Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Szalona radość legionistów pod sektorem gości - fot. Hagi / Legionisci.com
Szalona radość legionistów pod sektorem gości - fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 9 kwietnia 2017 r. godz. 21:38

Filmy z oprawą i radością legionistów!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W momencie gdy kibice Legii zamierzali zaprezentować oprawę gospodarze zdobyli gola. Stadion przy Bułgarskiej oszalał, ale kilka minut później zrobiła się całkowita cisza. Najpierw Maciej Dąbrowski doprowadził do wyrównania, a następnie Kasper Hamalainen dał Legii wygraną. Zapraszamy do obejrzenia video z oprawą oraz radością kibiców, piłkarzy... oraz oczywiście "Vuko"!









przeczytaj więcej o:, , , ,


Komentarze: (17)

Pab(L)o, 09.04.2017 21:46:30 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Poznańskie pyry ;co bolało?

(L), 09.04.2017 21:49:05 - *.dynamic.chello.pl

coś pięknego...

Ponton, 09.04.2017 21:52:00 - *.dynamic.chello.pl

Co za wspaniały widok.kasper mistrz masz nosa i to zrobić 2 razy z rzędu.a amika na kolana

Hoh, 09.04.2017 21:52:17 - *.dynamic.chello.pl

Świętowanie gola dla swojej amiki poprzez wyzywanie Legii hahaha kompleksy kartofli hahaha

Karma!

Marraf, 09.04.2017 21:56:39 - *.4-4.cable.virginm.net

I elegancko

robochłop, 09.04.2017 21:56:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

he he w Posen apteki wyprzedały cały, i tak ogromny zapas maści na ból dupy....

(L)uk, 09.04.2017 22:00:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie się ogląda , jak Bułgarkom gul skacze na trybunach, jak się nasi chłopcy cieszą ;)

Kamil, 09.04.2017 23:03:56 - *.play-internet.pl

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,21616119,lech-legia-zamieszanie-po-meczu-vukovic-w-tunelu-lapie-dziewczyne.html#BoxSportImgZ35

Dziewczyny też tam,,dobre'' widać ;)

art, 09.04.2017 23:15:03 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

obsrana pyrlandia cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Sl, 09.04.2017 23:22:57 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ogladal ktos lige od kuchni? I niech teraz pyry powiedza ze nie maja kompleksow;) No podziwiam Vuko bo ja bym ta gowniare na jego miejscu za ucho wytargal. Malolata z plakietka pyr Ty frajerze. Pieknie Pyry pokazuja kompleks Warszawy.

123, 10.04.2017 01:12:41 - *.dynamic.chello.pl

Kolejki w Poznaniu i okolicach do aptek całodobowych po maść na ból dupy

Dickson Chotowski, 10.04.2017 09:08:00 - *.range109-145.btcentralplus.com

Kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy. JESTESMY WASZA STOLICA !!

1909, 10.04.2017 10:47:31 - *.play-internet.pl

Hama brawo Ty

Kibic (L), 10.04.2017 11:28:46 - *.com.pl

Stało się to co miało się stać. Lech zgubił formę, a nasi cudem ich ograli.

Tak sądzę., 10.04.2017 11:33:00 - *.com.pl

Szkoda, że Legia wcześniej porozdawała punkty, bo w grach finałowych dupa, o dupę trze punktowo.

m4pierwszy, 10.04.2017 15:20:01 - *.242.atman.pl

ileż żłości w poznańskich mordach, doskonale.

Andrzej(L), 10.04.2017 16:04:28 - *.2

Najlepszy jest gościu w okularach,który dże ryja wyp... w naszą strone,gdy po chwili wyciąga telefon i nagrywa oprawę

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.