Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 16 marca 2017 r. godz. 11:00

Nowe legijne graffiti: UZdoLniona młodzież (160)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZaLeżnieni nie zaprzestają upiększania murów legijnymi graffiti. W ostatnim czasie farby przejęła również UZdoLniona młodzież, która bardzo przyzwoicie radzi sobie w swoim rzemiośle. Poniżej efekty pracy grupy:







przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (14)

Ding, 16.03.2017 11:48 - *.play-internet.pl

Kopiuj - wklej robicie?

p, 16.03.2017 12:46 - *.centertel.pl

BRAWO PANOWIE !!! DOBRA ROBOTA!!!

OBY TAK DALEJ!!!(L)!!!

PaweL, 16.03.2017 12:54 - *.208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do ding: Zrob lepiej a nie marudzisz!!!!

Marcin(L), 16.03.2017 12:54 - *.dynamic.chello.pl

Ding jedni robia kopiuj wklej drudzy robia grafy moze i podobne do czego bijesz ale robia... a ty tylko siedzisz na dupie i dodajesz glupie bezwartosciowe komentarze... wiec najlepiej jak sie wezniesz do roboty i zaczniesz cos robic a nie tylko pier.... bez sensu

spostrzegawczy, 16.03.2017 12:58 - *.acn.waw.pl

wszystko to samo na jedno kopyto.... nuuuuudaaaa

do Marcin(L), 16.03.2017 15:19 - *.play-internet.pl

Ding pilnuje wózków pod tesco a Ty odrazu ze nic nie robi, trochę szacunku, to tez praca

Ostry, 16.03.2017 16:39 - *.dynamic.chello.pl

O karwa... Zajebiste prace!!

QWERTY, 16.03.2017 17:05 - *.dynamic.chello.pl

czemu wylewacie swoje żale tylko przez legionistów, jak odważni jesteście to napiszcie na fb do chłopaków z UZL albo pod zdjęciami ich grafów co sądzicie kozaki ;)

WOLA, 16.03.2017 19:03 - *.warszawa.vectranet.pl

Mam do was takie pytanko. Czy wy wiecie ile kosztuje puszka farby? Czy wiecie ile jeden człowiek na takie jedno graffiti "Legia" musiał by wydać pieniędzy? Czy wiecie ile pieniędzy kosztowało by zrobienie pięć takich prac? Tutaj to wygląda jak kopiuj wklej ale na mieście wygląda to trochę inaczej a chyba to się liczy bo to nie jest Ruch czy jakaś Wisła. Więc nie piszcie żeby ktoś się ruszył i zrobił bo żeby poświęcić na to czas to chyba najmniejszy problem.

Michał pruszków , 16.03.2017 22:11 - *.44

Witam.chciałbym prosić o jakiś namiar na autorów. Posiadam lokal w Michałowicach
przy stacji WKD ,chętnie udostępnię ścianę

..., 16.03.2017 23:56 - *.dynamic.chello.pl

najważniejsze byśmy byli widoczni WSZĘDZIE

estetyka i różnorodność to dodatkowy +

do Wola, 17.03.2017 11:57 - *.19-1.cable.virginm.net

a Ty myslisz ze oni te puszki kupuja za wlasne pieniadze? raczej za zbiorkowe na oprawy

do do Wola, 17.03.2017 13:14 - *.ipv4.supernova.orange.pl

No raczej na pewno nie ze zbiórek na oprawy, więc nie gadaj głupot.

Tu może wygląda każdy napis Legia, CWKS itp tak samo, ale na miescie chyba nie ?

KRX, 23.03.2017 01:49 - *.centertel.pl

Ostatnia praca już pomalowana jest na biało, najprawdopodobniej przez właściciela.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.