Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 15 kwietnia 2017 r. godz. 17:55

III liga: Widzew Łódź 3-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 23. kolejki III ligi Legii II Warszawa przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 0-3. W pierwszej połowie spotkania padł jeden gol dla Widzewa. Zdobył go Daniel Mąka ładnym strzałem z rzutu wolnego. Kwadrans przed końcem drugiej części Mateusz Michalski został sfaulowany w polu karnym i zamienił jedenastkę na drugą bramkę dla gospodarzy, a w 86. minucie wynik ustalił Piotr Okuniewicz. Mecz obejrzało prawie 17 tysięcy kibiców.

III liga: Widzew Łódź 3-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 32' Daniel Mąka
2-0 - 75' Mateusz Michalski
3-0 - 86' Piotr Okuniewicz

Strzały (celne): Widzew 16 (6) - Legia 8 (4)

Widzew: 21. Patryk Wolański - 28. Marcin Kozłowski, 14. Przemysław Rodak, 95. Sebastian Zieleniecki, 23. Bartłomiej Gromek - 7. Mateusz Michalski, 87. Kamil Tlaga (74' 8. Sebastian Olczak), 4. Maciej Kazimierowicz, 98. Adam Radwański, 18. Daniel Mąka (69' 9. Piotr Okuniewicz) - 19. Dawid Kamiński (89' 16. Adrian Budka)

Widzew (rezerwa): 85. Maciej Humerski, 77. Patryk Baran, 27. Paweł Broniszewski, 86. Marcin Krzywicki

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 2. Bartosz Skowron, 8. Rafał Makowski (23' 19. Patryk Czarnowski), 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 7. Tomasz Nawotka, 6. Mateusz Leleno (84' 24. Alban Sulejmani), 17. Sandro Kulenović (68' 9. Eryk Więdłocha) - 27. Tin Matić (55' 20. Miłosz Szczepański)

Legia (rezerwa): 33. Mateusz Kochalski, 26. Eryk Rakowski, 15. Konrad Handzlik

żółta kartka: Gromek, Kamiński (Widzew) - Makowski, Małachowski (Legia)

sędzia: Grzegorz Kujawa.

widzów: 16 800.

Tabela III ligi, wyniki i terminarz



Komentarze: (27)

skierniewice tylko legia, 15.04.2017 18:06:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

zenada....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawodnicy trenujacy z 1 zespolem ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! robia takie posmiechowisko,!!!!!!!!!1 NIECH WRACAJA Z BUTA.....BEDZIE POKUTA

kibic(L), 15.04.2017 18:24:48 - *.icpnet.pl

Alban, Matic, Kulenovic, Makowski.... Takie grajcory miały być...

3er, 15.04.2017 18:35:13 - *.dynamic.chello.pl

Czemu zagraliśmy tak słabym składem praktycznie oddając mecz bez walki?

J23, 15.04.2017 18:37:09 - *.dynamic.chello.pl

Dramat! Zero zaplecza!

LIPA, 15.04.2017 18:49:58 - *.internetia.net.pl

DZIŚ LEŚNY ZAPOWIEDZIAŁ W WYWIADZIE - ŻE OFOE I PAZDAN ODEJDĄ W LECIE Z LEGII .

X, 15.04.2017 18:57:21 - *.play-internet.pl

Wstyd

DRAMAT, 15.04.2017 19:07:00 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd... że II drużyna na takim poziomie rozgrywek nie potrafi wywalczyć awansu...

szewczbrdna, 15.04.2017 19:18:34 - *.dynamic.chello.pl

a może awansować ich do I ligi !!! :)

Wojtek, 15.04.2017 19:21:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czasami się dziwię z jakimi głupkami dziele szal...
Naprawdę rusza was to że nasze REZERWY przegrały z Widzewem? Serio? U nas to pierwszy skład ma walczyć. Oni mają sie uczyć.

do Wojtek, 15.04.2017 19:44:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Też się dziwię z jakimi "glupkami" dzielę szal. Każdy przecież wie że tu nie chodzi o Widzew, czy inna Polonię tylko o to ze na młodzieży ogrywanej w rezerwach mamy budować według założeń właściciela nasza potęgę a na razie to średnio wygląda...

Michal, 15.04.2017 20:08:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziwne to by było gdyby widzew przegral u siebie przy pełnych trybunach z malolatami rezerw Legii.

MP.J(L)207, 15.04.2017 20:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

FRAJERZY!!!

Janusz, 15.04.2017 21:03:44 - *.dynamic.chello.pl

Skad tyle szali zydzewa?! Jakas porazka?

Kipkorir, 15.04.2017 22:21:36 - *.dynamic.chello.pl

Oni nie nadają się nawet na rezerwowych w Ekstraklasie, nie mówiąc już o pucharach. Przed runda wiosenną widziałem "dwójkę" w akcji podczas sparingu w Jastrzębiu. Zastanawiałem się o co chodzi, gdy miejscowy GKS robił z nimi co chciał. Wynalazki Berga i innych "szkoleniowców" to był jednym słowem DRAMAT. Okazuje się, że nie tylko był ale i jest...

PIJAK, 15.04.2017 23:06:05 - *.adsl.inetia.pl

A Wy kierwa nie widzicie,i tego nie rozumiecie, że Legia II .choćby z kim nie grała i nie wiadomo o co walczyła to zawsze gra młodzieżą? Bo po to,w takim klubie jak Legia, jest II DRUŻNA.Mają się ogrywać,"trzaskać" ze starymi koniami.Legia II przegrała z I Widzewem,z tym Widzewem, który ma ambicje na awans rok po roku,a w Legii II, już w zimie będą próbowani kolejni zawodnicy,z których zapewne połowa do końca życia będzie się szczyciła że "pograła' w Legii II.....Matko Boska,ogarnijcie się, i może czasem wyjdżcie na podwórko pokopać piłeczkę.a nóż, któryś zostanie wielkim piłkarem...

Said, 15.04.2017 23:39:09 - *.centertel.pl

Jak skąd z Izraela :p

Wojtek, 16.04.2017 07:19:48 - *.dynamic.chello.pl

Czy była ekipa wyjazdowa Legii na meczu?Jeśli tak to ilu?

Danije(L), 16.04.2017 07:49:01 - *.play-internet.pl

Podkladamy się żeby wrócili do Ekstraklasy...zamiast Termalici np.

Hektor, 16.04.2017 08:04:01 - *.centertel.pl

Mam nadzieję że Widzew wróci prędko do ekstraklapy bo lepsze mecze z nimi, nawet przegrane, niż z jakąś Termalicą czy inną Łęczną

Goral, 16.04.2017 12:20:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do danije (L) Termalica ma kase przynajmniej to ze Wioska nie znaczy ze gorsza od innych...

Czerwona Łódż, 16.04.2017 12:55:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Witam! Panowie trochę normalności, ja też was kocham tak samo jak wy nas . Mecze z takimi drużynami jak legia czy lech zawsze dawały więcej adrenaliny no i żks bo derby. Pamiętam czas kiedy Widzew przegrał z Eintrachtem ,cała Polska się śmiała ,a tydz.później legia przyjechała i dostała 2 do tyłu, takie mecze które decydowały o mistrzu teraz takich meczy nie ma jedynie wam lech został . lechia,jagelonia co to za drużyny tam nigdy nie było atmosfery do piłki z całym szacunkiem dla tych zespołów . Pozdrawiam.

Do czerwona łódź, 16.04.2017 17:25:48 - *.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I z szacunku piszesz niektóre zespoły wielką literą a niektóre z małej?

M3, 16.04.2017 18:00:05 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Młodzi powinni dostać karę za ten mecz. Widzew, widzew, łódzki widzew ja tej ... nienawidzę

cik, 16.04.2017 21:26:29 - *.dynamic.chello.pl

ciekawe gdzie graja rezerwy Widzewa.

Dzieciństwo w latach '90., 17.04.2017 09:13:22 - *.adsl2.static.versatel.nl

Pomimo tego kłującego w oczy wyniku wspaniale się czyta początek nagłówka: III LIGA: Widzew Łódź vs REZERWY Legii. 2 piękne fakty w jednym krótkim nagłówku. Uśmiech sam pojawia na twarzy. To tak jak z piosenką: "następne derby wygrają Legii rezerwy". Proroctwo jakieś czy co?? :) Tyle szczęścia za jednym razem. Najlepiej dotrze to do wszystkich głów dorastających w latach dziewięćdziesiątych:)

ostet, 17.04.2017 12:35:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma co się dziwić bo w rezerwach gra młody żyro czyli brat najgorszego zawodnika w historii Legii więc jak jest beztalenciem jak brat to wina trenera że daje takiemu grać

fhjjjj, 22.04.2017 00:08:05 - *.centertel.pl

Pamiętam czasy z Sochaczewskiego podwórka, jak trzeba było się z Widzewiaczkami naparzać na każdym kroku. Jednak była atmosfera, której nie zapomni się do końca życia. Mecze, kibicowanie, wyjazdy, adrenalina. Widzewiacy z osiedla Bronx zawsze próbowali coś skroić z Naszych barw. Jak im się udało to później dostawali ze wzmożoną silą. Chodź niektórzy jako ludzie poza wyznaniem barw byli ok. Ileż to razy w szkole trzeba było się wyklinać i napierda... za swoje barwy. Chociaż kilka razy zdarzało się iść na flaszkę oczywiście jako znajomi ze szkoły. Na pewno kibicowsko lepsze mecze niż z Łeczna itp. Dosyć solidna ekipa jak na polskie realia. Jednak na zawsze Widzew, Widzew Łodzki Widzew Ja tej kur.y nie na widzę.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.