Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 23 kwietnia 2017 r. godz. 10:15

Debiut flagi Mocno Legia!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu w Krakowie zadebiutowała nowa legijna flaga "Mocno Legia!" z herbem Legii i buldogiem trzymającym kij bejsbolowy. Projekt nowego płótna przygotowali UZL, zaś fundusze pochodziły ze sprzedaży koszulek "Mocno Legia". Wszyscy fani na tym wyjeździe posiadali okazjonalne szaliki z motywem nowej legijnej flagi.



przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (47)

Key ball, 23.04.2017 10:24:48 - *.play-internet.pl

Old Scholl very nice

Stefciu, 23.04.2017 10:53:07 - *.centertel.pl

Słabo to wyszło z tym psem (buldogiem) ....
Cos mi sie kojarzy z ... deszcze nie spokojne ... Nakarmimy psa psa psa :(
Mocno Legia :)

Jacek456, 23.04.2017 11:28:23 - *.dynamic.mm.pl

mi sie kojarzy z smieszkami heheszkami z twittera. brakuje tylko jeszcze legia musisz.

FzMP, 23.04.2017 11:52:27 - *.189

a w Krakowie tymczasem zrzutka na zęby dla szczerbatego ;)

L, 23.04.2017 11:52:52 - *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Debiut rowniez zaliczyla flaga Targówek. Zajebisty wyjazd:)

cornholio, 23.04.2017 12:03:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Buldog trzymający kij bejsbolowy. Projektował Krzyś lat 16?

do L, 23.04.2017 12:21:52 - *.dynamic.chello.pl

Debiut flagi Targówek, miałeś oczywiście na myśli wyjazdowy jej debiut.

(L), 23.04.2017 12:24:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oj Krzysiu Krzysiu. Nie ma 16 lat. Zobacz na foto powiedzmy sprzed 16 lat. A może bardziej sprzed 20 -23.
Może zrozumiesz :) sam mam podobny tshirt -bez hasła -w domu kupiony w 1996. Z racji wagi juz w niego nie wejdę. . ;)

do Cornholio, 23.04.2017 12:41:07 - *.214.rev.kbt.pl

Za młody dzieciaku jesteś, żeby pamiętać od kiedy buldog z baseballem i chociażby drewnianą nogą pojawił się na Legii. Zresztą w szalonych latach 90-tych to właśnie buldoga upatrzyło sobie większość ekip, przed czasami jakichś pitbulli itp.
Natomiast samo hasło MOCNO LEGIA jest mocno średnie. Myślałem,że po jakimś czasie przeminie, a tu teraz pojawiła się flaga i już stanie się częścią naszej kibolskiej historii

hasło porażka, 23.04.2017 12:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to hasło to kompromitacja, jedynie gimbaza może się tym jarać....

Filip, 23.04.2017 13:00:10 - *.202

Lepiej juz byloby Mocna Legia

Peter, 23.04.2017 13:07:16 - *.202

Mi sie kojarzy z feelem wyzej mocniej dalej

!!!, 23.04.2017 13:09:25 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Czcionka z generatora (capture it), ale dobrze jest :)

yyyy, 23.04.2017 13:26:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Strasznie słaba

cornholio, 23.04.2017 13:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może nie dzieciaku, bo jestem rocznikiem z lat 70 i pewnie mam dużo większy staż na Legii niż ty, a po prostu żałosne to jest, żeby bulldoga z bejsbolem! na flagę ładować.

haslo ok, 23.04.2017 13:29:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hasło na fladze ok, ale ten buldog ma zeza i jest jakby z kreskówki...

Słabo UZL, 23.04.2017 13:36:13 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Flaga bez szału, ani słaba ani dobra. Za to hasło mocno Legia jest mocno słabe.

matwij, 23.04.2017 13:57:40 - *.dynamic.chello.pl

hasło bardzo słabe, bez sensu. A pies z kijem bejsbolowym to nawiązanie do "kibica" lat 90... Czyli osiedlowego menela bez zębów w kaszkiecie i koszulce z buldogiem. MEGA SŁABA FLAGA :( Może 15 lat temu, kiedy na wyjazdy jeździło się tylko na dym, miałbym fun. W dzisiejszych czasach i realiach to kiepska propozycja.

Bidon, 23.04.2017 13:57:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokladnie bylo dac buldoga takiego samego jak na koszulkach w latach 90 byl ( on na pewno nie byl czarny jak ten ) co do hasla MOCNO LEGIA chyba nikt nie wyjasnil o co z tym chodzi.

eLo, 23.04.2017 14:27:11 - *.icpnet.pl

kozak flaga

Andrzej, 23.04.2017 14:33:24 - *.dynamic.chello.pl

No bulldog z lat 90 był szary i na kiju jeszcze miał wypisane lech i ksp z krzyżykami o ile dobrze pamiętam - nie chce mi się zaglądać do szafy :) Swoją drogą także się w nią już nie zmieszczę :)

Cult⚽️Legia, 23.04.2017 14:41:12 - *.40

Jest ok ale wiècej Kreatywnych I Narodowych ,n.p Hit z Wiednia

zaz, 23.04.2017 14:51:39 - *.internetdsl.tpnet.pl

Mocno Słaba!

Buldog z lat 90, 23.04.2017 15:10:15 - *.play-internet.pl

Tamte buldogi były zajebiste. Miałem kilka koszulek z podobnymi motywami, ale już ślad po nich nie został...tamte były dużo fajniejsze. Zajebista była jak idzie buldog z kijem i tarczą Legii

MF85, 23.04.2017 15:16:26 - *.sta.asta-net.com.pl

jedna z najsłabszych naszych flag... :(

FOREVER LEGIA, 23.04.2017 15:30:37 - *.play-internet.pl

Mocno Legia?.Za cholere nie wiem,co autor mial na mysli.A co do flag z lat80/90,to przewazaly flagi z nazwami dzielnic i okolic Warszawy np Otwock,czy Minsk Maz,flagi z celtykiem-tzn skinheads,oraz nazwami grup kibicowskich-np Zoliborskie Lwy,czy pozniej "White Legion".I rowniez barwowki ,bez zadnych napisow.No i faktycznie motyw buldoga wlasciwie na kazdej koszulce,czy kaniolce.A co do koszulek,to mam kilka koszulek z tamtych czasow-"ultras Legia" z motywem smierci z kosa i jakze historyczna "mistrza przy stole..........","Legia na tronie,Legia w podwojnej koronie",oraz masa koszulek zgodowych Legia-Pogon robionych przy okazji wiekszosci meczy miedzy nami.Mam wrazenie,ze im latwiej zrobic flage,czy koszulke,tym slabiej to wyglada.A moze to tylko sentyment do tamtych,jakze pieknych czasow na trybunach?.

vitsnd, 23.04.2017 15:56:29 - *.dynamic.chello.pl

tak,lepiej napisac forever Legia :)
Falaga i haslo zajebiste!

Konrad, 23.04.2017 16:19:29 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Hasło mocno młodzieżowe... infantylne na maksa.

ja do vitsnd, 23.04.2017 17:12:18 - *.dynamic.chello.pl

Napisać forever Legia byłoby źle, ale możnaby użyć normalnego zwrotu w języku polskim.

A tak mamy moim (i chyba większości) bezsensowne hasło, które zabrylowało na twitterku.

erer, 23.04.2017 17:16:37 - *.warszawa.vectranet.pl

To jest po polsku? Chyba powinno być Mocna Legia.

pl, 23.04.2017 18:26:03 - *.tel.tkb.net.pl

heh wyjatkowa jednomyslnosc tu panuje w negatywnej ocenie hasla z tej flagi... ogolnie ostatnio strasznie duzo nowych flag powstaje i to cieszy tylko szkoda ze na Żylecie tak malo ich sie miesci;/ marnują sie biedne w magazynkach.

nul, 23.04.2017 18:27:41 - *.7-2.cable.virginm.net

to haslo pasuje jak swini siodlo

Cult⚽️Legia , 23.04.2017 21:16:49 - *.134

Oflagowanie na runde Mistrzoská powinno być na całym stadionie wszystkie istniejáce flagi Legii⚽️✌️

do Bidon i Andrzej, 23.04.2017 21:25:22 - *.19-1.cable.virginm.net

bulldog drewniana noga z lat 90tych byl juz na jednej fladze, takiej bialej Legia Warszawa Headhunters. Dawno jej nie widzialem ale pod koniec lat 90tych jeszcze czesto wisiala na wysokosci litery A.
Wlasnie tamten bulldog by pasowal idealnie, mial klimat,a ten jest jakis z kreskowki,bardziej smieszny niz grozny.
Na drewnianej nodze chyba byl jeszcze napis alkohooligans, byly takze wlepki oprocz koszulek.

Bubba, 23.04.2017 21:27:19 - *.centertel.pl

No właśnie a można by było ludziom trochę rozjaśnić to hasło bo Mocno Legia to tak mi się kojarzy nikogo nie obrażając z gwarą wiejską gdzie spłyca się wyrazy mówiąc np. zamiast mocna "mocno".

x, 23.04.2017 21:27:23 - *.19-1.cable.virginm.net

co do hasla Mocno Legia to nie rozumiem zdziwienia ludzi i glupich pytan co ono ma oznaczac...
to samo co Ogien Bracia gdy Staruch krzyczy na gniezdzie i jakos wiecie co to oznacza i nie zadajecie glupich pytan, oba hasla w podobnym tonie

do Forever Legia, 23.04.2017 21:29:57 - *.19-1.cable.virginm.net

Zoliborskie Lwy nigdy nie mialy flagi, tylko szaliki, pomylilo Ci sie ze stracona flaga Ozarowskie Lwy ;)

FOREVER LEGIA, 23.04.2017 23:08:49 - *.play-internet.pl

To juz lepszy by byl wrzut "Legijne pier.........niecie.

Algeroth, 23.04.2017 23:37:43 - *.play-internet.pl

Hasło przyjęte jakiś czas temu w LFC, przy okazji walk sportowych różnych ludzi związanych z Legią. Generalnie geneza hasła ma początek w środowisku "jestem Warszawiekiem 95 moim znakiem":) Mocno Legia:))

DO PŁACZKÓW, 24.04.2017 08:32:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hasło pisane przez gimbaze na twitterze? Powielając to kłamstwo pokazujecie kim jesteście w środowisku kibicowskim na Legi. Hasło powstało w środowisku spod znaku H. A co do oldschoolowców co wszystko przyrównują do lat 90. Minęło ponad 20 lat, czasy się zmieniają. Ciekawe czy nadal latacie w kolorowych dresach bo przecież lata 90 to dla was wyznacznik. Więc dla tych co mają ból dupy krótko, nic z tym nie zrobicie.

Kolo, 24.04.2017 09:15:28 - *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"MOCNO LEGIA" hasło używane przez reprezentantów klubu Legii wychodzacych do walki czytaj: zapasy,judo,boks.
Krytykanci oglądający sporadycznie Legie przy okazji spotkań eksrraklasy jak zwykle bredza co ich płytki mózg pomyśli w danym momencie.
Jeżeli wasz rozum nie potrafi rozwiązać tej "bardzo trudnej zagadki" co to hasło oznacza to znaczy że jesteście IMBECYLAMI..

(L), 24.04.2017 09:33:54 - *.191

Ja mam taki autorski pomysł dla tych, którzy krytykują, ze flaga do dupy, że bulldog, że czcionka nie taka. Zbierzcie wśród znajomych kasę i zróbcie lepszą flagę.

zniesmaczony, 24.04.2017 14:31:24 - *.elartnet.pl

Najgorsze hasło, jakie znam

Maciek, 24.04.2017 16:03:25 - *.76

Wyszedł rekin, w dodatku blady. Słaba ta flaga

do (L), 24.04.2017 16:06:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o to to akurat trudno nie będzie... jedna z najgorszych flag...

to fajnie, 24.04.2017 17:40:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

naprawdę geneza powstania tego jakże błyskotliwego hasła jest niezmiernie interesująca tyle że nic to nie zmienia w mojej ocenie owego hasła- jest słabe a napisane na fladze/szaliku/koszulce wygląda jeszcze gorzej. Tyle.

h, 24.04.2017 18:57:43 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

do FOREVER LEGIA...
Jezeli twoim zdaniem Legijne pierdnięcie to dobry wrzut ...to niezły wrzut z dupy.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.