Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 14 marca 2017 r. godz. 19:32

Dariusz Mioduski przejmie Legię?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszystko wskazuje na to, że Dariusz Mioduski zostanie jedynym właścicielem Legii Warszawa. Według naszych informacji transakcja przejęcia akcji od Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla jest niemal pewna, ale najprawdopodobniej oficjalnie zostanie ogłoszona dopiero w połowie przyszłego tygodnia. Leśnodorski może zostać członkiem rady nadzorczej klubu.

W Legii na pewno dojdzie do kilku zmian personalnych na wyższych szczeblach. Przesądzone jest odejście wiceprezesa Jakuba Szumielewicza, a najpoważniejszym kandydatem na stanowisko prezesa jest Tomasz Zahorski. Do niedawna był w zarządzie Akademii Piłkarskiej Legii, która odpowiada za wdrożenie projektu budowy ośrodka treningowego w gminie Grodzisk Mazowiecki.



Komentarze: (144)

Piotr, 14.03.2017 19:37:53 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobry ruch

bey, 14.03.2017 19:38:28 - *.dynamic.chello.pl

ale pierwsze zdanie to do poprawki droga redakcjo

SHN, 14.03.2017 19:38:41 - *.dyn.telefonica.de

Ungabunga też odejdzie?

L od 1986, 14.03.2017 19:40:52 - *.play-internet.pl

Dobrze! Boguś na Żyletę! Legia w LM! Wendzel won!

dziadek, 14.03.2017 19:41:15 - *.dynamic.chello.pl

o nie !!!

Zsh, 14.03.2017 19:47:31 - *.87.ipv4.supernova.orange.pl

Wszystko tylko nieto

Leo, 14.03.2017 19:47:54 - *.play-internet.pl

I wandzel wszystko zniszczył

wolominiak, 14.03.2017 19:47:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to ch.. :-(

Ga , 14.03.2017 19:48:09 - *.internetdsl.tpnet.pl

Wraca ITI :-(

Zzz, 14.03.2017 19:48:53 - *.centertel.pl

Super!
Pozostawienie BL w RN to tez dobry znak ale tu chyba chodzi o dopilnowanie rozliczeń,

Oko, 14.03.2017 19:48:53 - *.dynamic.chello.pl

I git

łysy, 14.03.2017 19:50:22 - *.adsl.inetia.pl

Mioduski wypad !!~~!

Tommy83, 14.03.2017 19:50:27 - *.dynamic.chello.pl

Tylko nie to!!!!bojkot 100% Mioduskiego,jedyny plus ze żewłakow by odszedl...

Zielarz , 14.03.2017 19:52:23 - *.125.threembb.co.uk

Skauting i pędzel na posredniak i będzie gitarra Tak mnie się wydaje

Kijek, 14.03.2017 19:52:26 - *.centertel.pl

Witamy ITI z powrotem. Dawno Was tu nie było. Fajnie było z pełnymi trybunami no ale wszystko co dobre nie trwa wiecznie. Marazm nadchodzi

Wojtek, 14.03.2017 19:53:15 - *.play-internet.pl

Kolejny protest i puste trybuny.
Kolejne lata w srodku tabeli..
Miodulski=Walter

Leo, 14.03.2017 19:53:29 - *.centertel.pl

No to będziemy mieli tylko akademie Legii a pierwszy zespół będzie się bronił przed spadkiem

JJ, 14.03.2017 19:54:48 - *.dynamic.chello.pl

Przeciez od zawsze było wiadomo że to Miodulski rozdaje karty w Legii a Boguś był od pijaru i robienia dobrego wrażenia ...

bamph, 14.03.2017 19:57:19 - *.satfilm.com.pl

Nie biadolta ze iti i tego typu. Wczesniej pisaliscie ze bogusia czas sie skonczyl a teraz lament. Pod wzgledem dlugofalowej polityki i finansowania legii to dobry ruch moim zdaniem. Wedzel namieszal i niech spierd... bo chcial tu koalicje kminic zeby w klubie sie utrzymac.

wewe, 14.03.2017 19:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ole

Cch, 14.03.2017 19:58:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z jednej strony faktycznie moga byc puste trybuny po pierwszej "akcji" , ale z drugiej jesli to sie wiąże z odejsciem zewlaka to nawet dobrze.

Ageon, 14.03.2017 20:00:21 - *.play-internet.pl

Nareszcie, 100% dla "Mioda".

Ziomix, 14.03.2017 20:01:46 - *.internetia.net.pl

POTRZEBNY JEST TAKI WŁAŚCICIEL - KTÓRY JAK ZAPOWIADA MEGA TRANSFERY TO TAKIE ROBI A NIE ŚCIĄGA CHOCKU PUCKU ITD . SAM MAGIERA POWIEDZIAŁ ZE MUSI ŁATAĆ DZIURY W SKŁADZIE - CZYLI TAKIE SĄ CZYLI CZYJA TO WINA - WŁAŚCICIELI CHYBA ?

Krzywy, 14.03.2017 20:05:13 - *.0pools.vodafone-ip.de

Bardzo źle. Leśny to gwarancja budowania wielkiej Legii plus normalne relacje z kibicami. A tak będziemy mieli dmuchanie na akademie i konflikt za każdą race

nieznany, 14.03.2017 20:05:35 - *.siedlce.domtel.com.pl

tylko nie ten tleniony amerykanin

johnson, 14.03.2017 20:06:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się Dzyndzel zawinie z Legii, to pewnie i jego synalek zaraz straci miejsce w Akademii. Przypadek? Nie sondze.

Rafał, 14.03.2017 20:06:57 - *.122

Nie ma co płakać,że wróci "ITI" itp. liczy,się Legia,jej rozwój,wzmacnianie zespołu piłkarzami z odpowiednią JAKOŚCIĄ gdzie młodzi będą powoli wprowadzani.Nie może być tak jak tej zimy,że pierwsza lepsza oferta i odchodzą dwaj nasi czołowi napastnicy.Leśnodorski pewnie i tak zostanie przy Legii,tylko nie w fotelu prezesa!

Poltek, 14.03.2017 20:07:42 - *.dynamic.chello.pl

Nie srajcie żarem. Każdy poza BL wydawałby się wam jak Walter i ITI. To siedzi w waszych glowach.

Andrzej, 14.03.2017 20:08:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żewłakow z całą ekipą out i to będzie sukces klubu. Przez cały dupy nie ruszają a później problem ze nikogo kupić nie można

WOLA, 14.03.2017 20:10:28 - *.warszawa.vectranet.pl

1. Nie będzie żadnych pustych trybun z tego powodu.
2. Zobaczmy jak to będzie wszystko działać a dopiero później oceniajmy czy działa to dobrze czy źle.

M@c, 14.03.2017 20:11:08 - *.dynamic.chello.pl

A pamiętacie kto walczył o Legie w po walkowerze z Celtic?

mih, 14.03.2017 20:12:34 - *.ipv4.supernova.orange.pl

strasznie to wkurzające, wychodzi na to że wandzel zrobil interes życia i to niestety kosztem Legii. Rozbił coś co mimo wszystko działało na korzyść Legii bo Leśny i Mioduski mimo skrajnie różnych charakterów byli idealnym połączeniem biznesowym, działali jak ogień i woda. ciężkie czasy nas czekają bo według mnie to wszystko najpierw się rozsypie i dopiero za 2-3 lata zaczniemy znowu panować. zostaje tylko frustracja i wk...rw maksymalny że awansie do LM będzie twarde lądowanie

@rek, 14.03.2017 20:14:18 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski ma odpowiednie biznesowe wykształcenie... Wie jak prowadzić biznes, wie jak finansować tego typu sportowe przedsięwzięcie, ma bardzo szerokie kontakty w UEFA i z czasem na bank ściągnie mocnych inwestorów... Do prowadzenia klubu i do skautingu na pewno znajdzie (jeśli już ich nie ma) odpowiednich fachowców... Wg. mnie to właściwy ruch... I wcale nie sądzę, iż będzie to drugie "iti"... Zobaczymy wkrótce, jak na to wszystko zareaguje szatnia i cały zespół na boisku... Pozdro (L)

Lechu47 , 14.03.2017 20:18:00 - *.centertel.pl

Boguś, walcz o naszą Legię!!!!

lol, 14.03.2017 20:18:17 - *.ssp.dialog.net.pl

i gitara - niech pogoni tych dwóch

Ponti, 14.03.2017 20:22:36 - *.adsl.inetia.pl

Plan jest dalej realizowany !

Teraz Leśny , zaraz My Kibole.
Kibole odejdą, przyjdą pikniki.
Kasa na + bo pikniki wiecej jedzą popcornu.
Brak kar - bo Miodek zabije ULTRAS !

AVE LEGIA !

Nie poddawaj sie !



Saska Kępa, 14.03.2017 20:34:15 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Bardzo dobra wiadomość dla Legii.
Wandzel.Żewłakow,Edebenge WON.
Te skandaliczne transfery po awansie do LM !!!
Leśny zatrudnił ostrowską
Leśny zwalnia trenerów na twiterze , fakt faktem że ostatnie 4 sezony były dobre ale jak się z Wandzlem skumał to mu się poj...ło pod kopułką.

oko, 14.03.2017 20:35:50 - *.dynamic.chello.pl

nie srajta, Miodek to gwarant sukcesu

Dickson Chotowski, 14.03.2017 20:37:52 - *.range109-145.btcentralplus.com

Nie jestem fanem Miodego ale jak odejda Zewlak6w i Bebebenge to juz wielki plus. Na miejscu poprosze Jacka Zielinskiego, legenda Legii.

Swędzi Mirów, 14.03.2017 20:41:19 - *.dynamic.chello.pl

Skąd wiecie, że będzie drugie iti. Panikujecie jak laski. Może wszystko będzie ok. Komuś takiemu jak DM, chyba łatwiej będzie przyciągnąć duży kapitał (sponsorów, inwestorów) niż BL i MW. Pożyjemy zobaczymy.

Co do niektórych, 14.03.2017 20:44:14 - *.hypernet.biz.pl

Nie pamiętam protestów przy pustych trybunach i kolejnych lat w środku tabeli. Jeżeli komuś się coś nie podoba, to niech nie przychodzi na stadion. Lepsze puste trybuny niż pełny stadion w ciszy.

grzesiek, 14.03.2017 20:46:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ehhhh

Toni, 14.03.2017 20:47:53 - *.092.077.pools.vodafone-ip.de

A mnie interesuje by Legia byla coraz lepszym klubem.Zeby w Polsce wygrywala mistrzostwo,puchar i superpuchar Polski.W europie zeby awansowa do ligi mistrzow lub grala na wiosne w lidze europy.Chce by druzyna nie byla wyprzedawana jak teraz zima tylko byla wzmacniana.Chcialbym zeby Legia miala lepszy skauting.Zeby do Legii trafiali dobrzy pilkarze a nie jak obecnie same pokraki do ataku co pobieraja tylko pensje.Zeby Legia miala atak.Taki jaki miala jeszcze nie dawno na jesien albo lepszy.
Nie jestem kibicem ani pana Mioduskiego ani pana Lesnodorskiego ani tym bardzie pana Wandzla.Jestem kibicem Legii.Choc za czasow ajtijaj tez walczylem z okupantem jak wtedy mowilismy na ajtijaj.
Mysle ze teraz bedzie dobrze.Nie wazne kto zostanie wlascicielem Legii.Mam nadzieje ze czasy takie jak za ajtijaja sie nie powtorza.

Artur, 14.03.2017 20:50:16 - *.51

idealnie na pewno nie jest, bo idealna sytuacja to duet tych panow. Lesny to kibol, pasjonat a Miodulski to biznes i kasa. Do sukcesu niezbedne sa OBA skladniki, nie mam watpliowsci. Duzy plus to odejscie polonisty i tego drugiego no-name'a, bo na 100% dorszego skautingu nie bedziemy mieli obojetnie kogo Miodulski zatrudni.
Zagrozenie? Coz, Miodulski to biznesmen i tak moze zaczac traktowac Legie, ktora ma przynosic zawsze zysk. A tego nie da sie w sporcie...zawsze wpadki beda i kazdy je ma. Oby tylko nie powielil bledow z zarzadzania ITI. Oby...

wrzt, 14.03.2017 21:00:50 - *.dynamic.chello.pl

1. Podobno Żewłak i Bebebebe powiedzieli, że jak Miodek przejmie Legie to oni odchodzą. To pierwszy plus.
2. Inwestorzy z Chin widziani z Miodkiem na jednym z meczów. To drugi mega plus.
3. Pędzel zniknie nam z oczu. (irytujący typ)
Z miodkiem Legia ma większe możliwości rozwoju.
Oby tak to się skończyło.

Cult⚽️Legia, 14.03.2017 21:07:14 - *.40

Czas aby !New Owner! Legia Warsaw!zribił przeglád w Legii!!!kto!ok?!kto?!wypad!!!?

przejmuj!, 14.03.2017 21:16:08 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

tak ma być Legia!

Winyl, 14.03.2017 21:30:46 - *.play-internet.pl

Powiem krótko: gitara!

FILIPPO, 14.03.2017 21:32:44 - *.centertel.pl

PLOTKI, PLOTKI, PLOTKI. TEAM MIDOUSKIEGO PUŚCIŁ, A WSZYSCY ŁYKNĘLI JAK MŁODE PELIKANY. MIAŁO TO PODOBNYCH BYŁO? MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ, ŻE ZA DWA DNI SIĘ OKAŻE, ŻE NIC Z TEGO PRAWDĄ NIE BYŁO.

ronny, 14.03.2017 21:33:44 - *.dynamic.chello.pl

Ufffffffffff

GOC (L) ŁAW, 14.03.2017 21:33:45 - *.internetdsl.tpnet.pl

PEDZEL ŻEBRAK I MIODOWA - WON NA DYSKOPOLO !! JUZ W KRÓTCE !!!

L, 14.03.2017 21:33:48 - *.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widze ze co po niektorym glowy sie gotuja i sztucznie nakrecaja protest. A dla mnie sprawa jest jasna. Jezeli 2 gości nie sa wstanie splacic 60 % udzialow to sa golodupcami i nie wrózylo by to zbyt dobrze na przyszlosc.Mioduski gwarantuje rozwój i inwestycje w klub. Widzew i Polonia juz sie przekonaly co to znaczy nieodpowiedzialne zazadzanie i brak kasy.

Boro, 14.03.2017 21:37:41 - *.play-internet.pl

Byle wandzla nie bylo

mg, 14.03.2017 21:44:12 - *.centertel.pl

Ciekawe jakie będzie mial podejscie do "fanatyków" ... Uff chyba lipa

Wojtek, 14.03.2017 21:45:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak patrze na komentarze typu bojkot bo Mioduski to mi ręce opadają.
Ja też jestem za Leśnym w tym sporze ale cholera- Mioduski tak naprawde jeszcze nic złego nie zrobił. Na bojkot przyjdzie czas jak będzie odpierdalał.

mg do ponti, 14.03.2017 21:49:23 - *.centertel.pl

Właśnie brachu tak tez sadze... Będzie lepszy obrót z cateringu... I tylko tyle tak to widze

Bart, 14.03.2017 22:03:20 - *.centertel.pl

Zgadzam sie z L. Dwoch gosci nie ma kasy aby wykupic 60% udzialow trzeciego a chca budowac wielki klub. Troche to nie powazne.
Niektorym w glowach sie zagotowalo i majacza o powrocie iti. Tylko pragne zauwazyc ze przez ostatnie lata to Miodulski byl wlascicielem wiekszosciowym i to on zgadzal sie na pomysly Lesnego. A to ze teraz zmieni sie prezez nie oznacza ze bedzie gorzej. DM nim nie zostanie wiec nie ma co plakac. Zostanie nim czlowiek ktory zna sie na pilce. Lesny w pewnym sensie po czesci i tak realizowal wizje Miodulskiego.
Nie bedzie wyprzedazy, wojny z kibicami czy srodka tabeli. DM to biznesmen i wie jak zarabiac a aby to osiagnac potrzebne sa sukcesy, mistrzostwa i europejskie puchary. Moze teraz zacznie to normalnie funkcjonowac a nie na hurra jak teraz. Gdy pali sie grunt pod nogami to kupujemy pilkarzy aby cos ugrac, zadowolic kibicow, a jak jest sukces to sprzedajemy i rozwalamy zespol. Moze wreszcie zacznie sie stabilizacja i polityka dlugofalowa a to doprowadzi do silnej Legii.
Poza tym to Miodulski ma znajomosci i pewna renone ktore pomoga w zdobyciu inwestora strategicznego, jest czlowiekiem opanowanym a z takim latwiej cokolwiek negocjowac niz z szalonym i zalatwiajacy sprawy przez tt jak Lesny.
Poczekajmy zanim zaczniemy oceniac. Ten sezon, gra pilkarzy wiele dobrego nie wrozy ale wierze ze DM juz teraz wyciagnie wnioski i za pol roku bedzie juz ok i kolejne sukcesy.

Cult⚽️Legia, 14.03.2017 22:16:52 - *.40

✨⚽️

bleble, 14.03.2017 22:30:15 - *.dynamic.chello.pl

Tylu tu wygłaszających wielkie tezy o ITI = Część wcale nie miała do czynienia, inni załapali się na ostatki, a reszta wie co mówi. Psioczenie daje figę ! Ferować wyroki i to przed rozwiązaniem tej sprawy, tylko po newsach ... n/c.

Podpalić cały stadion i przygotować pale ! PROTEST !
Bierzcie, ale pół !

Tylko zmieni się na lepsze i już chorągiewy protestujące będą pierwszymi jacy widzieli w tym rozwiązaniu poprawę.

Co będzie się zobaczy, a restrykcyjne reakcje kibiców *PROTESTY* działają równie pięknie na + jak ITI. Znowu chcecie pikować ? Gratulacje, w końcu to tylko jakiś tam klubik.

DC zgadzam się + czas pokaże

DOBRO (L) !!!

Olek Kibolek , 14.03.2017 22:33:51 - *.dynamic.chello.pl

...a mnie nie interesuje tak mocno Liga Mistrzów, chcę wolności i niezależności, chcę ULTRA ! Legia to fanatyzm jej wyznawców a nie ranking uefa. A kto tego nie jarzy, ten jest zwykły dzban i potencjalny fra ..aa...jeerr...

Lfan, 14.03.2017 22:43:45 - *.dynamic.chello.pl

Według mnie nie ma co panikować zbyt wcześnie. CZAS POKAŻE CO I JAK. Przecież tak naprawdę CAŁY CZAS to Miodulski był włascicielem wiekszościowym mimo ze byl mniej medialny niż Leśny ! Może to i dobrze bo własciciel niekoniecznie musi być celebrytą. Kto zna nazwiska wlascicieli najwiekszych klubów Europy? Nikt.

krys008, 14.03.2017 22:44:41 - *.serv-net.pl

Wszystko to wróżenie z fusów. Jak będzie zobaczymy. Nie wiemy jak będzie zarządzał klubem Mioduski, możemy tylko snuć wizje i domysły, przyszłość pokaże jak będzie, oby była to mocna, stabilna Legia! Niepewne czasy przed nami, ale z tego klinczu chyba nie ma dobrego wyjścia. W wojnach domowych nie ma zwycięzców, są tylko przegrani.

lendzian, 14.03.2017 22:45:19 - *.45

Miodu,facet inteligentny i na poziomie i tyle w temacie.

1337 do M@c, 14.03.2017 22:46:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamietam. Duma mnie rozpierala wtedy jak slyszalem jak madrze i profesjonalnie brzmial Mioduski.

kolo, 14.03.2017 22:47:57 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Moi drodzy.. Sama informacja o tym, że do zarządu może dołączyć Dariusz Dziekanowski mówi wszystko. Dodatkowo rewolucja w sprawnie i dobrze funkcjonującym klubie (np taki skauting na przestrzeni ostatnich lat zdecydowanie poprawił swoje funkcjonowanie) to już na wejściu działanie na szkodę klubu. Niestety ale na sto procent czekają nas bezbarwne czasy. Nawet jeśli będą sukcesy to już nie będą to sukcesy z takim smakiem. Legia kocha takich ludzi jak Rado, BL czy Czerczesow znów DM na odwrót zimna kalkulacja i tyle.. Przykro, że tak piękny okres tak szybko się kończy. Miejmy nadzieję, że przynajmniej rozwiniemy się jeżeli chodzi o wykresy, wskaźniki i tego typu rzeczy a może za jakiś czas pojawią się tu ludzie z takim serce do tego klubu i sportu jak BL MŻ SCZ czy inni :) Nie poddawaj się...!

Lfan, 14.03.2017 22:48:32 - *.dynamic.chello.pl

Było ITI, były wielkie obietnice wyszła mega klapa, przyszedł Leśny i spółka było o niebo lepiej, była Liga Mistrzów. Czas na kolejny ruch i na kolejne cele - LM także na wiosnę albo coś więcej niż 1/16 LE. Trzeba wygrywać MP co sezon osiągając przynajmniej 15pkt przewagę na pozycji lidera.

Miodulski 100% King, 14.03.2017 22:49:08 - *.dynamic.chello.pl

Miodulski to odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. Wondzel won z Legii, siales tylko ferment zeby pod kapuche z Legii sie podlaczyc plus wcisnac paralite synalka na bramkarza w Legii. W pakiecie won Zewlakow i Obabunge.

Stara Żyleta, 14.03.2017 22:56:44 - *.hartvoorinternetvrijheid.nl

A ciekawe czy chodzisz na sekcje? Tam masz ULTRA. Po za tym ULTRA i fanatyzm Legijny to nie tylko stadion ale także osiedla i inne działania. W Ekstraklapie też nie ma już tego co było kiedyś. Prawda jest taka że Legia zawsze będzie NAJ na tyle na ile będzie można sobie pozwolić czy to będzie LM czy klasa okręgowa w Polsce. Czas na postęp, czas by Legia w końcu była naprawdę tak wielka jak jest wielka dla każdego swojego wiernego fana. W marnej ekstraklapie powinniśmy każdego golić po 5:0 być takim polskim Bayernem i regularnie występować w LM. Czasu nie cofniemy i pewne rzeczy już nie wrócą, ale możemy mieć nadzieję że przyszłe pokolenia odbudują pewne rzeczy, ale żeby im się chciało teraz musi być sukces sportowy okraszony naszym fanatyzmem który da im impuls do działania.

mg do olek kibolek, 14.03.2017 23:09:27 - *.centertel.pl

Masz racje Legia to fanatyzm a nie wpływy z tv i budek z fast foodami... Ci co narzekali na transfery w tym sezonie to dopiero sie zdziwią jak miodek przejmie stery. Hajs hajs.. młodzi perspektiwiczni... Będziemy jak Arsenal... Tylko ze u nas czwarte w lidze to nie elminacje ligi mistrzów tylko mega porazka

Konar..., 14.03.2017 23:15:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pudel czyli tylko liczy się kasa, przecież to Pudel wyrzucił Staśka Czerczesowa bo chciał żeby mu młodzież wpuszczał do składu a by ich później gonić z zyskiem na zachód, ten kryzys z Hujasnim to też sukces Pudla.

radzisz, 14.03.2017 23:18:31 - *.dynamic.mm.pl

No to będziemy grzecznym i medialnym ligowcem ze środka tabeli...

Bajka, 15.03.2017 01:18:30 - *.dynamic.chello.pl

No i bardzo dobrze. Pan Mioduski to dobry człowiek i licze że uda się jemu i nam kibicom:) Leśny też był fajnym Prezesem tylko te układy z kumatymi w tak dużym klubie trochę go ciągnęły w dół.

Rafał, 15.03.2017 01:47:57 - *.dynamic.chello.pl

Oby to wszystko odbyło się bez uszczerbku na naszej ukochanej Legiuni!

kuman, 15.03.2017 04:23:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dobry ruch . będzie porządek , nie grozi nam ITI

hehe, 15.03.2017 05:17:45 - *.140

NIE MIODUSKI OUT!!!!!!

Krytykant_Zaowodowiec, 15.03.2017 07:03:31 - *.69

Koniec pewnej epoki, bardzo dobrej dla klubu. Przed nami niepewność.

Protest, 15.03.2017 07:16:23 - *.dynamic.chello.pl

Tak Tak , Nie Nie

GambitL, 15.03.2017 07:16:29 - *.static.ip.netia.com.pl

To bylby dramat. powrót do czasow ITI. Po Miodulskim widać ze nie będzie rozumiał kompromisu jaki stworzył lesny z kibicami Legii. Dobrze ze na 100-lecie udało się to co udało ponieważ czuje ze czekają nas z
znowu mroczne czasy.

dolar, 15.03.2017 07:17:08 - *.226

Wszyscy powinni przeczytać to co napisał Stara Żyleta.Trafione w punkt, na chłodno bez zagotowanej dupy.Ja tez od 40 lat chodzę na Legię i widzę jak czasy się zmieniają i nie ma co płakać tylko iść naprzód.100% poparcia dla takich opinii.Legia ma być hegemonem na lata i to jest najważniejsze!!!

ko(L)ejorz, 15.03.2017 07:17:45 - *.adsl.inetia.pl

Brawo!Siedem lat tlustych minelo teraz siedem chudych.Dzyndzel wracaj do Wronek!

zz, 15.03.2017 07:39:23 - *.dynamic.chello.pl

Ej, ale Szamotulski - ten co wie wszystko i nic mówił, że odejdzie też Żewłakow i Ebebenge. Choćby dla tych dwóch warto, żeby Mioduski przejął :-).

mietek, 15.03.2017 07:47:13 - *.emea.ibm.com

@wrzt: Taa, chińscy inwestorzy. Teraz będzie wielka podnieta i nakręcanie, a potem się okaże, że ci "inwestorzy" wykupią sobie kawałek powierzchni reklamowej na rękawach koszulek.

Julek08, 15.03.2017 08:02:58 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

BARDZO ZŁA WIADOMOŚĆ BEDĄ GRALI CHŁOPCY Z AKADEMII NA SIŁĘ W PIERWSZYM SKŁADZIE W CELU PROMOCJI I SPRZEDAZY!! Pudel. NIE!!!

Gimbi, 15.03.2017 08:23:23 - *.tvp.pl

Do @wrzt żewłakow mówił również, że bierze pełną odpowiedzialność za hasiego... Nie wierzę w jego słowa, lecz podobnie, jak Ty - mam nadzieję, że zostanie darmozjad i szkodnik zwolniony.

iti patataj, 15.03.2017 08:24:21 - *.dynamic.chello.pl

Jeszcze będziecie płakać jak miodek(prawa ręka iti) zostanie właścicielem całego pakietu. Jeszcze będziecie płakać. wszyscy, i "Żyleta" i reszta stadionu. Zrobi sobie wojenke i to co Lesnemu udało się zrobić przez te kilka lat pójdzie się je..c.
Nie wszystko co się działo na trybunach było ok ale jak coś się działo to nawet krytykanci wyjmowali telefony i robili zdjęcia i filmy. Potem wracali do domu i na forach pisali jakie to straszne, co oni robią itp.
Oby się to nie sprawdziło bo nie chciałbym znowu 3 chudych lat kibicowskich na trybunach.

Tomi, 15.03.2017 08:32:02 - *.66

Takie są zasady bycia właścicielem większosciowym. jak w każdej branży kasa rządzi. Mioduski wydał kilkanaście mln na klub a Leśny i Wandzia po 2 mln zł .To czy Leśny jest wielkim inwestorem?? Przecież nie ma żadnej firmy żeby wpompować kasę w Legię np 5 mln zł rocznie, tylko rządzi tym co Legia zarobi (transfery,rozgrywki itp) a przy tym sporo przelewa na prywatne konto!! To czy takiego właściciela chcecie co możemy osiągnąć z Leśnym pogada bajek o wielkiej Legii, wielkich transferach i LM i ludzie go kochają. Przykład w tym roku Legia zarobiła kupę forsy można by śię wzmocnić i spróbować iść za ciosem zdominować ligę i grać w LM!! A co wyszło: sprzedał 3 podstawowych zawodników a kupił kogo? Chima chima i necida to czy są to wielkie transfery i wzmocnienia?? Miały być bomby transferowe w Lutym a co wyszło nic!! Czy napewno Leśny to wymarzony właściciel? Ja uważam że Mioduski będzie Lepszy przy jego znajomościach napewno znajdzie ogoś z kasą kto dołączy do klubu. A na meczu z Wisłą siedział z Azjatami czyli sonduję wspólników.

Klik, 15.03.2017 08:39:56 - *.centertel.pl

Dla Legii to super wiadomość!!! O lepszej przeszłości Akademii, już nie wspomnę!!!

lol, 15.03.2017 08:48:57 - *.ssp.dialog.net.pl

No i Miodzio - git

Born, 15.03.2017 09:13:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

(*)

Adas, 15.03.2017 09:17:31 - *.dynamic.mm.pl

To byłoby najlepsze wyjście

Ali, 15.03.2017 09:29:20 - *.134

nie znacie Macieja Wandzla a wieszacie na nim koty. on jest na serio najbardziej ogarnięty biznesowo z całej trójki. Mioduski nie ma żadnego pomysłu na Legię, on tylko potrafi krytykować. Zresztą sami zobaczycie nowe transfery nowego Prezesa i jeszcze zatęsknicie za murzynkiem w piżamie (tfu!)

word!up, 15.03.2017 09:34:00 - *.adsl.inetia.pl

Z Legii należy wygnać tego typka z Poznania . Wszystko było dobrze dopóki w Legii nie pojawił się ten typ z Poznania. Kto do tego dopuścił?

Janusz, 15.03.2017 09:42:43 - *.adsl.inetia.pl

No nareszcie. Może hot-dogi będą tańsze.

Tomi, 15.03.2017 10:00:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Pierwsze co to Kucharczyka pogonić

Fred, 15.03.2017 10:19:37 - *.centertel.pl

Moim zdaniem w kwestii zarządzania i rozwijania klubu i marki to dobry ruch z Mioduskim

Krzeszczu, 15.03.2017 10:22:32 - *.60

Pragne tylko przypomniec ze wszystkie te miliony ojro za LM dopiero wplyna, latem, kiedy wszystkie bonusy beda podliczone.
Wiec nie ma co wydawac kasy ktorej nie ma ani plakac ze tych milionow nie zainwestowano.
A swoja droga przyznam ze powinno byc sporo kasy ze sprzedazy Kosy, Borysiuka, Dudy, OSa, Lewczuka, Prijo, Niko itd....

A tak z innej beczki to juz dawno mowilem ze nad Warszawa czarne chmury.

Dzidzia widac juz golym okiem jak jest sfrustrowany i napewno (niestety!) odejdzie. W jego slad pewnie pojdzie Moulin, moze nawet Hlousek.

A my z czym zostaniemy? Szrotem zewlakow i ugabungi friko z afriko i srednio-klasowa "mlodzierza" (Kopczynski) ktorych trzeba wypromowac w ramach "Dear Friends...."

jnq, 15.03.2017 10:23:43 - *.dynamic.chello.pl

widzę, że gawiedź tym razem jest podzielona ;)

na dłuższą metę, patrząc z perspektywy klubu - Miodek
na krótką, z perspektywy "kibolowania" - Leśny

tyle w temacie

Krzeszczu, 15.03.2017 10:34:57 - *.60

@ jnq: a najzabawniejsze jest to ze ci ktorzy tak nazekaja na DM nawet nie wiedza jak sie gosciu naprawde nazywa!
Bo co jeden to "Miodulski" i "Miodulski".......

asd, 15.03.2017 10:45:31 - *.ssp.dialog.net.pl

hehehe już znafcy biznesu i zarządzania dużym kapitałem dają swoje rady i pouczają .
Kim wy jesteście ?

(L)odz, 15.03.2017 11:46:57 - *.toya.net.pl

Niestety prawa rynku są nie ubłagane ,kto ma kasę dyktuje warunki,jeszcze nie wymyślił nikt inaczej,ważne by LEGIA się rozwijała ,osiagąła sukcesy ...

Zibi55, 15.03.2017 11:54:07 - *.play-internet.pl

Sadze, ze słabiej niż w tym sezonie, w sensie organizacyjno-transferowym to nie będzie. Największa szkoda,ze pewnie wytransferuja sie Ofoe i Moulin i L zostanie bez przyszłościowego kręgosłupa, na nich można by budować solidna Legie a tak zarząd i skauting załatwili nas niestety na jakiś czas. A tak fajnie żarło...
Mam nadzieje na ściągnięcie przez DM strategicznego inwestora , tylko on daje taka gwarancje.

szczęśliwy traf, 15.03.2017 11:58:30 - *.studiowik.net.pl

Tak się wpisałem, żeby mieć setny komentarz. Dziękuję za uwagę :-)

;o, 15.03.2017 12:12:47 - *.dynamic.chello.pl

Ale co ze bedzie jej trenerem xD ?

Rafał, 15.03.2017 12:19:11 - *.internetdsl.tpnet.pl

Boguś niech zostanie prezesem a " Pandzel " narta

Michał, 15.03.2017 12:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ocenia się książki po okładce, każdy zasługuje żeby dać mu szansę, a tak jak ktoś już napisał że ruchy po awansie do LM były marne to pokazuje że jednak coś tu nie grało i nie każdy z panów decydujących patrzył na aspekty sportowe ściąganych zawodników.. I w efekcie nie gra na odpowiednim poziomie żaden z nowych nabytków z przerwy zimowej..

kibic, 15.03.2017 13:08:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tego można było się spodziewać.Mioduski nie na darmo wypowiadał się że nie pozwoli aby któraś ze stron wykupiła drugą za pieniądze Legi a to z prostej przyczyny bo ani Leśniodorski ani Wędzel takiej kasy nie mają a on ma .Jaka będzie Legia po wykupieniu ? tego dzisiaj nie wiemy .Wizja klubu Mioduskiego miałaby opierać się o zawodnikach wychowanych w akademii uzupełnionych sprowadzonymi gwiazdami .Na najbliższe lata jest to nierealne bo takowych wychowanków grających na europejskim poziomie nie mamy,chyba że celem klubu będzie walka o pierwsza 8 co jest chyba nielogiczne .Należy cierpliwie poczekać i dać Mioduskiemu szanse . Moim osobistym zdaniem na pewno nie będzie gorzej a może być jeszcze lepiej .Jeśli chodzi o stosunek jego do kibiców to wcale bym się nie martwił ? Jaki bojkot i przeciw czemu ? Jeszcze nie przejął klubu a już słychać takie głosy .Myślę że to nie nasza brać kibicowska tak się wypowiada a przeciwnicy naszego klubu

Grajcie na Rzeźniczaka, 15.03.2017 13:17:00 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli mieliby odejść Żewłakow i Ebebebe, to już będzie sukces. Oby tylko Mioduski nie ładował większości kasy w Akademię, która talentów nam póki co nie dostarcza.

debest, 15.03.2017 13:42:48 - *.dynamic.chello.pl

No i po Legii. Oszczędności, oszczędności a w pierwszej drużynie dzieci o miernych umiejętnościach

Ola_rodzinny, 15.03.2017 13:44:21 - *.virtuaoperator.pl

Jeśli Leśnodorski zostaje w klubie, to nie ma paniki. Mioduski jasne- klasa, biznes, salony, VIP_loże itp ale lepszego prezesa niż BL ten Klub nie miał i za to dla gościa wieloletni szacun. Co do DM jeszcze- łapy precz od Ultras, NS i rac a powinno być dobrze. Myślę, że nie ma co biadolić zawczasu bo jutro może się okazać, że news zwykła plotka lub kolejna dziwna sztuczka PR'owa DM jak to w wielkim świecie bywa..

jacek123, 15.03.2017 13:46:38 - *.85

[*] beda juniorzy, bedzie tanio i bedzie zgadzac sie w tabelkach, beda komitety spotkania i prezentacje, beda juniorzy jak w amice. szkoda

artec, 15.03.2017 14:04:32 - *.100

Mówiłem że odkąd przyszedł tu człowiek Łacha (Wandzel) wszystko się spier.oliło. O.k. niech zostanie Mioduski ale na Boga Zachorski na prezesa to w tym momecie cofamy sie do poziomu organizacyjnego do czasów jak Leśny przychodził do Legii. Może Leśny popełnił wiele błędów ale co zebrał doswiadczenia przez ten czas? a teraz jakiś neptek były nędzny piłkarzyna Górnika który Legie będzie traktował jak pracę w korporacji ma zostać prezesem? Trochę lipa

Piotr, 15.03.2017 14:11:12 - *.dynamic.chello.pl

Oby przy okazji Żewłakowa i tego drugiego wywalono. Wypożyczenie Necida i tego Gruzina to wielki błąd jeśli się odbudują to i tak odejdą, bo są drodzy, a jak nie to i tak stracona kasa.

bubba, 15.03.2017 14:25:34 - *.net.hawetelekom.pl

Jeśli zostanie Mioduski i będzie faktycznie chciał coś budować na miarę Ajaxu czy jakiejś tam innej cholery to niech się dwa razy zastanowi. Na Ajax czy grają dobrze czy źle ktoś tam przylezie i będzie udawał fanatyka. U nas jest to nie do pomyślenia bo nikt nie będzie chciał oglądać wpierd... na własnym stadionie i szydery ze strony Lechów, Wisełek czy innych papruchów, tu jest Legia i Warszawa

Kicek, 15.03.2017 15:22:56 - *.14

artec

To nie ten Zahorski. Na świecie istnieje kliku Tomaszów Zahorskich.

mietek, 15.03.2017 17:03:29 - *.244

@Krzeszczu: Dzięki, uprzedziłeś moje słowa :) Ale widać eksperci od Football Managera wiedzą lepiej, kiedy UEFA płaci za Ligę Mistrzów :)))

Przyjacielu, mam nadzieję, że "dear friends" dostaną takiego kopa w zady, że zatrzymają się najbliżej w Bieszczadach :) Choć marzenie, że kopiujący od nas wszystko kuchenkorz by sobie tych "fachowców" przygarnął brzmi ciekawiej :) Ale to tylko marzenie :)))

legia fan, 15.03.2017 17:36:34 - *.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

100% poparcia dla Mioduskiego!

PELE, 15.03.2017 18:31:00 - *.dynamic.chello.pl

JAK WYBIORĄ MIODUSKIEGO..TO LEGIA BĘDZIE GRAŁA Z LOGIEM GAZETY WYBORCZEJ..TE SAME KLIMATY...

Krzeszczu, 15.03.2017 18:33:09 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: dzieki!
Ale nawet Bieszczady to zamalo. Cytujac "Ferdka", to ktos powinien im zasadzic takiego kopa w cos, zeby lecieli i Pana Boga o przystanki prosili :-)

A co do expertof z FM to tez sie z Toba zgadzam.
Pozdro :-)

Bobik, 15.03.2017 18:44:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Ochłońta ludzie troche

cezary_1958, 15.03.2017 21:34:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nic się nie zmieni. Mioduski przejmie klub. Leśny będzie robił to co dotychczas. Paru ludzi poleci, przyjdą nowi. Mam nadzieję, że nowi ludzie będą identyfikować się z klubem i nie będzie to dla nich biznes.Sądzę, ze Mioduski zasłużył sobie na zaufanie broniąc L po wpadce z Celtikiem. Mioduski jest najbogatszy z całej trójki i tylko on jest wiarygodny dla "dużych" pieniędzy.
Będzie dobrze.

CI, 15.03.2017 21:36:19 - *.warszawa.vectranet.pl

Przypomnę tylko że to Mioduski był orendownikiem Hasiego bo odpowiadał jego wizji budowy klubu. Jak to wyglądało wszyscy pamiętamy. Przygotujmy się zatem na kolejne chude lata.

M3, 15.03.2017 21:42:54 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

W tej sytuacji na miejscu Miodulskiego pozbylbym sie Pendzla (bo to on namieszal) i zostawil prezesure Lesnemu. Marzenia. Tylko (L)

Jerz z Potoku, 15.03.2017 23:28:31 - *.dynamic.chello.pl

Dobra wiadomość to taka, że...konflikt właścicielski dobiega końca! A co z tego wyniknie (sportowo i kadrowo) przekonamy się w najbliższej przyszłości. Odsądzanie od czci i wiary, ale również wychwalanie pod niebiosa, co po niektórych działaczy klubu jest zdecydowanie przedwczesne i przypomina przysłowiowe wróżenie z fusów. Dajmy szansę się wykazać, tzw. nowemu rozdaniu personalnemu w Legii. Czas i tak brutalnie zweryfikuje bieżącą rzeczywistość w klubie przy Ł3...

fantom, 16.03.2017 09:25:16 - *.dynamic.chello.pl

@Stara Żyleta - pelna zgoda.

DojnaZmiana, 16.03.2017 14:49:28 - *.landtech.com.pl

Zobaczymy ja jestem osobiście raczej na Tak , ten cały Wendzel to jakies nieporozumienie a Leśnodorski to raczej celebryta niz dobry prezes

nie znam się ale się wypowiem, 16.03.2017 16:29:32 - *.centertel.pl

O czym wy ludzie pier*olicie??? Kilka faktów:
- Mioduski miał 60%, Leśny 20% i Wandzel 20% firmy LEGIA HOLDING, która była włascicielem Legii.
- Każdy współwłasciciel miał po 1 głosie. Każdy głos ważył tyle samo. Decyzje zapadały większością. W niektórych przypadkach DM miał prawo veta.
- Leśny i MW forsowali swoją strategię rozwoju klubu. Ryzykowną ale efektywną. Inaczej bylibyśmy dziś na poziomie Lecha, bez trofeów i bez szans na rozstawienie dalej niż 2 runda kwalifikacyjna.
- DM preferuje jedzenie łyżeczką nie chochlą
- DM po zapłaceniu pierwszej raty za swoje 60% nie włożył już żadnych pieniędzy w Legię. Resztę rat spłacali z bieżących przychodów Legii. Ewentualne braki finansowe uzupełniano z "funduszu transferowego" (zewnętrzni inwestorzy) lub zaciągają pożyczkę w firmie MW.
- wszyscy trzej jak na potrzeby budżetowe Legii to gołodupcy, których nie stać na sfinansowanie z własnej kieszenii choćby 1 roku funkcjonowania klubu. Dzięki Leśnemu Legia jest pierwszym w Polsce samofinansującym się klubem piłkarskim.
- pakiet 40% akcji Legii wycenia się w tej chwili na ponad 50 mln. Mioduski nie ma takich pieniędzy. Pytanie zatem kto je wykłada
- DM jest super, bo skończył Harvard i budowal imperium Kukczyka. Owszem ale na prowadzeniu piłkarskiego biznesu w Polsce wyłożyło się w krótszym (większość) lub dłuższym (pozostali) cale stado biznesmenów. Najlepiej dał radę Leśny i zrobił biznes życia. Rutki w Lechu też dają radę. Termalikę i Lechię ocenimy za kilka lat. Reszta to pasmo porażek.
- DM był w radzie nadzorczej już w czasach ITI, jakoś chaosu nie ogarnął. Obecnie był m.in przeciwko sciągnięciu Vadisa, Magiery czy Rado, wcześniej nie podobał mu się Czerczesow, bo wolał kogoś młodszego z zachodu, kto wprowadzi młodych do drużyny. No to dostał Hasiego, spełniającego jego kryteria.
- DM podgrzał temperaturę w klubie i upublicznił spór w środku, ku*wa sezonu, bardzo istotnego dla przyszłości Legii. Brawo, świetne zarządzanie
- Mioduski jest korpo i będzie próbował z Legii zrobić korpo dla krawaciarzy, bo tylko taki styl zarządzania zna. Chyba, że opchnie Legię komuś obcemu
- Kto może chcieć przejąć Legię, klub o chuligańskiej renomie na całym świecie? Może jedynie chińczycy, którzy myśla, że jak szef coś rozkarze to inni (kibice) się podporządkują. Azjatyckie myślenie nie ma tu jednak przyszłosci.
- też uważam, że Wendzel to porażka i szkodnik.

- Cieszcie się dalej. Też sie tak cieszyłem gdy ITI przejmowało Legię. Miała być potęga, a wyszedł skład papy i węgla. Jedyną perełką wówczas był Ljuboja. Wkleję wam ten tekst za kilka lat. pzdr

olew, 16.03.2017 17:59:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Jest oczywiste, że wszyscy trzej nie mają kasy by Legię finansować, ile mają jej w ogóle nikt nie wie i wiedzieć nie będzie. Leśnodorski mając jakiś bat nad sobą , byłby dobrym zarządcą, ale tak jak dotychczas to był nonsens, nikt go nie mógł opieprzyć ... Mioduski wygląda na dzianego ( choć chyba nie jest) ale liczy się wygląd , dlatego duet Mioduski Leśnodorski ma sens , jeśli znajdą metodę nadzoru i kontroli Pana Leśnodorskiego.Poza wszystkim, Legia przetrwa wszystko !

Terry, 16.03.2017 19:14:02 - *.centertel.pl

Uważam że te wszystkie narzekania na nasz skauting są grubo przesadzone. Jak to na forum jak coś jest na nie to od razu histerycznie. Błędy popełniają nawet kluby najbogatsze, ot choćby PSG z Krychowiakiem, a cóż dopiero kluby które wybierają z piłkarzy do 1mEuro. Ponadto to narzekania na scauting to niesprawiwdliwy policzek dla takich graczy jak: Pazdan, Dąbrowski, Hlousek, Gui, Duda, Vadis, Moulin, Hama, Prijo, Niko a być może też dla tych którzy doszli dopiero zimą i za wcześnie już na nich narzekać.

Domingosz , 16.03.2017 20:03:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niestety przewidzieliśmy to, pamiętam jak dziś pesymistyczne komentarze większości kibiców gdy do duetu Leśny-Mioduski dołączał Pędzel.

bat, 16.03.2017 22:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do: nie znam się, ale się wypowiem.
Piszesz dokładnie tak jak myślałem. Właściwa diagnoza i niestety prognoza. Prawda jest taka, że gdzie dwóch lub trzech Polaków się kłoci, to już ktoś chce przejąć ten biznes.
Za dobrze żarło, a jak Krzeszczu trafnie napisał - kasa z rozliczenia za LM, przyjdzie ok. lata, więc ktoś to przejmie i oto idzie gra. Może być nawet tzw. wrogie przejęcie. Tu nie ma litości, honoru, znaków klubowych i kibicowania.
Nie bądźmy naiwni.

Leon., 17.03.2017 12:06:52 - *.sta.tvknaszapraca.pl

Wchodzimy na wyższy szczebel i tam takim ludziom jak
Mioduski będzie łatwiej. Jestem za, bo jest gwarantem
podniesienia jakości i walki z najlepszymi.

Tagi, 17.03.2017 21:39:42 - *.dynamic.chello.pl

Wiele rzeczy ... stopniowo ale brzydło kibicom , szczególnie na Żylecie. Dziwne że ktoś tego nie widzi , może nie chcę.
Źle się dzieje , prowadzenie dopingu spada na psy , ludzie uciekają na boczne trybuny , bo mają szacunek dla samego siebie i nie pozwalają się upokarzać. Można by długo pisać o "nie dociągnięciach" ""władzy kibicowskiej"" , ale nie miejsce i nie o to chodzi by się drapać. Ale sposób dystrybucji biletów na ajax do Amsterdamu , przelało czarę goryczy. Pierwszowyjazdowcy (motyle ) , panienki z łepkami , ... często koledzy , kolegów , żenujące. Pamiętam gdy stwierdzenie ( potwierdzane zawsze flagą) " TURYŚCI" , miało swoją wymowę i szacunek wśród swoich kibiców. Teraz , .... widać władze kibicowskie turystykę traktują dosłownie.

Tagi, 17.03.2017 22:16:17 - *.dynamic.chello.pl

Leon , i tu masz rację , ale nie wszystkim to się będzie podobało. Tyle że , ... zmiany muszą nastąpić, bo zaczyna się źle dziać w Legii i w "środku" i na trybunach. Dużo ludzi o tym mówi , chociaż na razie nie zbyt głośno. A to jest znak że władze kibicowskie , też muszą zweryfikować swoje postępowanie , bo kto nie idzie na przód , ten się cofa.

pelem, 18.03.2017 10:25:19 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Hah, wielu wróżbitów, jasnowidzów. Po pierwsze, poczekajmy, zobaczmy, a potem wyciągajmy wnioski. Każdy szanujący się, poważny klub, potrzebuje stabilnego, z głową na karku właściciela, a nie jeźdźców bez głowy, którzy płyną na fali sukcesu, póki jest dobrze, a gdy przychodzi kryzys, gorszy czas, nie potrafią sobie poradzić i zwijają się, biorąc ile się da dla siebie i w konsekwencji zostawiając ruiny, długi. BL jest medialny, ma zapał i jakieś ciekawe pomysły. Wandzel sprytnie się wkręcił po to tylko, by zwinąć trochę kasy dla siebie, jak pijawka i namieszał sporo, co oczywiste, bo chciał jak najwięcej wyciągnąć dla siebie, a dobro klubu dla niego to odległa sprawa. DM nie ma jakiegoś wielkiego majątku, by móc finansować klub, ale ma dodatkowy argument, szerokie kontakty na całym świecie, a jeśli Legia stanie się w miarę rozpoznawalnym klubem w Europie, a to gwarantuje regularna gra w europejskich pucharach, to duża szansa, że znajdą się inwestorzy z porządną kasą, którzy wpompują w klub grube bańki ojro i Legia naprawdę stanie się solidnym, średnim klubem w Europie, mogącym powalczyć o coś więcej, niż 1/16 czy 1/8 LE. Akademia piłkarska mega ważna rzecz. Biorąc pod uwagę budżet klubów w Polsce, to by móc wybić się w Europie, to solidna, dobrze prosperująca akademia piłkarska, która pozwoli przynosić dodatkowy nie mały dochód dla klubu. Reasumując, uważam, że DM to gwarancja stabilności finansowej klubu, rozwój i dodatkowi mocni inwestorzy, BL pozostaje, tylko na innym stanowisku, bo generalnie obaj panowie się się uzupełniają i wiele się nie zmieni, choć może nie będzie jakiś szaleństw, tylko bardziej chłodna, ale dająca stabilność, kalkulacja. Każdy klub przechodzi kryzysy, więc na chwilowym sukcesie daleko się nie zajedzie. Czystki w klubie, to jedna z ważniejszych spraw, bo pan Żewłakow, Ebebenge to jakaś farsa. Nie wiem co robili do tej pory, chyba tylko mieli całoroczne wakacje na koszt klubu i branie na alibi jakiś no name, bądź gości, co swój najlepszy czas mają za sobą, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności.

We(L)ootek, 18.03.2017 10:35:44 - *.net.e-cho.pl

Będzie dobrze! Do B(L) nic nie mam - przeciwnie, szacunek wielki. On potrafi rozmawiać. Pan Mioduski też jest klasowy gość, i z tego biznesu zrobi jeszcze większy i lepiej prosperujący. Nie martwiłbym się o pierwszy zespół - przecież on nie mówił nic w stylu, że zakręci kurek, że poobniża kontrakty... Ale Akademia i zaplecze to jego punkt honoru i to duży plus! Wiemy wszyscy, że nasze młode Wi(L)ki opędzlowują młodzieżowe kategorie i tam dobrze wyglądają. Przy lepszej bazie i Akademii z prawdziwego zdarzenia możemy mieć większy napływ klasowych chłopaków do pierwszej drużyny - a trzeba pamiętać, że Warszawiak to Warszawiak i będzie za swój k(L)ub i swoją sto(L)icę dwa razy ofiarniej niż niektórzy zawodnicy napływowi walczył. Co nie zmienia faktu, że nasza młodzież będzie potrzebować kilku klasowych zawodników. I to będzie siła nasza. Jak wszystkim (oprócz Hasiego - on po prostu nie pasował) też i nowemu (choć miałby być stary-nowy Dariusz Mioduski) trzeba będzie dać szansę i czas. Wiele rzeczy już weszło na wyższy level, a teraz będzie tylko szlif, udoskonalenie i jedziemy z wszystkimi!!! Nic nie było słychać, żeby zamierzał robić czystki wśród piłkarzy, więc będzie dobrze. Poza tym -zachowując proporcje - przy racjonalnym zarządzaniu mamy szansę stać się drugim Manchesterem United, żeby tylko Magik się sprawdził i będzie drugim Fergusonem - też zachowując proporcje - na nasze warunki, a wiemy jaki Ferguson kładł nacisk na szkolenie młodych - Magiera z takimi pracował, więc w krótkim czasie może być na prawdę ciekawie. Nie ma co biadolić, NIE PODDAWAJ SIĘ!!! UKOCHANA MA!!! NIE PODDAWAJ SIĘ!!! (L)EGIO WARSZAWA!!! Sami widzicie, że wizja niezła - i to bez wspomagania

Jonek, 19.03.2017 13:39:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miodulski to gwarancja dalszego rozwoju klubu, a bez tego to tylko średniak ligi polskiej, akademia to bardzo dobry ruch i przyszłość na całe lata. Jestem z Panem i wiem że chce Pan dobrze dla naszej kochanej Legiuni

Jonek, 19.03.2017 13:44:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo panie Darku

BR(L)DNO, 19.03.2017 14:01:57 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

MI(L)D(L)WE LATA

Nikki, 19.03.2017 22:47:06 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski do dobra wiadomość! Wandzel to porażka, nieporozumienie ;)

jacek rosa, 20.03.2017 20:27:29 - *.warszawa.vectranet.pl

Mioduski to niewypał i nieporozumienie niech Leśnodorski zostanie prezesem w Legii tylko plotami zajmują się tym co nie powinni się zajmować tym głupim pisaniem tych głupot

luk, 20.03.2017 21:05:32 - *.centertel.pl

Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku że dobry prezes to ten który robi dobre transfery

prawdziwy, 21.03.2017 09:25:35 - *.acn.waw.pl

przeczuwam złe czasy.....

jarkonet, 21.03.2017 12:57:50 - *.marciniak.pl

Według mnie pan Mioduski do bardzo dobra wiadomość dla Legii. facet jest mądry ma poukładane w głowie i przede wszystkim szerokie kontakty biznesowe. Oby tak się stało, że ściągnie do legi inwestora długofalowego oraz aby miał politykę na kilka lat jak zbudować markę Legii oraz zadbać o klub. Przypominam wszystkim, iż w tych czasach trzeba mieć pieniądze i doskonały skauting ( nie żewłakow). Panie Mioduski życzę powodzenia, wytrwałości i wizji rozwoju mojego klubu. Pozdrawiam .

prawdziwy, 21.03.2017 15:18:56 - *.acn.waw.pl

Mioduski jest przede wszystkim przeciwko kibicom

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.