Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 23 marca 2017 r. godz. 20:25

Kulenović zagrał w reprezentacji Chorwacji do lat 19

Fumen, źródło: 90minut.pl

Sandro Kulenović wystąpił w reprezentacji Chorwacji do lat 19, która przegrała 1-2 z Portugalią. Spotkanie odbyło się w ramach turnieju II rundy eliminacji do mistrzostw Europy. Zawodnik Legii pojawił się na boisku w 64. minucie spotkania. W najbliższą sobotę Kulenović będzie miał okazję wystąpić przeciwko Polsce, która znalazła się w jednej grupie z Chorwatami.



Komentarze: (7)

, 23.03.2017 20:56:53 - *.centertel.pl

Po co nam Kulenovic jak mamy mega napadziorow Necida i Chukwu.pewnie zaraz mu sie kontrakt skonczy i pojdzie gdziekolwiek.a nam zostaną...oni.bo z nowym prezesem to raczej nie ma co liczyc na jakikolwiek zakup.szkolimy mlodzież

ja, 23.03.2017 21:35:41 - *.static.ip.netia.com.pl

Jakbyś nie skumał, to Kulenovic to młodzierzowiec :)

, 23.03.2017 22:22:26 - *.centertel.pl

I co w zwiazku z tym? Ze nie ma kontraktu.czy jak?A wiesz ze sa jeszcze mlodsi co juz sa pchani na sile do jedynki.po to zeby ich zaraz sprzedac takiemu Arsenalowi?

ja, 23.03.2017 22:58:40 - *.static.ip.netia.com.pl

To w związku z tym, że najpierw pytasz po co nam Kulenovic, a pozniej płaczesz, że transferów nie będzie i będziemy młodzieżą grać. Jakbyś użył trochę mózgu, to byś stwierdził, że sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
A co do pchania młodych do składu, to uważam, że lepiej, żeby promować Szymańskiego niż Nicika.

Mario, 24.03.2017 06:40:02 - *.play-internet.pl

Ale pierdoły piszecie ...

, 24.03.2017 07:41:54 - *.centertel.pl

Jakbys uzyl mozgu to bys wiedział po co zadałem to pytanie

Legionista, 24.03.2017 08:20:47 - *.14

do ja:
mówisz młodzieRZowiec...wracaj na lekcje

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.