Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 29 marca 2017 r. godz. 10:30

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 kwietnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 27. kolejki Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Na chwilę obecną zajętych jest ok. 27 000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:




przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (49)

NA GDAŃSK, 15.03.2017 12:30:10 - *.centertel.pl

WSZYSCY DO GDAŃSKA !!!(L)!!!

ZAPISYWAC SIE !!!!!!!!!

Czarny, 15.03.2017 13:33:38 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ile poszło biletòw na Lechie

Do czarnego, 15.03.2017 15:18:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

4000 szt.

Arek, 15.03.2017 15:40:13 - *.free.aero2.net.pl

Dużo czasu do meczu, to i dużo wejściówek. Ciekawe, jak na Koronę będą szły.

Darko, 15.03.2017 23:43:10 - *.centertel.pl

Jak to jest, że najwolniej schodzą bilety na Żyletę?

Benek, 16.03.2017 05:49:15 - *.centertel.pl

Na sektory rodzinne niestety brak :(

Roman, 16.03.2017 08:44:30 - *.lukman.pl

To ile było ich w dodatkowej puli? Byłem o 18.39 i od 'kumatego ziomka', co sobie siedział za stolikiem, dostałem info, że cała pula już zeszła, tylko odbiory...

Arbuz, 29.03.2017 10:36:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wow... 25 tys miejsc juz zajetych na mecz z Pogonia?? To chyba rekord. Przeciez takie liczby to byly na mecze z lechem czy slaskiem w okresie jego "wielkosci".

ja do Redakcji, 29.03.2017 11:16:10 - *.189

Coś stare komentarze widać pod newsem, że trwa sprzedaż biletów na Pogoń :) Pozdrawiam

miecik83, 29.03.2017 12:07:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gdzie i w jaki sposób mogę udostępnić bilet drugiej osobie ponieważ nie mogę być, na swojej stronie STREFIE KIBICA nigdzie nie mogę znaleść info. o udostępnieniu biletu.

felek, 29.03.2017 12:11:02 - *.pse.pl

Będzie 26-27 tys. Nie przyjdą pewnie karnetowicze, którzy zakupili karnety na Real i Borussię, a Pogoń pewnie przyjedzie w max. 500 osób.

Alcantara, 29.03.2017 12:13:57 - *.adsl.inetia.pl

Mam 2 karnety do udostępnienia, sektor 215, za niewielką kwotę. Na Pogoni będę, ale na przyszłych meczach już raczej nie dam rady. Zainteresowani pisać na alcantara9@gazeta.pl

Cult⚽️Legia, 29.03.2017 12:41:49 - *.popl.cable.ntl.com

Pełny!stadion!!i!Mistrzoska!oprawa!!!

sen o, 29.03.2017 12:41:54 - *.rev.snt.net.pl

odejmijmy od razu 3 tys. miejsc karnetowiczów. Mecz jest o tyle korzystny dla rodzin z dziećmi bo nie powinno być bluzgów.

do Alcantara, 29.03.2017 14:10:42 - *.42

za te gazeta.pl, powinieneś dostać dożywotniego bana

Do ALCANTARA, 29.03.2017 14:27:30 - *.play-internet.pl

Z tego co wiem to poza Pogonią to został tylko mecz z Koroną wiec nie przesadzaj z tą "niewielką ceną"

olo, 29.03.2017 14:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

miecik83 jak wejdziesz w historię swoich zakupów ( domyślam się że masz karnet ) przy meczu z Pogonią będzie zielona kratka z napisem udostępnij

keymil, 29.03.2017 14:48:43 - *.centertel.pl

Witam. Moj kolega ma karnet ze znizka studencka. Czy moze przepisac mi swoj bilet jesli mnie zadne znizki nie dotycza?

johnny, 29.03.2017 15:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiem, że wielu z użytkowników ma pewną nostalgię za dawne czasy zgody z Pogonią, ale w nadchodzącym meczu 3 pkt to obowiązek nie widzę dla nas innej opcji.

karol, 29.03.2017 19:46:49 - *.77

dlaczego na rodzinny nie mozna kupic biletu bez karty kibica>? tam tylko z kartą?

lata 90-tę, 29.03.2017 19:57:51 - *.play-internet.pl

Pogoń- Legia, Legia - Pogoń. Braci się nie traci, do zobaczenia na żylecie.

m4pierwszy, 29.03.2017 21:47:29 - *.eaw.com.pl

do redakcji.

jak kupić bilet na lecha ? nie jestem z Warszawy, nie widzi mi sie jechanie 300km po sam bilet, może mógłbym odebrać na miejscu w poznaniu ?

Do Johnny, 29.03.2017 22:58:44 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ta, bo jak byla zgoda z Pogonia to 3pkt nie byly obowiazkiem... ? sa zawsze na Legii. Inna bajka, ze Pogon dobrze wspominamy i szanujemy, stara Lechie, Wisle a nawet Ruch tez (tylko tutaj bajki potoczyly sie zupelnie inaczej...)

Cult⚽️Legia, 29.03.2017 23:28:03 - *.125

Szacunek za lata 90te ,Legia-Pogoń !!!Pogoń-Legia !!!to były czasy

Wolny Pruszków, 29.03.2017 23:53:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam 1 wolny bilet na s.212

do lat 90-tych, 30.03.2017 06:53:23 - *.centertel.pl

A melanz trwa ,,Terespol,, Galczynski,, ,,Mewa,, ;-)

Wolny Pruszków, 30.03.2017 11:41:03 - *.centertel.pl

Bilet oddam za darmo

do Wolny Pruszków, 30.03.2017 12:35:28 - *.42

podaj maila

nsga, 30.03.2017 13:39:40 - *.dynamic.chello.pl

Zostało pińcet

soprano, 30.03.2017 14:09:04 - *.dynamic.chello.pl

szacun za lata 70 80 90 itd dla wielu zgoda trwa

WoPr, 30.03.2017 15:28:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wawa1982@tlen.pl

Rychu, 30.03.2017 15:51:18 - *.pse.pl

Może i oficjalnej zgody nie ma ale mam szacun i sentyment dla Pogoni za te wspólne lata. Zawsze kibicuję Pogoni jak gra z innymi przeciwnikami niż Legia :)

md, 30.03.2017 16:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA II 2 - 0 Swit N.D.M.! LEGIA !!!

md, 30.03.2017 16:30:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olimpia E. 2 - 0 GKS B.!

md, 30.03.2017 16:35:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pogon G.M. 2 - 0 Pogon S.!

md, 30.03.2017 16:36:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaglebie S. 2 - 0 Znicz P.!

md , 30.03.2017 16:38:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 2 - 0 Pogon ! LEGIA !!!

md, 30.03.2017 16:45:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

FC Den Haag 2 - 0 Roda JC Kerkrade !

TylkoPogon, 30.03.2017 18:19:16 - *.dynamic.chello.pl

brak mobilizacji pilkarzykow odzwierciedla brak mobilizacji kibicow na ten wyjazd, beda ci co maja byc aczkolwiek nie ma co liczyc na duza liczbe wyjazdowa MKSu . Dobrego meczu zycze ! ave PS

do Rychu, 30.03.2017 19:11:36 - *.play-internet.pl

Dla mnie ta zgoda nigdy nie zginie, na niej się wychowałem w latach 90-tych, Mój pierwszy wyjazd to Szczecin, najlepsi przyjaciele w Szczecinie, i tylko ta zgoda się dla mnie liczy.

Mario, 30.03.2017 20:24:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia, Pogoń - dwa bratanki.
I do piłki, i do szklanki!
Piękne to były czasy...

Prazanin do Mario, 30.03.2017 20:52:25 - *.play-internet.pl

Nie tylko byly....cały czas sa :)
Legia&Pogon !!!!!

Do Prazanin, 30.03.2017 21:51:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko powiedz to Zagłębiu Sosnowiec ;) Oczywiście bez spiny pozdro dla braci po Sza(L)u

Do do prazanin, 30.03.2017 23:38:43 - *.play-internet.pl

Ja powiem to zagłębiu , może ty masz zgodę z zagłębiem ale ja nie mam , ja mam zgodę z Pogonią. Bez spiny.

Cult⚽️Legia, 31.03.2017 08:09:43 - *.popl.cable.ntl.com

Niema zgody ani wojny jest pamièć I szacunek za tyke lat zgody I historii przyjaźni na kibicowskim szlaku✌️✨

Mario, 31.03.2017 08:38:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Liczę że kiedyś oficjalnie będzie można założyć szal Legia&Pogoń na Łazienkowskiej. Barwy czekają... Pozdro dla tych co szanują MKS.

@Mario, 31.03.2017 10:28:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Też bym chciał znowu jak kiedyś przychodzić na żyletę w barwach Legii i Pogoni.

johnny, 31.03.2017 14:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Prazanin
"Ja powiem to zagłębiu , może ty masz zgodę z zagłębiem ale ja nie mam , ja mam zgodę z Pogonią"
1.Tak mam zgodę z Zagłębiem tak samo jak cała Legia.
2.Twoja zgoda ma charakter prywatny i mało mnie obchodzi.
3.Nazwy klubów piszemy z dużej litery.
Bez odbioru.

@johnny, 31.03.2017 15:30:21 - *.play-internet.pl

Mnie ty jeszcze mniej obchodzisz i twoje zdanie, Pogoń napisałem z dużej litery. bez odbioru.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.