Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. godz. 17:44

Bartoszek: Gratuluję moim piłkarzom

Jeleń, źródło: Legionisci.com

Maciej Bartoszek (trener Korony): - Każdy widział jak ten mecz wyglądał. Chciałbym pogratulować moim zawodnikom konsekwencji i dążenia do zwycięstwa w tym spotkaniu. Może odczuwam nawet lekki niedosyt, bo mieliśmy swoje szanse, ale cieszę się bardzo z tego punktu i przełamania.

- Mieliśmy więcej strzałów, stworzyliśmy więcej sytuacji, ale statystyki nie decydują o wszystkim. Nie zmienia to faktu, że zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze. Do Warszawy jechaliśmy z nastawieniem na zwycięstwo, ale tak jak mówiłem, szanujemy ten punkt. Gra na czas Milana Borjana? Nie przesadzajmy w tym temacie.



Komentarze: (10)

Ropa(L), 17.04.2017 17:56:42 - *.statics.netsource.ie

Tak panie kolcz. Nic tylko pogratulowac.Niesamowite osiagniecie. Zwlaszcza ze ten mecz wygladal jakby sie gryzly dwa psy bez zebow.Ale dla was to i tak max.

gizior, 17.04.2017 18:26:29 - *.128

Gra na czas caly mecz tak jakby w dwumeczu wygrywali 2-1 i ten mówi ze nie ma co gadać o grze na czas?...

Krzeszczu, 17.04.2017 18:42:11 - *.cust.bredband2.com

W sumie to Kojak ma racje. Wyszli na boisko odwaznie, nie zaparkowali TIRa ale grali presingiem i atakowali. I swoje sytuacje mieli.
Stworzyli wiecej i grozniejszych akcji niz nasze wlasne bezzebne gwiazdy....
Wypda wiec pogratulowac Kojakowi taktyki i punktu.

Lukas, 17.04.2017 19:00:20 - *.centertel.pl

Gdzie są ci wszyscy przed meczowi napinacze. Legia zawsze traci pumkty z teoretycznie słabszymi drużynami, co może boleć w końcówce sezonu.

Krzeszczu, 17.04.2017 19:20:56 - *.cust.bredband2.com

@ Lukas: przestan siac ferment. KAZDA druzyna traci punkty z teoretycznie slabszymi rywalami.
A ze nas, Legie, boli to bardziej, bo tak uciekaja mistrzostwa, to inna sprawa.

Postawne chłopisko, 17.04.2017 19:40:34 - *.internetdsl.tpnet.pl

I gdzie te wszystkie napinaczki, ktore śmiały się z trenera że jedzie po punkty ? Żal mi Was dziewczyny...

Arek, 17.04.2017 20:17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie byłem dziś na meczu, ale ten ich bramkarz po zderzeniu z Dąbrowskim pod koniec wył jakby mu coś nogę obcięło. A co do napinaczy, szkoda gadać. Czytałem te wypociny po wypowiedzi Bartoszka i po raz kolejny napinanie się gimbazy bokiem wyszło. Żałosne to wszystko.

I gdzie ta gimbaza, 17.04.2017 21:19:30 - *.play-internet.pl

co śmiała się z trenera korony jak mówił że przyjeżdżają po zwycięstwo ? Dużo im nie zabrakło a by wywieźli 3 punkty. A tak poza tym to ludzie weźcie się opanujcie, nikt się nie będzie kładł przed naszymi grajkami i czekał na porażkę. Tu teraz każdy przyjeżdża punktować a nie przegrywać.

123, 18.04.2017 01:27:30 - *.dynamic.chello.pl

Bramkarz grał na czas ewidentnie ale nie ma się co dziwić, korzystny wynik To i gra na czas. Cały czas wznawiał piłkę na granicy pola karnego. W pierwszej połowie przy jednym z wybić wyszedł za pole karne ale liniowy pobiegł za obrońcami i nie widział. Oczywiście z piłką w łapach. Gdzie wolny gdzie kartka.

Juri, 18.04.2017 07:44:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tu jestem.ten co napisał że Legia wygra na luzie. Tak powinno być! Kogoś zabolało bo w fortunie przegrał?
Legia Pany.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.