Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com
Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 4 kwietnia 2017 r. godz. 09:58

Nikolić zdradza: Rozważyłbym pozostanie, ale zdecydowałem się odejść

Woytek, źródło: Legionisci.com, Przegląd Sportowy

Dzisiejsza okładka Przeglądu Sportowego lekko szokuje - "Niko zdradza grzechy Legii", "wyprzedaż gwiazd, brak szacunku, złe decyzje trenerów, żal do ludzi z klubu"... Już myśleliśmy, że były napastnik postanowił zdradzić jakieś sekrety. Tymczasem w środku w sumie nic nowego i odkrywczego.

- Zasłużyłem na więcej szacunku od trenera. Tymczasem on nawet nie wyjaśnił mi, dlaczego nie grałem [w Lidze Mistrzów - przyp. red] - mówi "Niko" i dodaje, że nie miał najlepszej komunikacji z Jackiem Magierą ("Nigdy do mnie nie dzwonił").

Na pytanie o to czy by został, gdyby Legia złożyła propozycję nowej lepszej umowy, Nikolić odpowiada: - Rozważyłbym to. W Warszawie dobrze się czułem.

Jednak w odpowiedzi na kolejne pytanie czytamy: - Nie wiem, dlaczego nikt mi nie zaproponował nowej umowy. Sam nie zamierzałem nikogo o to błagać (...) Inna sprawa, że o odejściu z Legii zdecydowałem po meczu z Realem, gdy siedziałem na ławce. Zostałem w Legii głównie po to, by grac w Lidze Mistrzów.

Co takiego Nikolić chciał rozważać, skoro latem został w klubie tylko po to, by zagrać w Lidze Mistrzów, a to nie było mu dane w pełnym wymiarze czasowym? Przecież decyzję o odejściu podjął już w listopadzie i sam o niej poinformował opinię publiczną, choć miał jeszcze ważną 1,5-roczną umowę...

Nie będziemy analizować, czy jego rozgoryczenie związane z tym, że siadał na ławce rezerwowych w Lidze Mistrzów, jest słuszne czy nie - w tej kwestii opinie kibiców są podzielone. W żadnym wypadku nie zamierzamy też umniejszać zasług serbskiego napastnika, bo od samego początku pisaliśmy, że drugiego takiego supersnajpera długo nie uda się znaleźć, ale warto aby "Niko" zachował klasę, którą prezentował na boisku i nie mieszał kibicom Legii w głowach.



Komentarze: (52)

starszy, 04.04.2017 10:03:48 - *.dynamic.chello.pl

Niedługo wróci , Prijović też.

szczery, 04.04.2017 10:06:39 - *.acn.waw.pl

Odejście Nikolica to tylko i wyłącznie wina Magiery. Między klubem i Nikolicem była zawarta dżentelmeńska umowa która mówiła że Nemanja zostaje bo będzie grał w LM ale trener Jacek postanowił nie wystawiać naszego najlepszego strzelca od wielu wielu lat z powodów znanych chyba tylko sobie. Taka prawda. A teraz mamy necida chuku chuku i innych WIELKICH napastników.

McA, 04.04.2017 10:08:20 - *.126

Bylo minelo po co rozgrzebywac

mokotow, 04.04.2017 10:09:38 - *.adsl.cybercity.dk

Nikt nie miesza w glowach kibicow,juz od dawna mowie ze Magiera jednych faworyzuje,i niesprawiedliwie traktuje zawodnikow.Przyklad rzezniczaka,ktory gra piach,a jest chwalony,Kopczynskiego,ktorego jeszcze zrobil kapitanem.Langila,ktory wylecial po jednym meczu,gdzie inni zawalali mecz za meczem,i dostawali szanse,a on nie,wiec olal i zaczal sie bawic,...albo teraz Nagy,ktory lepiej wyglada od Kopy,a gra Kopa..a Nagy tez moze grac jako defensywny...itd...

Zielony, 04.04.2017 10:10:34 - *.play-internet.pl

Nie serbskiego, tylko węgierskiego napastnika.
Mógł powiedzieć jedno a napisać mogli drugie.

do @szczery, 04.04.2017 10:12:02 - *.etlink.pl

umowa że będzie grał?! Nie kompromituj się. Żeby grać, trzeba to sobie wywalczyć na boisku, a nie w gabinetach.
Doskonale pamiętam jak jesienią wielu kibiców pisało, że Niko na LM za słaby bo za wolny (i to była niestety prawda).

Poza tym Magiera udowodnił wynikami, że miał rację, więc jedyne co może zrobić Niko to zamilknąć...

Kibic, 04.04.2017 10:14:30 - *.toya.net.pl

Biegał jak gej, żona smutna styrana, bo to homoś Nie dogadywał sie w szatni

do zielony, 04.04.2017 10:17:57 - *.54

Żaden z niego Węgier, tylko farbowany lis. Urodził się Serbem, a węgierski papier dostał ledwo 6 lat temu jako 24-latek.

walo, 04.04.2017 10:19:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nikolic Nikolicem ale że Dudka na mundial nie wzieli??

szczery, 04.04.2017 10:24:20 - *.acn.waw.pl

I co pewnie Nikolić nie pokazał że zasługuje na LM? Poza tym skąd wiesz jakie byłyby wyniki gdyby grał? Czy Prijo dużo szybszy był od Nikolica? U napastnika liczy się skuteczność i jeszcze raz skuteczność.

analityk, 04.04.2017 10:26:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@mokotow: Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Porównujesz Nagya do Kopy? Przecież to dwie różne pozycje i dwóch zupełnie innych zawodników. Nagy jest ofensywnym skrzydłowym, a zadnia Kopy to defensywny przecinak.

Langil? hahahahaha

Faworyzowany Rzeźniczak? Kiedy? Obstawiam, że wróci na ławkę jak będzie Pazdan.

szczery, 04.04.2017 10:26:55 - *.acn.waw.pl

I co myślisz że do Bundesligi nie odszedł bo Legia dała mu więcej kasy?? Nie odszedł bo liczył na LM

jasiek, 04.04.2017 10:27:04 - *.atman.pl

Jak dla mnie Niko miał często takie bufońskie zachowania. Jak schodził z boisko to odstawiał teatr. Nie grał w LM, bo Legia musiała zmienić styl gry, jeśli nie chciała zbiera wp....lu co tydzień. Ale artykuł bez senus, odgrzewane kotlety.

Balde, 04.04.2017 10:29:15 - *.toya.net.pl

Skład i taktykę ustala trener. Koniec tematu.

mietek, 04.04.2017 10:31:04 - *.emea.ibm.com

Nikt nie będzie Niko odbierał tego, że walnie się przyczynił do mistrzostwa na stulecie klubu swoimi bramkami, ale... Już jesienią mówiłem, że spotkał się z Palmowskim i zaczyna świrować. I teraz sam sobie zaprzecza w jednym i tym samym wywiadzie. Trochę to smutne.

@mokotow: Vadis też może grać jako DM, tylko po co? Nagy przychodził jako zawodnik ofensywny i tam ma grać. A co do Langila (i w sumie innych też). Może tego nie wiesz, ale Magiera jako trener jest przełożonym zawodników i oni go po prostu mają słuchać. Za swoje decyzje będzie rozliczany właśnie Magic, bo nasza liga jeszcze nie dorosła do tego, żeby za słabe wyniki winić piłkarzyków.

do do zielony, 04.04.2017 10:37:10 - *.83

Jedno z rodziców było narodowości serbskiej, drugie węgierskiej, wybrał grę dla reprezentacji Węgier i to wszystko zebrane do kupy świadczy według ciebie o tym, że jest Serbem i "żaden z niego Węgier". Usiądź, ochłoń, pomyśl raz jeszcze, tylko tym razem dodaj do tej całej układanki odrobinę logiki.

Piotr(L), 04.04.2017 11:01:41 - *.zambrow.net.pl

Niko na ligę to król strzelców ale LM gdzie graliśmy z kontry już szału nie robił , dużo razy złapany na spalonych , strat itd. Nie grał w LM jednak trener wiedział co robi bo awansowaliśmy do LE z trzeciego miejsca.
Pozdrawiam!!!

Arek, 04.04.2017 11:39:33 - *.free.aero2.net.pl

do szczery płaczesz, że Magiera Nikolicia nie wystawiał w lidze mistrzów, a sam pewnie pisałeś, że Nikolić za wolny na puchary itp. Tak pisało tu pewnie ze 3/4 osób na tym forum. Poza tym Prijović wtedy bardziej się sprawdzał, więc dlaczego niby miał grać ktoś inny? Jak ktoś podpisuje kontrakt to nie słyszałem żeby miał tam zapis gry od pierwszej do ostatniej minuty. Ma wywalczyć sobie miejsce i tyle. Co do Rzeźniczaka, na jesieni z Pazdanem tworzyli duet nie do przejścia. Teraz zagrał, bo Pazdan nie mógł. W sumie nie zagrał źle, popełnił błąd, a tu niektóre wpisy jakby mecz nam zawalił, no ludzie, ogarnijcie się! Jak dla mnie nie ma tematu. Niko był u nas, swoje zrobił, zapewnił nam mistrzostwo, ale już go nie ma. A że napastników mamy jakich mamy, to chyba nie wina Magiery, tylko tych co ich tu ściągali.

ja, 04.04.2017 11:41:21 - *.dynamic.chello.pl

Redakcjo nie zachowujcie się jak jakaś propaganda.
W wywiadzie wcale Niko nie jest rozgoryczony i nikogo nie obraża.
To, że jakis pismak daje w gazecie takie tytuły to nie wina Niko. W wywiadzie jest co innego.

Kibice przeczytajcie cały wywiad, gdzie Niko chwali nas kibiców, o Magierze nie mówi nic złego, tylko mówi, że sie z nim nie komunikował gdy go sadzał na ławkę.
A tak nie powinno być. Posadził go na ławkę to powinien mu powiedzieć, słuchaj taka taktyka i do niej lepiej pasuje Prijo bo jest silniejszy i sie lepiej zastawia przyjmując piłkę.

A nowy kontrakt można mu było zaproponować zaraz po awansie do LM i wtedy by go rozważył.
Tylko, że jego CHCIANO sprzedać. Taka jest prawda.

Mario, 04.04.2017 11:49:22 - *.130

Były już prezes celebryta wszechczasów cały czas twierdził, że takie bramki co strzela Nikolic, to mogą strzelać bramkarze i juniorzy. Później zaskoczenie, że nie ma kto bramek zdobywać, że jednak taki reprezentant Czech i super były zawodnik Molde, to jednak tak nie potrafią strzelać. Jednak futbolem zajmują się najczęściej analfabeci piłkarscy. Jak nie daj boże się okaże, iż Legia nie zdobędzie mistrza, to powinni pana byłego prezesa na taczce wywieźć. Pożałował pieniędzy, myślał, że się samo mistrzostwo zdobędzie. Tak samo było z Radoviciem dwa sezony temu i stracili mistrza z Lechem.

Matt, 04.04.2017 11:53:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niko to wspaniały zawodnik. To był mój faworyt. Jednak obstaję przy Magierze jeśli chodzi o Prijovicia w 1. skałdzie. Prijo się sprawdzał. Taktyka zagrała. To co mówi teraz Niko to trochę jak w B-klasie. Trener posadził mnie na ławce, to ja się obrażam. I gadanie, że komunikacja nawala. W klubie jest więcej niż 11 zawodników i nikt nie ma gwarancji na granie. Nawet Nikolić, Radović czy Ofoe.

o0o, 04.04.2017 12:10:50 - *.internetdsl.tpnet.pl

no niepotrzebnie pierze brudy w ten sposob.

Tak czy siak on byl dla nas bezcenny, a Legia dla niego? W zadnej Lidze i zadnym klubie nie bedzie juz tyle strzelał i nie bedzie taką gwiazdą i tak wielkim i ważnym zawodnikiem. To TU zdobyl wszystko co w jego karierze bedzie najważniejsze.

Wracaj Niko :)

do do zielony, 04.04.2017 12:43:57 - *.mobile-devices.eur.nl

Żaden z niego farbowany lis, jest z Wojwodiny, czyli regionu Serbii kiedyś należącego do Węgier, 15% tamtejszej populacji to Węgrzy, w tym Nikolic. Jego pierwszym językiem jest węgierski. To, że nie miał papieru wcześniej nic nie znaczy.

Paweł, 04.04.2017 13:06:21 - *.dynamic.chello.pl

Gdyby Necid odpalil i strzelal bramki+ inni to Niko nic by nie powiedział.
W Legii nie ma miejsca na "święte krowy" nawet dla Nikolica. Trener ma moje 100% poparcie.

Płochocin, 04.04.2017 13:08:47 - *.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niko jest Węgrem. Pochodzi z serbskiej Vojvodiny. To tak jak Zakarpacie na Ukrainie czy Siedmiogród w Rumunii tereny etniczne węgierskie odebrane w 1920r. po Traktacie w Trianon. Vojvodina Novi Sad gra w lidze serbskiej a bodajże poczuwa się do węgierskiej tożsamości (jeśli się mylę, niech ktoś sprostuje). Czy piłkarz urodzony we Lwowie albo Wilnie z ojca/matki Polaka nie jest Polakiem? Jest. Tak jak Niko jest Węgrem. A kto zna Węgrów wie jakiego kota mają na punkcie rozbioru swojego kraju i ograbieniu ich w Trianon.

docent , 04.04.2017 13:45:15 - *.dynamic.chello.pl

Niko Niko tak jak Ciebie lubię to źle oceniam chodzenie z takimi sprawami do mediów.Wg mnie w ten sposób osłabiasz morale drużyny i klubu walczącego o mistrzostwo.Poza tym trener ma prawo wybierać skład taki jak chce.Byłeś najlepszym napastnikiem od czasów Svitlicy ale atak Magierę był zupełnie niepotrzebny:-

kibic, 04.04.2017 13:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak z tego wynika była szansa aby został u nas .Po prostu zaplanowano od początku aby na nim nieźle zarobić i to zrealizowano osłabiając bardzo zespół .Teraz sprowadzono dwóch napastników ,płaci się im sporą kasę a żaden nie gra .Temat zakończony ale szkoda że nie został . Jak z tego wynika nie zrobiono nic aby w Legii grał dalej .Fakt że sam zawodnik zamierzał u nas trochę pograć i iść dalej za większy kontrakt ale wcale to nie znaczy że jakby się dogadał z włodarzami nie został by u nas .

oLaf, 04.04.2017 14:00:47 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

jest bardziej Węgrem ale to nie ma znaczenia... ważne jest, ze NIKO był BEZCENNY dla Legii, strzelał masę goli!!!

Trochę gwiazdorzył z tym że koniecznie chciał grać w LM (Magiera miał rację z taktyką!) ale porównajcie jego 'gwiazdorzenie' i bramki z takim np. Necidem czy Orlando Sa???

Jest ''lekka'' różnica, no nie??? Szczególnie w ilości bramek....

Kibic L, 04.04.2017 14:05:57 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Na pewno trener Magiera wniósł do Legii dużo dobrego, jednakże nie ustrzegł się błędów, które w Legii nie powinny miejsca. Co chciał osiągnąć wstawiająć w do bramki Cierznaiaka? Chyba, że chodziło o rekordowy wynik w LM. Dlaczego tak mało grał Nikolicem w tych rozgrywkach też wie chyba tylko on. O innych pomniejszych nie ma co pisać.

Wolfik, 04.04.2017 14:34:26 - *.238

Polecam wszystkim Kolegom świąteczny wywiad z Jackiem Magierą przeprowadzony w "Cafe Futbol". Tam Jacek wypowiada się na tematy związane ze składem jakim Legia grała w LM. Skoro Jacek mówi tam, że rozmawiał z Niko na temat jego występów w LM to ja Mu wierzę. Tam też wypowiada się na temat transferu do USA. Polecam.

Wg tego, co słyszałem w wywiadzie decyzja o transferze zapadła niejako poza Magierą. I zgadzam się z Kolegami piszącymi wyżej, że było parcie na sprzedaż zawodnika i zarobienie kasy. A o to należałoby spytać byłego już prezia.

Nikolić był w Legii zawodnikiem nietuzunkowym. Pasował do nas. Ale to już historia. I mimo mojej sympatii do Niego moim zdaniem nie ma się już nad czym rozwodzić. Podobnie jak o fakcie że zawsze o składzie decyduje nikt inny, tylko trener. A za zasługi, można dostać coi najwyżej medal na tle sztandaru :).

asd, 04.04.2017 14:37:52 - *.adsl.inetia.pl

już jadą znafcy futbolu , zamknąć mordy i nie komentować .
Niko i Magiera zrobili dużo dla L koniec i kropka !

do asd, 04.04.2017 14:51:59 - *.acn.waw.pl

Nie masz ochoty nie czytaj, polecam słownik języka polskiego

ŻoLiborzanin, 04.04.2017 15:25:09 - *.dynamic.chello.pl

Odejście Niko i Prijo to zasługa Magiery, sadzanie Nico na ławce to raz, a flekowane Prijo od początku jak tylko został trenerem to dwa; Magiera po objęciu trenerki od razu jasno i wyraźnie wskazał kto jest jego pupilkiem a kto nie .... i oczywiście w klubie obowiązywała zasada tanio kupić drogo sprzedać żeby zarobić; Należało podnieść apanaże Nico i Projo - i może by zostali o ile Magiera by zmienił swoje podejście do nich; wynikiem tych negatywnych zachowań trenera jest nabycie dwóch pseudo-napastników, całkowicie bezużytecznych - co skutkuje tym, że faktycznie gramy bez napastnika:)

kaktus, 04.04.2017 15:33:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

koleś pieprzy jak potłuczony.
1. Od dawna chciał odejść
2. Siedział na ławce bo grał, w tym sezonie, piach.
3. Dodatkowo dobrze grał Pirlo

Lubiłem go i lubię nadal, ale takimi wywiadami tylko się ośmiesza...

Andrzej, 04.04.2017 16:01:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Płacz i rozgoryczenie.
Każdy człowiek w tym i trener będzie lubił czy faworyzowal jednych kosztem innych. Zawsze tak było, jest i będzie. Do tych płaczących i obwiniajacych Magiera Czy wy każdego sąsiada tak samo lubicie? Na pewno nie. Czy w szkole czy na podwórku wszystkich kolegów traktowaliscie tak samo? Każdy trener, nawet najlepszy na świecie i nawet któryś z płaczących powyżej jakby został trenerem też stawialby na jednych, a znalazłaby się grupa ludzi która by postawiła na innych.
Po za czysto piłkarsko forma zawodnika jest też wypełnianie założeń czy posłuszeństwo. Mając do wyboru bardzo dobrego zawodnika indywidualuste czy z dużym ego trener wybierze dobrego a poslusznego. Żaden trener też nie jest samobójca. Też nie raz krytykował em Magiere że stawia na Rzezniczaka i to jeszcze dając opaskę kapitana, a wolałbym młodego Zyro który może by wyciągnął wnioski z bledow, ale nie jestem Magiera.

tfj83, 04.04.2017 16:31:17 - *.ssp.dialog.net.pl

Jakiś absurd! Większy szacunek?! Nikolić to bardzo specyficzny napastnik, który miał świetną skuteczność w lidze, ale w Europie szło mu już gorzej. Trener ustawiał skład pod mecz i przeciwnika, a nie pod szacunek do Nikolicia. No sorry, ale nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie!

do Arek, 04.04.2017 17:58:16 - *.elartnet.pl

Jesteś chyba jedynym piszącym rozsądnie, większość tutaj to sami "trenerzy" i "znafcy". Nikt nie może grać za zasługi, jeśli zespół ma wygrywać nie tylko w Gdyni, to muszą grać AKTUALNIE najlepsi. Legia to w skali europejskiej ciągle biedny [finansowo] klub, jesteśmy co nakwyżej w przebudowie.
Reasumując: TAK KRAWIEC KRAJE, JAK MU MATERIAŁU STAJE.
Pozdro

tomiacab do tfj83, 04.04.2017 18:27:17 - *.18-2.cable.virginm.net

100% racji. Nikolić nie nadawał się na tej klasy przeciwników. Zbyt statyczny i w takich meczach też wybrałbym Prijo który potrafił się wrócić po piłkę, przetrzymac, odegrać...

tomiacab cd, 04.04.2017 18:30:56 - *.18-2.cable.virginm.net

Pan Nikolić poszedł grać na wieś i zaczyna chyba doskwierać brak uwagi skupionej na jego osobie. Tak to jest jak się idzie grać w piłkę w kraju w którym mało kogo ona interesuje.

do Plochocin , 04.04.2017 20:27:33 - *.play-internet.pl

Okrutnie tam Węgrów ograbili

krys008, 04.04.2017 20:44:22 - *.serv-net.pl

Moulin,Vadis, Rado, Niko i Prijo, była moc w ofensywie. Do tego Kuchy i Gui na skrzydłach, Jędza, Hlousek hulali na bokach obrony, środek trzymał Pazdan, długo będę wspominał jak cieszyła ich wspólna gra. Przyjemnie się to oglądało. Powodzenia Niko, chciałeś poszedłeś, wspominamy Cię miło, Ty też nas wspominaj dobrze i strzelaj gole, bo potrafisz to robić.

sl, 04.04.2017 22:22:55 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Dla mnie wychwalanie Nikolica jako najlepszego napastnika jest trochę śmieszne. Nie mówię narobił nam punktów ale spójrzcie tak obiektywnie kiedy tych bramek nastrzelał najwięcej. W pierwszej rundzie kiedy nikt nie wiedział jak on gra. Miał pobić rekordy itd a w drugiej rundzie tych bramek było połowa. Jak dla mnie to był drugi Svitlica:) Zero przyspieszenia dużo bramek tzw z d.y. Nie wiem czy ktoś pamięta jak na meczu z .ydzewem na Witamy w Piekle do jakieś 70 minuty Stanko zwyczajnie wkur..l a później się zagubił strzelił pierwszą bramkę poźniej fruga i KOCHAŁA GO STOLICA. A do tego czasu był pierwszy do zmiany. Taki sam był Nikolić zero dryblingu zero przyspieszenia. Bramki z metra też trzeba umieć strzelać ale w europie my tak nie gramy. Dla mnie zawsze bardziej techniczny był Prijo tyle że ten znowu strzelił bramkę z trudnej pozycji a z prostej walił na Torwar. Ale na Europę nie ma co gadać dał w ch.j razy więcej. I żeby nie było Nico bardzo lubiłem ale oceniajmy przydatność w danym meczu. Na Termalice tak ale na Real to sory wolałbym Kucharczyka niż Niko w napadzie bo w takim meczu będziemy raz na połowie a Nikolić to miał prawie zawał serca jak dostał piłkę na połowie i miał dobiec do bramki (przed 16tka zawsze mu wybili)

Hugon, 04.04.2017 22:56:00 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

krys008 ale z tym Kuchym to pojechałeś,Nagy bije go na głowę ,tylko nie jest pupilkiem Magica.

dave, 04.04.2017 23:26:37 - *.dynamic.chello.pl

Mam wrażenie, że połowę to redaktor sobie opowiedział, Przeczytałem cały wywyiad w PS i jakoś nie wierzę że Niko wie że Necid jest akurat wypożyczony, albo że Jędza ma najwyższy konrakt. Bo w Ameryce to o Legii nie piszą, a NIko polskiego nie zna więc raczej nie wiem skad by mial wiedziec takie rzeczy.

mietek, 05.04.2017 07:56:13 - *.emea.ibm.com

@tomiacab: Coś w tym może być, bo w Chicago strzelił jak na razie tylko jedną bramkę w lidze i trener się tam nie pitoli w tańcu, tylko regularnie go zdejmuje z boiska (ostatnio chyba nawet jako pierwszego). A rezerwowi zaczynają strzelać. Więc chyba to będzie dobrze platna emeryturka.

@oLaf: Akurat Orlando może - jako jeden z niewielu zawodników - powiedzieć, że nie grał, bo go Berg nie lubił. Bo akurat zawodnikiem był całkiem dobrym. I może takimi seriami jak Niko by nie trafiał, ale te 20 goli w lidze by spokojnie natłukł - gdyby mu Łysy Łowca Łososi dał więcej pograć (Krzeszczu TM :)) )

mietek, 05.04.2017 09:14:21 - *.emea.ibm.com

Krzeszczu, nie wiem, czy to pora, by już się zacząć bać:

https://www.youtube.com/watch?v=SWDU9aE-mzQ

:))))))

oko, 05.04.2017 13:23:32 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sam fakt , ze w bardzo przecietnej Reprezentacji Węgier on byl na euro rezerwowym mowi samo za siebie . A to ze lesny rzekł ze bez napastnika L sobie poradzi, mnie nie dziwi . Caly zespol byl w gazie .

krys008, 05.04.2017 14:45:45 - *.82

Hugon spójrz na statystyki Kuchego, który skrzydłowy ma podobne? Oceny estetyczne to w łyżwiarstwie figurowym :)
Co do Nagy to mam nadzieję, że odpali, myślę, że jest duża szansa. Chłopak chce, jak wszedł ostatnio, to był bardzo zmotywowany. Wyszedł tak naładowany, biegał za trzech, był agresywny, same plusy, tylko, że biegał, biegał i biegał. Nieco chaotycznie i bezproduktywnie. Myślę, że dostanie jeszcze nie jedną szanse i wierzę, że będzie z niego pożytek.

Aroslaw, 05.04.2017 19:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niko dobry byłeś nie powiem złego słowa, ale gdybyś biegał szybciej i nie czekał tylko na ostatnie podanie to z pewnością grałbyś w każdym meczu, a tak sam widzisz kolega Cię wygryzł, walczył więc grał.

McKo, 05.04.2017 19:22:04 - *.233

A może po prostu nie spodobalo sie w Stanach i chcialby wrocic dlatego mowi ze gdyby go chciano zatrzymac to by został ? Moze popelnil blad i teraz chce wyjsc z tego z twarza ?

Juri, 05.04.2017 20:12:49 - *.adsl.inetia.pl

Niko to gość,lubię go,nie zmienią tego szmatławe gazety.
Niko zawsze będzie mile widziany na Łazienkowskiej.
Ten wojskowy gest,w wojskowym klubie,mówi sam za siebie.
Legia Mistrz

Heniek z Bródna, 06.04.2017 18:36:06 - *.122

Bo Magiera to trener bez doświadczenia który swoją fachowość opiera na swojej wierze . Najlepsze były lata 90 ubiegłego wieku gdzie nie było pieniędzy ale Legia zawsze trzymała fason. I te wyjazdy............

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.