Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 20 kwietnia 2017 r. godz. 00:00

30. urodziny Dąbrowskiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek swoje 30. urodziny obchodzi Maciej Dąbrowski. Obrońca przyszedł do Legii Warszawa z Zagłębia Lubin w ostatnim letnim oknie transferowym. Od pewnego czasu prezentuje wysoką formę, dzięki czemu wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce "Wojskowych". Kilkanaście dni temu zdobył niezwykle ważną bramkę z Lechem Poznań. Był to jego drugi gol strzelony w koszulce z "eLką" na piersi.

Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego, oby każdy następny mecz rozegrany dla Legii był lepszy od poprzedniego i oczywiście już wkrótce świętowania pierwszego w karierze mistrzostwa Polski. Sto (L)at!



Komentarze: (16)

Łukasz Gach, 20.04.2017 00:02:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

Najlepszego Panie Maćku!

A, 20.04.2017 06:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sto Lat Mordeczko

Z 88, 20.04.2017 08:15:11 - *.play-internet.pl

Sto lat wladca !

m4, 20.04.2017 08:47:35 - *.98

Szczerze gosciu nie przepadalem za Toba ale zmienilem zdanie jak udzieliles paru wywiadow widac ze masz pod kopula troche i na swoje pozycje ogarniasz mimo poczatkowych baboli takze Wszystkiego Najlepszego

(L), 20.04.2017 09:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mistrza z Legią :)

zyga, 20.04.2017 10:07:01 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

sto lat! choć ze zdjęcia myślałem, że to jakiś sędzia :-) a tu druga młodość

Cult⚽️Legia, 20.04.2017 12:01:15 - *.80

Happy!!Birthday!!

Krzeszczu, 20.04.2017 12:28:05 - *.60

Sto lat i wszystkiego naj Panie Macku!

hajdukL, 20.04.2017 16:07:12 - *.ar-network.pl

Takich ludzi Legii trzeba. Niech Nam w zdrowiu się rozwija!

Legia, 20.04.2017 17:58:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1916 lat

antyberg, 20.04.2017 20:18:29 - *.centertel.pl

Chcialem w tym miejscu odszczekac to co powiedzialem jak przychodzil do Legii, ze jest na Nia za slaby! Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin panie Macku i zycze dalej takiej formy jaka prezentujesz w ostatnich meczach!

wrt, 20.04.2017 20:33:42 - *.play-internet.pl

sto lat sto lat itd no to chlup

miron, 20.04.2017 22:11:33 - *.play-internet.pl

wszystkiego najlepszego Maćku i oby jak najdłużej w (L) i gry na takim poziomie jak teraz

WERTIS(L), 21.04.2017 00:11:01 - *.centertel.pl

Najlepszego .

centkowany, 21.04.2017 08:08:14 - *.adsl.inetia.pl

W końcu gra na miarę swoich niemałych możliwości brawo i sto lat!

Bodo70, 21.04.2017 13:24:45 - *.bellona.pl

Moc serdeczności dla Maćka z okazji urodzin. I pomyśleć, że pół roku temu chciałem, żeby go natychmiast pogonić z Legii. A teraz wymiata aż miło i bywa najlepszy na boisku. Kapelusz z głowy! Tak trzymaj, Maćku!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.