *.82

A ja uważam, że Gui rozegrał pierwszy przyzwoity mecz o bardzo długiego czasu, zwłaszcza w pierwszej połowi. Nie był to porywający występ, ale na tle poprzednich tegorocznych dokonań, wypadł przyzwoicie. Do tego asysta, może to prognostyk powrotu do formy, mam nadzieję.

Hugon, 14.03.2017 20:33:24 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Obejrzyjcie sobie powtórkę meczu to zobaczycie czy Gui grał piach.piach grał Hama nic mu nie wychodzi ,gdyby Necid dostał tyle czasu co Hama to na amikę mieli byśmy napadziora a tak dalej będą męczyć Fina.

Vennlo, 15.03.2017 20:26:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takie pytanie do prezesa. Czy Jodłowiec zaczął już grac runde zycia czy nie?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.