Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 19 marca 2017 r. godz. 19:54

Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa pokonała Lechię Gdańsk w hicie 26. kolejki ekstraklasy. Starcie nabrało kolorytu dopiero w drugiej połowie, kiedy obydwie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. W niedzielę jako pierwsi gola zdobyli lechiści po niefortunnej interwencji Adam Hlouska. Dziewięć minut potem do remisu doprowadził Michał Kucharczyk, a ten sam piłkarz w końcówce dał "Wojskowym" komplet punktów!

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem walki w środka pola. Żadna z drużyn nie potrafiła przeprowadzić ataku, który zakończyłby się oddaniem groźnego uderzenia. Jedyny celny strzał został oddany w 28. minucie. Wówczas z rzutu wolnego mocno piłkę kopnął Rafał Wolski, lecz Arkadiusz Malarz na raty odbił jego próbę. To była w zasadzie jedyna warta odnotowania sytuacja z pierwszych 45 minut. Zarówno legioniści jak i lechiści grali dobrze w defensywie, lecz bardzo słabo w ofensywie.

Zaraz po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze. Z rzutu rożnego dośrodkował Milos Krasić, pojedynek główkowy z rywalem wygrał Mario Maloca, a niepewnie tuż przed linią interweniował Adam Hlousek, który skierował futbolówkę do własnej siatki. Legioniści chcieli szybko odpowiedzieć, lecz ich ataki nie przynosiły rezultatu. Brakowało nawet chociażby celnych strzałów. Po godzinie gry "Wojskowi" wreszcie wyrównali. Guilherme dośrodkował z lewego skrzydła, a przed bramką najlepiej zachował się Michał Kucharczyk. Od tego momentu mistrzowie Polski dostali wiatr w żagle. Po godzinie gry Vadis Odjidja-Ofoe wpadł w szesnastkę Lechii i z jego mocnym strzałem z dużym trudem poradził sobie Dusan Kuciak. W 66. minucie ponownie składna akcja przyjezdnych. Ofoe dograł do niepilnowanego Kucharczyka, ten huknął z lewej nogi i na rzut rożny interweniował golkiper z Gdańska. Gospodarze wyglądali w drugich 45 minutach nieco słabiej, jednak z biegiem czasu mieli dwie świetne okazje do wyjścia na prowadzenie. Dwukrotnie jednak na wysokości zadania stanął Arkadiusz Malarz, który najpierw wygrał starcie sam na sam z Marco Paixao, a za moment instynktownie odbił jego uderzenie głową. Kwadrans przed końcem kolejna znakomita szansa dla Lechii. Maciej Dąbrowski wybił piłkę wprost pod nogi Rafała Wolskiego, ten z łatwością poradził sobie z defensorami Legii, a jego atomowy strzał odbił się od słupka. W 87. minucie te wszystkie niewykorzystane szanse zemściły się na graczach Piotra Nowaka. Michał Kucharczyk dopadł do wybitej z pola karnego piłki i mocnym uderzeniem z półwoleja nie dał najmniejszych szans Dusanowi Kuciakowi!

Lechia Gdańsk 1-2 0-0 Legia Warszawa
1-0 Hlousek 49 (s)
1-1 Kucharczyk 58
1-2 Kucharczyk 87

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 23. Grzegorz Wojtkowiak, 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča - 17. Lukáš Haraslín (70, 28. Flávio Paixão), 30. João Nunes (59, 6. Simeon Sławczew), 7. Miloš Krasić, 27. Rafał Wolski (80, 9. Michał Mak), 3. Jakub Wawrzyniak - 11. Grzegorz Kuświk, 19. Marco Paixão.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 6. Guilherme (90, 53. Sebastian Szymański), 15. Michał Kopczyński, 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 22. Kasper Hämäläinen (56, 18. Michał Kucharczyk) - 32. Miroslav Radović (90, 25. Jakub Rzeźniczak).

żółte kartki: Wojtkowiak, Janicki, Sławczew - Dąbrowski, Guilherme.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 37 220.



Komentarze: (68)

x, 19.03.2017 19:56:13 - *.internetia.net.pl

Brakuje Legii wzmocnień na kilku pozycjach co widać na pierwszy rzut oka - ale do kogo można mieć pretensje - jak właściciele mają inne rzeczy do roboty niż mega obiecane - wzmocnienia Legii

Adalos , 19.03.2017 19:56:23 - *.centertel.pl

Kuchy King!!!!! Zawsze!!!!

Pepa, 19.03.2017 19:57:08 - *.warszawa.vectranet.pl

Brawo!Kuchy King,gdzie teraz są Ci którzy jechali na Michała?

Adeze, 19.03.2017 19:57:32 - *.dynamic.chello.pl

A ten kto na kucharczyka ciągle gada to niech dziś przeprosi

Cult⚽️Legia, 19.03.2017 19:58:05 - *.65

Bravo!

Piotr, 19.03.2017 19:58:36 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo ważne zwycięstwo, bardzo ważne 3 pkt.
Pozytywnie zaskoczył mnie Kucharczyk, zdecydowany bohater meczu.
Martwi mnie fatalna dyspozycja Hlouska, słaba forma Jędrzejczyka, Ofoe też nie gra tak jak w meczach z Realem, Radovicia dzisiaj nie było....
Ale cóż, wazne 3 pkt.

HAHAHAHAHA!!!!!, 19.03.2017 19:58:42 - *.centertel.pl

FATALNY JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matt, 19.03.2017 19:59:34 - *.53

Napiszę to po raz setny:
Hejterzy Kuchego... do głosu!!! :D

P.S.
Coś nam dziś Rado słabo pograł. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk.

Kaktus , 19.03.2017 20:00:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk musi odejść!
1 Czemu mając dwie dogodne sytuacje strzelił tylko dwa gole?
2. Co robił przez całą pierwszą połowę?
3. Może i dużo biegał ale czemu wolniej od Bolta?

darqu, 19.03.2017 20:00:23 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

czekam na komętarze na temat kuchego

tommy, 19.03.2017 20:00:41 - *.bb.sky.com

Brawo Kuchy!!! Żebyśmy mieli choć jednego napastnika to byłby mistrz bez emocji i nerwów a tak będzie mistrz ale po walce... (L) :)))))))))))

przemol1916, 19.03.2017 20:01:04 - *.lukman.pl

KUCHY KING!!!!!!!

L, 19.03.2017 20:01:36 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ogłaszam oficjalną zmianę ksywy z Fatalny na KING. KUCHY KING :)

Siwy, 19.03.2017 20:01:41 - *.centertel.pl

Super że 3 pkt, ale tyle strat co miała Legia to co chwilę klalem

Radek, 19.03.2017 20:01:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pięknie


Pięknie

Lobek, 19.03.2017 20:01:49 - *.free.aero2.net.pl

won od Kuchego jelopy

Jim, 19.03.2017 20:02:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędrzejczyk podwyżka i w nagrode do rezerw, najlepszy zawodnik w Lechii.

jackie82, 19.03.2017 20:02:13 - *.promax.media.pl

Brawo jest wygrana kucharczyk jest the best !!! tylko Legia

Mania, 19.03.2017 20:02:20 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo wartościowe zwycięstwo! Szacun dla piłkarzy i trenera.
Ps.: @@@ Kol. Krzeszczu i jemu podobni chyba powinni "odszczekać" swoje infantylne wycieczki pod adresem Kuchego. To ten piłkarz spowodował, że awansowaliśmy na pozycję v-ce lidera. Tego faktu nic i nikt nie zmieni...

YaroL, 19.03.2017 20:02:26 - *.play-internet.pl

Kolejny atak serca w tym sezonie :)

Wojtek86, 19.03.2017 20:02:47 - *.dynamic.chello.pl

Super mecz. Brawo Legia, Brawo Kuchy.

B(L)ONIE, 19.03.2017 20:02:58 - *.stansat.pl

KUCHY KING!

Kibic L, 19.03.2017 20:03:10 - *.warszawa.vectranet.pl

Wynik szczęśliwy oraz lepszy niż gra. Robienie z Radovica typowej "9" ma taki sam sens jak przekwalifikowanie Messiego na dyrygenta orkiestry symfonicznej.

Wtk, 19.03.2017 20:03:16 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

KUCHY KING?! Jeden mecz mu wyszedl. Brawo..

Miras, 19.03.2017 20:03:40 - *.jelonki.robbo.pl

Fatalni, wpisujcie swoje przemyślenia !

Jerry, 19.03.2017 20:05:40 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda ,że Rado wogóle nie grał w tym meczu.

marcel kobla, 19.03.2017 20:05:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale legia wygrała

Ko(L)uniu, 19.03.2017 20:10:28 - *.dynamic.chello.pl

Teraz klaniac sie w pas Kuchemu wszyscy w kit znawcy ktorzy go krytykuja.

walo, 19.03.2017 20:12:52 - *.dynamic.chello.pl

Rado kolejny mecz niewidoczny

andreas, 19.03.2017 20:13:03 - *.dynamic.chello.pl

Dobrze że mamy przerwę na reprezentację. Musimy odzyskać świeżość i szybkość. No i grać z pomysłem bo za dużo chaosu. Za dużo grajków jest be formy.

do Wtk, 19.03.2017 20:16:10 - *.centertel.pl

A tobie mały człowieczku co w życiu wyszło??

Ko(L)uniu, 19.03.2017 20:16:15 - *.dynamic.chello.pl

Do wtk.a tobie cos w zyciu wyszlo?potrafisz tylko krytykowac z przed klawiatury a w zyciu pewnie niedojda.Kuchy jest w Legii a ty?

SzopeN, 19.03.2017 20:16:21 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Brawo, ważne trzy punkty! Teraz przerwa reprezentacyjna, może wyjdzie ona na dobre naszym zawodnikom i z Pogonią pójdzie gładko. Później ważny dla nas sprawdzian - mecz z Lechem, który też pewnie będzie takim meczem walki, jak dziś ten z Lechią.

word!up, 19.03.2017 20:17:25 - *.adsl.inetia.pl

Ale fart. Połowa drużyny razem z Magierą do odstrzału.

Radzymin, 19.03.2017 20:18:51 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak to już bywa legia z kur...mi wygrywa ole ola i tylko legia warszawa

Ostet, 19.03.2017 20:23:43 - *.ip.oxynet.pl

Przepraszam

AdamJ, 19.03.2017 20:24:31 - *.dynamic.chello.pl

Powiem tylko tyle - ból duszy polskiej piłkarskiej prowincji jest bezcenny.
Dziękuję, (L)egio!

Jacek, 19.03.2017 20:25:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wszystkich ostetów i innych krytykow Kuchego.
Pisalem to juz, ze jeszcze wszyscy bedziecie sie cieszyc po jego bramkach. Nie ma znaczenia czy Legia dzisiaj grala dobrze i byla lepsza. Wazne, ze po bramkach Kucharczyka wygrala. Brawo Kuchy, brawo Legia.

Bie(L)any, 19.03.2017 20:25:19 - *.centertel.pl

Gdzie teraz są ci hejterzy przeciwnicy Kuchego ???? Kucharczyk u Skorzy Urbana Berga Czerczesowa Magiery zawsze kluczowy zawodnik!!!! Widocznie ci trenerzy bez pojęcia

Bart, 19.03.2017 20:26:58 - *.dynamic.chello.pl

Do znafcuff futbolu co zachwalają Kuchego. Może mu loda zrobicie za te 2 bramki...?
Dziś zaskoczył pozytywnie, jest bohaterem ale tylko dziś. Czy zawodnik który notuje jeden dobry występ na dziesięć powinien grac w Legii? Hamalainen tez dał zwycięstwo w meczu z Lechem a po za tym gra piach.
My potrzebujemy piłkarzy na których można liczyć w każdym meczu a nie od święta. A prawda jest taka że Kuchy, Hama, Broź, Kopczyński są za słabi na Legię. Nie można budować zespołu klasy europejskiej w oparciu o zawodników którzy kilka razy sezonie wystrzelą z formą.
Dziś brawo dla Kucharczyka ale jeden dobry mecz to za mało.

Witkacy do Kaktusa, 19.03.2017 20:27:19 - *.centertel.pl

Może jest wolniejszy (ciut) od Boldta ale.... śpiewajmy hej sialala LEGIA dziś 3pkt ma!!!!

123, 19.03.2017 20:27:34 - *.centertel.pl

Uff ci się tam dzisiaj działo w || połowie. Nie mogli wyjść ze swojej połowy. Brawo kuchy. Strzały bez przyjęcia piłki, brawo .

wkz, 19.03.2017 20:27:52 - *.98

Tak się jaracie Kuchym bo mu wyszlo - raz w roku to i kura pierdnie zejdźcie na ziemie...kazdy żeby odszczekać pożyjemy zobaczymy jak jest taki king to niech tak zagra kilka meczy a nie podnieta bo pilke prosto kopnal a to jakiś problem dla " profesjonalisty " ?

Artur, 19.03.2017 20:28:48 - *.51

nie przesadzajcie obroncy Kuchego. Fajnie, ze trafil, ale powiedzmy sobie szczerze: raz na rok to i slepa kura ziarno znajdzie (nie chce uzywac tu innych porownan). Zwyciestwo bardzo cieszy, ale to byl mega fart, a wiadomo, ze nie mozna miec farta w kazdym meczu. Lechia mial wiecej sytuacji...
Ale zeby Kuchy musial wyreczac naszych gwiazdorow-napastnikow..o czym to swiadczy??
PS obysmy mieli farta jaK najdluzej, bo inaczej bedzie ciezko. (L)

Michał, 19.03.2017 20:33:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze że Trener zachował dwie zmiany do doliczonego czasu gry, dzięki temu zyskaliśmy chwilę i wybiliśmy Lechię z rytmu. Mocna taktyka. Fart i jeszcze raz fart.. Liczą się trzy punkty to jasne ale po raz kolejny nie widać napastnika w naszym zespole...

Piter, 19.03.2017 20:35:00 - *.0pools.vodafone-ip.de

KUCHY KING!!! Brawo brawo!!!! Ważne 3 pkt. Słabo dziś Rado, Jędza, Kopa, Hama out z Legii. Na plus wiadomo KUCHY, Gui, Odjidja, Malarz.

krys008, 19.03.2017 20:37:25 - *.serv-net.pl

Kolejne ważne gole Kuchego. Pamiętajcie o tym. Po raz kolejny ratuje nam d...

Tomek Mokotów, 19.03.2017 20:38:47 - *.dynamic.chello.pl

O Boże... Gracz strzela dwa gole po serii 20 słabych i od razu ma sto jednoosobowych fanklubow...

Żeby nie było, Kucharczyk daje serducho w każdym swoim meczu ale niestety nie jest już od wielu meczów w formie na 1 skład... Ale jest wartościowym zawodnikiem na ławce rezerwowych i tak już powinno zostać.
Jak i Gui, który w meczu gra max.20 minut a potem znika.

Kibic, 19.03.2017 20:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zwycięstwo cieszy bo daje nadzieje na walkę o mistrza .Gra taka jak od początku sparingów ,czyli dużo poniżej możliwości . To zupełnie inny zespół niż z końca roku . Chyba jednak LEGIA to za wysokie progi dla sztabu nowicjuszy trenujących zespół .

Do do wtk czy koluniu, 19.03.2017 20:46:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czytajcie ze zrozumieniem i nie obrazajcie innych. Kucharczyk jest kiepski i dziś udalo mu się za co brawo sie należy ale nie róbcie z niego gwiazdy albo czegos innego też mu nie róbcie.
Do koluniu w pas wlasnie możesz mu zrobić. Jesteś tak samo beznadziejny jak każdy który po jednym meczu się podnieca czy krytykuje. Gwiazda jest Vadis i nawet jak mu mecz na nie wyjdzie to trzeba mieć szacunek do niego a Kucharczyk obecnie więcej zepsul niz strona strzelił

Ibis, 19.03.2017 20:47:41 - *.dynamic.chello.pl

@@ Wtk i word!up - mali, śmieszni, zakompleksieni pseudo - klawiaturowi - kibice.
@ Ostet - można zachować się z klasą? Można!
Ww. uczcie się od Kol. Osteta jak wyjść z twarzą po idiotycznej wtopie!

Do c...li, 19.03.2017 21:01:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak krytykujecie Kuchego po takim meczu tzn ze nie jesteście kibicami Legii i dobrze wiecie co wam w twarz. Jakbyście coś takiego przy mnie powiedzieli to albo ja albo Wy uznalibyście te spotkanie za bardzo bardzo nieprzyjemne .... jeżeli wy się uważacie Za kibiców Legii to chyba tylko o was są wszystkie negatywne przyśpiewki na Legię. Wracajcie na konfiturską....

Ko(L)uniu, 19.03.2017 21:02:53 - *.dynamic.chello.pl

Do bart.Kazdy by chcial zeby Legia grala na poziomie europejskim.Jest jedno ale-kasa,kasa i tylko kasa.Niestety raczej dlugo nie bedziemy mieli kasy na zawodnikow klasy griezmana czy nawet koke.ruskie kluby maja kupe szmalu i w europie tez ledwo istnieja.trzeba liczyc sily na zamiary.

Grajcie na Rzeźniczaka, 19.03.2017 21:08:55 - *.dynamic.chello.pl

Wynik zdecydowanie lepszy od gry, na którą często w dalszym ciągu nie da się patrzeć. W końcu szczęście się do nas uśmiechnęło. Pomyśleć, że jeszcze niedawno takich boków obrony (Jędza, Hlousek) mogli nam wszyscy pozazdrościć. Rozumiem, że przygotowania zimowe były w 4 litery, ale na Boga, przecież minęło już kilka dobrych tygodni codziennych treningów i postępu ani zgrania w dalszym ciągu nie widać! Nawet dramatyczne zwycięstwa (Lubin) nie mają już nawet wpływu na nic. Jedynie co, to Chukwu i Necid "złapali kontuzje"... chyba z przemęczenia siatkonogą.

L, 19.03.2017 21:19:14 - *.dynamic.chello.pl

Zasłużone zwycięstwo.Po tym jak Wolski strzelił w słupek powiedziałem w domu że sytuacje niewykorzystane lubią się mścić.Sprawdziło się w 100% :)

Marian, 19.03.2017 21:22:58 - *.120

Brawo za wynik na b. ciężkim terenie. Brawo za walkę. Ja jestem dumny. A słuchanie płaczu z Gdańska i Poznania podczas gdy ja spokojnie popijam piwko bezcenne. A co do meczu to powinni to wcześniej rozstrzygnąć. A tak to wszyscy biadola, bo było trochę krótkiej obrony Częstochowy. Ale wyszło na nasze i z tego się cieszmy.

tutti frutti, 19.03.2017 21:46:41 - *.103.tvksmp.pl

Mówiąc szczerze nie jestem fanem Kucharczyka i zwykle trzymalem zdanie Osteta w komentarzacg Ale dziś przeszedł samego siebie i to dzięki niemu mamy vice lidera. Brawo Kuchy!!! Na pewno walczak i szybki zawodnik, niestety na minus zazwyczaj precyzja w strzałach czy podaniach. Brakuje nam napastnika z prawdziwego zdarzenia. Oby mimo wszystko Legia została mistrzem. Brawo Łęczna, czułem że będzie remis:)

DawidL, 19.03.2017 21:57:23 - *.dynamic.mm.pl

Można wiele o tym meczu napisać ale dwa słowa wystarczą KUCHY KING !!!

Dickson Chotowski, 19.03.2017 22:42:31 - *.range86-153.btcentralplus.com

Te 20000 dodatkowych kibicow raz na sezon to kogo naprawde kibicowali ???? NO LEGIA, NO KOMPLET !!

Do Bart, 19.03.2017 22:55:40 - *.centertel.pl

Tu jest strona kibiców Legii Warszawa wracaj na swoje strony gdzie sobie lody robicie .

Miki, 19.03.2017 23:10:41 - *.dynamic.chello.pl

Rado dobry to już był ...i przeminęło z wiatrem .... 33 lata skończone - cyfra blokuje ruchy:)

(L)ychu, 19.03.2017 23:27:02 - *.dynamic.chello.pl

Do Kaktus : jak ty mecz oglądałeś skoro się pytasz gdzie był Kuchy w pierwszej połowie??

Biała Łapa, 19.03.2017 23:36:44 - *.dynamic.chello.pl

@@ (L)Lychu i Kaktus - w pierwszej połowie meczu, Kuchy grzecznie siedział na ławce rezerwowych i cierpliwie czekał na swoją szansę. Wasza kibicowska swada jest kompletnie nie na miejscu.

Arek, 19.03.2017 23:45:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@bart, skup się na tym, co najlepiej Ci wychodzi, czyli na robieniu lodów, a pisanie sobie odpuść. @wkz, wiesz czym się różnisz od takiego Kucharczyka? Tym, że jemu nawet raz w roku piardnie i wyjdzie mu jak np. dziś, a Ty pierdzisz i nic z tego nie wynika, a już na pewno nie dla Legii. I to się tyczy nie tylko Ciebie, ale też Tobie podobnym.

aaa, 20.03.2017 06:27:49 - *.adsl.inetia.pl

Przepraszam was wszystkich za moje idiotyczne wpisy

Nikt, 20.03.2017 07:31:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia jest pod formą ,wydaje się źle przygotowana pod względem motorycznym a większości zawodnikom daleko od szczytowej formy .Taki jest realny obraz zespołu za którego w pełni odpowiada Magiera i nie trzeba być znawcą piłki a wystarczy być kibicem naszego zespołu od kilkudziesięciu lat a L mieć w sercu aby to widzieć . To oczywiście moje osobiste uwagi ,można się z nimi nie zgodzić ale fakt jest faktem gramy słabo.Trenera ocenimy na koniec sezonu ale już dziś można powiedzieć że to za wysokie progi dla tego pana . Może i będziemy mistrzem z taką grą i stylem ale z tym trenerem daleko nie pociągniemy. W Legi potrzebny jest dobry ,doświadczony trener z osiągnięciami na arenie krajowej i zagranicznej . Dość już mamy nowicjuszy którzy przychodzą do Legii aby się uczyć . Tu jest LEGIA ,tu nie trzeba pięknych słówek ale zwycięstw ,dobrej gry ,mistrzostw .

marianpażdzioch, 20.03.2017 08:22:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No hejterzy na kolana i przepraszać Kuchego

Grajcie na Rzeźniczaka, 20.03.2017 09:00:27 - *.dynamic.chello.pl

@Nikt Bardzo trafna i rzeczowa ocena. Na spokojnie, chłodno, bez huraoptymizmu. I ja jestem podobnego zdania. Trenera klasy przynajmniej Czerczesowa prędko przy Ł3 niestety nie zobaczymy. Jedyne co cieszy to fakt, że tak słabo grająca Legia zaczyna zdobywać punkty.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.