Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. godz. 19:03

Piłkarze o meczu z Koroną

Filip Kaczmarczyk, Jeleń, Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Michał Pazdan: Graliśmy u siebie i mogliśmy wskoczyć na pierwsze miejsce, ale nie udało się. Taka jest piłka. Chociaż nie graliśmy pięknie, to szkoda, że takiego meczu nie wygraliśmy jedną bramką. Korona postawiła nam trudne warunki, grali z zaangażowaniem i widać to było po nich od samego początku. Nasi rywale grali agresywnie, ale spodziewaliśmy się tego po nich. Chcieliśmy rozgrywać piłkę, a Korona była na to przygotowana. Nie wychodziło nam to a szkoda, ponieważ mieliśmy szansę zająć pozycję lidera.

Do samego końca będziemy grali o zwycięstwa. Wiemy, że nie wykorzystaliśmy szansy, ale też nie ma co tego rozpamiętywać. Za tydzień gramy z Cracovią i jedziemy tam po trzy punkty. Na razie chcę się skupić na tym co mam do osiągnięcia z Legią i nie myślę o tym, co będzie po sezonie.

Vadis Odjidja-Ofoe: Nie wiem czy należała mi się żółta kartka. Nie chcę dyskutować na temat postawy sędziego, ponieważ to nie jest moja rola. Korona kilkukrotnie oddała groźne strzały z dystansu. Mieliśmy problemy z przedostaniem się pod ich pole karne, ponieważ grali bardzo agresywnie. Bezbramkowy remis jest zawsze lepszy niż przegrana, więc musimy uszanować jeden zdobyty punkt. Nie myślę, że nie doceniliśmy Korony. W pierwszych 20 minutach byliśmy od nich lepszym zespołem. W drugiej połowie to oni prezentowali się lepiej. Brakowało nam jakości w ostatnich podaniach i to był nasz największy problem. Być może brakowało nam dzisiaj rasowego snajpera, ale "Hama" dawał z siebie wszystko. Oczywiście, łatwiej się gra, kiedy masz bardzo dobrą typową "dziewiątkę". Nie uważam jednak, że jakiekolwiek braki kadrowe powinny być dla nas usprawiedliwieniem.

Chciałem dzisiaj dostać żółtą kartkę, więc cieszę się, że sędzią mnie ją ukarał. Z takimi rywalami jak Korona powinniśmy zawsze wygrywać na własnym stadionie. Mieliśmy szanse, żeby szybko wyjść na prowadzenie. Wówczas wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej.

Jacek Kiełb (Korona Kielce): W tym meczu walczyliśmy o zwycięstwo. Mieliśmy swoje sytuacje, które mogliśmy zamienić na bramkę. Na Legii nie gra się łatwo, ale w tym meczu stworzyli sobie wiele okazji. Nie możemy teraz patrzeć na tabelę. Niektórzy nie wierzyli, że damy radę awansować grupy mistrzowskiej. Teraz przed nami ważny meczu u siebie i mam nadzieję, że frekwencja dopisze.

Mateusz Możdzeń (Korona Kielce): Jesteśmy zadowoleni z remisu. Przed meczem wzięlibyśmy go w ciemno, ale po końcowym gwizdku czujemy lekki niedosyt. Niewiele brakowało, a mielibyśmy jeszcze lepsze humory. Przerwaliśmy naszą złą serię bez zdobyczy punktowej na wyjeździe. W meczu z Legią brakowało nam "kropki nad i". Być może powinniśmy zachować więcej spokoju pod bramką Legii. Dzisiaj mocno skupiliśmy na upilnowani Vadisa Odjiji-Ofoe, ponieważ wiemy że on zawsze potrafi stworzyć wiele zagrożenia.



Komentarze: (14)

Dario, 17.04.2017 19:12:54 - *.dynamic.chello.pl

Srata tata znam to na pamięć.

robos, 17.04.2017 19:31:52 - *.dynamic.chello.pl

Ogólnie bardzo słabo. Po takim zwycięstwie w Poznaniu powinni iść za ciosem i rozłożyć Koronę na łopatki. Rado bardzo słabo już od kilku spotkań. Odjija też dzisiaj nic nie pokazał. Kucharczyk trzy razy wypali, a pózniej ileś razy gaśnie. Hamalainen porażka. Chukwu za krótko grał aby go oceniać, ale też nic rewelacyjnego nie pokazał. Ogólnie bardzo słaby mecz, a finisz tuż tuż. Jednak i tak za Magiery w lidze uważam, że jest ogromny postęp, bo to co zrobił "Pastuch" na początku sezonu to był po prostu sabotaż.

krys008, 17.04.2017 19:35:32 - *.serv-net.pl

Co tu powiedzieć po takim meczu. Zero do zera z Korona u siebie, po bardzo słabym meczu. Tragedia, jak można było tak zagrać, szczęście, że Korona nie wykorzystała swoich okazji, dzięki Arek.

Cult⚽️Legia, 17.04.2017 20:27:54 - *.15

Grali agresywnue??a Kur...cool as wy nie ???Mistrz ma być Mistrzem I grać agresywnue !Leegiiaaa Oor deeeaadd

umbi, 17.04.2017 20:39:29 - *.play-internet.pl

Skautom Legii gratulujemy Necida i Chukwu. Brawo!

Fiszlegia, 17.04.2017 21:09:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Kurcze grali agresywnie a Wy co???????

Kibic L, 17.04.2017 21:33:18 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Moulin to albo najadł się w święta za dużo muli albo był jeszcze zamulony jak oni wszyscy dzisiaj.

Dario, 17.04.2017 21:40:08 - *.dynamic.chello.pl

Czy przed następnym meczem u siebie z drużyną,która broni się przed spadkiem mogę zamieścić komentarz z tym co powiedzą "piłkarze" Legii po meczu?
Bo ja już wiem dziś co oni powiedzą.
Ja już wiem co oni powiedzą za 4 miesiące po meczu u siebie z termalicą i łęczną.I wiem,że jak do ekstraklasy awansuje Chojniczanka to my na 100% z nimi przegramy.Po prostu znam to z życia.Chyba za długo żyje na tym świecie i już się w tym wszystkim połapałem o co tak naprawdę w tej "piłce nożnej"chodzi.

realista do dario, 17.04.2017 22:29:54 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Też to widzę.to chyba nie przypadek ze Legia remisuje lub przegrywa ze słabszymi zespołami z dołu tabeli od kilku sezonów.czemu fortuna sts pchają się do realnego sportu?to nie jest tak ze legia nagle zapomina jak sie gra lub lekcewazy.nagle wszystkie formacje graja tragicznie?ofe rado pazdan kuchy jodła itp.to chyba nie przypadek.korona potrzebowała punktu a Legii pasuje 2 miejsce bo z Lechem i Wisła u siebie a jaga i tak się nie da rady bo jej mistrzostwo nie pasuje no chyba ze chodzi tylko o NP bo ek.LM

Ale jaja, 17.04.2017 22:33:21 - *.skranetcan.pl

Pazdan dzisiaj jeden z gorszych meczów w legii myślami chyba już za granica

123, 18.04.2017 01:49:20 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan nie spodziewał się że korona będzie grać zamiast się położyć. Tak myślami jest już tak jak zlatan. Lepszy klub i € £ $ ale przy takiej grze jak dziś to nigdzie nie pojedzie. Vadis chciałem dostać żółtą kartkę. To trzeba było strzelić bramkę i zdjąć koszulkę. A korona, następna drużyna która czuje niedosyt.

AAA, 18.04.2017 06:33:46 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan zajmij się graniem lepiej...

(L)odz, 18.04.2017 07:34:58 - *.toya.net.pl

..zaraz usłyszymy i uwierzymy że po tym meczu wyciągniecie wnioski..jak zawsze...

rob bandit, 18.04.2017 08:04:49 - *.satfilm.com.pl

pazdan skoncentrowany ale przy wielkanocnym stole...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.