Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Chima Chukwu zagrał w meczu rezerw - fot. Mishka / Legionisci.com
Daniel Chima Chukwu zagrał w meczu rezerw - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 1 kwietnia 2017 r. godz. 13:52

III liga: Legia II Warszawa 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 20. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Daniela Chimy Chukwu, który powoli dochodzi do pełnej dyspozycji. W 55. minucie Chukwu podwyższył na 2-0, ale dziewięć minut później goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego.


W 77. minucie na 3-1 trafił Mateusz Leleno, ale ponownie Świt złapał kontakt - w 82. minucie bramkę zdobył Dawid Jabłoński.

Podopieczni Krzysztofa Dębka zajmują 3. miejsce w tabeli i tracą 9 punktów do prowadzącego ŁKS-u Łódź.

III liga: Legia II Warszawa 3-2 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0 - 17' Daniel Chima Chukwu
2-0 - 55' Daniel Chima Chukwu
2-1 - 64' Patryk Szczepański (karny)
3-1 - 77' Mateusz Leleno
3-2 - 82' Dawid Jabłoński

Legia II: Kąkolewski - Skowron, Żyro, Makowski, Rakowski - Nawotka (81' Handzlik), Urbański, Małachowski, Chukwu (66' Leleno), Kulenović (69' Więdłocha), Matić (90' Sulejmani)

żółte kartki: Makowski, Handzlik, Kulenović (Legia) - Maciejewski (Świt)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (16)

kora(L), 01.04.2017 14:01:08 - *.207

Brawo Chima! Widać że gość ma papiery na granie, jednak wakacje w Chinach i zaległości w treningach sprawiły ze wygląda to jak wygląda. Mam nadzieję ze na przyszły sezon będzie już z niego mocny as.

Legia Ząbki, 01.04.2017 14:04:12 - *.centertel.pl

BRAWO! Może się Chukwu ogarnie i zacznie grać. Nie umieli z chłopakiem po Muszyńsku rozmawiać a on grał w za małych butach. Teraz ma dobre i strzela ;)

krys008, 01.04.2017 14:22:05 - *.serv-net.pl

Może zbyt szybko go skreślamy. Oby się odbudował, potrzebujemy napastnika.

grzesiek, 01.04.2017 14:22:48 - *.centertel.pl

Good job Daniel! I keep my fingers crossed for you

sylwiusz11, 01.04.2017 14:36:15 - *.adsl.inetia.pl

widac szybki, silny murzyn w końcu trafił i dobrał sobie odpowiednie obuwie

jak profesjonalny piłkarz może doznać kontuzji bo grał w za małych butach...

Lukasz, 01.04.2017 15:52:09 - *.centertel.pl

Jedziesz DCC !

tommy83, 01.04.2017 15:53:39 - *.dynamic.chello.pl

Chukwu sie napędza:)

Krzeszczu, 01.04.2017 16:17:23 - *.cust.bredband2.com

Panowie, apeluje o mniej podniety i wiecej spokoju :-)

W III lidze to i ja bym strzelal bramki, i nawet w za malych butach :-))
W koncu Chukwu byl sciagniety nie po to zeby wzmocnic druzyne w IIIej lidze a grac w Extraklapie i Europie. Zasadnicza roznica.
Ale sobrze ze strzelil, moze sie tym podbuduje. I niech mu buty wieksze dadza.

numeros unos, 01.04.2017 16:30:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Krzeszczu skoro taki kozak jesteś to czemu TY niegrasz i nie strzelasz ??

Krzeszczu, 01.04.2017 16:58:56 - *.cust.bredband2.com

@ numeros unos: aha, czyli ty sie jarasz kiedy nasz "nowy nabytek" strzela bramki w IIIej lidze?
Super, gratuluje ambicji. Niewiele ci potrzeba zebys sie zaspokoil?

sprzedawca obuwia , 01.04.2017 18:21:47 - *.dynamic.chello.pl

na wszelki wypadek niech mu dadzą numer 50 korków

Matt, 01.04.2017 18:39:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Krzeszczu:
nikt się nie podnieca, tylko cieszymy się, że są znaki przebudzenia u tego zawodnika. Nikt nie robi z niego legendy, a i do pierwszego składu ma jeszcze kawałek. Zagrał, strzelił 2 bramki, co miał jeszcze zrobić? To jest dobry prognostyk i z tego się cieszymy.

No i czekamy aż zobaczymy Ciebie w III lidze :) na pewno strzelasz ładne bramki hehe

Kamil, 01.04.2017 18:53:47 - *.centertel.pl

Chukwu prędzej odpali niż Necid.Wspomnicie moje słowa.

Gp, 01.04.2017 18:56:35 - *.dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo,
Czemu nie ma składu Legii II?

grzesiek, 01.04.2017 19:06:28 - *.centertel.pl

Panowie wrzuccie na luz. Dzis nasza ukochana Legia gra, to jest dzien ktory dal nam pan wiec prosze wyluzowac.

Krzeszczu uwazam ze ten pilkarz ma spory potencjal i wlasnie w cholere ambicji. Zobaczymy za jakis czas czy bede mial racje ^^

Krzeszczu, 01.04.2017 20:05:41 - *.cust.bredband2.com

@ Matt: przy moich bramkach to nawet sam Zlatan blednie :-))

Jeszcze raz powtarzam, dobrze ze strzelil, ale pomalutku z ta nasza podnieta. Bo popadamy z skrajnosci w skrajnosc.

@ grzesiek: to teraz nasz pilkarz wiec i ja mam tez taka skryta nadzieje. Taka sama zreszta tez w stosunku do Tomka Necida i naszego Nagyiego :-)

A juz za momencik walczymy o 3 punkty.
Chavski dostali wpierdziel, Spursi wygrali, wiec wieczor zapowiada sie obiecujaco!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.