Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r. godz. 19:55

28. kolejka Ekstraklasy: Zwycięstwo Korony

Mishka, źródło: Legionisci.com

28. kolejkę zakończyło spotkanie Korony z Ruchem. Górą byli gospodarze, którzy odnotowali skromne zwycięstwo. Dzięki bramce Kaspera Hamalainena w ostatniej minucie meczu Legia Warszawa wygrała z Lechem w Poznaniu. W drugim niedzielnym spotkaniu Lechia zremisowała z Piastem 1-1. W trzech sobotnich meczach padło aż 16 goli! Górnik przegrał w Lublinie z Wisłą Płock 2-3. W tym samym stosunku bramkowym Wisła Kraków zwyciężyła w Niecieczy. Wysokie zwycięstwo nad Arką odniosła Pogoń.

W piątek Cracovia pokonała Śląska 1-0, a po niesamowicie zaciętym spotkaniu Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Zagłębiem 4-3.

28. kolejka
Cracovia 1-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 3-4 Jagiellonia Białystok
Górnik Łęczna 2-3 Wisła Płock
Pogoń Szczecin 5-1 Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 2-3 Wisła Kraków
Piast Gliwice 1-1 Lechia Gdańsk
Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa
Korona Kielce 1-0 Ruch Chorzów

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (31)

Andrew LEGIA , 07.04.2017 09:14:44 - *.236.threembb.co.uk

Come on LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEGIA MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@rek, 07.04.2017 09:22:47 - *.dynamic.chello.pl

Przy "korzystnych" wynikach w Lubinie i Gliwicach nam wystarczy w Poznaniu nawet remis, aby po tej kolejce zostać liderem ekstraklapy... Ale jak mawia stare przysłowie: najlepszą obroną jest atak, tak więc w niedzielę poprosimy naszych grajków o zdecydowane ataki na bramkę Łacha i o kolejne zwycięstwo... Pozdro (L)

Rychu, 07.04.2017 09:32:49 - *.pse.pl

Liczę na 3 punkty z łachem i pokaz siły Legijnych Ultras na trybunach bulwa-areny.

czesio, 07.04.2017 10:08:57 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Rozeszły się wszystkie bilety w środę?

do Czesio, 07.04.2017 12:07:50 - *.elkman.pl

Rozeszły.

Kibic Fotboolowy, 07.04.2017 12:25:49 - *.91.static.bait.pl

Piątek 07.04.
godz. 18:00 Cracovia - Śląsk Wrocław (Eurosport 2)1-3
godz. 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (C+ Sport)0-0
Sobota 08.04.
godz. 15:30 Górnik Łęczna - Wisła Płock (C+ Sport / nSport)1-1
godz. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (C+ Sport)2-1
godz. 20:30 Termalica Nieciecza - Wisła Kraków (C+ Sport)1-4
Niedziela 09.04.
godz. 15:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (C+ Sport)0-0
godz. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa (C+)1-4
Poniedziałek 10.04.
godz. 18:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów (Eurosport 1)3-0


123, 07.04.2017 12:47:59 - *.dynamic.chello.pl

amica 0:1 Legia

KO, 07.04.2017 15:49:12 - *.82

Może na wszelki wypadek zabierzcie butlę z tlenem dla Kownackiego... żeby nieboga nie zemdlał na widok Malarza

Janusz Typer, 07.04.2017 17:54:14 - *.adsl.inetia.pl

Cracovia - Śląsk Wrocław x
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok x
Górnik Łęczna - Wisła Płock 1
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
Termalica Nieciecza - Wisła Krakow 2
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk x
Lech Poznań - Legia Warszawa x
Korona Kielce - Ruch Chorzów 1

Jano, 07.04.2017 22:43:46 - *.adsl.inetia.pl

ten sędzia po tym meczu powinien wylecieć z sędziowania

buahahah, 07.04.2017 22:55:27 - *.dynamic.chello.pl

I tak Zagłębie wystawiło na koniec du.ę discopolowcom z Białostockiej wsi. Jeżeli ktokolwiek czego nie zakładam, oprócz Legii zostałby mistrzem z czwórki walczącej o tytuł, to na pewno nie może to być Jagielonia. W pucharach od ręki będzie kompromitacja. Lech czy Lechia zawsze coś może pokazać. A więc w związku z tym, że idzie sezon proponuję jeździć po wiejskich remizach zabawiając tysiące fanów, a nie myśleć o mistrzostwie Polski w piłce nożnej!!!

Cult⚽️Legia, 07.04.2017 23:09:01 - *.138

Przegraná Lubinian przyjołem tak jak oni brrrr szkoda

Wolfik, 07.04.2017 23:12:36 - *.dynamic.mm.pl

Nieco szalony mecz w Lubinie na korzyść Jagi, której został mecze z Craxą (u siebie) i Piastem (w Gliwicach). Teoretycznie drużyny walczące o utrzymanie powinny gryźć trawę, ale jakoś średnio w tą ich determinację wierzę. Jutro konieczne 3 punkty ze stolicy ziemniaka.

Relacja , 07.04.2017 23:21:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Słuchajcie czy jest gdzieś możliwość wykupienia relacji tylko jednego meczu ekstraklasy? Chodzi mi oczywiście o transmisję lech - Legia
Chciałbym bez stresu przynajmniej o jakość obejrzeć ten mecz. Ktoś? Coś?

sz, 07.04.2017 23:49:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak My będziemy grali z tymi śledziami to trzeba im pokazać gdzie ich miejsce. Ten ich cały Wasyljew czy jak mu tam, myśli że jest wielki figo-fago, cesarz itp. Trzeba ich dojechać i tyle bo się zaczęli panoszyć białestoki.

Felek, 08.04.2017 00:08:35 - *.centertel.pl

Ponoć kibice Lecha zapewnili przejazd kibicom Legii z przystanku pod Poznaniem pod stadion. Jeśli to prawda to szacun. Generalnie uważam, ze powinna nastac normalność między Lechem a Legia, czasy wzajemnych antagonizmów zapomniane. Co do ewentualnej zgody to uważam, ze Lech jest za krótki dla Legii, Legia musiałaby mieć role wiodąca w tej zgodzie, choćby ze względu na interesy, na co Lech ambicjonalnie nie mógłby się zgodzić. Zatem wojna!

Bar, 08.04.2017 00:36:06 - *.interdom.net.pl

Idziesz do baru kupujesz browar i oglądasz mecz. W zależności ile piw tyle wydasz na abonament za ten jeden kanał.

do Relacja, 08.04.2017 03:03:51 - *.99

na youtube live

Kruszynka, 08.04.2017 07:58:31 - *.static.ip.netia.com.pl

@Felek.......Czlowieku,czego ty sie nacpales,zmien dilera!!!!

q7, 08.04.2017 12:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz w Lubinie to farsa. zagłębie przegrało bo chciało,oby wypadli z 8.

PiotrŻo(L)inorz, 08.04.2017 13:51:45 - *.83

@Felek, z godz z Leszkiem jest nierealna, szybciej by tam się z Muslimami zbratali niż z nami, nienawiść do Legii, wysysają z mlekiem matek, a dzieci straszy się kibicami z Żylety.

gazza, 08.04.2017 17:26:45 - *.79

Kto oglądał ten mecz to powinien zauważyć postawę zawodników Zagłębia ...zwłaszcza w ostatnich minutach...robili wszystko by Jaga strzeliła gola !
Sprzedali się i powinni za to być ukarani !
Gdzie tu sport i fair play ???

W(L)adek, 08.04.2017 23:01:55 - *.13-2.cable.virginm.net

Wisła bardzo solidnie gra widać że ten Hiszpan nie jest ogórkiem. Mam nadzieję że nie będziemy z nimi grać w Krakowie bo będzie bardzo ciężko. Wolę już z Jagą lub Lechią grać na wyjeździe.

do relacja, 08.04.2017 23:32:58 - *.supermedia.pl

Na youtube? Wszystkie streamy teraz jakies pojebane sa a gdzie Ty wudziales.na youtube transmisje to nie sparing przed sezonem

Zajmon , 08.04.2017 23:39:19 - *.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bramkarz Zagłębia dzisiaj dawał ciała przy 3 bramkach jak rzadko to robi a co do Vasiliejewa to niby 4-6 tygodni pauzy. Jaga pęknie; jestem pewny

Arek, 08.04.2017 23:40:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sporo bramek pada w tej kolejce. Oby tylko Białystok nie zdobył mistrza, bo jak próbuję sobie wyobrazić te pocałunki śmierci w następnym sezonie pusty śmiech mnie ogarnia. Jutro tylko 3 punkty. Chociaż jak byłby remis, to uważam, że jest to do przyjęcia, jeszcze.

autorrrrr, 09.04.2017 03:25:48 - *.dynamic.chello.pl

Ogniem piekielnym tego wiecznego pretendenta! Do upadłego, niech znowu skamlą!!! Zagramy jak Mistrz to nawet nie piardną...

raf, 09.04.2017 05:28:18 - *.3-1.cable.virginm.net

Legia jedzie na rezerwy do zydzewa?

Sony, 09.04.2017 07:23:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wisła wygląda bardzo dobrze, grają do samego końca... Który to już ich gol w 90 minucie... Z pewnością powalczą o puchary...

Wolfik, 09.04.2017 10:29:16 - *.dynamic.mm.pl

Rzeczywiście Wisła walczy do końca, chociaż należy pamiętać że grała z drużyną, której forma na wiosnę - mówiąc delikatnie - dupy nie urywa. Fakt, że zdobycz punktowa Termaliki to 3 oczka, z czego jeden wywieziony z Warszawy lekko mnie dobija....

Tomek Mokotów, 09.04.2017 23:31:18 - *.dynamic.chello.pl

Niecieczy daję ten punkcik w zamian za trzy z Poznania, odwrotnie byłoby mniej przyjemnie, mimo wszystko.