Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 12 kwietnia 2017 r. godz. 17:44

Nowe legijne graffiti: Kung Fu Panda i Minionki w CZD (162)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nie zwalniają tempa UZaLeżnieni, którzy w ostatnim czasie wykonali kilka kolejnych graffiti sławiących nasz klub. Kolejne prace w Centrum Zdrowia Dziecka wykonali Dobrzy (L)udzie, którzy w izolatce na neurologii wykonali legijne Minionki, a obok bufetu powstała praca z bohaterami bajki Kung Fu Panda, również z legijnymi akcentami.










przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (21)

grzesiek, 12.04.2017 17:57:33 - *.centertel.pl

Chyle czoła przed UZL

e(L)o, 12.04.2017 17:59:09 - *.sieradz.vectranet.pl

Prace "Dobrych" REWELACJA!!!!!!!

3er, 12.04.2017 18:04:42 - *.dynamic.chello.pl

Świetna robota Dobrzy Ludzie !

gazza, 12.04.2017 18:20:24 - *.ssp.dialog.net.pl

Rewelacja ! Pozdrawiam wszystkich którzy przyczynili się do powstania każdego z tych graffiti i przepięknego wystroju tego szpitala ! Ręce same składają się do oklasków !

siwy, 12.04.2017 20:04:49 - *.centertel.pl

Tego nie pokażą w tvn. WIELKI SZACUN!!!!!!!

Avatar, 12.04.2017 20:47:45 - *.dynamic.mm.pl

Bravo Legioniści*

Witkacy , 12.04.2017 20:51:46 - *.centertel.pl

Szacun!!!

mmz, 12.04.2017 20:52:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Swietna robota! Gratulacje!!!

Ding, 12.04.2017 21:30:48 - *.dynamic.chello.pl

Już lepsze to niż podarowane telewizory, zdejmowane potem przez dyrekcję, bo można w nich telewizję oglądać za darmo

ema, 12.04.2017 21:45:34 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Prace super. Ale mam pytanie gdzie kupię petardy na rezurekcje? Tradycje warszawskie trzeba kultywować a z tego co wiem to tylko na Woli pod św. Wojciechem się strzela i na Pradze jeszcze.

Maniek, 12.04.2017 21:50:26 - *.dynamic.chello.pl

misiewicz takby nie zrobił. Brawa dla UZL !!!

Bartek, 12.04.2017 22:14:39 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Mega prace...rewe(L)acja!!!

Misza-Praga, 12.04.2017 22:35:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Witam was serdecznie,mam pytanie,jestem poruszony tym co tworzycie dla ukochanych dzieci,sam mam synka którego kocham nad ŻYCIE,chciałbym wam pomóc,dołączyć,moze lekko wesprzeć,nie mam rewelacji finansowej ale naprawde chciałbym wam Przyjaciele pomóc albo pomóc dołączyć,takie inicjatywy są wielkim ludzkim darem serca,jestem chętny i gotowy żeby z wami rozpocząć jakąś małą współpracę,może jakiś odzew

Arek, 12.04.2017 22:55:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@dink, telewizory też są potrzebne. Leżałem tam swego czasu i taki telewizor się przydał, żeby chociażby meczyk sobie obejrzeć. Taki dzieciak też pewnie lubi sobie bajki po oglądać, więc skoro nic tam nie działasz w tym kierunku to przynajmniej nie stękaj. A jak Ci telewizory nie pasują, to wyskocz z własną inicjatywą. A jeśli nie, to przynajmniej siedź cicho i nie przeszkadzaj dobrym ludziom.

Fan, 12.04.2017 23:08:23 - *.dynamic.chello.pl

I kolorowe stają się szare dni...
Re! we! la!
dobra robota Dobrzy Ludzie!

Do Misza, 13.04.2017 00:22:44 - *.adsl.inetia.pl

Skontaktuj się na stadionie z Dobrymi Ludźmi z Powiśla ;)

do Arek, 13.04.2017 09:54:04 - *.cws.sco.cisco.com

Chyba źle go zrozumiałeś. Wydaje mi się, że miał na myśli, że tv są dobre, ale szpital je zdejmuje bo są za darmo. W szpitalach na ogół trzeba płacić za oglądanie TV.

Phoenix(L)k, 13.04.2017 10:34:48 - *.226

@Arek...

Niestety nie załapałeś, o co chodzi...

"Dyrekcja bydgoskiego szpitala im. Antoniego Jurasza usunęła z sal dziecięcego oddziału onkologicznego niespełna roczne telewizory podarowane przez Stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary. Zastąpiono je innymi, za których użytkowanie trzeba płacić. I to aż 10 złotych dziennie lub 40 złotych tygodniowo. Po protestach rodziców i nagłośnieniu sprawy przez media, szpital odblokował jednak dzieciom kanały."

trzydziestolatek, 13.04.2017 11:20:50 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Szacun x2.
Jeden za robotę a drugi za znajomość tych wszystkich stworków! :)

Arek, 13.04.2017 12:01:24 - *.adsl.inetia.pl

Jeśli tylko o to mu chodziło to tak, ma rację. Ja leżałem w nie jednym szpitalu i wiem, że trzeba płacić. Ale w tym centrum też leżałem, co prawda dawno, bo dawno, ale przynajmniej w tamtym czasie nic nie trzeba było płacić. Teraz fakt, nie wiem.

Pytanie, 14.04.2017 06:30:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrzy ludzie nowa grupa czy ktos wfs ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.