Daniel Chima Chukwu zagrał w meczu rezerw - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 1 kwietnia 2017 r. godz. 13:52

III liga: Legia II Warszawa 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 20. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Daniela Chimy Chukwu, który powoli dochodzi do pełnej dyspozycji. W 55. minucie Chukwu podwyższył na 2-0, ale dziewięć minut później goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego.

W 77. minucie na 3-1 trafił Mateusz Leleno, ale ponownie Świt złapał kontakt - w 82. minucie bramkę zdobył Dawid Jabłoński.

Podopieczni Krzysztofa Dębka zajmują 3. miejsce w tabeli i tracą 9 punktów do prowadzącego ŁKS-u Łódź.

III liga: Legia II Warszawa 3-2 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0 - 17' Daniel Chima Chukwu
2-0 - 55' Daniel Chima Chukwu
2-1 - 64' Patryk Szczepański (karny)
3-1 - 77' Mateusz Leleno
3-2 - 82' Dawid Jabłoński

Legia II: Kąkolewski - Skowron, Żyro, Makowski, Rakowski - Nawotka (81' Handzlik), Urbański, Małachowski, Chukwu (66' Leleno), Kulenović (69' Więdłocha), Matić (90' Sulejmani)

żółte kartki: Makowski, Handzlik, Kulenović (Legia) - Maciejewski (Świt)