Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Mishka / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 13 kwietnia 2017 r. godz. 10:20

Zatrzymanie Odjidji-Ofoe priorytetem Legii

Qbas, źródło: Legionisci.com

Pojawiła się szansa, że Vadis Odjidja-Ofoe jednak nie odejdzie z Legii. Według naszych informacji zatrzymanie Belga jest celem nr 1 prezesa Dariusza Mioduskiego. Dotychczasowa umowa najlepszego piłkarza Ekstraklasy wygasa za nieco ponad rok i wydawało się, że zatrzymanie go w Warszawie będzie niemożliwe.

W ostatnich dniach belgijskie media informowały, że Odjidją bardzo mocno zainteresowany jest Anderlecht. Jak udało nam się dowiedzieć, Belg otrzymał od Legii propozycję przedłużenia kontraktu i podjął negocjacje. Jest skłonny zostać przy Łazienkowskiej. Podobno bardzo dobrze czuje się w drużynie i w Warszawie.

Prolongata umowy wiązałaby się ze znaczną podwyżką. Legia zaś jest gotowa wyłożyć duże pieniądze. Negocjacje trwają, ale trudno na dziś wyrokować jak się zakończą.



Komentarze: (82)

hdbs, 13.04.2017 10:22:04 - *.119

Oby zostal!!!!

Andyk, 13.04.2017 10:26:22 - *.virtuaoperator.pl

Podoba mi się to.

brawo, 13.04.2017 10:27:08 - *.1

trzeba go zatrzymać za wszelką cenę!!! Oby Dariuszowi i spółce się udało!!!

aa, 13.04.2017 10:30:57 - *.devs.futuro.pl

Czuje że zostanie, bardzo angazuje sie w mecze, nie tylko piłkarsko ale również charakternie. Nie pozwala sobie w kasze dmuchać!

Rychu, 13.04.2017 10:32:52 - *.pse.pl

Jeśli zdobędziemy mistrza i w perspektywie będzie walka o Ligę Mistrzów to Vadis powinien zostać. Jeśli ponownie dobrze się pokaże w europucharach to w zimie będzie nie do zatrzymania, ale Legia też powinna na nim nieźle zarobić. 6-8 mln euro to minimum za takiego wirtuoza.

mietek, 13.04.2017 10:35:50 - *.54

@hdbs: Nie tylko. Niech mu dokupią przynajmniej jednego zawodnika prezentującego ten sam poziom - już obojętne na jaką pozycję.

Kidzior, 13.04.2017 10:36:17 - *.2

Ofoe interesuje sie Anderleht. Biorąc pod uwagę, że Anderleht gra dziś z Man United w ćwierćfinale Ligi Europy a Legia w poniedziałek z Koroną Kielce, to trudno będzie go zatrzymać.

Grochowiak , 13.04.2017 10:37:23 - *.play-internet.pl

Przebijają nas ile możemy mu dać za sezon 1mln ojro? Niesądzę

Byniek Marki Legiunia, 13.04.2017 10:39:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Miodulski zadnej duzej kasy nie wylozy bo to szkola iti. Bedzie lyzka a nie chochla, a w pomocy Maslowski z Kopczynskim.

cieciu, 13.04.2017 10:47:46 - *.5

cienki jest dupa węża. mamy Jodłe reprezntanta, który też fajnie umie rozegrać

Kieł, 13.04.2017 10:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vadis jest wart każdej złotówki jaka zostanie w niego zainwestowana. Powinien dostać mega propozycję. Taką o której będzie głośno przez najbliższe lata.

Kuben, 13.04.2017 10:52:00 - *.tel.tkb.net.pl

Kidzior ale miej na uwadze że w Legii jest gwiazdą.Na zachodzie w lepszych klubach gwiazdą raczej nie będzie.Druga sprawa u nas gra ciągle, w Anderlechcie będzie? Moim zdaniem nie.
Legia cały czas idzie do przodu, co roku gramy w pucharach.
Kwestia wyłącznie pieniędzy i tu niestety przegrywamy z zachodnimi klubami.
Najważniejsze aby zdobyć mistrzostwo co przy dużej podwyżce powinno być fajną propozycją dla Ofoe.
Takie moje zdanie.

taka prawda, 13.04.2017 10:52:42 - *.acn.waw.pl

nowy prezesiunio nie ma środków i argumentów żeby zatrzymać takiego piłkarza w klubie. Poza tym kasa kasa kasa, po co płacić tyle Odjidji skoro można wystawiać Kopę albo Szymańskiego którzy biorą z 15 razy mniej niż Vadis

jacek145, 13.04.2017 10:54:27 - *.86

przebic, przedłużyć kontrakt. a następnie sprzedać nie z musiku tylko bijąc rekord transferowy

Mathis, 13.04.2017 10:55:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Byniek Marki Legiunia: jestem pewny gdyby Leśny był dalej prezesem to by Odidie upchneli za 2 mln euro i powiedzieli że nic więcej się nie dało zrobić

J, 13.04.2017 10:56:44 - *.dynamic.chello.pl

Oby Pan Piłkarz został!

(L), 13.04.2017 11:06:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zatrzymać za wszelką cenę VOO i dokupić na jego poziomie napastnika i witaj Ligo Mistrzów! Szybko się spłaci...

barti, 13.04.2017 11:37:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dla mnie gość na milion ojro jak nic. komu dać taką kase jak nie takie zawodnikowi!

ja, 13.04.2017 11:37:59 - *.189

Prawda jest taka, że chcąc zatrzymać za wszelką cenę podpiszą z nim nowy kontrakt a w nim klauzulę odstępnego 6-8 mln Euro a sprzedadzą za 5. Tylko po to Mioduski chce go zatrzymać

Do cieciu , 13.04.2017 11:40:39 - *.dynamic.chello.pl

Miotla w dłoń, nasrał koń, gówno zmieć bo jesteś cieć.
To tyle na temat twojej wypowiedzi.

SzopeN, 13.04.2017 11:46:48 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Jest wart tej podwyżki, ile ona by nie wynosiła. Sprzedawanie go za jakieś 4 miliony euro byłoby śmieszne. To jest pan piłkarz, którego długo nikt w Legii nie zastąpi, kiedy w końcu z niej odejdzie.

Sir Alex, 13.04.2017 11:52:19 - *.98

Mam nadzieję, że Dariusz nie pożałuje grosza żeby go zatrzymać na następny sezon. A może znów uda nam się awansowac do LM? Nie wyobrażam sobie tego bez VOO! Transfer za granicę nie ucieknie, poza tym czy Anderlecht to taki topowy klub? Uważam że po Vadisa zgłoszą się jeszcze lepsze i z większą kasą.

Daw1D, 13.04.2017 11:53:28 - *.191

1 mln euro netto / sezon mu dać, ponieważ:
a) jest najlepszym piłkarzem Legii, napędza grę ofensywną,
b) piłkarza tej klasy od wielu lat w naszej lidze nie było = poziom europejski (na LM),
c) arcytrudno będzie nam znaleźć godnego następce
d) ww kwota na piłkarza tej klasy w skali europy to nie jest dużo a skoro do niej aspirujemy to powinniśmy zrobić taki komin na legijnej liście płac, tym bardziej że Vadis jest "sprawdzony" w Legii.

Arek, 13.04.2017 11:56:03 - *.adsl.inetia.pl

Dzidzia musi zostać! A poza tym kto to jest Miodulski? Nie kojarzę typa. Mioduskiego za to owszem.

ostet, 13.04.2017 11:59:31 - *.centertel.pl

To jest raczej nie możliwe bo przerasta naszą ligę o pare klas ale za to z zatrzymaniem Fatalczyka nie będzie problemu bo drewniaka nikt nie będzie chciał nawet i za darmo

kibic (L), 13.04.2017 12:12:51 - *.play-internet.pl

Proponuje zbiórkę na jakimś portalu na kontrakt dla VOO. To byłby ewenement na skalę światową i sam jestem ciekaw jaki byłby efekt takiej zbiórki.

Do Arek, 13.04.2017 12:27:12 - *.play-internet.pl

MIODUSKI, MIODULSKI jeden ch...j wszyscy wiedzą o kogo chodzi, wiec daruj sobie mądrości

ochucki rysiek, 13.04.2017 12:31:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nic na siłę, kominy płacowe jeszcze nikomu nie wyszły na dobre. Dobrze sprzedać i brać Wolskiego

Kostek, 13.04.2017 12:34:44 - *.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo dobrze, że już podjęto rozmowy. Szkoda, że nie zatrzymano Niko i Prijo.

antyk, 13.04.2017 12:40:31 - *.ipv4.supernova.orange.pl

no co jak co ale jak wybierze anderlecht zamiast Legii to będzie po prostu głupi,sportowo by się cofnął,może finansowo by więcej zarobił ale to też niewiele

aL, 13.04.2017 12:54:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Odjidja musi zostać. Jeżeli zostanie sprzedany, nawet za bardzo dużą kwotę, to czy ktokolwiek z nas, kibiców, będzie miał coś z tego? Zupełnie nic. Może te pieniądze pójdą na transfery, a może nie - tego nie wie nikt.
A tak jego gra będzie nadal nas cieszyć. Tyle w temacie.

matko boska, 13.04.2017 13:18:12 - *.38

Ale mnie nastraszyliście. Przeczytałem pierwsze dwa słowa i myślałem, że go psy powinęły :D

fanfan, 13.04.2017 13:22:27 - *.rev.snt.net.pl

Musi to na Rusi. Wszystko zależy od Vadisa i zdobycia MP. Przykład Prijo pokazał kto rządzi piłkarz czy działacze. W Polsce jest gwiazdą na zachodzie jednym z wielu. Na zachodzie za to może liczyć na większe pieniądze. Z drugiej strony uzależnienie od jednego zawodnika jest co najmniej ryzykowne (np. wczorajszy płacz że Bayern bez Lewego to słaba drużyna). Czekam na wzrost formy i Gui i Rado.

Lipa1916, 13.04.2017 13:29:02 - *.hsd1.il.comcast.net

A moze fundusz zalorzyc i jako kibice zebrac na bonus dla Vadisa.

do ciecia, 13.04.2017 13:29:50 - *.static.chello.pl

a cieć to morze tyle tyle tyle

Siara, 13.04.2017 14:18:51 - *.dynamic.chello.pl

Jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić....

m4pierwszy, 13.04.2017 14:20:49 - *.242.atman.pl

Kto sprzeda go za mniej niz 10 baniek euro bedzie idiota. Facet robil roznice nawet w meczach w Realem.

krys008, 13.04.2017 14:30:09 - *.82

Szanse raczej niewielkie, ale mam nadzieję, że zostanie, tu jest absolutną gwiazdą całej ligi.

R, 13.04.2017 15:25:43 - *.centertel.pl

Zostanie bo czeka na transfer do Chin.

szczery, 13.04.2017 15:27:06 - *.acn.waw.pl

Ludzie ogarnijcie się. Każdy dobry piłkarz traktuje naszą paraekstraklasę jako miejsce do odbudowania formy, wybicia się, a potem ucieka z tego kraju za kasą. 90% lig europejskich jest w stanie przebić naszą ligę jeżeli chodzi o wynagrodzenie piłkarza. Jedyna szansa jest taka że zechce zdobyć mistrzostwo z Legią i spróbować ponownie awansować do LM. Koniec kropka dziękuję.

TATA , 13.04.2017 15:32:00 - *.centertel.pl

Vadis dobrze o tym wie,że tutaj ma status mega gwiazdy,a gdzieś na zachodzie po prostu będzie jednym z wielu.Legia zawsze gra o najwyższe cele,a inne kluby tego nie gwarantują.Legię też stać na ćwierćfinał ligi europejskiej-jestem w stanie sobie to wyobrazić.Może z powodzeniem grać w grupie LM.Zatrzymać go za wszelką cenę.Dać 2 razy więcej niż ma teraz jeśli to możliwe.On jest niezbędny.Bez niego nie ma gry

koliber, 13.04.2017 16:08:35 - *.play-internet.pl

Na początek rozesłać po Europie e-maile o treści:
Dear friends,
Fuck off! VOO stay with us!

Elo, 13.04.2017 16:09:43 - *.sieradz.vectranet.pl

Chwała, że Leśny nie jest prezesem. Sprzedałby go za 1,5 mln euro i ćwierkał na tweeterze dumny

Jim, 13.04.2017 16:40:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest chłop wart dużej kasy więc jak zostanie to miód malina.

javed, 13.04.2017 16:49:45 - *.centertel.pl

Zatrzymanie Ofoe byłoby największym wzmocnieniem od wielu wielu lat... oby się udało.

pk, 13.04.2017 16:51:36 - *.148.citimedia.pl

Przestańcie pisać ,,ojro"! Przecież jesteście patriotami! A to po niemiecku przecież jest... No co wy...? Powariowaliście?

do szczery, 13.04.2017 17:31:14 - *.play-internet.pl

Pełna zgoda, że liga ogórkowa ale jednak mistrzowi ogórkowej ligi udało się awansować do LM. Poza tym jeżeli sam Vadis czuje się w klubie dobrze, zarabia dobre pieniądze to po co miałby odchodzić? Ale jeśli mimo wszystko ma większe ambicje sportowe i kasowe to klub powinien stanąć na wysokości zadania i opchnac go za porządna kasę. Jak napisał przedmówca VOO robił różnice w meczach z Realem więc siłą rzeczy 5 milionów euro to po prostu absolutne minimum za piłkarza w najlepszym do grania wieku!

Hoh, 13.04.2017 17:35:11 - *.dynamic.chello.pl

Vadis is the best!

antyk do szczery, 13.04.2017 17:35:13 - *.ipv4.supernova.orange.pl

ja ci powiem i zaufaj mi wiem co pisze większość piłkarzy nie patrzy na hajs oczywiście nie mówię tu o przebiciu 4 albo 5 krotnym bo wtedy każdy się skusi,liczy sie też atmosfera w drużynie,podejście kibiców to jest równie ważne ale że Legia jest przystankiem przed wielką piłką to bardzo dobrze,robi to nam dobra reklamę Ps.tylko kto z Legi karierę zrobił na świecie oprócz Deyny bo jakoś sobie nie przypominam,no może Kosecki(ojciec) i Kowalczyk

Zyga, 13.04.2017 18:12:10 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dac mu 1 mln ojro za rok Niecida jako kierowce i Langila do nabijania fify.

pio, 13.04.2017 18:18:36 - *.piaseczno.robbo.pl

Miodek, zatrzymujac Vadisa wygrasz na kilku frontach, wizerunkowo, sportowo, u kibiców , działaj, powodzenia

do Antyk do szczery, 13.04.2017 18:20:32 - *.dynamic.chello.pl

Boruc,Fabiański,Szczęsny - mało?

do Antyk , 13.04.2017 18:21:01 - *.dynamic.chello.pl

Artek Boruc jeszcze,Szczęsny,Fabian

kermit żaba , 13.04.2017 18:26:41 - *.centertel.pl

Ja bym nie podejmował tematu do 20 milionów euro on należy do czołówki europejskiej na swojej pozycji.Dać mu podwyżkę,dom,ziemię z 5 hektarów,żonę,żuka,dwa psy,krowę i wszystko co chcę bo jest tego wart

do antyk do szczery, 13.04.2017 18:31:31 - *.196

Boruc, Fabiański, Szczęsny na Bielika przyjdzie czas.. Mało?

Dickson Chotowski, 13.04.2017 18:39:54 - *.range86-158.btcentralplus.com

Zero szansy. Mioduski duzo gada ale nie ma mowy zeby wydal kase. Ale przynaminiej pozniej powie ze zrobil wszystko co mogl itd

Szpi(L)ordzik, 13.04.2017 19:07:42 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hehe ktos napisal ze ktos go tsm chce i juz gownoburza wyszla,nie wierze w to aby odszedl,zarabia jak na polskie warunki baaardzo dobrze,czuje sie wspaniale u nas,ma poparcie kibicow i pelen szacunek, teraz nie odejdzie napewno pozdrawiam braci i siostry, woj. Opo(L)skie

r, 13.04.2017 19:07:45 - *.dynamic.mm.pl

kto w Legii prowadzi negocjacje w tym temacie teraz? te ebebengi czy kto?

Adamello, 13.04.2017 19:25:30 - *.play-internet.pl

Henryk Sienkiewicz juz dawno napisal o tym ksiazke pt. "Quo Vadis"

zaglebiak, 13.04.2017 19:28:22 - *.150

moze lepsza pesija ale moze kasa nie najwazniejsza atmoswera tez sie liczy zobaczymy jakim jest czlowiekiem

grzesiek, 13.04.2017 19:48:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Myślę ze Legia wcale nie jest gorsza od Anderlechtu. Po za tym odzidzia nagral juz sie w Belgii wiec raczej tam nie odejdzie. Gorzej jak w gre o belga wlaczy sie ktos z ligi hiszpanskiej wloskiej lub francuskiej. Wtedy nawet jakby mioduski stanal na glowie nie zatrzyma go.
Niemniej brawa dla mioduskiego ze negocjuje. Jesli uda sie podpisac na k9lejnh rok umowe to cena za vadisa wzrosnie i duze praweopodobienstwo ze zostanie w Legii na nastepny sezon ;)))

ostet, 13.04.2017 20:04:32 - *.69.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedno jest pewne że Fatalczyk dla nikogo nie będzie priorytetem transferowym i nadal będzie trzeba niestety oglądać jego fatalną gre w barwach Legii...

Pewex, 13.04.2017 20:44:35 - *.dynamic.chello.pl

malkontenci zapominacie, że Vadis to nie jest byle świszczypała z polskiej ligi co to kopnie kilka razy prosto piłkę i od razu aż trze nogami żeby wyjechać na Zachód. Vadis grał już trochę, na brak kasy pewnie też nie narzeka, jeżli chce zostać i jak sam mówi dobrze się tu czuje, to powinniśmy dać mu pensję podobną do tej jaką dostałby w Anderlechcie, ta inwestycja zwróci się z nawiązką

Ibis, 13.04.2017 21:31:21 - *.dynamic.chello.pl

Bój transferowy o VOO, to będzie bój o najbliższą przyszłość sportową Legii. Warto powalczyć na całego!

tomiacab, 13.04.2017 21:34:31 - *.18-2.cable.virginm.net

To dobry priorytet

Cult⚽️Legia, 13.04.2017 22:22:50 - *.209

Boruc powinien bronič na zmiane z Malarzem✨

Do Ostet, 13.04.2017 23:05:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kup sobie maść na ból D...

do Adamello, 13.04.2017 23:28:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

w punkt :D

Matt, 13.04.2017 23:45:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cieszy mnie to co czytam, ale mam wrażenie, że to jest po prostu info do mediów, żeby podbić cenę.

Osobiście dałbym mu jego dotychczasową gażę + 80% z puli Jędrzejczyka. To 20% dla Artura to nie za dużo nie za mało.

Cesio, 14.04.2017 00:16:10 - *.centertel.pl

Wszyscy teraz Dzidzia, Dzidzia a co wypisywaliście na początku!!!????
O mały włos sami byście wpuścili go do dołka przez swoje komentarze.
Z resztą niedużo brakowało byście to samo zrobili z Kucharczykiem.Wiec skończcie z tymi ochami i achami.

Dario, 14.04.2017 00:59:37 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo dobra wiadomość.Lepiej jeden Vadis niż trzech ogórów za tą samą cenę.
Tak w ogóle to potrzebujemy więcej takich piłkarzy jak Vadis.Podniesie się poziom drużyny.Będzie więcej wygranych zwłaszcza tych dobrze płatnych w europejskich pucharach.Takie inwestycje poprzez europejskie puchary same się spłacą.

do Koliber, 14.04.2017 04:59:43 - *.centertel.pl

Rozje....leś system.....buahahahaha

grsesiek, 14.04.2017 08:14:32 - *.centertel.pl

Dokladnie lepszy jeden vadis niz 3 ogorow.
Jestem tez bardzo zadowolony z gry macka dabrowskiego , super ze odpalil, z poczatku wszyscy tez go cisneli rowno. Teraz prezentuje poziom podobny do michala pazdana. A to ze dziabnie jeszcze brameczke to juz w ogole mega plus

szczery , 14.04.2017 09:07:28 - *.acn.waw.pl

No to w zasadzie w większości kwestii mamy podobne zdanie. Tylko ewentualna atmosfera i realna walka o mistrzostwo Polski może zatrzymać Vadisa. Jeżeli jest ambitnym zawodnikiem będzie wolał zostać i powalczyć o LM aniżeli odchodzić do niemieckiego przeciętniaka albo angielskiego drugoligowca za 50 tys. euro więcej miesięcznie.

Mr T, 14.04.2017 09:10:38 - *.dynamic.mm.pl

Bardzo dobry priorytet. Vadis to nasza gwiazda. Ale żeby realnie myśleć o zadowalającym wyniku w europucharach, to trzeba zatrzymać także Pazdana i dokupić kogoś na poziomie tych dwóch do ataku i na skrzydło.

Do Byniek, 14.04.2017 09:10:54 - *.adsl.inetia.pl

ITI to przy Mioduskim karykatura zarzadzania z prawdziwego zdarzenia. Inna klasa rozgrywkowa. Jak Mioduski sprzeda Legie Chinczykom, to zobaczysz inny styl...

Rio, 14.04.2017 10:38:14 - *.dynamic.mm.pl

Leśny - 2 miliony Euro i niech go biorą, więcej nie dało się wyciągnąć

Krzeszczu, 14.04.2017 11:27:13 - *.cust.bredband2.com

Jak 2 miesiace temu pisalem ze Dzidzia powinien dostac solidna, ba, podwojna podwyzke to na mnie pluli.
Dzisiaj wszyscy "ah" i "eh"....
Ale zgadzam sie, najwazniejszym teraz jest przekonac Dzidzie ze tutaj jego miejsce, ze tutaj warto zostac i grac. Sam przeciez sie wypowiada ze dobrze sie czuje.

Natomiast dodalbym, ze priorytetem numer dwa powinno byc to samo staranie w stosunku do Moulina. Swietny zawodnik i razem z Dzidzia dominuja srodek pola.

No i wreszcie moze konkretny Dear Friends (brawo Koliber! :-D ) w swiat ale na temat Kopczynskiego, zebysmy juz nie meczyli sie mecz w mecz w dziesiatke.

Juz niedlugo zobaczymy co przynosza rzady pana Mioduskiego. Czy jak do tej pory reakcja naszej Band of Brothers, czy moze w koncu jakas wizja i jakas strategia.
Czas juz nie dlugo to wszystko zweryfikuje.

Wolfik, 14.04.2017 16:28:20 - *.dynamic.mm.pl

@Byniek Marki: Rozumiem, że wg Ciebie stary prezes na głowie stawał by piłkarzy zatrzymać. A sprzedaż kluczowych zawodników to takie przypadki były....

Belgowie finansowo wciągają nas nosem, zatem w większości decyzja o pozostaniu u Nas zależy wyłącznie od VOO.

gazza, 14.04.2017 18:48:36 - *.adsl.inetia.pl

Odjidja wygląda na człowieka któremu nie zalezy na kasiorze i że jak coś polubi to pozostanie nawet bez podwyżki.
Gra wspaniale i znakomicie czuje się teraz w Legii - podwyżka mu się należy i jestem przekonany że zostanie z nami.
Być może się mylę ale tak to wygląda i tak to czuję !
Brawo Odjidja - pozdrawiam !

Terry, 14.04.2017 21:43:40 - *.dynamic.chello.pl

@szczery
Jesteś idiotą jeśli twierdzisz że 90% lig w Europie jest w stanie płacić lepiej niż Legia. Nie znasz się na tym więc może poszedłbyś popisać o celebrytach na Plotku.

Legia, 20.04.2017 12:14:11 - *.226

Według mnie powinniśmy sprzedać za ok. 5-8 mln.euro i kupić kogoś lepszego. Nie mówię że odjidja żle gra ale zaczyna gwiazdorzyć.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.