Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Łukasz Szablak
fot. Łukasz Szablak
Wtorek, 11 kwietnia 2017 r. godz. 14:38

Pogrzeb Macieja Jaskólskiego - 'Jaski'

Grupa Nowodworska

Z głębokim żalem informujemy, że dzisiaj w nocy zmarł nasz Przyjaciel i Brat z trybun, Maciek „Jaska”. Maciek od zawsze był jednym z nas, Legionistą z krwi i kości, który całe lata spędził na Łazienkowskiej i wyjazdach za naszym klubem. Niestety, 8 lat temu ciężko zachorował na nowotwór, który z czasem uniemożliwiał Mu normalne funkcjonowanie. Maciek przeszedł kilka skomplikowanych operacji oraz kilka chemioterapii, które wydawało się, pomagały - informuje Grupa Nowodworska.

Mimo wszelkich możliwych trudności życiowych, nie zapominał o Legii i był na meczu zawsze, kiedy zdrowie pozwalało a dodatkowo zawsze pamiętał i wspierał wszystkie inicjatywy kibicowskie (zbiórki na tych w potrzebie, uroczystości patriotyczne itp.).

Rok temu w Jego rodzinnej Twierdzy Modlin miał miejsce turniej kibicowski oraz koncert charytatywny „Razem dla Maćka”, z których cały zysk poszedł na leczenie i pomoc. Wzruszenia i radości Maćka tego dnia, nie zapomni chyba nikt... Podkreślał, że najważniejsze dla niego było wsparcie mentalne, bo nabrał tyle energii do walki z kolejnym atakiem choroby jak nigdy. W momencie, kiedy wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, przyszedł dramatyczny zwrot akcji.

W imieniu Rodziców i Brata oraz swoim zapraszamy wszystkich kibiców na uroczystości pogrzebowe:
Msza Święta odbędzie się we wtorek 18.04 o godzinie 14:00 w Nowym Dworze Mazowieckim Twierdzy Modlin w Parafii pod wezwaniem Świętej Barbary, ul. Szpitalna 69.

Pogrzeb będzie na cmentarzu w Twierdzy Modlin, ulica Bema. Zgodnie z życzeniem Maćka i Rodziców na cmentarzu najprawdopodobniej będzie odśpiewany Sen o Warszawie.

Maciek - walczyłeś do końca, do zobaczenia w sektorze Niebo!

Grupa Nowodworska

fot. Grupa Nowodworska



Komentarze: (25)

S(L)aweczkus, 11.04.2017 15:05:39 - *.play-internet.pl

[*][*][*]

Jajebe, 11.04.2017 15:26:19 - *.play-internet.pl

Spoczywaj w pokoju bracie..
[*]

łysy, 11.04.2017 16:14:46 - *.adsl.inetia.pl

No niestety nie dał rady, szkoda, młody chłopak.

ŁUKÓW, 11.04.2017 16:33:27 - *.adsl.inetia.pl

R I P BRACIE!

robochłop, 11.04.2017 16:36:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

spoczywaj w pokoju...ekipa sektora Niebo coraz silniejsza....

pio, 11.04.2017 17:09:00 - *.piaseczno.robbo.pl

wieczny odpoczynek, wyrazy wspolczucia dla rodziny i najbliższych

Maniek W(L)A, 11.04.2017 17:27:05 - *.play-internet.pl

Długo walczyłeś, walczyłeś do końca. Spoczywaj w pokoju i czuwaj nad nami kibicami.

Karola, 11.04.2017 17:33:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na zawsze w moim sercu;-*

Tomo MTw, 11.04.2017 17:35:08 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Pamiętam ten entuzjazm w czasie wszystkich wydarzeń, dziejących się w ramach akcji "Razem dla Maćka".

Za wcześnie zamknąłeś oczy...

Odpoczywaj w pokoju. +

rob bandit, 11.04.2017 18:24:46 - *.satfilm.com.pl

spoczywaj w pokoju...

, 11.04.2017 19:06:59 - *.play-internet.pl

Spoczywaj w pokoju

Iza, 11.04.2017 19:07:28 - *.play-internet.pl

Spoczywaj w pokoju

Adrianna Niemierzycka , 11.04.2017 19:42:41 - *.130

Spoczywaj w spokoju

Radomski Klub Sportowy, 11.04.2017 20:21:14 - *.play-internet.pl

Spoczywaj w spokoju, sam przez to przeszedłem

TWIERDZA(L), 11.04.2017 21:20:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MACIEK BYLES WIELKI I ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH !!! DLA NAS JESTES BOHATEREM !! [*]

Dan-Łom, 11.04.2017 21:33:17 - *.centertel.pl

Za wcześnie [+]

komar, 12.04.2017 14:01:55 - *.free.aero2.net.pl

spoczywaj w pokoju . ja również niestety i okolo 8 lat temu zachorowałem , po meczu przyjazni z Olimpią Elbląg miałem pierwsza Hemie pamietam ze znalazlem bo ziomeczek zgubił plecak i Staruch przez megafon prosił zeby lukac czy go niema znalazlem kolerzka chcial mi dac bro ja nie chcialem powiedzialem ze jutro ide na Hemie sie ziomek zasmucił ,Warjacie jak to czytasz to żyje bo pewnie sie zastanawiałes czy wyszedlem z tego , jeszcze raz wyrazy współczucia dla rodziny .

Zalis97, 12.04.2017 14:57:09 - *.centertel.pl

Pamętam Maćka, jeszcze gdy mieszkalem w Twierdzy. Spoczywaj w pokoju. (L)

Zalis97, 12.04.2017 15:18:24 - *.centertel.pl

Pamiętam Maćka jeszcze kiedy mieszkalem w Twierdzy. Spoczywaj w spokoju [*] (L)

OTWOCK, 12.04.2017 16:41:18 - *.play-internet.pl

ZEGNAJ MACIUS

tomek, 12.04.2017 17:40:09 - *.kwidzyn.vectranet.pl

spoczywaj w pokoju bracie tb 95

jasz, 13.04.2017 11:26:32 - *.adsl.inetia.pl

Już sobie rozmawia a może i pogrywa futbolówką K.Deyną i innymi legendami.
Miej Panie w opiece naszego Brata Maćka

Kibic , 13.04.2017 19:16:47 - *.tvk.torun.pl

Spoczywaj w pokoju (L)

Furiat, 13.04.2017 22:58:46 - *.dynamic.chello.pl

Miałem przyjemność poznać Maćka, szkoda człowieka :( jedyne co to mam nadzieję, że jest w dużo lepszym miejscu

łysy, 14.04.2017 18:13:26 - *.v55.interkam.pl

spoczywaj w spokoju

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.