Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Czwartek, 16 marca 2017 r. godz. 07:05

Kara dla Legii za mecz z Wisłą

Redakcja, źródło: Ekstraklasa

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków, na klub z Warszawy nałożono karę finansową w wysokości 30 000 złotych. Dodatkowo na klub z Warszawy został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz Ekstraklasy z Wisłą Kraków.

Ponadto Komisja Ligi postanowiła cofnąć żółtą kartkę dla zawodnika Wisły Kraków Ivana Gonzaleza, który - jak pokazały telewizyjne powtórki - nie faulował Miroslava Radovicia.






Komentarze: (35)

szajnos, 16.03.2017 07:09 - *.internetdsl.tpnet.pl

Co to za chore kary wzięte z dupy?

Do szajnos, 16.03.2017 07:24 - *.play-internet.pl

Tak to jest jak sie opoznia rozpoczecie meczu. Za same rece byloby 10tys i bez zakazu. "Palic trzeba umic" ;)

jaca, 16.03.2017 07:53 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Na szczescie nie zakazali wyjazdu do Gdanska .

Ding, 16.03.2017 07:58 - *.play-internet.pl

Co zebrano do puszek- pójdzie na kary.

GCW, 16.03.2017 08:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Co ma wyjazd do meczu u siebie???

WWL, 16.03.2017 08:29 - *.play-internet.pl

Kary za wysokie, ale do przewidzenia.
Niestety nie ma dymu bez ognia.
Były podstawy, to z przyjemnością nas karzą.
Ale zakaz wyjazdu na następny mecz ze skisłą- skandal

LUX TORPEDA, 16.03.2017 08:32 - *.static.ip.netia.com.pl

SIĘ JARA DZIECIAKU :)
WRESZCIE :)
ZA ZEBRANY HAJS KUPCIE TYLKO PIRO , PROSZĘ

fan, 16.03.2017 08:34 - *.static.ip.netia.com.pl

No i trudno. AMF.

żaba26, 16.03.2017 08:38 - *.dynamic.mm.pl

bo te pajace widzą ile hajsu zostało zebranego na oprawy i kara podobna do zbiórki tak mi sie wydaje..... ^^

endrjuuu, 16.03.2017 08:49 - *.194.mediatelekom.pl

No niestety. Odkąd w komisji ligi są (byli) kibole to wiedzą jak uderzyć z karami, żeby wkurzyć na maksa.....

MatiCWKS, 16.03.2017 11:19 - *.centertel.pl

te pieniądze z puszek na następną oprawę można oddać będzie sprawiedliwie...

Andrzej, 16.03.2017 11:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Największym przegranym kolejki jest Radovic, na nowo przerabal sobie u sędziów i teraz nawet jak będzie faulowany to nikt nie będzie gwizdal

Wojtek, 16.03.2017 11:46 - *.play-internet.pl

Do redakcji
Czy my jako kibice pilkarski nie mozemy zaprotestowac w takim przypadku, lub wydac wojne pzprowskiemu betonowi w pzpn.
Pilka nozna jest dla kibicow...bez nich nie byloby jej.
To wbrew prawu aby pzpn zabranial i karal.
Kluby tez ( wlasciciel( powinien stanac murem za kibicem i podjac kroki prawne.
Kazdy bojkot i brak kibicow to strata finansowa takze dla nich.
No i przy braku publiczbosci firmy moga renegocjowac umowy dotyczace reklsm.
Razem nozemy...dotyczy to klubow i kibicow 1,2,3, ligi

szczup(L)ak, 16.03.2017 11:56 - *.static.ip.netia.com.pl

I po co to całe pier..olenie. Wiadome jest, że się po nas przejada bo darzą nas szczególną sympatią. I co w związku z tym? Legia ma przestać palić?

123, 16.03.2017 12:11 - *.dynamic.chello.pl

Kara karą ale zakaz na wyjazd to przegięcie

Sir Alex, 16.03.2017 12:27 - *.68

Z czegoś muszą żyć...

kibic, 16.03.2017 12:29 - *.acuarius.pl

Chyba Arka i Lechia nie dostala takich kar jak bawili sie w magow ognia.

do Wojtka, 16.03.2017 14:07 - *.112

A co powiesz na to:

Czy my jako jeżdżacy samochodami pod wpływem alkoholu nie mozemy zaprotestowac w takim przypadku, lub wydac wojne policyjnemu betonowi w Polsce.
Samochody są dla ludzi...bez nich nie byloby ich.
To wbrew prawu aby policja zabraniala i karaala.
Koncerny samochodowe tez ( wlasciciel( powinien stanac murem za pijanym kierowcą i podjac kroki prawne.
Kazdy bojkot i brak kierowców to strata finansowa takze dla nich (koncernów samochodowych).
No i przy braku kierowców firmy moga renegocjowac umowy dotyczace reklsm.
Razem nozemy...dotyczy to koncernów samochodowych i jeżdzących po piwie, winie i wódce.

do kibic, 16.03.2017 14:11 - *.elkman.pl

czyżby ???

Arek, 16.03.2017 14:23 - *.adsl.inetia.pl

Palić, palić, zalegalizować:)

dziad, 16.03.2017 15:17 - *.in.net.pl

matołki osiołki z PZPN zbierają na chleb

Kokosz, 16.03.2017 16:22 - *.centertel.pl

Po co ten płacz, przecież nikogo nie powinno dziwić, że jest kara za piro.
śmieszą mnie komentarze typu "pzpn nie ma prawa karać" - przede wszystkim piro jest niezgodne z prawem...

Rado, 16.03.2017 16:36 - *.play-internet.pl

Zakaz wyjazdu za race u siebie... brawo komisja! Żenuła...

, 16.03.2017 18:54 - *.centertel.pl

A jak wiadomo mecz w Krakowie moze byc decydujący.przy zalozeniu ze wisla wejdzie do grupy mistrzowskiej.cos czuje ze bedą nam robic pod gorke jak tylko sie da zebysmy nie zdobyli mistrzostwa

Arecki, 16.03.2017 19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Wojtek BOJKOT kibiców w jednej kolejce jak na miejscu, ale WSZYSTKICH KLUBÓW- POPIERAM .

gdsg, 16.03.2017 19:44 - *.1

Kara głównie za OPOZNIENIE spotkania. Tak to by sie skonczylo na 10 tysi.

Mania, 16.03.2017 20:26 - *.dynamic.chello.pl

Po prostu Komisja Ligi zaczęła stosować wobec Legii normy UEFA. Mniemam, że pozostałe kluby ESA będą tak samo traktowane. Nie ma co biadolić, tylko należy wzorować się na organizacji dopingu prowadzonego w innych klubach europejskich. Jeżeli to "nie pasi", to zawsze można wystąpić z tej organizacji. A swoją drogą, ile można przerabiać ten ograny temat? A może na naszym forum wystąpił wysyp postów redagowanych przez kibicowskich naturszczyków? Mnie już niewiele zdziwi...

KAMIL, 16.03.2017 20:47 - *.play-internet.pl

chyba lepiej nie zamieszczac info o zbiorkach a jerzeli tak to zanizac kwote razy 3 lub 4 wtedy kary beda mniejsze przy zamieszczeniu udalo sie zebrac 8000 kara by byla max 15 tys PZPN tez czyta te informacje kary sa po to by na kazdym meczu niebylo oprawy z piro bo to przedstawia eklape w zlym swietle przed wizerunkiem UEFA pzpn by pozwolil na oprawy itd bonkowi tez oprawy sie podobaja jak niemaja wplywu na boiskowe spotkanie

komisja ligi, 16.03.2017 21:42 - *.play-internet.pl

akurat info o wysokości zbiórki nam umknęło; a za przerwanie (w tym wypadku opóźnienie) meczu zakaz wyjazdowy (na bieżący czy inny mecz) jest należny "jak psu zupa" - popatrzcie na komunikaty i ciężko znaleźć przykład, kiedy tej kary nie było, nie ważne czy przerwano u siebie czy na wyjeździe; klub wpuścił taką ilość piro, która mogła i spowodowała kłopot z przebiegiem meczu - klub płaci. dodam tylko, że choć już także na tym forum pisałem, na co idą kary (nie na KL) to powtórzę - pieniądze z kar są po sezonie dzielone po równo na wszystkie kluby i przekazywane z przeznaczeniem na szkolenie młodzieży. Więc - po raz kolejny przypomnę - "płatnicy netto" finansują inne kluby, a kto mniej lub mniej poważnie "dymi", może być beneficjentem systemu. tak jest. nie będę umierał za to czy to jest dobre czy złe - tak po prostu jest.

e(L)o, 16.03.2017 22:34 - *.sieradz.vectranet.pl

Zbiórki powinny być na celowe działanie kibiców na szkodę klubu!!!

Tengi chooj, 16.03.2017 22:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja przestalem jezdzic na wyjazdy w wieku 26 lat. Wlasnie przez takie absyrdalne kary.

L, 16.03.2017 23:25 - *.play-internet.pl

taki klimat , nie było wiatru i stał dym

bzura7, 17.03.2017 08:40 - *.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam,dlaczego nie ma jeszcze kary dla Jagiellonii i Lechii ,przecież tam była zadyma na stadionie podczas przerwy! jak dobrze pamiętam to legia dostała nie złą karę za mecz z jagą sezon temu

(L), 17.03.2017 08:42 - *.191

Boże chroń fanatyków!

3333, 17.03.2017 12:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia 30 000 a inny klub 10 000 najlepiej by był jak by ustalono cennik a nie każdy jak chce to jest tak zwane złodziejstwo

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.