Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. godz. 14:00

LIVE!: Legia - Korona Kielce

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 15:30 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Koronę Kielce. Jeśli legioniści wygrają, awansują na pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu przy Łazienkowskiej!




Komentarze: (20)

L , 17.04.2017 14:27:57 - *.73.threembb.co.uk

Siadamy na scyzoryki od samego poczatku spotkania. LEGIA MISTRZ!!!!

Wawa, 17.04.2017 14:36:47 - *.play-internet.pl

Necid OUT!
Legia-korona 1:2

grzesiek, 17.04.2017 14:41:57 - *.centertel.pl

Licze ze kuchy z rado i odzidzia wypunktuja korone w 1 polowie a w drugiej wejdzie chukwu chociaz na jakies 30 minut i dokonczy dziela;)

FORTUNA STS, 17.04.2017 15:14:36 - *.93

zaklad na 100%. żółta kartka VOO!

antyk, 17.04.2017 15:27:55 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Kucharczyk i Hamalainen w pierwszym składzie,mam nadzieje że Magiera wie co robi

Kipkorir, 17.04.2017 16:03:34 - *.dynamic.chello.pl

Z taką grą oni chcą myśleć o fotelu lidera? Tradycyjnie od zimy nic się nie zmienia - dramatyczna obrona stałych fragmentów, straty, zero pomysłu na grę - długa do przodu na zapalenie płuc.

Siwy, 17.04.2017 16:20:03 - *.centertel.pl

W I połowie piach

kibic, 17.04.2017 16:52:43 - *.smtvsat.pl

Legio, bierzmy się do roboty!

Dario, 17.04.2017 16:55:47 - *.dynamic.chello.pl

To ja już wiem że będzie remis.Tak grają jakoś bez przekonania.Tak właśnie zarabiają bukmacherzy.

Grajcie na Rzeźniczaka, 17.04.2017 17:05:01 - *.dynamic.chello.pl

Dramat, dno i 2 metry mułu. Przecież oni już nawet do rywali piłkę podają. Limit szczęścia chyba się skończył w tym sezonie.

kowaL, 17.04.2017 17:08:20 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

i co? miało łatwo i przyjemnie, a jest jak zwykle...żenada...

Olo, 17.04.2017 17:09:44 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie ten lany poniedziałek

jaosiki, 17.04.2017 17:27:44 - *.56.neoplus.adsl.tpnet.pl

bogatym zabieramy, biednym oddajemy...

Andrzej, 17.04.2017 17:28:34 - *.centertel.pl

Niech ku.. teraz którys napisze ze Hamalanienowi sie nalezy miejsce w 11.
Super że strzelił bramke lechowi ale on jest beznadziejny, dziś to była kolejna kolejna i jeszcze kolejna szansa i powienien zejść juz w przerwie.

Andrzej, 17.04.2017 17:34:00 - *.centertel.pl

Czy Pan Szanowny trener nauczy się kiedyś że warto robić zmiany wcześniej

Artur, 17.04.2017 17:37:19 - *.51

mowie to od poczatku tej rundy...bez napadziora nie da sie zdobyc MP. Nie czarujmy se z amica i lechia to byla fura szczescia, dzis go nie bylo. Bardzo slabo to wyglada w kontekscie rundy finalowej

Lucjan .B, 17.04.2017 18:04:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu magiera nie gra jednym napastnikiem!!Chikwu dac szanse od poczatku w takim meczu niech sie ogrywa a kucharczyk lepiej wyglada jak wchodzi z lawki taki joker gdzie Vako on dobry technicznie ograny w holandii lepszy niz jodla czemu nie gra nagy tez jest dobry lepszy niz kuchy a hama na jokera i do przodu nie ogarniam mysli szkoleniowej nawet temu szymanskiemu dac pograc chociaz dryga polowke bo jodla slaby a lepszy juz nie bedzie.LEGIA grac Kur.....mac.

Krzeszczu, 17.04.2017 18:46:24 - *.cust.bredband2.com

@ Lucjan.B: Magiera wlasnie gra JEDNYM napastnikiem. Vako?
Ogladasz mecze Legii czy tylko skroty? Albo same referaty ktos ci czyta?
A Chukwu ogrywac to sie moze, ale w drugiej dryzynie. W pierwszej to sie walczy o zwyciestwa i trofea a nie ogrywa. I niech sobie kupi buty o wlasciwym rozmiarze.
I wstaw od czasu do czasu przecinek czy kropke, bo sie tego belkotu nie da czytac.

Do krzeszczu, 17.04.2017 19:16:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Belkotow nie musisz czytać, Lucjan ma dużo racji. Jeśli uważasz jednego napastnika że to Hamalanien czy Kucharczyk to są to pomocnicy. Zarówno jeden jak i drugi nie wykorzystuje swoich szans od pierwszych minut a komentarze magiery że Hamalanien po meczu w Poznaniu zasłużył na 11 to może zabraknąć miejsc w 11 biorąc pod uwagę strzelenie bramek.
Jeśli drużynie nie idzie to robi się zmiany, po pierwszej połowie wielu było kandydatów i warto korzystać z rezerwowych bo takim zachowaniem Magiera pokazuje swoim pupilom że nie ważnej jak będą grać to nic im nie grozi Legia grała beznadziejnie, a Magiera nie wykorzystuje wszystkich zmian Muszą wygrać a on zmienia napastnika za napastnika zamiast zdjąć np Jodłowca i wpuścić Chukwu lub necida.
Po pierwszej połowie za Hamalaniena powinien wejść Nagy czy Szymański a Kucharczyk do ataku a w 60 min Chukwu lub Necid za Jodłowca i przy prowadzeniu można zdjąć Kucharczyka

hajdukL, 17.04.2017 23:02:40 - *.ar-network.pl

@Krzeszczu. Forma twa coraz słabsza jak Legia na wiosnę.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.