Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme i Kopczyński nie zagrają z Koroną - fot. Mishka / Legionisci.com
Guilherme i Kopczyński nie zagrają z Koroną - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 16 kwietnia 2017 r. godz. 12:00

Zagrożeni i pauzujacy w meczu z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Michał Kopczyński i Guilherme nie zagrają w meczu z Koroną Kielce z powodu nadmiaru żółtych kartek. Brazylijczyk otrzymał ich w tym sezonie ligowym już 8, a "Kopa" 4. Zagrożeni pauzą są natomiast Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk i Vadis Odjidja-Ofoe, którzy mają na swoim koncie po 3 upomnienia. Kolejna oznaczać będzie dla nich jeden mecz odpoczynku.

Żółte kartki legionistów w lidze:

8 - Guilherme
5 - Miroslav Radović, Michał Pazdan
4 - Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Michał Kopczyński
3 - Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Vadis Odjidja-Ofoe
2 - Arkadiusz Malarz, Jakub Rzeźniczak
1 - Maciej Dąbrowski, Thibault Moulin



Komentarze: (12)

, 16.04.2017 12:32:46 - *.play-internet.pl

Czy po 30 kolejkach kartki zerują się ?

lob, 16.04.2017 12:41:54 - *.dynamic.chello.pl

3 - Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Vadis Odjidja-Ofoe - chociaż jeden powinien się dać jutro wykartkować...może Hlousek ? z cracowią na lewej zagrałby Jędza...

Kaktus, 16.04.2017 12:43:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niech zgadnę... W najbliższym meczu kartkę dostanie co najmniej dwójka z zawodników:
Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Vadis Odjidja-Ofoe

Kibic L, 16.04.2017 13:14:32 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

W takiej formie jak obecnie trzeba stwierdzić, że absencja ich obu jest niebagatelnym wzmocnieniem.

Mpp, 16.04.2017 13:57:43 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Wykartkujcie się na słabą cracovie!!! I zajmojcie drugie miejsce po 30 kolejce. Wtedy z lechem i lechia gramy u siebie!

do Kaktus, 16.04.2017 14:23:11 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Oby wszyscy trzej. Będzie spokojniej w meczach o 3 punkty. Niech się zerują w ostatnim meczu o 1,5 punktu

kle, 16.04.2017 16:42:53 - *.dynamic.chello.pl

Brak kopy to wzmocnienie. Nie wiem czemu on dalej gra w pierwszym skladzie, jak dla mnie ten chlopak zupelnie nic nie wnosi do gry...;/

Grajcie na Rzeźniczaka, 16.04.2017 19:37:28 - *.dynamic.chello.pl

Co Wy? Jeśli w jednym meczu zabranie Jędzy i Hlouska, to nie wiem jak będą wyglądać boki obrony. Chyba nie chcemy na LO oglądać Guilherme?

Zachodniopomorskie , 16.04.2017 21:15:31 - *.dynamic.mm.pl

Kto będzie grać kiedy jest mało ważne. Drużyna musi czuć się wielka a druzy

jnq, 16.04.2017 21:54:57 - *.dynamic.chello.pl

no to w meczu z korona Vadis Jedza i hlousek zbieraja po kartce ;)

Piotr, 16.04.2017 23:21:38 - *.centertel.pl

Niech się chłopaki zerują. Co najmniej 2. Będą potrzebni w meczach o 3 pkt.

Michaś, 17.04.2017 13:08:10 - *.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeśli w jednym meczu zabranie Jędzy i Hlouska to na bokach obrony zagrają Broź i Nagy, nawet nie będzie potrzeby przestawiania Guilherme. Dadzą radę. Za Vadisa - Hamalainen, na ławce będzie miejsce dla Necida, niech poćwiczy strzelanie żeby się rozgrzać przed rundą finałową. W końcu kiedyś musi zacząć strzelać. Jak nie teraz to kiedy?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.