Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. godz. 17:25

Legia Warszawa 0-0 Korona Kielce

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaledwie bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Koroną Kielce w wielkanocny poniedziałek. Mistrzowie Polski stracili tym samym szansę na zajęcie pozycji lidera tabeli ekstraklasy. Kielczanie przerwali w poniedziałek swoją passę wyjazdowych porażek. Był to dla nich pierwszy zdobyty punkty poza swoim stadionem od listopada zeszłego roku.

Pierwszą groźną akcję stworzyła sobie Korona Kielce. Miguel Palanca dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a uderzenie głową Serhija Pyłypczuka minimalnie przeleciało obok prawej słupka. Niebawem dwukrotnie zagrozili legioniści. Najpierw Kasper Hamalainen, będąc w polu karnym, nie opanował podania od Vadisa Odjiji-Ofoe, a za moment Fin z kilku metrów posłał futbolówkę ponad poprzeczką. Z biegiem czasu to przyjezdni zaczęli osiągać coraz większą przewagę. W 28. minucie z dystansu huknął Jakub Kiełb i Arkadiusz Malarz z najwyższym trudem odbił piłkę przed siebie. Niewiele przed przerwą główkował Maciej Dąbrowski. Środowy obrońca nie zdołał jednak trafić chociażby w światło bramki. Po bezbarwnej pierwszej połowie utrzymał się wynik bezbramkowy, który był jak najbardziej sprawiedliwy.

W drugich 45 minutach nie działo się zbyt wiele. Ataki Legii nadal nie stanowiły żadnego zagrożenia dla przeciwnika. Koroniarze z kolei skupiali się na groźnych kontrach. Kilkukrotnie Arkadiusz Malarz był zmuszany do ofiarnych interwencji, a najlepiej zachował się blisko kwadrans przed końcowym gwizdkiem, kiedy odbił mocną próbę Nabila Aankoura. W 82. minucie golkiper ze stolicy z jeszcze lepszej strony zaprezentował się przy strzale Jakuba Kiełba, który sparował do boku.

Legia Warszawa 0-0 (0-0) Korona Kielce

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk (80, 27. Daniel Chima Chukwu), 3. Tomasz Jodłowiec, 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 32. Miroslav Radović - 22. Kasper Hämäläinen (67, 21. Dominik Nagy).

Korona: 82. Milan Borjan - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 23. Elhadji Pape Diaw, 19. Ken Kallaste - 17. Miguel Palanca (90, 37. Jakub Mrozik), 8. Mateusz Możdżeń, 14. Jakub Żubrowski (87, 6. Vanja Marković), 10. Nabil Aankour, 5. Serhij Pyłypczuk (81, 9. Dani Abalo) - 15. Jacek Kiełb.

żółte kartki: Moulin, Odjidja-Ofoe - Pyłypczuk, Dejmek, Żubrowski.

sędziował: Bartosz Frankowski.

widzów: 17 962.



Komentarze: (51)

Kondi1916, 17.04.2017 17:27:47 - *.bb.sky.com

Jak przez cały mecz nie oddaje sie celnych strzałów + hlousek nie potrafi wrzucić żadnej piłki...

Tomson , 17.04.2017 17:28:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Świetnie...

janosiki, 17.04.2017 17:28:29 - *.56.neoplus.adsl.tpnet.pl

bogatym zabieramy, biednym oddajemy

wow

janosiki, 17.04.2017 17:28:36 - *.56.neoplus.adsl.tpnet.pl

bogatym zabieramy, biednym oddajemy

wow

aa, 17.04.2017 17:30:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pieknie odpuszczony mecz... rzygac sie chcialo patrzac na wyczyny naszych grajkow...

jp, 17.04.2017 17:30:26 - *.centertel.pl

WSTYD WYGRANA W POZNANIU BYŁA BEZWARTOŚCIOWA. MISTRZOSTWO JEST JUŻ W BIAŁYMSTOKU.

17m, 17.04.2017 17:30:36 - *.siedlce.vectranet.pl

Przykro patrzeć jak dostająca wp... od każdego na wyjazdach Korona nagle gra mecz życia, a my nie jesteśmy w stanie nic zrobić

DawidL, 17.04.2017 17:31:44 - *.dynamic.mm.pl

Słaby mecz w wykonaniu Legii .Początek jeszcze był ok ale czym dalej tym większy chaos (L)

Javox, 17.04.2017 17:32:42 - *.135

Wstawianie Kucharczyka to jakis kryminał jest! W pierwszej połowie ani jednego dobrego zagrania, w drugiej był trzy razy przy piłce, dwa razy stracił, raz podał. A "trener" ściąga Hamę zamiast tego niepełnosprawnego osobnika. Wstyd i hańba.

MF85, 17.04.2017 17:32:46 - *.play-internet.pl

Ż E N A D A ! ! !
Hlousek 15 "dośrodkowań", ŻADNE do celu...!!!
Cały zesół w 2 połowie nie potrafił wymienić kilku podań...
Wyprowadzanie piłki prosto pod nogi rywali...
zawodnicy Korony po prostu BIEGALI i WALCZYLI o każdą piłke...
NIE MAMY NAPASTNIKA...

grzesiek, 17.04.2017 17:34:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo słaby mecz Legii.

Widać że słabsza dyspozycja Rado i Odzidzi i praktycznie mozemy grac jedynie na remisy...

Dziwi mnie ze Chukwu nie dostal szansy na dluzej niz 10 minut, nawet w ciagu 10 minut stworzył sobie jedną sytuację do strzału. Dobrze gra głową a w takim meczu taki piłkarz był bezcenny.
Po co hamalainen od poczatku zagral , skoro on nie umie grać na szpicy, to juz pytanie do Jacka Magiery...

GCW, 17.04.2017 17:35:22 - *.dynamic.chello.pl

Bez sensu...
Najpierw się pokonuje głównego przeciwnika do tytułu po to aby tydzień później oddać punkty przeciętniakowi naszej ligi jakich wielu...

taktyk, 17.04.2017 17:35:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wg mnie bylo to ustawione gdyz Legia konczac na drugim miejscu chce zagrac z Lechem i Lechia u siebie i pokazac siuskom gdzie ich miejsce w szeregu

Kibic L, 17.04.2017 17:35:38 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

To co wyprawiał Moulin dzisiaj to przechodzi ludzkie pojęcie. On powinien być zdjęty najpóźniej po 20 minutach.
Widać gołym okiem, że za dużo świętowali. Snuli się po boisku, Korona lepsza pod każdym względem.

Konrad, 17.04.2017 17:36:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeden celny strzał przez cały mecz z takim przeciwnikiem żenada

Saimon, 17.04.2017 17:37:07 - *.rypin.vectranet.pl

Dzieki Arek za 1 punkt. Rypin 100% Legia

Pit, 17.04.2017 17:38:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W imieniu swoim i całej rodziny serdecznie dziękujemy Panom Piłkarzom za wspaniały mecz z tak wielką drużyną jak Korona.idealny prezent na Święta Wielkanocne: fotel lidera...... A tak poważnie to wstyd i wiocha. Legia gra bez napastników ( Kucharz i Hami to fajne chłopaki ale nie ten poziom). Bez napastników nie ma możliwości zdobycia tytułu MP.... Bravo

Hefajtos, 17.04.2017 17:39:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten mecz to gowno

Zniesmaczony, 17.04.2017 17:42:14 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Ostatnio taki mecz legi oglądałem za czasów albana. Nawet w niższej lidze niema takiego niechlujstwa w grze straty przeplatane fatalnymi podaniami aż żal było na to patrzeć , w drugiej połowie ta dziadoszczyzna udzieliła się nawet Vadisowi który zresztą ostatnio jest za bardzo elektryczny wynikiem czego kartka . Szkoda bo można było wskoczyć na fotel lidera

ISEDR, 17.04.2017 17:42:51 - *.centertel.pl

LIPA!!! Dawno powinniśmy być na fotelu lidera ale nie stety pewne 3 punkty poszły w las! Kuźwa Termalica Ruch Korona zamiast 9 pkt są aż 2

Andrzej , 17.04.2017 17:43:01 - *.centertel.pl

WSTYD KUR.. WSTYD. Zenada, Korona na wyjazdach z 10 spotkań przegrała 9 i traci średnio 2.5 bramki.
Co robi trener wpuszcza Hamalanineia, który po raz kolejny zawodzi i jesli magiera za bramkę z lechem daje hamalanowi 11 to jest ch.. trenerem bo by miejsca zabrakło w pierwszej 11 za takie wyróżnienia.
Druzyna gra piach i kiedy zmiana, prawie w 70 min.
Drużyna musi wygrać i co robi trener zmienia napastnika za napastnika, trzeba było jeszcze zdjąc kucharczyka i wstawić brozia.

Walka, 17.04.2017 17:43:04 - *.dynamic.chello.pl

Korona walczyla o kazda pilke u nas chlopaki odpuszczali co sie dalo. Korona wygrywala wszystkie stykowe sytuacje. Zaczelo sie gwiazdorzenie w zachowaniy i grze, przyjdzie kilka porazek i znow zacza grac

Matt, 17.04.2017 17:43:15 - *.2

To był mecz, w którym Rado powinien wstrząsnąć drużyną jako stary lider. W tej rundzie możemy mieć do niego zarzuty. O Jędrzejczyku nawet nie wspominam, bo on to gwiazdą jest na treningach jak udaje żabę. Po prostu żal. Chłopaki jeszcze się nie obudzili. Żadne zwycięstwo wiosną, nawet niedawne 3:0 nie było pewną grą i prowadzeniem zawodów. Potrafimy komuś poziomem dorównać, ale na pewno nie potrafimy grać swojego.

Brak walki, 17.04.2017 17:45:40 - *.dynamic.chello.pl

Tylko Korona walczyla w tym meczu. Pilkarze Legii gwazdorzyli zachowaniem i odpuszczaniem wszystkich stykowych sytuacji. Magiera poglaska po glowkach i wracaja do stolow na jajeczko i sledzika. Taka prawda. Znow zapominaja o kibicach ktorzy przychodz na mecze.

Sebo(L), 17.04.2017 17:46:31 - *.slupsk.vectranet.pl

Ten mecz powinien być przez Legię gładko wygrany,biorąc pod uwagę serię zwycięstw z silnymi przeciwnikami,tymczasem przyjeżdża niezbyt wymagająca Korona i...dyktuje warunki gry!! Legia nie potrafi skonstruować dosłownie ani jednej pomysłowej akcji,po której można zdobyć gola. Tak jak by nagle z dobrze napompowanej piłki zeszło całkowicie powietrze. Cud tylko,że nie skończyło się na porażce. Szkoda zmarnowanej szansy na objęcie pozycji lidera. Pościg za Jagą trwa nadal,tyle,że może za chwilę się okazać,iż te stracone 2 punkt będą miały bardzo duże znaczenie na koniec rozgrywek.

Ropa(L), 17.04.2017 17:50:30 - *.statics.netsource.ie

Co to mialo byc "gwiazdeczki" !? Jeden celny strzal przeciwko slabiutkeij Koronie !? Widac "piorka" wyrosly w zastraszajaco szybkim tempie. Zero ambicji panowie...zero.Wstyd i tyle. Treneiro Magic-Magiera...!? Legia to chyba za duzo na ta chwile dla Ciebie. Po 45 minutach powinny byc 2 zmiany.Nagy za "Fatalnego" Kuchego a Chukwu za miernote Hamalainena.To byl obowiazkowy ruch.Brak taktyki to kolejna slabosc treneiro.Wszyscy graja jakby nie bylo w tej druzynie trenera.Motywacja pilkarzyn=zero a za to tez poniekad odpowiada kolcz. Tak wiec Jacku czy bedzie "Mistrz" czy nie ty powinienes w 1 kolejnosci opuscic druzyne.

Seb, 17.04.2017 17:50:45 - *.dynamic.chello.pl

Ewidentnie mecz odpuszczony...Nie chcieli tego wygrać..

oweno, 17.04.2017 17:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

znów głupia strata punktów oby nie zabrakło ich na koniec sezonu (L)

Andrzej, 17.04.2017 17:58:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Strach pomyślec jak odejdzie Vadis, to legia z własnej połowy nie wyjdzie

Grajcie na Rzeźniczaka, 17.04.2017 17:58:52 - *.dynamic.chello.pl

No i fart się skończył. Wyglądali dziś jak grupka przypadkowo zebranych juniorów. Laga do przodu i może ktoś dojdzie do piłki. Czy usłyszymy, że forma przyjdzie w maju? Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo. Nie zdziwię się jak w ostatecznym rozrachunku zabraknie 1-2 punktów.

:), 17.04.2017 17:59:22 - *.jmdi.pl

Czy oni CHCIELI wygrać? Lepiej grać z Lechem, Lechią i prawdopodobnie z Wisłą w Warszawie niż z jedną z tych pierwszych na wyjeździe

grzesiek, 17.04.2017 18:00:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Generalnie jesli chodzi o odpuszczenie tego meczu to trudno powiedziec. Faktycznie mogl byc odpuszczony, ale przeciez z lechem o malo nie przegralismy...

Bart, 17.04.2017 18:08:30 - *.centertel.pl

Widac ze Magiera i pilkarzyki po szczesliwej wygranej w poznaniu poczuli sie jak gwiazdy bo dzis kompletnie odpuscili. Zero zgrania, pomyslu na skladna akcje, masa niedokladnosci. Kuchy i Jedza to nawet w meczowej kadrze nie powinni byc. Najgorsi na boisku. Rado tez odpuscil. Hama tragiczny. Z taka gra to o mistrzostwie mozemy tylko pomarzyc.
Zero szacunku dla kibicow. Na wyjazdach kozaki w domu frajerzy. Zal bylo na to patrzec.

L, 17.04.2017 18:11:53 - *.dynamic.chello.pl

Panowie piłkarze siedzą sobie przy świątecznych stołach , jedzą ,piją a tu im każą wstać grać biegać i jeszcze wygrywać.Co za bezczelność....

Artur, 17.04.2017 18:22:56 - *.51

nie gadajcie, ze odpuszczali...bo akurat z amica i lechia lepiej grac na wyjazdach bo w domu to my z nikim chyba nie wygramy w tej rundzie finalowej. Im wiecej wyjazdow tym lepiej.
Zero szczescia, zero zwyciestw.

Tomek, 17.04.2017 18:28:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciężko się oglądało ten mecz. Chukwu jest beznadziejny​ wchodząc na końcówkę nie potrafił nic zrobić. Nawet w walce o piłkę przegrywał z zawodnikami co grali od początku spotkania. Za to plusem tego meczu był Nagy. Powinien dostać szansę od pierwszej minuty z Cracovią.

Gor, 17.04.2017 19:17:11 - *.dyn.optonline.net

Ten housek to mi sie juz dawno nie podoba te jego wrzutki to sie nadaja! Naxakra

Grubas, 17.04.2017 19:22:06 - *.dynamic.chello.pl

Stasiak na konferansjerce ? Symbol zmian na Legii. Nie da sie zrozumieć grubasa piszczy jak baba

, 17.04.2017 19:32:27 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd to kraść i z tyłka spaść malkonteńci

Ludzie, 17.04.2017 19:39:48 - *.2-1.cable.virginm.net

Zlądujcie na ziemię to jest ekstraklasa.

Biała Łapa, 17.04.2017 20:08:10 - *.dynamic.chello.pl

Legia potraktowała konfrontację z Koroną iście świątecznie. Serdecznie współczuję tym, którzy udali się na stadion przy Ł3 po to aby jedynie marznąć i się dodatkowo stresować na zakończenie świąt. Również kibice "przy tv" przeżyli gorzki smak nieplanowanego i koszmarnie nudnego remisu. Tak sobie myślę, że jeżeli trener Magiera wszem i wobec ogłasza, iż legioniści będą trenować w: pt., so. i nd., to ten ponad limitowy wysiłek absolutnie nie przełożył się na to co nasze gwiazdeczki zaprezentowały w tzw. "lany poniedziałek". Chyba tym razem ilość (jednostek treningowych) nie przełożyła się na jakość gry w tym konkretnym - ważnym dla końcowego układu tabeli - meczu. Należy to cenić jako ewidentną wtopę szkoleniową. Piłkarze po prostu zostali "zajechani" przez ambitny zespół trenerski. Efekt potraktowania piłkarzy jak futbolowych cyborgów każdy widział...Tym razem to trener Legii nie dopuścił swojej drużyny do objęcia fotela lidera. Panie Jacku postuluję o pilny powrót na matkę-ziemię!!!

farba, 17.04.2017 20:09:41 - *.kamnet.pl

Ja będąc na miejscu Prezesa Miodulskiego biorę statystyki w rękę po meczu i idę do trenera Magiery i mówię jeszcze jeden taki mecz u siebie i wypad naprawdę to jest żenada przez ponad 90min 1 celny strzał na dodatek przypadkowy.

farba, 17.04.2017 20:14:38 - *.kamnet.pl

Tak naprawdę to jak się oglądało dziś Legie to widać ,że Legia jest słabo przygotowana kondycyjnie. Za Magiery to jeszcze nie widziałem drużyny żeby siadła pressingiem na rywala zwłaszcza u siebie. Milion podań w zwolnionym tempie z których nic nie wynika.

farba, 17.04.2017 20:21:03 - *.kamnet.pl

Tak naprawdę to pierwszy skład ma wywalone bo i tak mają pewne miejsce w jedenastce w Legii nie ma żadnej konkurencji skrzydła nie istnieją. To podstawowy błąd Magiery bo tak naprawdę z całym szacunkiem do zawodników Jędza Rado Kuchy to ławka nic nie grają. Noch wchodzi i widać,że mu się chce,a nie jak reszta spacer i liczy na Ofoe że zrobi akcję meczu i jakoś to będzie. ŻENADA.

farba, 17.04.2017 20:23:41 - *.kamnet.pl

Tak naprawdę to pierwszy skład ma wywalone bo i tak mają pewne miejsce w jedenastce w Legii nie ma żadnej konkurencji skrzydła nie istnieją. To podstawowy błąd Magiery bo tak naprawdę z całym szacunkiem do zawodników Jędza Rado Kuchy to ławka nic nie grają. Noch wchodzi i widać,że mu się chce,a nie jak reszta spacer i liczy na Ofoe że zrobi akcję meczu i jakoś to będzie. ŻENADA.

Jacoo, 17.04.2017 20:36:51 - *.adsl.inetia.pl

Jedrzejczyk kryminał. Kadrowicz nie powinien schodzić poniżej pewnego poziomu. Reszta słabo, bez zaangażowania, przetruchtali obok meczu. Jedynie młody Węgier zostawił trochę serca na boisku. Lech w sobotę rozjechal petrochemie, my nie potrafimy wygrać z piłkarsko o 3 poziomy słabsza Korona... wyglada na to ze przez gwiazdorskie podejście.

buk zapłać, 17.04.2017 21:46:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzieci jutro obiadu nie bedzie.. Podziękujcie Legii!

Trch, 17.04.2017 22:43:03 - *.dynamic.chello.pl

Po co pilkarze maja sie wysilac, walczyc, trenowac jak przeciez kolezka trener i tak gwarantuje im miejsce w skladzie.
Hama - jedna udana akcja w tym roku i w nagrode pierwszy sklad.
Rado - kolejny mecz z jednym udanym zagraniem, nie ma wplywu na druzyne jako kapitan ale za zaslugi pierwszy sklad.
Jedza - najwieksze drewno tej rundy, powinien biegac po 3-ligiwych boiskach, ale robi dobra atmosfere na treningach no i bajeczny kontrakt wiec musi grac.
Kuchy - 2 dobre mecze w roku a wiec musi teraz grac wszystko.
Kopczynski - gdyby nie kartki to tez by gral bo wiecznie mlody i utalentowany. Drewno!

Czy sie stoi czy sie lezy pierwszy sklad u magiery sie nalezy!

Druzyna nie ma stylu. Kazdy mecz to kopanina a wygrane to nie zasluga trenera i taktyki tylko szczescia i indywidualnych zrywow. Na dobrych sie spinamy i jakos to idzie, pozostalych odpuszczamy albo rywal nas potrafi zabiegac i dobrze bronic a wtedy brakuje pomyslu i umiejetnosci aby wygrac.

, 17.04.2017 23:24:45 - *.play-internet.pl

Dobrze moim zdaniem. Ktoś powinien pomyslec o tym, źe dzięki temu mamy łacha i Lechię u siebie, a jedziemy na wyjazd do śledziowa.

123, 18.04.2017 01:04:39 - *.dynamic.chello.pl

To nie jest tak że odpuścili mecz. Zadecydowała dyspozycja dnia a Legia dzisiaj była jeszcze przy świątecznym stole. Gdyby grali w sobotę prawdopodobnie byłby lider. Ale zostawmy gdybanie co by było jakby.. ...... spie....li i tyle. Lidera nie będzie i wychodzi na to że drugi raz pomoże nam ,,reforma ligi " (raz nam dała raz zabrała mistrza)
I tak dobrze że nie przegrali grając w ośmiu. Bez hamy,kuchego,rado. Reszta słabo z wyjątkiem Malarza,Dąbrowskiego, Moulin, Nagy. Hlousek walczył ale dośrodkowania tragedia ,Vadis kilka dobrych piłek reszta niedokładnie albo do przeciwnika. Jodła starty.

123, 18.04.2017 01:14:26 - *.dynamic.chello.pl

Ps:
I ten bramkarz korony kó....a jak on mnie wk......ał

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.