Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 13 marca 2017 r. godz. 17:14

Terminarz 29. i 30. kolejki Ekstraklasy

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa opublikowała terminarz dwóch ostatnich kolejek rundy zasadniczej sezonu 2016/17. W 29. kolejce Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Koronę Kielce. Mecz odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia o godzinie 15:30. Z kolei wszsytkie mecze 30. kolejki zaplanowano na sobotę 22 kwietnia na godzinę 18:00. Wówczas "Wojskowi" zagrają w Krakowie z Cracovią.

Najbliższe mecze Legii:

19.03. (ND) godz. 18:00 - 26. kolejka - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
01.04. (SO) godz. 20:30 - 27. kolejka - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
09.04. (ND) godz. 18:00 - 28. kolejka - Lech Poznań - Legia Warszawa
17.04. (PN) godz. 15:30 - 29. kolejka - Legia Warszawa - Korona Kielce
22.04. (SO) godz. 18:00 - 30. kolejka - Cracovia - Legia Warszawa

Więcej w działach:

Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ligi Europy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (29)

Chyba ich po...., 13.03.2017 17:26:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No nieźle, wymyślili mecz w poniedziałek o 15.30 komentarz chyba jest zbędny...

kibic L, 13.03.2017 17:32:33 - *.centertel.pl

Co za de.bil wymyślił granie w Wielkanoc jeszcze w poniedziałek o 15.30...

eth, 13.03.2017 17:36:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze że ktoś mądry pomyślał i nie zorganizował meczu w Sobotę Wielkanocną.

JeLo, 13.03.2017 17:41:44 - *.centertel.pl

Poniedziałek 15:30 ;D

(L), 13.03.2017 18:18:49 - *.adsl.inetia.pl

Wielkanocne JAJA

Lebaid, 13.03.2017 18:28:35 - *.play-internet.pl

W poniedziałek z zawsze groźną Koroną o 15:30 ... będzie nadkąplet, jak nic! :)

eth, 13.03.2017 18:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie, poniedziałek jest dniem wolnym, wtedy większość z was nie idzie do pracy (chyba że pracujecie na komendzie ;), lepszy poniedziałek niż sobota, która jest typowym świętem i wtedy nie powinno być meczów

Domingosz, 13.03.2017 18:47:00 - *.free.aero2.net.pl

W porywach koło 5000. Brawo oni

Mpp1986, 13.03.2017 18:47:51 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Super termin ku wa!

@eth, 13.03.2017 18:54:42 - *.play-internet.pl

Nie no poniedziałek to dramat, wiem ze to święta ale pracuję jak zwykle od 8:00 do 16 :(. Ja rozumiem że to wolny poniedziałek dla większości ale 15:30 ?? to już przegięcie.

Pablo, 13.03.2017 18:57:48 - *.230

Do "eth"
Dawno dawno temu, wtedy gdy żydzew i kilofki z zabrza grały w pierwszej lidze ( obecnej ekstraklasie ) to właśnie w sobotę odbywały się te widowiska sportowe. Nawet kilka z nich Legia rozgrywała na wyjezdzie.
Co do typowego święta to jest nim właśnie poniedziałek.
To taka nasza Polska tradycja - jak byś nie wiedział

Tak że ten poniedziałek to pomysł wariata i tyle.

kibic L, 13.03.2017 19:26:43 - *.11

Powinni zrobić jedną kolejkę dla wszystkich we wtorek po świętach a drugą w niedzielę. I byloby dobrze

janusz1877, 13.03.2017 19:32:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nadkąplet -co to za język ? sebixowy chyba

Sedm, 13.03.2017 19:36:53 - *.dynamic.chello.pl

Ok niech będzie Poniedziałek Wielkanocy ale o 20:00 byłoby ok a nie 15:30 w Canalaplus i ekstraklasie chyba nie ma ludzi w mózgami

Cult⚽️Legia, 13.03.2017 19:42:59 - *.234

Happy daaaayyssss✨⚽️⚽️⚽️

eth, 13.03.2017 19:57:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Pablo, ja nie mówię o każdej sobocie, tylko tej 15 kwietnia 2017, na którą przypada Wielkanoc. Organizowanie meczów w Wielkanoc po prostu nie wypada, to nie Anglia czy Turcja. Choć zgadzam się z pracującymi, że 15:30 może być ciut niefortunnym terminem.

sedm, 13.03.2017 20:08:10 - *.dynamic.chello.pl

Czy Legia może jako klub wystąpić o zmianę terminu , chyb a gorzej niefortunnego nie było oczywiście wszyscy zrobili to specjalnie.

Really?, 13.03.2017 20:34:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Sobota święto? Chyba w Izraelu.

Każdy tak ma, 13.03.2017 20:36:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Zdaje się, że każdy klub musi zagrać w poniedziałek. Z dwojga złego lepiej na wyjeździe i w święta.

Phoenix(L)k, 13.03.2017 20:38:40 - *.dynamic.chello.pl

w sobotę też są 4 mecze...

Dla mnie hitem i tak było, jak parę lat temu podejmowaliśmy pyry w Wielką Sobotę... o 13:30...

(L), 13.03.2017 20:45:13 - *.ilabs.pl

To był mecz bodaj 2000 albo 2001 co Golańśki sobie strzelił swojaka?

Phoenix(L)k, 13.03.2017 21:42:59 - *.dynamic.chello.pl

Mój błąd - z Lechem graliśmy o 13:30... ale nie w Wielką Sobotę...;)

Do Pheonix(L)k, 13.03.2017 21:43:19 - *.dynamic.chello.pl

Dwa razy był z nimi mecz o 13.30 i żaden z nich nie był w Wielką Sobotę

Arek, 13.03.2017 22:27:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no, ku...wa! Czy oni tam to coś myślą w tym śmiesznym departamencie rozgrywek? Jeszcze o 18:00 szłoby to jakoś zrozumieć, ale taka pora to jest k..a przegięcie. To już chyba ta sobota byłaby lepsza.

Bomber, 13.03.2017 23:08:58 - *.centertel.pl

W poznaniu był mecz w niedzielę o 13.30- Sagan na 1-0 było 1-1 bez motyli w przedziałach można było się wyspać :) 11.30 albo 13.30 stare dzieje

abc, 14.03.2017 11:40:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Co lamentujecie, z jajkami i gałązkami wpuszczają na stadion

marcelinho, 14.03.2017 11:41:44 - *.centertel.pl

W zasadzie w okresie Wielkanocnym granie w Wielką Sobotę to była norma. Teraz widzę dobrze odpłyneli. Można używać znanych sloganów "wszyscy na mecz " ,ale wiele albo bardzo dużo osób nie będzie w stanie odejść od stołu albo wrócić spoza miasta na 15.chore

kibic L, 14.03.2017 11:50:57 - *.11

Oddam dwa bilet na żyletę, dogadamy się

Piter, 15.03.2017 00:35:07 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl

A mi tam pasuje poniedzialek . W pracy wolne,dlugi weekend, co mam z wiadrem wody biegac?hehe pewnie jakby byl w sobote to by bylo narzekanie ze wielka sobota... jakby nie bylo ktos zawsze bedzie narzekal. wszystkim sie nie dogodzi.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.