Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r. godz. 10:29

Rekord wyjazdowych ligowych wygranych z rzędu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Wygrana z Lechem Poznań była ósmym z rzędu spotkaniem w lidze, kiedy legioniści wrócili do Warszawy z tarczą. Oznacza to, że mistrzowie Polski pobili rekord, który ustanowili w 2014 roku. Wówczas drużyna prowadzona przez Henninga Berga zanotowała siedem wyjazdowych wygranych. Szansa na dalsze śrubowanie rekordu 22 kwietnia w Krakowie.

Osiem wyjazdowych wygranych z rzędu pod wodzą Jacka Magiery:

27.10.2016 Korona Kielce 4-2
18.11.2016 Jagiellonia Białystok 4-1
27.11.2016 Śląsk Wrocław 4-0
11.12.2016 Piast Gliwie 5-1
11.02.2017 Arka Gdynia 1-0
03.03.2017 Zagłębie Lubin 3-1
19.03.2017 Lechia Gdańsk 2-1
09.04.2017 Lech Poznań 2-1



Komentarze: (12)

raf, 10.04.2017 10:42:08 - *.play-internet.pl

Niech passa trwa!!!!! Lalalalalalalalala!!!

szczery, 10.04.2017 11:15:09 - *.acn.waw.pl

przydałby się jakiś normalny napastnik do śrubowania rekordu

Do szczery , 10.04.2017 11:50:43 - *.play-internet.pl

A po co jak od dłuższego czasu co mecz dwie bramki strzelamy. Jak to mówił Magiera lepiej mieć 7 graczy z pola co strzelają niż jednego napastnika.

Arek, 10.04.2017 11:55:42 - *.adsl.inetia.pl

I gitara, oby tak dalej. Niech passa trwa. Jakby tak jeszcze przestali tracić punkty u siebie, np. porażki z Ruchem, czy Arką za Albańca to byłoby idealnie. Ja dalej twierdzę, że wyjazdy wyjazdami i fajnie jest pocisnąć łacha jak wczoraj, ale punkty u siebie to podstawa, żeby w ogóle myśleć o czymkolwiek.

ja, 10.04.2017 12:27:14 - *.dynamic.chello.pl

Ale pobiliśmy swój rekord czy ligowy?
Jeśli nie ligowy to jaki jest rekord najwyższej klasy rozgrywkowej (zwanej dzisiaj ekstraklasą), a jaki biorąc pod uwage wszystkie polskie ligi?

szczery do arek, 10.04.2017 12:39:14 - *.acn.waw.pl

Kiedyś każdy zespół który przyjeżdżał na Łazienkowską trząsł portkami i modlił się o remis lub najmniejszy wymiar kary, a teraz przyjeżdża jakiś ruch termalica czy arka i wywozi sobie 3 ptk. po spokojnej grze. To jest KARYGODNE!!!!

do ja, 10.04.2017 12:48:21 - *.dynamic.chello.pl

10 meczów Lecha z 2012/2013 i Wisły 1998/1999

Bazyli, 10.04.2017 16:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mistrzostwa nie wygrywa się ogry aiwając Lecha czy Wisłę mistrzostwo wygrywa się ogrywając Termalikę, Wisłę Płock czy inne Górniki Łęczna. Tak trudno to zrozumieć?

Piotr, 10.04.2017 17:15:41 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Pięknie, przydałoby się jeszcze z własnego stadionu, zrobić twierdzę nie do zdobycia..

jonny, 10.04.2017 17:57:44 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Szansa na dalsze śrubowanie rekordu 22 kwietnia w Krakowie.

Mecz juz w lany poniedzialek z Korona!

Do Jonny., 10.04.2017 18:23:40 - *.dynamic.chello.pl

Z czytaniem to nie za bardzo u ciebie?
Rekord dotyczy wyjazdow, to jak go maja srubowac u siebie z korona?

Avatar , 10.04.2017 20:40:03 - *.dynamic.mm.pl

Do do jonny. Cisza

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.