Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W Gdańsku szykuje się ostra walka o punkty - fot. Mishka / Legionisci.com
W Gdańsku szykuje się ostra walka o punkty - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 17 marca 2017 r. godz. 09:55

Bukmacherzy: To będzie mecz!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie 18 w Gdańsku zostanie rozegrane bardzo ważne ligowe spotkanie. W ostatnich dwóch kolejkach Lechia Gdańsk zanotowała dwie porażki i straciła pozycję lidera, a Legia Warszawa po dwóch wygranych wychodzi na prostą i traci do gdańszczan tylko 2 punkty. Według bukmacherów Fortuny, głównego sponsora stołecznego klubu, to "Wojskowi są faworytem meczu. Szanse na wygraną drużyny Jacka Magiery ocenia się na 40%. Z kolei wygraną gospodarzy i na remis po około 30%.
Trzeba jednak pamiętać, że Legia w Gdańsku gra w kratkę.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

Wyniki ostatnich meczów Legii w Gdańsku w Ekstraklasie:
11.05.2016 - Lechia 2-0 Legia
31.10.2015 - Lechia 1-3 Legia
03.06.2015 - Lechia 0-0 Legia
11.04.2015 - Lechia 1-0 Legia
03.05.2014 - Lechia 0-1 Legia
08.12.2013 - Lechia 2-0 Legia

Jesienny mecz obu drużyn rozegrany w Warszawie zakończył się wysokim zwycięstwem Legii 3-0, ale wszyscy mamy w pamięci majowy pojedynek w przedostatniej kolejce ubiegłego sezonu - wówczas legioniści w przemeblowanym składzie przegrali z Lechią 0-2 i skomplikowali sobie drogę do mistrzostwa.

Główny sponsor Legii, firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie, przygotowała promocję na start dla nowych graczy - pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli postawicie do 100 zł i nie traficie, to pieniądze wracają na konto. Jeżeli wierzycie w zwycięstwo Legii w Gdańsku, to stawiając 100 zł można wygrać 203 zł. W przypadku niepowodzenia kasa wraca na konto.

Zarejestruj się i skorzystaj z promocji!

fot. Fortuna



Komentarze: (16)

@rek, 17.03.2017 10:31:33 - *.dynamic.chello.pl

Kiedyś był względny luzik przed meczem i na spokojnie ocenialiśmy szanse przed meczem, bo nie było tej całej buchmacherskiej finansowej napinki... Teraz buki nakręcają na maksa nas kibiców i judzą... Buki won z tej strony... Pozdro (L)

wwa, 17.03.2017 10:49:33 - *.sieradz.vectranet.pl

lechia-Legia 3:0 niestety

(L), 17.03.2017 11:18:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W kratkę, czyli jak ostatnio przegraliśmy to teraz MUSIMY wygrać!!! :D

Ty(L)ko Legia!

dowwa, 17.03.2017 11:25:41 - *.dynamic.chello.pl

Ty jesteś kibic !!! Możesz sobie ponarzekać ale zawsze trzeba wierzyć w zwycięstwo . Lechia zawsze szczególnie jej kibice bardzo się boją Legii i tak trzymać.

wątpiący, 17.03.2017 12:59:53 - *.acn.waw.pl

to nie o bukmacherów chodzi tylko o formę. Każdy widzi jak gra lechia a gra dobrze, poza tym grają u siebie. I jeszcze poza tym wszystkim zobaczcie jak każdy zespół w tej paraekstraklasie od jagiellonii przez lecha cracovię aż po ostatniego górnika spina się na mecze z Legią

Do wwa, 17.03.2017 13:32:20 - *.dynamic.chello.pl

Idź na plażę i ochlon.

DRABINA, 17.03.2017 13:37:52 - *.2

wygramy 0:1

m4pierwszy, 17.03.2017 14:12:49 - *.eaw.com.pl

lechia - legia 0:3

Javox, 17.03.2017 14:14:24 - *.111

Koledzy spokojnie, wygramy bez problemu i wysoko! Dlaczego? Bo Lecha przegrywa psychicznie, dlatego na wyjazdach są słabi. Teraz mają gorzej, dochodzi im marka Legii, presja, pełen stadion. Oni ten mecz juz dzisiaj przegrali. Spokojnie i bez napinki.

Arek, 17.03.2017 14:15:27 - *.free.aero2.net.pl

@wątpiący, no chyba nie powiesz mi, że w Chorzowie dobrze zagrali. Oni nawet u siebie w tej rundzie na farcie wygrywali patrz z Cracovią. Na nas się zepną, ale to akurat nic nowego. Ja natomiast liczę, że kolejny raz coś przywieziemy z tego wyjazdu. W końcu w Gdańsku gramy w kratkę hehe.

do arek, 17.03.2017 14:41:00 - *.acn.waw.pl

Mają jakąś chwilową zniżkę formy i trzymam kciuki za to żeby przełamanie nie nastąpiło w niedzielę :-)

tmr, 17.03.2017 16:15:56 - *.elartnet.pl

Dusan jest z Warszawy.

md , 17.03.2017 16:31:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lechia 0 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

buki, 17.03.2017 16:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bókmacherzy czesto podpuszczają ;-) chociaż 3zł na gospodarza rzadko się zdarza ,albo Legia odpali (w koncu) albo bedzie remis. moj typ 1:1

Mahic, 17.03.2017 17:09:45 - *.centertel.pl

Kuciapka pusci ze 3 bramiki bo to jest jego obowiązek po tym co zrobił dla Legii.

grzesiek do Mahic, 17.03.2017 17:39:47 - *.centertel.pl

Dorosnij dopiero pozniej sie wypowiadaj

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.