Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 19 marca 2017 r. godz. 22:07

Lechiści o meczu z Legią

Filip Kaczmarczyk i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dusan Kuciak: Oczywiście był to dla mnie wyjątkowy mecz. Dziękuję kibicom za wspaniały doping i mam nadzieje, że w kolejnym spotkaniu będzie również wysoka frekwencja. Chciałbym także podziękować kibicom Legii za to, że przyjęli mnie ciepło i nie gwizdali na mnie. Podziękowałem im za to przyjęcie i cały czas starałem się zachować spokój i nie działać pod wpływem emocji.

W drugiej połowie byliśmy lepszym zespołem i to bardzo boli, że odnieśliśmy porażkę. To my mieliśmy zdobyć bramkę na 2:1 i zwyciężyć to spotkanie. W dzisiejszym spotkaniu pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę, jednak zabrakło skuteczności. Patrzymy w przyszłość pozytywnie, bowiem nasza gra wyglądała bardzo obiecująco. Czeka nas bardzo dużo pracy, bowiem w ciągu kilku dni spadliśmy z pozycji lidera na czwartą lokatę.

Lukas Haraslin: To my prowadziliśmy grę, ale niestety taki jest futbol i przegraliśmy dzisiejsze spotkanie. Walczymy dalej, bo to w rundzie finałowej wszystko się rozstrzygnie i ponownie zmierzymy się z Legią. Mieliśmy dużo okazji, ale zabrakło wykończenia. Legia zaskoczyła nas swoimi kontratakami i zdobyła komplet punktów. Nie chcemy mówić o żadnym kryzysie. Obejrzymy na spokojnie dzisiejsze spotkanie i wyciągniemy odpowiednie wnioski, żeby odnieść zwycięstwo w kolejnych spotkaniach.

Mario Maloca: Zagraliśmy dobrze jako zespół i byliśmy lepsi od Legii. Popełniliśmy jednak dwa błędy, a w tym jeden mój. Mieliśmy wiele dobrych okazji do zdobycia gola, ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. To nasza trzecia porażka z rzędu, ale paradoksalnie zagraliśmy dzisiaj dobry pojedynek, który może być dobrym prognostykiem na przyszłość. Atmosfera na stadionie była bardzo dobra i mogę tylko przeprosić, że przez mój błąd fani są niezadowoleni.

Marco Paixao: Byliśmy lepsi od Legii, ale nie potrafiliśmy tego udowodnić. Mieliśmy kilka okazji, które powinniśmy wykorzystać. Taki jest jednak futbol i teraz musimy myśleć o kolejnych ligowych meczach. Legia miała sporo szczęścia w drugiej połowie. Tak to już jest, że czasami masz szczęście, a czasami pecha. My dzisiaj doświadczyliśmy tego drugiego uczucia.



Komentarze: (32)

Krzeszczu, 19.03.2017 22:13:04 - *.cust.bredband2.com

Kiedy trenerem Lechii zostal Lysy Lowca Lososi, Berg, bo jakos przegapilem tego newsa?
Byli lepsi, grali lepiej, a przegrali?

:-)

marian, 19.03.2017 22:17:23 - *.120

Normalnie jakbym słyszał Łazarka za najlepszych jego lat. "Przegraliśmy, ale byliśmy lepsi..."

Czaro1987, 19.03.2017 22:22:35 - *.static.chello.pl

Byliscie lepsi dlatego wszedł Kuchy King zapakowal wam 2 i 3 pkt pojechały do stolicy ;-)

adi, 19.03.2017 22:25:36 - *.centertel.pl

Oczywiście że jesteście lepsi od Legii. Udowodniliście to w obydwu meczach. Pajace.

lob, 19.03.2017 22:28:36 - *.dynamic.chello.pl

tak byliście "lepsi" od Legii w srani...u na odległość...w tym jesteście najlepsi...

Qbafan, 19.03.2017 22:33:12 - *.dynamic.mm.pl

Czy to Nowak im wcisnął ten kit, że byli lepsi ? Czy sami siebie oszukują, żeby nie mówić o kryzysie?

SzopeN, 19.03.2017 22:36:03 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Smutne jest to, że Legia faktycznie wyglądała nieco gorzej na tle teoretycznie słabszego rywala od siebie. Ale ważne są trzy punkty i oby ta przerwa reprezentacyjna wyszła nam na dobre.

wwwojtecky (L), 19.03.2017 22:37:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy King!!!!

Slaven, 19.03.2017 22:37:29 - *.play-internet.pl

Kuchy King! Liczy się to co w sieci.(L)

Gimbi, 19.03.2017 22:41:03 - *.dynamic.chello.pl

Dusan super wypowiedź, szacunek w obie strony. Tak powinno być :-)
Pozostałe wypowiedzi w porządku, bez napinki - może niech Lechia, taka trochę Legia B z uwagi na skład, zdobędzie wicemistrzostwo ?

Arek, 19.03.2017 22:48:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jednak można się zachować. Bardzo dobrze, że nie gwizdali na Kuciaka, w końcu parę ładnych lat u nas grał. I jaki by nie był, to szacunek mu się należy. A napinacz zawsze pozostanie tylko napinaczem.

SlawoL, 19.03.2017 22:52:07 - *.centertel.pl

Piłkarzyki byli lepsi a przy 37 tysiącach dostali w du.e 2:1 ha ha ha

Ksm, 19.03.2017 23:06:27 - *.dynamic.chello.pl

Kazdy kurna byl lepszy od Legii heh.. lekko statystyki na korzysc lechii i tez nie wszystkie (w strzalach celnych 4:5) i juz gadaja jacy to oni lepsi nie byli..

Bufet (L), 19.03.2017 23:29:23 - *.centertel.pl

Co ci goście majaczą?
Byliśmy lepsi, prowadziliśmy grę...
To dlaczego polegliscie 1:2 ???
Się zapytowywuję grzecznie.
My tez byliśmy lepsi od Realu i jesteśmy lepsi od Barcelony i Bayernu...
O lidera na frajera ...
Dobranoc.
Pozdrowienia dla ekipy wyjazdowej. Pierwsza Klasa.

AAA, 19.03.2017 23:36:01 - *.dynamic.chello.pl

Michała Kucharczyka przepraszam za wszystkie mało obiektywne wpisy.

Luk, 20.03.2017 00:02:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia 5 :1 Lechia tak byli lepsi!

Obiektywnie, 20.03.2017 00:15:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Obiektywnie to mieliśmy sporo szczęścia ale to sprzyja lepszym:). To, że pod koniec naciskali - prawda, że Wolski mógł ładnie strzelić na 2:1 - prawda. No ale nie strzelił i to my strzeliliśmy na 1:2. Jak ktoś napisał - ważne to co w sieci. Ile było takich meczy kiedy L była lapsza ale przegrała przez autobus w bramce ... cała masa. Taki jest sport.

Maciej, 20.03.2017 00:32:58 - *.ip.fibianet.dk

byli lepsi przez 20 minut. Przez 20 minut ostro byli dociśnięci. Reszta meczu nijaka. Jedno jest pewne: drużyna, która na 3 gole nie strzela ani jednego nie może powiedzieć, że jest "wyraźnie lepsza"

Dario, 20.03.2017 02:02:30 - *.dynamic.chello.pl

Taki Pan Bogdan z Moko ma inne zdanie, Dusan

Do szopen, 20.03.2017 06:23:38 - *.stansat.pl

Prawda jest taka ze Gdańsk jest bardzo ciezkim terenem

dawid91, 20.03.2017 06:29:11 - *.de.allianz-asic.com

jak mozna byc lepszym i przegrać? masło maslane...
to cos jakby powiedziec - wygralismy najwiecej meczy w tym sezonie w ekstralklasie ale nie zdobylismy mistrza

Kajtek, 20.03.2017 09:03:43 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Moralnie LECHIA jest wygrana ale za to nie przyznaje się punktów.

Grajcie na Rzeźniczaka, 20.03.2017 09:04:45 - *.dynamic.chello.pl

Kiedyś chyba o Hiszpanach było takie powiedzenie: "Grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze" hehe ;) Niemniej Lechia przez dużą cześć spotkania przeważała, ale jak to już ktoś napisał - szczęście sprzyja lepszym. Sprzyja już od meczu w Lubinie i oby sprzyjało do końca, bo przy obecnej formie i sytuacji w tabeli jest nam ono cholernie potrzebne.

Lukasz, 20.03.2017 09:42:47 - *.dynamic.mm.pl

hehe widzę stara śpiewka - byliśmy lepsi, ale przegraliśmy :)

Artur , 20.03.2017 09:56:23 - *.51

Wiekszosc to chyba tu troche ponioslo. W 2 pol. Nas cisneli I mielismy farta. Mieli wiecej sytuacji wiec byli lepsi, tak jak my bylismy lepsi Od.ruchu a I tak trojke dostalismy. Bez napadziora nie pociagniemy tak dlugo bo Kuchy taki nastepny mecz rozegra w przyszlym sezonie juz. (L)

mietek, 20.03.2017 10:01:09 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Za tego Łysego Łowcę Łososi to powinieneś jakąś nagrodę dostać :)))

A czytając wypowiedź Paixao to można sobie zadać pytanie - po co on im w Gdańsku? Nie potrafi porządnie piłki przyjąć, statyczny. Już drewniany Kuświk od niego lepszy. Na szczęście to nie nasz problem :)

Ivan , 20.03.2017 10:05:08 - *.vuepp.sk

A ja widzę te Legie która musi dostać bramkę aby zaczęła grać ... Nie podoba mi się to ! Ale ogólnie 3 pkt ważne . Najlepsze jest ze wszyscy mówią że legia nic nie gra ale wygrywa :) jak dla mnie jest ok gra w LM , LE o wiele więcej meczów od innych . Czołówka tabeli z realną szansą naMP nie ns źle !!!! TYLKO L

Bobo, 20.03.2017 10:45:58 - *.rev.snt.net.pl

Przypomina mi się wygrana ze Śląskiem 4-3 ze dwa lata temu- wrocławianie wtedy też mówili- po takiej grze przegrać to jak wygrać. Identycznie jest teraz- przegraliśmy ale wygraliśmy. Wygraliśmy spadek a 4 miejsce :)

PP, 20.03.2017 11:05:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to co zrobił Kuchy po drugiej bramce to mistrzostwo świata :D a miny tych zacietrzewionych pajaców bezcenne ;)

Krzeszczu, 20.03.2017 11:34:31 - *.137

@ mietek: no jakiegos Oscara albo i nawet Nobla :-)))
Pzdr

Sebo(L), 20.03.2017 12:01:49 - *.play-internet.pl

Spokojnie ludziska. Bez napinki. Ani Lechia nie była w jakis widoczny sposób lepsza ani też Legia jakoś w szczególny sposób nie zachwyciła. Mecz raczej wyrównany z sytuacjami bramkowymi po obu stronach. Lechia nie wykorzystała znakomitych sytuacji,które później się zemściły. Legia czasami grała zbyt nonszalancko w obronie co było bardzo irytujące. Na szczęście grała do końca i wyszła z tego spotkania zwycięsko. Oby ta dobra passa trwała nadal i w meczu z Pogonią wygrana przyszła łatwiej niż ta w Gdańsku.

asdvsg, 20.03.2017 18:20:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

1:27 to też podobno zwycięstwo ;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.