III liga: Legia II Warszawa 1-1 Sokół Ostróda

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 19. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała w Ząbkach z Sokołem Ostróda 1-1. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, a w 79. minucie samobójcze trafienie zaliczył Kamil Kotkowski. W 54. minucie rzut karny obronił Radosław Majecki. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają dopiero 1 kwietnia ze Świtem, ponieważ zaplanowany na przyszłą niedzielę mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki został przełożony na 26 kwietnia z powodu powołań piłkarzy Legii do reprezentacji narodowych.

Część młodszych zawodników Legii II (juniorów) wystąpi wówczas, wraz z graczami z CLJ, w meczu drużyn U-19 Bayernu Monachium i Legii.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (0-0) Sokół Ostróda
0-1 - 49' Adrian Pluta
1-1 - 79' Kamil Kotkowski (samobój po strzale Miłosza Szczepańskiego)

Legia II: 1. Radosław Majecki - 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Żyro, 8. Rafał Makowski, 3. Mateusz Hołownia - 6. Mateusz Leleno (63' 24. Alban Sulejmani), 16. Bartłomiej Urbański, 19. Patryk Czarnowski (77' Eryk Więdłocha), 20. Miłosz Szczepański 7. Tomasz Nawotka - 17. Sandro Kulenović

czerwona kartka: Kamil Smyt (81. minuta, Sokół)