Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 15 marca 2017 r. godz. 11:15

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 kwietnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 27. kolejki Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Jest jeszcze dużo wejściówek na wszystkie trybuny, zachęcamy więc do wspierania Legii.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:
przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (7)

NA GDAŃSK, 15.03.2017 12:30 - *.centertel.pl

WSZYSCY DO GDAŃSKA !!!(L)!!!

ZAPISYWAC SIE !!!!!!!!!

Czarny, 15.03.2017 13:33 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ile poszło biletòw na Lechie

Do czarnego, 15.03.2017 15:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

4000 szt.

Arek, 15.03.2017 15:40 - *.free.aero2.net.pl

Dużo czasu do meczu, to i dużo wejściówek. Ciekawe, jak na Koronę będą szły.

Darko, 15.03.2017 23:43 - *.centertel.pl

Jak to jest, że najwolniej schodzą bilety na Żyletę?

Benek, 16.03.2017 05:49 - *.centertel.pl

Na sektory rodzinne niestety brak :(

Roman, 16.03.2017 08:44 - *.lukman.pl

To ile było ich w dodatkowej puli? Byłem o 18.39 i od 'kumatego ziomka', co sobie siedział za stolikiem, dostałem info, że cała pula już zeszła, tylko odbiory...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!