Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 22 kwietnia 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Cracovia - Legia

Redakcja

Cracovia jest bardzo wygodnym rywalem dla Legii. W ostatnich ośmiu meczach z "Pasami" legioniści zanotowali komplet zwycięstw. W 30. kolejce liczymy na podtrzymanie tej passy! Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Fragmenty również w formie Multiligi na C+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! ze stadionu w Krakowie.



Komentarze: (19)

123, 22.04.2017 17:29:28 - *.centertel.pl

To Nagy i Necid po bramce poproszę

mg, 22.04.2017 17:30:38 - *.centertel.pl

Hej Necid gollll!!! Pokaz sie w tej kartoflanej lidze ustrzel dzisiaj hat trick... Powodzonka

ostet, 22.04.2017 17:54:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pozytywnym zaskoczeniem brak fatalnego w składzie, oby drewniaka nie było jak najdłużej w składzie...

urban, 22.04.2017 18:50:34 - *.7-1.cable.virginm.net

jak pisalem wczesniej, Jedrzejczyk jest mega gowniany i dodatkowo zaczal lapami wymachiwac

Matt, 22.04.2017 18:51:03 - *.229

Powtarzam po raz kolejny - co na boisku robi Jędrzejczyk. Ten człowiek jest nieobliczalny. Taka ręka to zdarza się tylko na B-klasie i u nas. Rozumiem nastrzelenie itd. ale tutaj? Koleś wyskakuje jak siatkarz. Swoją bezbarwną grę od początku rundy przypieczętował wielkim klopsem. Ciekawe czy w przerwie letniej też będzie taki radosny i pełen energii, bo ostatnio to chyba tylko dowcipkował zamiast grać.

Bart, 22.04.2017 18:51:35 - *.centertel.pl

Rado i Jedza tak slabych pilkarzy jak oni dawno nie bylo. Obaj sa bez formy od poczatku roku ale Magiera ciagle na nich stawia. To pokazuje jak slabym jest trenetem. Nie ma pomyslu na gre, taktyke. Pierwsza polowa to kolejna kopanina.

Laguna wrócił , 22.04.2017 18:53:18 - *.play-internet.pl

Jedzą ewidentnie zagrał na stratę bramki niczym kiedyś Zub.Moze Jedza wysłał wujka do buka?
Nie chce mi się oglądać tej farsy.
Zawodnicy deklarują chęć zwycięstwa a się podkladają.

Leon, 22.04.2017 18:53:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe u jakiego buka gra jędza?

Zzzz, 22.04.2017 18:57:36 - *.dynamic.chello.pl

Jedza gwiazdeczko, dzieki. Presja cie zjadla.

jasnowidz jórek, 22.04.2017 18:59:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Necid nic nie strzeli do konca sezonu ,nie wariujcie

Krzeszczu, 22.04.2017 19:15:50 - *.cust.bredband2.com

Ojojojoooj, brawo Tomek!!!
Super gol, super przyjecie i wykonczenie. Podobnie jak Dominik Nagy. Tez sie ladnie sprawdzil.
Oby to bylo TO przelamanie.

@123: "wykrakales" :-))))

krys008, 22.04.2017 19:18:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do 123. Jasnowidz? Zagraj dziś w totka masz chłopie nosa!

do 123, 22.04.2017 19:24:51 - *.28

NOSTRADAMUS!!!

Do 123, 22.04.2017 19:25:59 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty jakiś jasnowidz czy co?

123, 22.04.2017 20:34:17 - *.centertel.pl

Nagy i Necid dziękuję :)
Wystarczy poprosić

Andrzej, 22.04.2017 21:52:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magiera poraz kolejny potwierdza ze drużynę źle przygotował do rundy( jak jak bez pomysłu grali w sparingach to ten sam piach w lidze), nie ma żadnych rozwiązań przy różnych czy wolnych, a do tego stawia na pupili co nie nn oświetlenie dobrze wpłynąć na cały zespół, co robi na boisku GUI, Radovic też mógłby chwilę odpocząć na lawce

Artec, 22.04.2017 22:36:01 - *.centertel.pl

Wynik cieszy. Gra? No cóż. Co się dzieje z formą Jędzy Rado czy Gui? Drużyna ma straszne przestoje. Czy eksplozja formy ma nastąpić na te 7 kolejek? Czy kudłaty już zapowiedział drużynie że po sezonie najlepiej zarabiający mogą odejść? Wròcą asy z wypożyczeñ, uzupełnimy skład wychowankami i drżyj europo oraz ligo.

Wolfik, 22.04.2017 23:29:18 - *.dynamic.mm.pl

@Artec: Coś takiego zapowiedział nie "kudłaty" tylko były celebryta. Mam nadzieje, że formy nie stracił i dalej gada co mu się uroi.

Grzesiek, 23.04.2017 09:04:14 - *.centertel.pl

Gdyby Jedza nie zagral reka to pewnie i tak bylaby bramka. Tak jak w meczu z lechem. Jak arek nie popracuje nad wyjsciami do pilek przy dosrodkowaniach to marnie widze przyszly sezon

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.