Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Nowak - fot. Woytek / Legionisci.com
Piotr Nowak - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 19 marca 2017 r. godz. 20:32

Nowak: Jesteśmy niepocieszeni

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piotr Nowak (trener Lechii): To było interesujące widowisko, ale jesteśmy niepocieszeni, bo mieliśmy kilka sytuacji, żeby po wyrównującym golu wyjść nawet nie na jedno-, ale na dwubramkowe prowadzenie. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, może nie tyle się one mszczą, ale brakowało nam szczęścia.
Mieliśmy wystarczająco dużo okazji, żeby wygrać, w drugiej połowie podkręciliśmy jeszcze tempo, akcje się zazębiały. Nie musimy czuć się zażenowani, bo nie zagraliśmy źle. Musimy poprawić pewne elementy w defensywie, ale z kreatywnością było dobrze. Trzeba usiąść, porozmawiać i zanalizować to z zespołem.

W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze taktycznie i z zaangażowaniem, kwestią czasu było, kiedy strzelimy bramkę. Potem podkręciliśmy tempo. Mamy momenty niefrasobliwości, ale każdy popełnia błędy. Trzeba je jednak naprawiać.



Komentarze: (15)

krys008, 19.03.2017 20:49 - *.serv-net.pl

Panie Piotrze nie było wstydu, zagraliście dobry mecz, życzymy gry w pucharach, macie ciekawy zespół. Nie na mistrza, bo to miejsce jest zarezerwowane, ale mam nadzieję, że zagracie w pucharach. Cieszy mnie, że Legia ma konkurencję, mocna liga, to mocna Legia!

md, 19.03.2017 21:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wygral lepszy ! LEGIA !!!

Amir(L), 19.03.2017 21:09 - *.play-internet.pl

Panie Nowak to kup pan sobie duże frytki i będzie git!

zaba285, 19.03.2017 21:09 - *.lukman.pl

prawda. szacunek za walkę i dobry mecz, ja osobiście życzę powodzenia i wice zaraza za Legią a następnie dobrej gry w pucharach. mocna liga to mocna Legia!

Wolfik, 19.03.2017 21:27 - *.dynamic.mm.pl

A ja jednak wolałbym w pucharach oglądać inną drużynę niż tą z Gdańska, która wyraźnie na wyjazdach traci swoje walory.

Rooond, 19.03.2017 21:37 - *.centertel.pl

Pieszko zalatwil Lechie na cacy juz drugi mecz w plery. Zeby nie pijak to moze mieliby jakies szanse w grze o mistrza

Hoh, 19.03.2017 21:41 - *.dynamic.chello.pl

Legia też miała swoje okazje oprócz goli. Więc to takie lanie wody przez Nowaka.

marian, 19.03.2017 21:59 - *.120

@Hoh
Dokładnie tak. Równie dobrze to Legia mogła ten mecz pozamiatać dużo wcześniej. Ale niestety mało kto to dostrzega.

Jurii, 19.03.2017 22:13 - *.adsl.inetia.pl

Na panienki wypad,to was pociesza.
Legia Pany.

pp, 19.03.2017 22:45 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

przeczytalem ze byli NIEDOPIESZCZENI :)

Arek, 19.03.2017 23:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze dziś grali, to trzeba im przyznać.

neste, 20.03.2017 07:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

KUCHY KING!!!!! I wszystko jasne

Ale jaja, 20.03.2017 08:52 - *.skranetcan.pl

Szczerze mówiąc Lechia od dłuższego czasu puczy wyniki lepsza piłkę gra na pewno Wisła trzeba to rzetelnie powiedziec

mietek, 20.03.2017 09:53 - *.emea.ibm.com

@Arek: Grali może i dobrze, ale niech Nowak nie koloryzuje za bardzo. Bo sami bramki nie strzelili.

do pp, 20.03.2017 14:16 - *.acn.waw.pl

głodnemu chleb na myśli :-)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.