Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Zieliński - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Zieliński - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 21 kwietnia 2017 r. godz. 14:23

Zieliński: Nie ułatwimy Legii zadania

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Musimy zagrać bardzo dobry mecz, konsekwentnie, z chłodną głową, mądrze i przede wszystkim skutecznie. Tak powinno się grać z mistrzem Polski, jeśli się myśli o zwycięstwie, a my o tym zwycięstwie myślimy. Teraz sytuacja zależy tylko od nas, więc zagramy o pełną pulę. Nie ułatwimy Legii zadania - mówi przed sobotnim spotkaniem trener Cracovii Jacek Zieliński.

- Oglądaliśmy mecz Legii z Koroną. Wiemy, jak wyglądał nasz przeciwnik i jak Korona się przeciwstawiła. W meczu z nami nie zagra Vadis Odjidja-Ofoe. To będzie duże osłabienie Legii, ale musimy być przygotowani na inne warianty. Wracają Kopczyński i Guilherme, więc to jest w dalszym ciągu bardzo mocny zespół.

- Miroslav Čovilo nadal jest w fazie leczenia, nawet nie rehabilitacji. Hubert Wołąkiewicz pauzuje za żółte kartki. Nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu osiemnastki meczowej borykający się z urazami Tomáš Vestenický i Hubert Adamczyk, chory Milan Dimun oraz Jakub Čunta, który ma złamane żebro.



Komentarze: (12)

@rek, 21.04.2017 14:50:06 - *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze... Niech tak Pan się nie stresuje... Od jakiegoś czasu wszyscy grają z (L)egią o pełną pulę... Panu zapewne też skapnie w sobotę jakiś punkcik wywalczony z (L)egią... Postarają się o to jak zwykle bukmacherzy... Pozdro (L)

Grochowiak , 21.04.2017 15:01:20 - *.play-internet.pl

Trenerze my jedziemy po remis, dobrze będzie :-)

re, 21.04.2017 15:27:46 - *.torservers.net

"Nie ułatwimy Legii zadania" no tak bo na Legię wszyscy się spinacie a potem w pucharach odpadacie z tworami z Macedonii itp. Legii to powinni wszyscy czerwony dywan do swojej bramki rozwijać w tej marnej ekstraklapie bo to jedyna drużyna z aspiracjami na coś więcej w Europie ciłająca punkty dla całej ligi czyli także dla tych co tak bardzo chcą u nas Tej Legii zaszkodzić.

Cala kolejka podobno ustawiona na remis, 21.04.2017 15:51:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia ten mecz zremisuje , cala kolejka jest podobno ustawiana na remis

m-l, 21.04.2017 19:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do powyzej ---a ty jestes jeb...hipokryta.......teoriaspiskowa-boys....dekielel bije ?)))chlopcze

marios, 21.04.2017 20:35:36 - *.static.isp.enf.pl

będzie remis jak w większości spotkań kto ma wiedzieć ten wie

J23, 21.04.2017 20:42:59 - *.dynamic.chello.pl

Smiac sie chce z tych wtajemniczonych piszacych o remisach. Haha no tajemnica pelna geba

Arek, 21.04.2017 22:44:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy tacy niby wszystko wiedzący, a po kolejce ci wszystko wiedzący będą płakać, że im kupony nie poszły hehe. I tyle są warte te Wasze tajemne informacje.

Rafix, 21.04.2017 23:00:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

0:2 LEGIUNIA ⚽️⚽️

do J23, 21.04.2017 23:31:37 - *.elartnet.pl

Masz rację, same oszołomy

Zlb, 22.04.2017 07:55:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto ma wiedzieć ten wie. Nieźle masz! !!!LM.

Bemowiak, 22.04.2017 07:58:48 - *.internetdsl.tpnet.pl

Legia ma wejść do rundy finałowej z pierwszego miejsca,więc zwycięstwo dzisiaj jest obowiązkowe. I nieważne czy Legia będzie grać z Lechią,Amicą u siebie czy na wyjeździe,ma wszystko po kolei wygrywać,a do tego bawić się piłką i prezentować radosny futbol ośmieszając przeciwników. Za te pieniądze,które dostała za awans do LM ma tę ligę przerastać. To obowiązek.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.