Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - GKS Tychy - fot. Mishka / Legionisci.com
Legia Warszawa - GKS Tychy - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 18 marca 2017 r. godz. 18:44

Koszykówka: Legia Warszawa 77-84 GKS Tychy

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu 28. kolejki I ligi koszykówki Legia Warszawa przegrała na własnym parkiecie z GKS Tychy 77-84. Wyniki kwart: 19-26, 12-16, 17-23, 29-19. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają na Bemowie w kolejną sobotę, 25 marca o 15:00 z Nysą Kłodzko. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 24 zdjęcia Hugollka



Po nadspodziewanie gładkim zwycięstwie w Gliwicach drużyna Legii podejmowała na Bemowie GKS Tychy. Wydawało się, że to spotkanie nie przysporzy kłopotów podopiecznym Piotra Bakuna - nic bardziej mylnego. Od samego początku prowadzenie objęli goście i przez cały czas konsekwentnie je powiększali. Po pierwszej kwarcie prowadzili 7 punktami, po drugiej 11 punktami. W 27. minucie trzeciej kwarty przewaga gości osiągnęła nawet 21 punktów, a przed czwartą częścią spotkania GKS prowadził 17 punktami. Pierwsze 5 minut ostatniej części nic nie zmieniło, dopiero w końcówce legioniści ruszyli do szaleńczego odrabiania strat... ale zabrakło czasu.



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (18)

abc, 18.03.2017 19:45:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

-17 po trzech kwartach u siebi, WSTYD JAK CH..J!

zorro, 18.03.2017 19:57:23 - *.dynamic.chello.pl

niedowiary........to się nie mogło zadarzyć.Trenerze co Pan no to......?

??????, 18.03.2017 20:45:14 - *.adsl.inetia.pl

Po co walczyć o 1 miejsce jak tak grają u siebie?
przewaga własnego parkietu?
szkoda ale nie traćmy nadziei
w 11 nie da rady grać całego sezonu sztabie decyzyjny

Kibic (L), 18.03.2017 21:39:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Po pierwsze:GKS Tychy zagrał w obronie nie strefą, tylko głęboką obroną. I to wystarczyło na naszych, bo ich trener Pan Bakun nie umiał sobie z taką obroną poradzić. A po drugie:może nasi się im "podłożyli", zapatrzeni na piłkarzy, którzy mają lubość do "rozdawnictwa" punktów, by później gonić czołówkę. Ręce opadają. Wygląda na to, że swoich kibiców mają gdzieś.

Kibic (L), 18.03.2017 21:44:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Teraz będzie ble-blanie trenera i zawodników o tym, że przeciwnik ich zaskoczył, a oni stracili skuteczność. A w ogóle to sami nie wiedzą, jak można było tak sromotnie dostać w kuper i to przed własną publicznością po tragicznej grze.
Z taką grą nie ma co się pchać do TBL. No chyba, że 3/5 zespołu pojdzie "spać" i zastapią ich lepsi.

3-y Tragedie, 18.03.2017 21:56:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Pierwsza to porażka koszykarzy, Druga to rzucający o wygrana 2 tys. PLN, no i ostatnia to dziewczęta pana Kochanka, który tylko nagrywa to co panny tańczą, zamiast wziąć się do roboty i opracować im taką choreografię, aby nie miały problemów z jej wykonaniem szybko, dokładnie i dynamicznie.

im, 18.03.2017 22:09:27 - *.dynamic.chello.pl

I kolejny sezon za słabi by awansować.Może to i dobrze bo wejść poziom wyżej i walczyć tylko o utrzymanie to tez bez sensu.

Brawo Młyn., 18.03.2017 22:14:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Żyleta jak zawsze przygotowana do zagrzewania swoich koszykarzy do dobrej gry. I oni powinni być przykładem dla zawodników, którzy dzisiaj zawiedli wszystkich kibiców.

cezary_1958, 18.03.2017 22:27:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gra koszykarzy cienka i to bardzo. Niepotrzebne dyskusje z sędziami. Wiadomo, większość sędziów tylko czeka by dać przeciwnikom okazję do rzutu i piłkę z boku. tak było, chyba 4 razy. Za późno wszedł Sulima. W meczu, który nie idzie takiego zawodnika wpuszcza się wcześniej, choćby po to,żeby swoimi wywodami zdenerwował przeciwników. Z jednym mu się udało i nie trafił 2 rzutów. Dziewczyny fajne. Krytykowanie jest błędem, przecież to nastolatki. Ładnie rozciągnięte. reszta przyjdzie później.

AAA, 18.03.2017 22:38:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Toś się popisał "panie"trenerze....

Lion_Free, 19.03.2017 01:07:30 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

W tym sezonie sìe nie uda. Kolejna szansa (o ile sponsorzy nie stracą cierpliwości) za 2 lata niestety :(

Marwol, 19.03.2017 01:27:24 - *.centertel.pl

Wygrana dałaby pewny awans. Może tego nie chcieli? A może presja ich przerosła?

Dlaczego......, 19.03.2017 07:23:00 - *.static.ip.netia.com.pl

Dlaczego nasi nie rozgrywali piłki po obwodzie i nie próbowali rzucać za 3 pkt. ? Wtedy GKS Tychy by musiał przejść naobronę dalej od swojego kosza. Czy to trudne,aby wpaść na to ?

look, 19.03.2017 11:27:47 - *.dynamic.chello.pl

A strzelec Sulima zgasł.Działacze strzelili sobie w noge z tym zawodnikeim.Powinni pomyslec o kims innym bo tylko zajmuje miejsce w druzynie.Nic nie wnosi no chyba, że zadanie dla niego to III liga.Awansu do II ligii nie bedzie bez niego i Maleszczaka choc i to nie jest pewne Legia musi pomyslec o rezerwach bo są bardzo słabe.Jak wiadomo to sa przyszłe fundamenty Legii Pierwszy zespół jedenestu to zamało dwie kontuzje i trzeba powiedzieć ze jest troche nie pewnie ale to sport.Trzeba budowac zaplecze zawodnicze korzystajac z dostepnych na rynku w Warszawie i okolicaci.zaplecze powinno posiadac przynajmniej 5,6 zawodników ktorzy spokojnie moga wejsc i wesprzec pierwszy zespoł a nie tylko wypełniac ławke do wymaganych zawodników na mecz Działacze pomyslcie o tym bo ODRODZENIE POTEGI bedzie długo trwało no i moze zabraknac kasy

do Marwol, 19.03.2017 12:50:46 - *.szczecin.vectranet.pl

znasz regulamin rozgrywek czy tak po prostu pieprzysz ?

L, 19.03.2017 13:13:40 - *.6

Ja nasza obecnie slaba forme tlumacze sobie szykowaniem formy przed play off. Bakun zawsze tak robil ze na play off jego druzyny lapaly forme, nawet jak przed prezentowaly sie slabo. Ale to "wyscig" po pierwsze miejsce jest naprawde smieszny. Przydaloby sie jak nie wiem co...

P.S Jak Mioduski przejmie Legie i wywali Bogusia to jak bedzie z finansowaniem kosza? Nie odetnie zrodelka?

WarszawskiDzień24.pl, 19.03.2017 14:48:04 - *.dynamic.chello.pl

http://warszawskidzien24.pl/zdjecia-legia-warszawa-77-84-gks-tychy/ Zapraszamy do jeszcze jednej galerii zdjęć z meczu

do L.....(P.S), 19.03.2017 16:17:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Sekcję Koszykówki zostawi w spokoju. Ale może przyjrzeć się wydatkom i tutaj zrobić korektę. Np. panu Kochankowi odetnie źródełko.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.