Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Sobota, 15 kwietnia 2017 r. godz. 15:03

Koszulki Hardcore Fans do kupienia na meczu z Koroną

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZL przygotowali nowy legijny gadżet, jakim są koszulki "Legia Warszawa Hardcore Fans". Będzie można je nabyć w przerwie poniedziałkowego meczu z Koroną pod gniazdem, w cenie 70 złotych. Zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (26)

2B, 15.04.2017 16:34:37 - *.dynamic.chello.pl

Trochę gimbusowy projekt ..

Qbafan, 15.04.2017 16:36:49 - *.dynamic.mm.pl

Czy tam jest blędnie napisane MOCNIO zamiast mocno?

Mpp, 15.04.2017 17:14:40 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Mocnio!!!

porażka, 15.04.2017 17:20:30 - *.play-internet.pl

chyba już brak pomysłów, albo "producenci" zauważyli że coraz więcej gimbazy na trybunach i do nich skierowali tą koszulkę.

Qbafan, 15.04.2017 17:24:37 - *.ipv4.supernova.orange.pl

okulista wzywa :D

ding, 15.04.2017 17:57:22 - *.dynamic.chello.pl

Nie powala, ale lepsze od tego wzoru z trampkami

walo, 15.04.2017 18:25:50 - *.play-internet.pl

Ale słabizna.
Pozatym co to znaczy mocno Legia?

3er, 15.04.2017 18:37:39 - *.dynamic.chello.pl

Tył fajny, ale z przodu wystarczyłaby tylko czarna elka w kółeczku.

drogo, 15.04.2017 19:02:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

drogo...

BaRtek, 15.04.2017 19:08:13 - *.dynamic.mm.pl

SŁABE... Niestety, ale bardzo SŁABE...

Bemowiak, 15.04.2017 20:08:01 - *.internetdsl.tpnet.pl

Kolejna koszulka dla młodzieży z dużą ilością farby...A co z kibicami oscylującymi koło 30tki (lub starszych) ?Z fajnymi skromnymi nadrukami ,a nie rysunkami dla dzieci. W każdym Legijnym sklepie ze świecą się szuka takich Legijnych projektów. Pomyślcie o też takiej klienteli...

zalesny, 15.04.2017 20:24:09 - *.dynamic.chello.pl

Niedawno projekt z trampkiem i butelką piwa, teraz ten.... no nic, nie krytykuje, tylko stwierdzam fakt że młode pokolenie przejęło nadzór nad projektami i pewnie takie rzeczy teraz w modzie, czas iść na kibicowską emeryturę bo dla mnie takie koszulki nie mają stylu i fasonu. Pozdrawiam.

Do walo, 15.04.2017 20:36:26 - *.dynamic.chello.pl

Słabizna, fakt. Też nie przepadam za tym hasełkiem, ale oznacza ono ni mniej ni więcej jak obijać mocno pyski wszystkim adwersarzom.

Cult⚽️Legia, 15.04.2017 20:38:20 - *.159

Wiécej historii I sztuki piłki i Warszawy✌️⚽️Mniej tandety

x, 15.04.2017 23:37:34 - *.19-1.cable.virginm.net

haslo kompletnie nie pasuje do grafiki...jesli Hardcore Fans to powinno byc to jakos powazniej ujete graficznie, a nie rysunkowy piesek ktory wyglada na tym zdjeciu jak usmiechnieta mysz, czcionka to jakis pedzel. Hardcore to sie kojarzy z ostra jazda, cos mrocznego by bardziej pasowalo jak te stare koszulki Ultras Legia z polowy lat 90tych, fajna mialy grafike na plecach,jakiegos mrocznego zoltara. A tu niestety jest to dobra koszulka dla gimbazy jak to ktos powyzej ujal

x, 16.04.2017 00:39:03 - *.90

wzór bardzo słaby, a cena z kosmosu, sry, ale to naprawde przegięcie cenowe 70zł za koszulkę

..., 16.04.2017 01:40:17 - *.dynamic.chello.pl

czekam na ultras kostuche

Koras, 16.04.2017 06:26:33 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Wieś tańczy i śpiewa. Koszula słaba pod każdym względem. Hasło mocno Legia jest tak głupie, że szkoda nawet komentować, projekt to trochę połączenie rysunków dla dzieci z hasłami dla wielkich chuliganów, wielkość grafiki dla hipsterów z gumkami w nogawkach, kolor koszulki szary, czyli zgodnie z zasadami napisanymi przez kumaczy, nikt w tej koszulce nie wejdzie na Żyletę.

Wojtas, 16.04.2017 12:28:34 - *.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za dużo grafiki z przodu

x, 16.04.2017 15:18:59 - *.19-1.cable.virginm.net

bo najpierw powinien byc pokazany projekt aby sprawdzic oddzwiek czy ludziom sie podoba i czy beda chetni do kupna, a jak nie to wtedy zmienic projekt wedlug sugestii potencjalnych nabywcow, a tutaj pewnie zrobili kilkaset koszulek, nikt tego nie kupi, i kasa w bloto wyrzucona, pewnie kasa ze zbiorek na oprawy,ktora w zamysle miala sie zwrocic z zyskiem

sslabe, 16.04.2017 15:59:13 - *.dynamic.dsl.as9105.com

nic nowego nie napisze, slabo!!! bez polotu, bez przekazu, bez "wow"
sorry, takie moje zdanie ale widze ze i wiekszosc popiera, i podobne zdanie co do trampka a`la casual...
grafik potrzebny na juz! bo to sie zle skonczy!

Luk, 16.04.2017 20:03:37 - *.play-internet.pl

Jak sie komuś nie podoba niech nie kupuje

demo(L)ition, 16.04.2017 20:11:09 - *.play-internet.pl

Jakie 'hardcore fans' wymalowane na czole? Nie słowa a czyny w tej kategorii sie liczą. Ostatnie koszulki to jakaś perwersja. Niedługo sobie wypiszecie 'bardzo chuligani Legii' a na nastepnych już będziecie drukować artykuły z kodeksu karnego, za które można się do nas przyczepić. Żeby tylko zaznaczyć niegrzeczność, żeby tylko dać takie poczucie młodym kupcom, którzy już potem nie muszą się niczym wykazać... no i ostatecznie by kasa się zgadzała.

Lp7, 17.04.2017 11:53:57 - *.dynamic.chello.pl

Nie slaby, a Żenujący projekt :)

Bemowiak, 17.04.2017 12:43:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

W ogóle mało jest odzieży typu casual,jakiś skromny nadruk stylowo wyglądający. Taka odzież, w której można by było pójść nie tylko na mecz ale też na imprezę czy nawet randkę. We wszystkich Legijnych sklepach odzież robiona jest pod nastolatków z dużą ilością farby i z rysuneczkiem. Producenci odzieży pomyślcie o klientach 30+,na pewno na tym nie stracicie.

Grześ, 17.04.2017 18:17:53 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Miał nikt nie kupić... Miało nie być klientów.... a dla mnie nie starczyło.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.