Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Jałocha bez czystego konta

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend rozegrano kilka spotkań, w których występowali wypożyczeni legioniści. Konrad Jałocha był bliski zachowania czystego konta, ale w doliczonym czasie gry nie zdołał obronić rzutu karnego. Jarosław Niezgoda nie znalazł sposobu na bramkarza "Kolejorza", natomiast postawa Michała Masłowskiego i kolegów nie dała choćby punktu w potyczce z Jagiellonią.
Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu Wisłą Płock
Mateusz Szwoch - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu Wisłą Płock

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 60. minuty w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań

Jakub Szumski - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Tychy
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Sanedcją Nowy Sącz

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Wartą Poznań
Arkadiusz Madeński - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Wartą Poznań

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa