Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 19 marca 2017 r. godz. 21:45

Fotoreportaż i video z Gdańska

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 37 tysięcy kibiców obejrzało w Gdańsku mecz Lechii z Legią. Znakomitą zmianę dał Michał Kucharczyk, który dwoma trafieniami zapewnił "Wojskowym" trzy punkty. Na rozpoczęcie spotkania kibice Legii zaprezentowali pięciostronną kartoniadę i race. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gdańska:
Fotoreportaż z meczu - 82 zdjęcia Mishki
Poniżej prezentujemy video z oprawą:




Komentarze: (11)

Cult⚽️Legia, 19.03.2017 20:19 - *.65

Stce1916, 19.03.2017 20:21 - *.centertel.pl

Mistrzostwo!!!

R, 19.03.2017 20:36 - *.dynamic.mm.pl

Dobrze że nie od 10

darq, 19.03.2017 20:46 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do R w którą stronę??

Carlos, 19.03.2017 21:21 - *.play-internet.pl

Mieszkam w Gdańsku,Byłem na trybunie Lechii.Momentami było Was bardzo dobrze słychać.
Tylko Legia!!!

wwwojtecky (L), 19.03.2017 21:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo

ok, 19.03.2017 22:09 - *.13-2.cable.virginm.net

Nasze kartoniady są bardzo dobre. Zazwyczaj przejrzyste i bez większych błędów. Lech też dziś próbował ale im bardzo słabo to wyszło. Oprócz nas To chyba tylko Wisła Kraków potrafi to dobrze zrobić.

Jarko, 19.03.2017 22:22 - *.dynamic.chello.pl

Super.Bardzo pomyslowa oprawa.

brego, 19.03.2017 22:38 - *.bogatynia.vectranet.pl

NIE PODDAWAJ SIĘ UKOCHANA MA...

Gimbi, 19.03.2017 22:45 - *.dynamic.chello.pl

Oprawa superancka, z przyjemnością kolejny raz we$$$prę Nieznanych Sprawców :-)

Student_L, 19.03.2017 23:18 - *.docsis.tczew.net.pl

Koncepcja oprawy super, zastosowanie większego kontrastu dało by efekt znacznie lepszy. Zamiast szarych białe kartoniki.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.